Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   11 / 972
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Barátaimmal beszélgettünk, amikor egyszer csak valaki kijelentette, hogy olvasta valamelyik újságban, hogy a sör női hormonokat tartalmaz, - mivel mindegyikünket valamennyire érdekelte a tudományág, elhatároztuk, hogy ezt az állítást tanulmányozni fogjuk, s így - természetesen kizárólag tudományos célokból - megittunk fejenként húsz üveg sört.
Tanulmányi munkánk eredménye húsz sör után:
- rengeteg hülyeséget dumáltunk össze,
- nehezen, de főleg rosszul vezettük gépkocsinkat,
- nem gondolkoztunk logikusan,
- egyikünk sem volt hajlandó elismerni, hogy téved, amikor teljesen egyértelmű volt a tévedésünk,
- minden öt percben pisilni mentünk, természetesen együtt
Ezek után egyetértettünk abban, hogy kutatásunk bebizonyította, az újságcikk pontos és a sörben valóban női hormonok vannak...
(#) szabi83 válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
:nyes::nyes::nyes::nyes::nyes::nyes::nyes:

Idézet:
„Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hleysesáíi fmonisáokgkal.”

Ezzel egyet értek!
(#) creative válasza szabi83 hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Információk a közlekedésről

Néhány hasznos információ a közlekedésről:

Tar Baromállat személyleírása:
Ruházat: nyaklánc, sötét póló, állatias tekintet, haj és agy nincs.
Telefon: kinyitható Motorola, kizárólag kézben, kihangosítóról nem is hallott.
Autórádióban: Dopeman.
Kocsi: böhöm nagy Ódi vagy Béjemvé, esetleg néhány lemaradtnak Merdzsó.
Vezetési stílus: piroson át, üvöltözés, sorok kielőzése, rokkant helyen parkolás, gyalogosok közé hajtás.
Jobbkézszabály: helyett az erősebb kutya baszik szabály.
Hová fejlődhet: sehová.
Büntetés: tarkólövés.

Felelőtlen Apuka személyleírása:
Konszolidált öltözet. Szarvasos pulcsi, farmer, barna félcipő. Oldalra fésült haj.
Telefon: kihangosítóval.
Autórádióban: Sláger rádió, Info rádió, az Autóklub rádiója, esetleg egy régi ABBA kazetta.
Kocsi: középkategóriás német (a német precízség) vagy francia autó (a francia autók kényelmesek.) kevés extrával.
Vezetési stílus: semmi ritmusérzék vagy stabil 75km/h mindenhol. Az alfajnál a 75km/h csak akkor igaz, ha nem akarják éppen megelőzni, ha előzné valaki, akkor beletapos, és akár 120-ig nyomja. Ennek a hátsó ülésen ugrabugráló gyerekek visongva örülnek.
Jobbkézszabály: Ha éppen észreveszi, megadja.
Hová fejlődhet: Tatter-Mammer.
Büntetés: hatalmas tockosok, és izmos bírság a bekötetlen gyerekek miatt.

Nyikhaj személyleírása:
Ruházat: Zselézett séró, fülbevaló, Replay cuccok a szivárvány minden színében.
Telefon: valami új csodafon, többnyire kézben, sms - írás céljából.
Autórádióban: tuc-tuc-tuc-tuc-tuc.
Kocsi: Pug206, Fiat Stilo, Góf, csóróbbaknál mutyuki, erősen csicsásítva: kék led, spoilerek, ültetés, stb.
Vezetési stílus: full gáz - full fék felváltva, no index, zöld lámpánál csikorgó gumik, ezerrel bele a beláthatatlan kereszteződésekbe, kanyarban előzni a legjobb!
Jobbkézszabály: nagy gáz. Nagy gáz a jobbról jövőnek, ha egyszerre érnek oda.
Hová fejlődhet: tar baromállat, menedzser, felelőtlen apuka.
Büntetés: irtózatos seggberúgás, jogsi évekre el.

HTB vagy Családcentrikus anyuka személyleírása:
Ruházat: praktikus színtelen ruhák, fáradt tekintet. Telefon: Isten ments! Telefont az autóba!?
Autórádióban: a rádió csak elvonja a figyelmet a vezetésről, és különben sem tudja, hol kell bekapcsolni.
Kocsi: régebbi, kisebb "nyugati", dévú matíz, mutyuki
Vezetési stílus: max sebesség 45km/h (városi faj, országúton nem fordul elő), óvatos kanyarvétel (ki ne boruljon az üdítő a hátsó ülésre pakolt nejlon szatyikban), hatalmas fékezések minden ok nélkül, kormány erőteljes szorítása.
Jobbkézszabály: mi is az? Rémült tekintettel hosszú másodpercekig ácsorgás a kereszteződésben.
Hová fejlődhet: Mammer.
Büntetés: nem szükséges.

Menedzser személyleírása:
Ruházat: márkás öltöny, blézer, atomdrága napszemüveg, idegbajos király (nő) tekintete.
Telefon: céges, mindig beszél, a beépített kihangosítót viszont nem mindig használja.
Autórádióban: Roxy, Juventus, Danubius.
Kocsi: vatta új francia, vagy angol modell, extrákkal.
Vezetési stílus: index nincs, vagy csak kormánymozdulattal együtt, nagy gáz szinte mindig, tükrökben csak magát nézegeti, szerinte "dinamikus". Valójában ön- és közveszélyes vezetési stílus.
Hová fejlődhet: sehová.
Büntetés: telefont csatornába hajítani.

BKV - sofőr (az elmebetegfajta) személyleírása:
Ruházat: fehér v. ún. buszsofőrkék ing, kék nyakkendő, kopott vászonnadrág, rombuszos zokni, makkos cipő. Állandó mormogás.
Telefon: nem kéne, hogy legyen, de néha azért befigyel, természetesen kézben.
Autórádióban: Sláger (Mindig!)
Kocsi: a BKV bálnányi járgányai.
Vezetési stílus: agresszív, tolakszik, folyamatosan káromkodik, leüvölti mindenkinek a haját. Kanyarodás közben majdnem borul, piros lámpánál képes akár két percen keresztül centinként araszolgatni előre. Persze pirosnál csak akkor áll meg, ha már több mint 10 másodperce piros.
Jobbkézszabály: erős vicsorgások közepette adja meg.
Hová fejlődhet: kamionsofőr.
Büntetés: Jogsi el, gyógyszerkúra.

Kamionsofőr (az elmebetegfajta) személyleírása:
Ruházat: bézbólsapka, póló, mellény, egyeseknél foncsorozott napszemüveg.
Telefon: van, de inkább CB. "Brékó- brékó!"
Autórádióban: Info rádió , vagy egy country kazetta (Mi az a CD???)
Kocsi: kamion, szarrá pakolva.
Vezetési stílus: vagy stabil 70, vagy ami a csövön kifér. Dudálás orrba - szájba, kiváltképp a kurváknak. Életveszélyes előzések. Mottója: "Én vagyok a nagyobb."
Jobbkézszabály: ld. a mottót.
Hová fejlődhet: Sehová. Evolúciós zsákutca.
Büntetés: Jogsi el, már-már gusztustalan méretű helyszíni bírság. A hátul kuporgó albánok szélnek eresztése.

Tatter-Mammer személyleírása:
Ruházat: legalább 20 éves ruhadarabok, Tatteren kalap kiegészítővel.
Telefon: mijaz?
Autórádióban: ld. Telefon.
Kocsi: Skoda, mutyuki
Vezetési stílus: városban max. 35km/h, országúton max. 60km/h. Ha bármi nehezen kezelhető, értelmezhető jelenség bukkan fel (közlekedési tábla, bokrok az út mentén, legelésző tehenek, szembejövő autó, stb.), a sebesség drasztikusan csökken. A kocsi holttere gyakorlatilag az egész látható világ. Kormánykereket arra ráhajolva, erősen szorítja.
Jobbkézszabály: esélytelen. Sok-sok ideig ácsorgás a kereszteződésben, aztán - a forgalom ritmusától és intenzitásától teljesen függetlenül - elindulás.
Hová fejlődhet: ?
Büntetés: ehhh, minek?

Plázapitcha személyleírása:
Ruházat: Szilikonmellekre feszülő top, éxerek, szőke haj, smink, nőstény butaszaurus tekintet.
Telefon: mindig kézben, hangosan cseveg.
Autórádióban: Roxy, Rádió 1.
Kocsi: kicsi, igen drága csillivili autó, általában valami pöttöm BMW
Vezetési stílus: a KRESZ-t hírből sem ismeri, észre sem veszi, ha koccol. Parkolni nem tud. Egy focipályán se tud beállni a szögletzászlók közé. Mindezek őt, egy cseppet sem zavarják.
Jobbkézszabály: simán áthajt a jobbosokon. Ha valaki csikorgóra fékez mellette, arra csak bután néz. (Mert csak így tud.)
Hová fejlődhet: sehová.
Büntetés: BKV-ra kényszerítés.

Kamikáze motoros személyleírása:
Ruházat: jobb esetben protektoros bőrcucc, rosszabb esetben sima nadrág + póló, ősszel, dzsekivel megtoldva, sisak opcionális kiegészítő.
Telefon: motoron nem könnyű, de headszettel megoldható.
Autórádió: nincs
Közlekedési eszköz: legalább 600-as motor, lehetőleg jóval 160 feletti végsebességgel.
Vezetési stílus: Balról záróvonalon sorelőzés, lehetőleg minél több egykerekezés, legelső alkalommal első keréken megállás, ami később – vszleg érthető okok miatt – megszűnik, erősen szuicid hajlamok.
Jobbkézszabály: 100-nál, észrevenni egyáltalán a kereszteződést?
Hová fejlődhet: passz
Büntetés: előbb - utóbb megbünteti magát.
(#) szabi83 válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
ennyit össze szedni :buck:
csak így tovább :worship:
(#) MaSTeRFoXX válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Nagyon jó!
És még nemvéletlen igaz is
:idiota:
(#) creative válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Errol az jut eszembe mikor csaladom valamely tagja keres rajtam valamit :A férj faggatja a feleségét:
- Drágám! Hol van a tea?
- Jaj, ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A tea a gyógyszeresfiókban van egy kakaósdobozban, amire az van ráírva, hogy só.
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Két pasi barchobázik:
- Gondoltam.
- Sör?
- Nem.
- Pina?
- Az.
- Gondoltam.
- Pina?
- Az.
- Gondoltam.
- Az?
- Az.
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Idősek egymás között

Három idősebb ember találkozik a parkban és arról beszélgetnek, milyen nehéz
az öregkor. Mondja az egyik:
- Tegnap is volt ez a ronda szeles idő, úgy fájtak az ízületeim, hogy azt
hittem, megbolondulok.
Reuma, reuma. Borzasztó!
- Én meg ma reggel felmentem a fiamékhoz, az első emeleten laknak, de
teljesen kifulladtam. Hja, a szív se az igazi már!
Hejj a szív, a szív! Csak az működne most is úgy mint régen....
- Ne is mondjátok! Hétfőn fekszem az ágyban, fickósnak érzem magam,
odaszólok az asszonynak:
Mama, nem szerelmeskedünk egyet?
Mire ő: "Meg vagy te huzatva, papa, 5 perce szerelmeskedtünk!"
Hejj memória, a memória, az sem a régi már!
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Javítás

Egy szőke nő a kocsijának nekimennek oldalrol.
- Nincs nagy baja, csak behorpadt az ajtó - mondja a karosszériás.
- És azt meg lehet javítani - kérdi a nő?
- Igen!
- Hogyan?
- Hazamegy és fog egy pumpát, aztán bedugja a kipufogócsőbe és elkezzdi pumpálni.
A szőke nő hazamegy és elkezdi a pumpálást. A barátnője éppen arra jár és furcsállóan kérdezi tőle.
- Mint csinálsz, mondd?
- Azt mondta a szerelő, hogy ha itt pumpálom a kocsit, akkor kijön a horpadás oldalt.
- Mennyi eszed van neked, legalább az ablakokat felhúzhatnád!!
(#) MaSTeRFoXX válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 


Errel eszembe jutott ez:

Hazaérkezik a feleség, a férje kérdezi:
- Drágám, mivel jöttél haza?
- Gyalog.
- Na de, hol van az autó?
- Izé..Víz ment a karburátorba.
- Jól van, de hol van az autó????
- A Dunában ...
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Autós kaland

A dús gazdag szőkenő kap az apjától egy méregdrága autót amit egyből ki is próbált. Ahogy cikáz össze-vissza egy kamionos elé vág, aki lehívja az út szélére a nőt és mondja neki:
- Ide rajzolok egy kört, ebből nem léphet ki!
Úgy is történt. Először a pasas betörte az autó üvegét. A szőke elkezd nagyon nevetni. Nem érti a pasi mi ebben a vicces ezért kilyukasztja az autó kerekeit. A szőke már fetreng a röhögéstől.
- Mi ebben a vicces ? - kérdi a pasi.
- Amikor nem figyelt ide mindig kiléptem a körből, bibibi!
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Hitpárbaj

Egyszer a pápa elhatározta, hogy kitiltja a zsidókat a Vatikánból. A zsidók felháborodtak, ezért a pápa beleegyezett, hogy ha egy zsidó le tudja gyozni teológiai vitában, maradhatnak. A zsidók egy bölcsességérol ismert rabbit választanak, hogy kiálljon a pápával a "párbajra". A rabbi azt mondja, hogy tegyék érdekesebbé a vitát és egyiküknek se legyen szabad beszélni. A pápa beleegyezett. A vita napján a pápa és a rabbi leültek egymással szemben, a hívek köréjük gyűltek. A pápa felemelte három ujját. A rabbi felmutatta egy ujját. A pápa egy kört rajzolt a levegobe. A rabbi a földre mutatott. A pápa elovett egy ostyát és egy pohár bort. A rabbi elovett egy almát. A pápa ekkor felállt:
- Feladom - mondta. - Te túl bölcs vagy, rabbi. Maradhattok. Később megkérdezik a pápát a bíborosok:
- Mit beszélt a rabbival?
- Először felmutattam három ujjamat, hogy a Szentháromságra emlékeztessem. Ő felmutatta egy ujját jelezve, hogy egy Isten van mindkét vallásban. Ezután rajzoltam egy kört a levegobe, mutatva, hogy Isten mindenhol ott van körülöttünk. Erre a földre mutatott, jelezve, hogy Isten itt is van, velünk. Ekkor elovettem egy ostyát és egy pohár bort, megmutatva, hogy Isten feloldoz a buneink alól. Ő elővett egy almát, hogy az eredendő bűnre emlékeztessen. Mindenre volt válasza. Mit tehettem volna?
Közben a zsidók is körbeveszik a rabbit:
- Mi történt, rabbi?
- Eloször azt mutatta, hogy három napunk van elhagyni a várost. Mutattam, hogy EGY zsidó sem fog elmenni. Ezután körbemutatott, jelezve, hogy az egész várost megtisztítja a zsidóktól. A földre mutattam, jelezve, hogy mind itt maradunk.
- És utána?
A rabbi vállat vont:
- Nem tudom. Elővette az ebédjét, mire én is.
(#) szabi83 válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Jógik

Két jógi ül a fa alatt Bombayben, koncentrációs képességükkel hencegnek. Az egyik azt mondja:
- Bebizonyitom, hogy én vagyok a jobb. A szemközti ház 3. emeletén egy ember ki fogja nyitni az ablakot, kinéz és becsukja az ablakot.
Elkezd koncentrálni, így is történik.
- Én jobbat tudok, mondja a másik, a negyediken egy ember mindjárt kinyitja az ablakot és kidob egy tevét.
Elkezd koncentrálni, a negyediken kinyitják az ablakot, kinéz egy ember, majd becsukja az ablakot.
- Látod jógi, nem tudsz te semmit! - mondja a masik.
A jógi még egyszer megprobálja, megint csak kinéz az ember. Harmadjára is megprobálja, az ember kinyitja az ablakot, kiordít a jógiknak:
- Hagyjanak már békén! Csak a napokban költöztünk ide, nincs még TV-nk...
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Istállóban

Hárman utaznak vidékre egy autóval: egy muzulmán, egy hindu és egy politikus. Már későre jár, amikor éppen egy farm mellett lerobban az autójuk. Fogják magukat és bekopognak a farmer házának ajtaján. A farmer készségesen vendégül látja őket, de megmondja, hogy sajnos szállást csak az istállóban tud adni, mert a házban csak egy szoba van, az pedig az övé és a feleségéé. Az istálló majdnem üres, mindössze egy tehén és egy disznó lakik benne. A három fáradt vendég beleegyezik, hamarosan nyugovóra térnek. Nemsokára azonban kopognak az ajtón. A farmer kinyitja, hát a muzulmán áll ott:
- Ne haragudjon, de a vallásom tisztátalan állatnak tekinti a disznót, így én nem tudok vele egy fedél alatt aludni. A farmer kelletlenül bár, de beleegyezik, hogy velük aludjon a szobában.
Hamarosan újra kopogtatnak, ezúttal a hindu áll ott:
- Az én országomban a tehenek szent állatok. Én nem tudok egy szent földön aludni, hadd aludjak én is itt!
A farmer kicsit már ideges, de azért beleegyezik. Igazán akkor haragszik meg, amikor harmadszorra is kopogtatnak. Dühösen megy ajtót nyitni, magában már mindennek elmondja a politikust.
Kinyitja az ajtót - hát ott áll a tehén meg a disznó...
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Baleset

Két cigány megy az úton.Szembe jön velük a pap. A papnak el van törve a keze, a lába.Kérdi tőle az egyik cigány:
- Hát Plébános Úr, mi történt magával?
- Tudjátok gyermekeim, tegnap este elcsúsztam és beleestem a kádba.
Jól van, megy tovább a két cigány. Megszólal az egyik:
- Hé, te! Mi az a kád?
Mire a másik:
- Honnan tudjam, nem járok én templomba!
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Figyelmeztetés

kártérítési perektől rettegő amerikai gyártók mindent elkövetnek, hogy elkerüljék a vitás helyzeteket. Termékeik minden apró részletre kiterjedő használati utasításai olykor több mint mulatságosak.
Néhány példa:

Gyermekroller: "a termék használat közben mozgásba jöhet"
Vécékefe: "ne használjuk testápoláshoz"
Mosogatógép: "soha ne engedje gyermekének, hogy a gépben játsszon"
Horgászhorog: "lenyelése veszélyezteti az egészséget"
Vasaló: "soha ne vasaljon olyan ruhát, amit éppen visel"
Hajszárító: "soha ne használja alvás közben"
Fúrógép: "figyelem, a fafúrót nem szabad fogfúróként használni"
Lefolyótisztító: "ha ezt a leírást és figyelmeztetést nem tudja elolvasni, a terméket NE használja"
Füstjelző: "soha ne kapcsolja néma-funkcióba"
Napvédő függöny: "ne induljon el, ha a napfüggöny fenn van a szélvédőn"
CD-állvány: "ne használja létraként"
Nyomtatótinta: "a festék nem étel"
Fűnyíró: "a gép autópályán nem használható"
Összecsukható gyermekkocsi: "összecsukás előtt vegye ki a gyereket"
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Pszichiátrián

Újságíró készít riportot az elmegyógyintézetben. Azt kérdi a főorvostól:
- Hogyan állapítják meg egy páciensről, hogy már elhagyhatja a kórházat?
- Vannak olyan feladataink, amiket helyesen végrehajtva bizonyíthatják elmeállapotukat.
- Tudna egy ilyen példát mondani?
- Persze. Vegyük például ezt: van egy kád, teli vízzel. Van a fürdőszobában három tárgy, egy kiskanál, egy pohár és egy vödör. Hogyan tüntetné el a vizet a kádból?
- Ó, hát ez egyszerű! Minden normális ember a vödröt választaná.
- Nem, minden normális ember kihúzná a dugót a kádból...
(#) MaSTeRFoXX válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 

Ezt kiegészíteném egy valós történet alapján:

Mikrohullámú sütő: "Élőállat szárítására nem alkalmas" - Öreg néne berakta a macskáját fürdetés után, hogy gyorsan megszáradjon a cirmos
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Pszichiátrián

A pszichiáter meglátogatja a betegeit. Bemegy a szobába, látja, hogy az egyik ember hadonászik a levegőben, a másik pedig fejjel lefelé lóg a mennyezetről. Kérdezi a hadonászótól, hogy mit csinál.
- Nem látja, hogy épp egy deszkát próbálok kettéfűrészelni? - hangzik a válasz.
- És a barátja mit csinál ott fejjel lefelé lógva? - kérdi az orvos.
- Ja, ő lámpának képzeli magát. - feleli a beteg.
- Nem szólna neki, hogy fejezze be, már egészen lila a feje! - jegyzi meg a doki.
- Mit akar? Hogy sötétben fűrészeljek?
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Szülinapi meglepetés

A kiskirályfi lassan 7 éves lesz. Odamegy hozzá az öreg király.
- Hát, kisfiam, mit szeretnél a születésnapodra?
- Azt, ha reggel fölkelnék, kinyitnám az ablakot és alatta látnék 500 hullát felszeletelve, 500-at karóba húzva és 500-at megkínozva, megégetve.
- Hát jó! - mondja az öreg király.
Beköszönt a nagy reggel, kiskirályfi kiront az ágyból, odarohan az ablakhoz kinyitja és látja a hullákat az ablaka alatt. Le is megy, megnézi, hogy jó munkát végzett-e az apja. Látja, hogy minden ember halott, csak egy szenved még a földön.
- Apám, ez mit nyöszörög itt?! Azt mondtam, hogy...
Az öreg király odaszól a szenvedőnek:
- Kezdheted!
- Happy birthday to you!
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Új lelkész

Az egyik egyházközség új lelkésze annyira lámpalázas volt amikor az első szentbeszédét tartotta, hogy alig tudott megszólalni. Második szentbeszédje előtt felkereste a feljebbvalóját, és megkérdezte, hogyan tudná leküzdeni idegességét. Azt a választ kapta, hogy tegyen egy kis vodkát a vízbe, és néhány korty után már mindjárt lazábban fogja tudni folytatni.
A következő vasárnap a lelkész gyakorlatba ültette a tanácsot, és úgy érezte, hogy még hatalmas égzengés közepette is tudna beszélni, egyáltalán, pompásan érezte magát. Amikor visszatért a plébániára, talált egy levelet a feljebbvalójától, amely a következőket tartalmazta:

"Kedves Testvérem!

1. Legközelebb kortyokat igyon, és ne döntse le egyben az egészet
2. Nem teszünk jégkockát és citromkarikát a misekehelybe
3. A misekönyv nem poháralátét
4. Az oltár terítőjét nem használjuk szalvétának
5. Tíz parancsolat van és nem tizenkettő
6. Tizenkét tanítvány volt és nem tíz
7. Nem utalunk a keresztre mint arra a "nagydarab T-betűre"
8. Nem konferáljuk be Jézust és tanítványait mint "DJ JC-t és bandáját"
9. Dávid Góliátot egy parittyával győzte le és nem "lőtte szitává a rohadt
seggét egy Magnum 357-essel"
10. A kígyó tekergett az almafán nem pedig az "Isten f@sza"
11. Nem utalunk Júdásra mint arra "a f?szfej"-re
12. A Pápa szent, nincs kigolyózva és nem nevezzük "Keresztatyának"
13. Az Atya, a Fiú és a Szent Lélek nem a Fater, a Kiccsávó és a Kriptaszökevény
14. Júdás harminc ezüst pénzen adta el Jézust és nem két fillérért, az Olajfák hegyén és nem a kínai piacon.

És egyébként is, a bűnösök a pokolra mennek és nem a büdös p?-ba.
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Krumplipucoló gép

Az orosz-japán béke idejében a japánok egy kicsi krumpli darálót adnak az oroszoknak. A ruszkik ki is próbálják:
10 másodperc-egy krumpli; 20 másodperc-2 krumpli; 1 tonna: 1 óra.
Az oroszok is viszonozzák a kedvességet, ők is adnak egy pucolót.
Kipróbálják a japcsik: egy krumpli-10 perc, 2 krumpli-20 perc. 1 tonnánál várnak 1 órát, semmi. 2 óránál: semmi.
Felhívják az oroszokat.
- Elromlott a gép. Betettünk egy tonnát, és semmi...
- Te jó ég! Agyonnyomtátok Szergejt!!
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Bemegy a törzsvendég reggel 8-kor a kedvenc kocsmájába.
- Egy sört? - kérdi a csapos.
- Nem gondolod, hogy kicsit korán van hozzá?
- A sörhöz? - kérdi a csapos.
- Nem, a hülye kérdésekhez!
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Lapáthiány

Az útépítésen a főnök odamegy a munkásokhoz:
- Fiúk, nem érkeztek meg a lapátok.
- Sebaj, majd egymásra támaszkodunk
(#) creative válasza creative hozzászólására (») Jún 30, 2006 /
 
Vagányok

Vágtat a farkascsorda az erdőben, ám egyszer csak eléjük ugrik a nyuszika, és így szól:
- Farkasok, van köztetek vagány?
A farkasok egymásra néznek, egyik se szól, erre azt mondja a nyuszika:
- Akkor mindenki ad egy húszast, és tünés a sunyiba!
A farkasok nem tudnak mit tenni, odaadják a húszast, aztán továbbállnak. Másnap megint vágtat a farkascsorda az erdőben, megint eléjük ugrik a nyuszika, és megint megkérdi, hogy van-e vagány a farkasok közt. Megint nem jelentkezett senki, és a nyuszika megint kér egy húszast, amit a farkasok megint kénytelenek odaadni, hiszen nincs köztük vagány. Elhatározták a farkasok, hogy többé nem fognak tejelni, és kijelölnek három vagányt. Másnap mennek az erdőben, jön a nyuszika, kérdi, hogy van-e vagány a farkasok közt, erre előugrik a három kijelölt farkas, hogy ők vagányak. Erre hátraszól a bokorba a nyuszika:
- Medve koma, van itt három vagány farkas, mi legyen?
- A vagányok egy ötvenes, a többiek húszas, aztán tünés a sunyiba!!
(#) MaSTeRFoXX válasza creative hozzászólására (») Júl 2, 2006 /
 
DVD visszatekerő készülék
(egy honlapról idéznék)
Idézet:
„Az Egyesült Államokban a karácsonyi vásár egyik kirobbanóan sikeres árucikke az elektromos DVD visszatekerő készülék.”

Idézet:
„A teljesen haszontalan terméket 21 dollár 99 centért árulják, és rövid időn belül nagy mennyiséget sikerült eladni belőle. Az Egyesült Államokban lassan már egy hónapja dúló karácsonyi vásár egyik kirobbanóan sikeres árucikke az elektromos DVD visszatekerő készülék.”

Idézet:
„Bekapcsolás után a masinára helyezett lemez meg sem mozdul, hanem a beépített hangszóróból egy percig a mindenki által jól ismert, gyorsan visszatekerődő VHS kazetták jellegzetes hangja szól. Utána kigyullad egy kis zöld lámpa, jelezvén a technikai fejlődés előtt álló vásárlónak, hogy a lemezen tárolt film ismét lejátszható.”

Idézet:
„A kiskereskedelmi forgalomban 21 dollár 99 centért (plusz adó) árulják a humoros meglepetésnek szánt terméket, és a szellemes gyártók a kereskedőkkel együtt pár hónap után alaposan meglepődtek, hogy aránylag rövid időn belül milyen nagy mennyiséget sikerült eladni a teljesen haszontalan termékből.”
(#) vicsys válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Júl 3, 2006 /
 
Kicsi zöld és gombnyomásra pirosra vált????
-leveli béka a turmixban...
Egyébként meg aki még nem hallotta a CopyCon számát annak kötelező darab:
[link=http://users.atw.hu/copycon/windozjo.wma]http://users.atw.hu/copycon/windozjo.wma[/link]
és a szövege:
[link=http://www.zeneszoveg.hu/dalszoveg.phtml?szk=18897&]http://www.zeneszoveg.hu/dalszoveg.phtml?szk=18897&[/link]
(aki már hallotta nem fikáz!)
(#) Cyberex válasza vicsys hozzászólására (») Júl 3, 2006 /
 
Mit hallott a terminátor utoljára?
...?
Dik má' szinesfém...
(#) Frankye válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Júl 3, 2006 /
 
További kiegészítés, szintén megtörtént eset:
Az Egyesült Államokban forgalomba kerülő valamennyi gépjármű visszapilantó tükrén az alábbi felirat található:

"Figyelem! A tükörben látott kép Ön MÖGÖTT van!"

Pfffffff.....
Következő: »»   11 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem