Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   281 / 3576
(#) sound.man válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Felvállalom, én fertőztem meg mindenkit, mert a múlt héten voltam betegen itthon 38 fokos lázzal. Tudtam, hogy nem kellett volna feljönni így a he-re, de nem bírtam ki és megfertőztem mindenkit.
(#) Norberto válasza sound.man hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Huhhh. Még szerencse, hogy nekünk Topi múlt héten ajándékozott 1-1 védőmaszkot :hawaii: :beka3:
(#) Action2K válasza Norberto hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Azért nekünk is kitehette volna valahogy így, kivágható formában:

-------------------------------
| Ha kivágja ezt a kupont |
| vehet egy új monitort!!! |
-------------------------------
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Jaaaj de jó, imádtam azt a sorozatot!
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Én nemsokára a 4. évadot kezdem el nézni.

Nah, megyek aludni. Aztán jók legyetek! Nem szét OFF-olni az OFF topikot!
(#) _ampervadasz_ válasza sound.man hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Akkor nekem jó a tűzfalam, mert én még nem kaptam meg annyira!
(#) brezinajanika válasza Action2K hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
4400 alias Nyíregyháza... éreztem,hogy valami nincs rendben errefele
(#) sound.man hozzászólása Dec 16, 2008 /
 
Amúgy ez nem ismerős senkinek? Már annyi embert megkérdeztem és még a címét se tudták megmondani. Viszont most éppen azon gondolkozok, hogy elmegyek aludni csak ha lefekszek úgy se tudok elaludni. Végülis holnap ráérek 8-kor kelni mert nincs vonat, busz meg csak 8-kor van. :beka3:
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
honnan lehet letölteni?
(#) szamóca válasza sound.man hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Nekem nem indul el.
(#) sound.man válasza szamóca hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Pedig nekem itt elindul. Próbáld meg letölteni, más öteletem nincs.
(#) DuMatyi válasza sound.man hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Mi van, Uhrin Benedek drukkerek? Ejnye-ejnye, Rebeka! Mit fog szólni Nagymama! Könnyelműséged miatt leszelmama... Tovább nem tudom, remélem elnézitek nekem
(#) sound.man válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Khm... Ez nem Uhrin Benedek. :shocking:
(#) _ampervadasz_ válasza sound.man hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Jó éjszakát mindenkinek, holnap mégis kell ennem dolgozni, úgyhogy este itt leszek majd!
(#) szamóca válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Neked is jó éjt. Egyébként nekem szintén kell holnap ennem is, meg dolgoznom is.
(#) DuMatyi válasza sound.man hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
őőő azt mondja az elején, hogy uhrin benedek vagyok...
(#) _ampervadasz_ válasza szamóca hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Na ez jó volt! ..most már tényleg megyek!
(#) Frankye válasza MPi-c hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Idézet:
„Te mivel mentél reggel dolgozni?”

Ha szemtelen akarnék lenni, azt válaszolnám, hogy mivel muszáj volt, de mert nem akarok szemtelenkedni, így azt válaszolom, hogy (természetesen) vonattal.
Szerencsém volt, jött pont egy, és bevitt Rákosig, onnan meg busz&Metro a Keletiig.
(#) Frankye válasza kobold hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Idézet:
„egy kicsit túlzásnak érzem már azt, amit a VDSZSZ művel. Nem akarom vitatni, mennyire jogos vagy jogtalan, amit kérnek, mert nem tudok róla semmit”

Nos akkor felvilágosításképpen:
Tegyük fel, hogy van egy házad, amit eladtál. A befolyt összegből megbízol engem, hogy vegyek Neked egy házat. Én nem tehetem meg, hogy ebből a pénzből kakasos nyalókát vegyek a vásárban, vagy luxus terepjárót, nekem kutya kötelességem a Te pénzedet arra fordítani, amire Te adtad.
A MÁV csoport egyszemélyi tulajdonosa az állam. Mint ilyen, jogában állt eladni a csoport egy részét, nevezetesen a MÁV Cargo-t. Az ebből befolyt összeget átadta a MÁV csoport részére, hogy vásároljon belőle járműveket, korszerűsítse a pályát, az épületeket, stb. A bér, és bérjellegű kifizetések nem hogy nem szerepeltek a ráfordítási listán, de egyenesen tilos volt erre fordítani azt a pnzt! Amit ez a bagázs követel, az viszont kőkeményen bérjellegű kifizetés lenne, amit a MÁV csoport vezetői természetesen nem adhatnak meg.
Ezért ocsmány, undorító és gusztustalan, hogy ez a trágyadom szedett-vedett banda más emberek kárára akarja elérni azt, hogy egyedüli reprezentativitástr szerezzen a MÁV csoporton belül, és így egyedül köthessen Kollektív Szerződést. (Természetesen akkor egyedül tárgyalhatna a neki járó juttatásokról, fizetésekről, mindenről!)
Egyszóval nem arról van szó, hogy gaskó (mert ez még a nagybetűt sem érdemli meg!) a munkásoknak akar jót, hanem ez egy kampányfogás a részéről, hogy minél többen szavazzanak rájuk a legközelebbi Üzemi Tanácsi választásokon!
Idézet:
„Ahogy beszélgetni szoktam naponta vonatozó kollégáimmal, néha van olyan balsejtelmem, hogy az egyik hasonló alkalom után hirtelen felindulásból végigverik a kezük ügyébe kerülő vasutasokat.”

Látod, épp ez a baj! Mert azok az emberek, a munkatársaid éppen azokkal a vasutasokkal találkoznak, akik dolgoznának, dolgoznak, és nem ezzel a mocsadék csürhével!
(#) Frankye válasza Action2K hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Idézet:
„A lurkók jobban vannak, de a nagyobbiknak jobboldali tüdőgyulladása van, nagyon köhög szegényke. A kisebbiknek meg torokgyulladása. Lázuk mindkettőnek kicsit lejjebb ment.”

Végre jobb hír! Mihamarabbi gyógyulást a két kis betegnek!
(#) Frankye válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Idézet:
„Nekünk is nyári gumi van az autón. Nem érné meg váltogatni.”

Nagyon is vitatom!
Hadd mesélek még egy sztorit.
Anyósomat vittem Visegrádra a szanatóriumba, tél volt. Odafelé teljesen száraz út, remek látási viszonyok, szóval minden csudálatos.
Elindulok visszafelé, elkezd havazni. Mire Pestre értem, már rendesen szakadt a hó, de nem maradt meg az úton, hanem latyakos-kásás masszává olvadt, ami csúszott, mint a tükörjég.
A Pesti úton haladok kifelé a városból, előttem egy bilikék Lada, mögöttem egy békazöld VW Passat Combi. A kagylós benzinkút előtt a Lada leblokkolt, rájött, hogy tankolni akar, vagy mi, állóra fékezte a kocsit. No, én is beleálltam a fékbe, meg is csúszott egy kicsit az autó (de a "manuális ABS azért működött, nem csak tapostam, finoman, szakaszosan fékeztem, amint megéreztem, hogy csúszik). Lényeg az, hogy épp megálltam a Lada mögött (igaz, a két lökhárító közé nem tettem volna a kisujjam!), majd a Lada tűz, bevágódott a keresztutcába. Ugyan ebben a pillanatban a VW csatt, bele a hátuljába az autómnak. Motor leállít, kézifék, vészvillogó, kiszállok, megyek hátra.Mókus üvöltve kiszáll, mondván: Hogy lehet így megállni, leblokkolni, mikor csúszik az út! Nézem: A VW a vonóhorognak ment neki, nálam egy karcolás se, de a Passat orra rendesen megtört. Hűtővíz folyik, rács megnyomva, indexlámpa kifordulva, motorház-tető megroppant.
Mondom mókusnak: Látta, hogy ment előttem is egy autó? Igen. Látta, hogy megállt? Igen. Látta, hogy blokkolt? Igen. Azt is látta, hogy én is meg tudtam mögötte állni? Hááát... igen. Na, mondom: Akkor ki nem tartott kellő követési távolságot? Na azért!
Kérdem: Segítsek valamit, vagy hívjak segítséget? Nem, csak toljuk félre az autóját...
Ami miatt ezt leírtam: Előző nap voltam a gumisnál, és tetettem fel a téli gumikat!
Ha nyárival megyek, tuti, beleszállok a Ladába, és akkor én vagyok a felelős a saját káromért is, meg a VW káráért is!
Megérte felrakatni a téli gumit? Ne én válaszoljam meg, válaszold meg Te, meg édesapád!
(Hadd mondjam meg: Az egyik legóvatosabb vezető vagyok, nem száguldok, nem vagánykodok. Csak mert:
Idézet:
„figyelt faterom a jégre és hamarabb fékezett.”
)
(#) feki00 hozzászólása Dec 16, 2008 /
 
Kicsit on.
Valaki rendelt mostanában HQtól? Mert én ezt kaptam...

P1010313.JPG
    
(#) mex válasza feki00 hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Általában ez igy működik. Az emberfia feladja a rendelését és egyszercsak megérkezik.
(#) MPi-c válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Szerintem meg arra, hogy jön a Karácsony és kapott szaloncukrot...
(#) mex válasza MPi-c hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Ebből is látszik milyen vaksi vagyok szemüveg nélkül.
(#) MPi-c válasza Frankye hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Idézet:
„Szerencsém volt, jött pont egy, ...”

Volt egy sejtésem, hogy Neked még járt a vonat
Idézet:
„ezzel a mocsadék csürhével”

Ne ragadtasd el magad! Még a végén moderálva leszel, vagy kapsz egy piros háromszöget
(#) feki00 válasza MPi-c hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
És megvan a nyertesünk! Nem hittem volna hogy ilyen nehéz lesz észrevenni
(#) MPi-c válasza mex hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Ja, kérem! A részletekre is figyelni kell (szakmai ártalom)
(#) Frankye válasza MPi-c hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Idézet:
„Volt egy sejtésem, hogy Neked még járt a vonat”

Na! Micsoda hátsó gondolat van e mögött?
Idézet:
„Ne ragadtasd el magad! Még a végén moderálva leszel, vagy kapsz egy piros háromszöget”

Igazad van, adok is magamnak egyet:
(#) Frankye válasza feki00 hozzászólására (») Dec 16, 2008 /
 
Én már akkor felfedeztem, amikor nem olvastam tovább... Akkor én is mehetek melléd olgozni, MPi-c barátom? :hehe:
Következő: »»   281 / 3576
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem