Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   241 / 972
(#) Georgee válasza SALáta hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Úúú ez nagyon fájt , én nem a kocsiban tartom, hanem a szekrényemen (volt már amikor itthon hagytam) Ebből meg a tanulság, mindig legyen nállad
(#) hapro válasza SALáta hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Nekem meg a pénztárcámban van. Az meg nálam szokott lenni, így bukta utca lett volna, de talán nem bántam volna meg.
(#) hapro hozzászólása Máj 25, 2009 /
 
A beteg kérdez, az orvos válaszol....

Kérdés: Úgy hallottam, hogy az aerobikus testedzés meghosszabíthatja az ember életét, igaz ez?
Válasz: Az ember szíve nem dobog örökké. Ne pazarolja testedzésre a szívét! Idővel minden elhasználódik. Ha felgyorsítja a szívdobogását, attól nem fog tovább élni; ez olyan, mintha azt állítanánk, hogy meghosszabíthatjuk a kocsink életét azzal, hogy száguldozunk vele! Sokáig akar élni? Akkor szunyókáljon gyakrabban!

K: Egyek kevesebb húst, és több zöldséget, gyümölcsöt?
V: Meg kell értenie a logisztikát. Mit eszik a tehén? Szénát és kukoricát. És mik ezek? Zöldségek. Igy a steak nem más, mint egy nagyon effektív mechanizmus arra, hogy zöldségek kerüljenek a szervezetbe. Gabonafélékre van szüksége? Egyen csirkét. A marhahús kitűnő forrása a mezei fűnek. És egy sertésszeletben megtalálható a javasolt napi zöldségmennyiség 100%-a.

K: Csökkentsem az alkoholfogyasztásomat?
V: Dehogyis. A bor gyümölcsből készül.
A brandy az desztillált bor, ami azt jelenti, hogy kivonják belőle a vizet, így még töményebb formában juthatunk gyümölcshöz. A sör pedig gabonából készül.

K: Hogyan számitjuk ki a testzsír-százalékot?
V: Nos, ha egy teste van, és zsíros, akkor 1:1 Ha két teste van és zsíros, akkor 2:1 és így tovább....

Q: Mik az előnyei a rendszeres testedzésnek?
A: Egy előnye sincs. Az én filozófiám: Az a jó, ha nincs fájdalom!

K: Az olajban sült ételek károsak?
V: NEM FIGYEL RÁM!!!
.... Manapság növényi olajban szoktak sütni. Hogy lehetne az káros, hogy még több zöldséghez jutunk ezáltal?

K: Felülésekkel meg lehet szabadulnunk az úszógumitól?
V: Biztos, hogy nem! Amikor igénybevesz egy izmot, az nagyobb lesz. Akkor kell felüléseket csinálnia, ha nagyobb hasat akar!

Q: A csokoládé káros?
A: Megőrült?
HELLO
Kakaóbab! Az is zöldség!!!
K: Az úszástól jó alakja lesz az embernek?
A: Ha az úszás jót tesz az alaknak, akkor magyarázza meg nekem a bálnákat.

K: Fontos, hogy az ember formába hozza magát?
V: Hé! A "kerek" is egy forma!

Remélem, ezzel tisztáztuk az összes étkezéssel és testedzéssel kapcsolatos félreértéseket.

És ne felejtse el:

Az élet NE egy sír felé vezető biztonságos út legyen, hanem bukfencezzünk végig egy üveg borral az egyik kézben, egy csokival a másik kézben, és közben ordítsuk: Micsoda buli volt!!!

ÉS......

Azoknak, akik állandóan amiatt aggódnak, hogy mit egyenek, itt az összefüggés a táplálkozás és az egészség között. Megkönnyebbülés végre megtudni az igazat a sok téveszme olvasása után.

1. A japánok nagyon kevés zsírt fogyasztanak, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.

2. A mexikóiak nagyon zsírosan étkeznek, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.

3. A kínaiak nagyon kevés vörösbort fogyasztanak, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.

4. Az olaszok sok vörösbort isznak, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.

5. A németek sok sört isznak, sok kolbászt esznek, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.
Mi ebből a tanulság?

Egyél, igyál azt és annyit, amennyi jól esik. Amiatt fogsz meghalni, hogy magyarul beszélsz..........
(#) bankimajki válasza hapro hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Az élet NE egy sír felé vezető biztonságos út legyen, hanem bukfencezzünk végig egy üveg borral az egyik kézben, egy csokival a másik kézben, és közben ordítsuk: Micsoda buli volt!!!

Ez azért elgondolkodtató, de valaki szerintem a sportot nem muszájból űzi, hanem azért mert szereti csinálni, egyébként a legutolsó tanulság is jól hangzott, de legyünk büszkék a magyarságra!!!
(#) SALáta hozzászólása Máj 25, 2009 /
 
Hogy hívják az átlátszó fémet ???

Drótkerítés
(#) gerg0 válasza SALáta hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Hogy hívják azt a speciális eszközt, amivel átlátni a betonfalon?

Ablak.
(#) szamóca válasza SALáta hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Meg a fémből készült embert. Plébános.
(#) Georgee hozzászólása Máj 26, 2009 /
 
Egy kis délutáni fárasztás :
Hogy hívják a szénsavas uborkát? Traubi
1alma + 1alma? Miért almát is vettél?
A tehén egy nagyon bonyolult dolog, de én megfejtem
Miért nincs az ágyban Ű betű? Mert az ágy neműtartó.
Ha van kifli, akkor van befli is
Hogy hívják Swartzenegger combját? Gépsonka.
Én veder Te vödör, Ti vadar.
Kik laknak az üvegben? Buborék
Aki a sátor tetején él annak sátoraljaújhely.
Halló kutyatelep? Nem! Akkor minek ugat bele?
Ma Benő nap van, ugyhogy benőnöz.
Villamos többes számban? Villák mosnak.
Fasirt többes szám múlt idő: Fák sirtak
(#) gg630504 válasza Georgee hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Jobbágyival átellenben Balbágyi terül el.
Kápolna - ha tudna kápolni.
(#) hapro hozzászólása Máj 26, 2009 /
 
Majd akkor magyarázzál, ha már így tudsz kalapácsolni:

Bővebben: Link

Pedig csak a reklám kedvéért csinálta.
(#) bankimajki válasza hapro hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
ez nagyon komoly, én a múltkor néztem egy olyan filmet, hogy hogy csinálják az ilyen zsonglőrködést, az benne a poén hogy nem azt nézi, hogy mit dob, és nem is a kezét, hanem egy képzeletbeli pontot a levegőben, és arra dobálja fel az adott cuccot, és az agy kiszámolja hogy hol kell elkapni, Azt mondták, hogy ez nagyon agyfejlesztő szórakozás, lehet nekünk is trafókat kellene dobálni
(#) hapro válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Trafókat....ja.
Izomagynak nevezhetnének minket utánna.

Igen, gondolom igazad lehet, szerintem a csávó már érzi a buzogányokat, itt a kalapácsokat, hogy és hova repülnek.
Csak ha tollasozunk akkor is ez megfigyelhető magunknál, ott sem nézzük a labda találkozási pontját az ütővel, hanem csak ütünk.
(#) bankimajki válasza hapro hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
most gondolj bele, dobálás közben, még a trafó áttételét is kiszámolhatnánk meg ilyenek, na az lenne a durva
(#) SALáta válasza hapro hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Az első hobbielektronika találkozón is kellene trafódobáló versenyt rendezni, ez már csak ilyen, nem dobálhatunk motorblokkokat.
(#) hapro válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 

Esti agymenések.

(#) bankimajki válasza hapro hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
milyen agymenés, nekem ilyonkor kezd működni az agyam, vagy amit annak lehet nevezni , nappal valahogy nem bírok nagyon figyelni bizonyos dolgokra (tanulásra sajna meg egyáltalán, pedig kellene )
(#) hapro válasza SALáta hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Felajánlott anyagokból. Teljesítmény kategóriák lennének.
első kategória a 500VA alatti trafók, és ezen belül is lenne a fogantyúval ellátott vagy csupasz (gyengébbek kedvéért a vezeték nélküli kivitel).
második kategória az 500 - 1500VA itt is a fogantyús és anélküli kategória, majd
harmadik a +1500VA.

Lenne magassági dobás át egy magasugró lécen hátradobásból, egykezes előre hajítás mint a kislabdát, és lenne páros kézzel hátradobás.

Most már csak a díjakat kell kitalálni.

Talán megkapja fémhulladékba a versenyeszközöket az első helyezett, vagy százalékosan el kéne osztani a vasakat az első három helyezett között.
(#) SALáta válasza hapro hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Nyár van elég rendesen... Lehet egy kettőnk bekapcsolta már az aktív sörhűtést, jó is az ilyen melegben.
IC dobáló verseny nem jó ötlet, de van sokunknak lefüstölt pc tápja, azt is lehet hajigálni, esetleg HDD-t.
(#) hapro válasza SALáta hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
A tápegység az tök jó ötlet, annak van fogodzkodója, messzebbre lehet dobni, és jobban megcsapja az embert ha nem engedi el időben.

Van még egy ötlet:

0,8mm-es fúró kereső verseny fűben.
ez felmehet egészen 1,5mm-ig ugye így már itt is megvannak a kategóriák...

(#) SALáta válasza hapro hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Csavarkereső verseny , hisz az szokott eltűnni gyakran, én külön kategóriával kézi rádió dobáló versenyben is benne vagyok, tegnap sikerült megint leejteni...
30V 30A kísérletek verseny... Akinek legszebben füstöl robban a kivégzendő panel az nyer, és ez már a szerencse játék kategóriája.
(#) bankimajki válasza hapro hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
de az sokba kerül , de ha sok van neked, akkor küldj párat , amúgy én is gondoltam PC cuccokra, mondjuk alaplappal lehet firbizni
(#) Frankye válasza SALáta hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Sehol nem vagytok! SMD ellenállás kereső verseny! Na az már valami! Főleg az ilyen gombostűfej-méretűek a jók, amik a modern készülékekben vannak, gyári beépítéssel...
(#) hapro válasza SALáta hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Meg olyan verseny is jó ami a türelmet méri, hisz szükségünk van türelemre.
Mondjuk magnetizált csavart próbáljon meg egy csavarhúzó fejére téve(csak a csavarhúzó végének mágnesessége tarthatja a csavart ott) becsavarni egy azonos pólussal mágnesezett menetbe, mindezt csak egy kézzel, azzal amivel a csavarhúzót fogjuk.
Itt korcsoportok szerint lennének a kategóriák, és a legjobb időeredmény dönt, de közben egy EKG-nak és egy sztetoszkópnak nemárt ha a versenyzőn van. Akinek 5 percen belül sem megy plusz 100%-kel fel a pulzusa, azt diszkvalifikálják.
(#) bankimajki válasza hapro hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
ez tetszett
(#) SALáta válasza hapro hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Ez a diszkvalifikálják dolog nem tetszik, így azért én sokat hajtok be csavart, igaz az anya nem mágneses.
Van egy amatőrtársnak ekg ja, régebben az én tulajdonom volt, tappancs az nincs.
(#) SALáta válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Erről a:
(enyhe orrhangon...)"Te'sókám he csaak egy ellenállás égett ki." szöveg jut az eszembe.
(#) bankimajki válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
az a legjobb amikor jobban tudja, mint te és még magyarázd is el neki. Na én ezért nem javítok senkinek semmit, vigye ahova akarja
(#) Action2K válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Vagy, hagyja itt, hívom, ha kész!
(#) SALáta válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Vagy kozmált szaga van és ó csak a biztosítékot kell kicserélni... Volt már ilyen, elmentem kicseréltem a biztosítékot egy találomra kiválasztott nagyobb darabbal és kiviharzottam...
Aroma a legnagyobb műszerész
(#) bankimajki válasza SALáta hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
nekem már jobb is volt, pl. hogy csak ezt a két kábelt szigszalagoztam össze, az biztos jó. (Mint utólag kiderült az volt a probléma, de akkor is az jó volt, na ebből leszűrtem a tapasztalatot, hogy csak azt hiddjem el amit látok, ne azt amit mond.) (Persze felvoltak cserélve a szigszalag alatt a kábelek)
Következő: »»   241 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem