Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   259 / 972
(#) djgombi válasza Szebence hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Én egyszer amit szétszedtem az így nézett ki :yes:

Elem.JPG
    
(#) Szebence válasza djgombi hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Az elv hasonló, ebben is 6db 1,6V-os cella van.
(#) rockersrac válasza kiskacsa2009 hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Ez kamu szerintem! Én láttam már 9 voltos elemet szétszedve(saját kezem által)és ott nagyon nem 1,5 voltos AAA elem volt benne,hanem kis tégla alakú cellák voltak beletéve azthiszem az is 6 darab volt,de a számukat illetően nem vagyok 100%-ig biztos,csak tudom hogy kis tégla alakú elemek voltak benne! Amúgy is 6 db AAA elem ha jól gyanítom NEM fér el abban a kis tokban!
(#) djgombi válasza rockersrac hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Végre valaki velem van
(#) zolee1209 válasza djgombi hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
A 9V-os elemet nem tudom, de a 12V-os elem valóban ilyen kicsi gombelemekből áll! Legalábbis amikor ~10 évesen szétszedtem egy ilyet, az így nézett ki! :yes:
(#) szamóca hozzászólása Jún 28, 2009 /
 
Made in China...

Néhány részlet egy kínai fogamzásgátló tabletta magyar nyelvű tájékoztatójából.
A tabletta nem kapható Magyarországon,mert megbukott a törzskönyveztetési eljárás során. Vajon miért?

"Köszöni a miénk cég hogy Ön választja miénk által gyártódott fogamzódás gátlásos pirula. Kérni hogy nagyon fontos ez a tájékozató hogy Ön elolvasni és utasítások fenntartani. Nem fenntartja miénk cég nem
tart felelősség de más esetben nem tart felelősség fenn szintén."

"Pirula rendszerben nyelése naponként este vagy reggel meggátolódik hogy
Ön belees a teherbe. Ha nem rendszerben nyelés, előfordulása Önbelees a teherbe növekedett valószínűséggel bír. A pirula evése vízet követéssel valósul meg, úgy jó. Pirulát megharapni nem kell, a maga
teljességében nyelendő bele Önnek szevezetetében. Nem használ hashajtó rossz mert Ön teherbe lehet beleesve ha felszívódás előtti hasmegy. Nem hany
magatol, nem jó. Teherbe beleshet ha hany maganak ujjatol. Van étel gátolja pirula effektus. Nem eszi ilyen etel pirula nyelésének előtte és után 2 óra minimum."

"Beveszese pirulanak harom hetet egyszerre rendszeres, utana követőt vár, hogy Ön vére folyása kezdődik. Ez áltánosságot megvéve egy hét. Egy nap vére folyása követőt pirula ismét nyeldes. Összes idő négy hét ami menzesz ciklus és Ön nyeldes pirula három hét és nem nyeldes egy hét ."

"Ha kihagy pirula nyelése nem csinál szexuális dolog egy hét. Egyéb eshetőség Ön belees a teherbe. Ha kihagy kettő pirula nyelése nem csinál szexuális dolog következő ciklus kezdete egy hét után való."

"Mellékes effektusokkal van: Ön elhány magát, első esetnél kivérezi magát nem megfelelő időpontál (dátum), feje szédül, hasa fáj, érének dagadása, fájás Ön testének változatos pontokjai, extreme lehetségesség szőrszálnövekedés Ön testének helyein Önnek kényes és
esztétitikátalan."

"Fontos! Nem nyeldesi pirula annak esete alkalmával hogy Ön korábban beleesett a teherbe és teher állapot azóta fennáll Önnek! Nem nyeldesi pirula annak esete fennforog hogy Ön hím: kizárólagos csak nőstény nyeldes pirula. Nem nyeldesi pirula amikor Önnek mája elégtelen
vagy Önnek szíve ritmusosan zavart."

"Egyéb mellékes effektusokért és kockázat mértékekért kérdeződjön Önnek orvos vagy gyógyszert készítő szakember."

"Reméljük jól használ. Köszönünk Önnen bizalom neki miénk cégnek hogy miént terméket Ön nyeli."
(#) Medve hozzászólása Jún 28, 2009 /
 
Én már találkoztam "ceruza" rendszerű 9V-os elemmel, amiben AAA méretűnél kisebb elemek voltak, de tény, hogy felénk a "gombelem" forma a gyakoribb.
(#) rockersrac válasza djgombi hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Luke skywalker meg egy másik ember mennek a sivatagban,Skywalker inni akar,kinyújtja a kezét,és mondja hogy az erő velem van! Erre a másik: a kulacs meg nálam van!
(#) djgombi válasza rockersrac hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Igen ez se mindeggy! :yes:
(#) rockersrac válasza djgombi hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Valóban! Feldobod semmi,leesik tank. Mi az? - Orosz hadi csel. Feldobod semmi,leesik semmi. Mi az? - Ugyan ez,csak a magyarok is megpróbálták!
(#) djgombi válasza rockersrac hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
3 teknősbéka megy a sivatagban.
Mennek mennek már kitikkadtak teljesen mikor találnak egy kocsmát.
Bemennek kikérnek három korsó jó hideg sört de amikor ki kellene fizetni rájönnek, hogy a pénzüket otthon hagyták. Sorsot húznak, hogy ki menjen haza a pénzért de megegyeznek, hogy a másik kettő addig nem ihat a sörből amíg nem jön vissza a harmadik a pénzel.
Elindul a harmadik eltelik 10 év 20 év 50 év 100 év
Megszólal az egyik:
-Te én már nem várok tovább mert nagyon szomjas vagyok. Igyuk meg a sört!
Erre kiugrik a harmadik teknős az ajtó háta mögül:
- TUDTAM, HOGY NEM FOGTOK MEGVÁRNI A SÖRREL!!!
(#) djgombi hozzászólása Jún 28, 2009 /
 
Három teknősbéka megy a sivatagban.
Megszólal az első:
-Előttem egy teknősbéka hátam mögött is egy teknősbéka.
Megszólal a második:
-Előttem egy teknősbéka hátam mögött is egy teknősbéka.
Megszólal a harmadik:
-Előttem egy teknősbéka hátam mögött is egy teknősbéka.

Hogy mentek a teknősbékák???
(#) djgombi hozzászólása Jún 28, 2009 /
 
Hapsi vesz az árustól egy tevét. Ám de akármit csinál a tevével az nem akar menni sehova. Van a közelben egy teveszervíz, elráncigálja odáig.
Elpanaszolja a szervizesnek bánatát:
-Akármit csinálok a teve nem akar menni sehova!
-Semmi gond uram állítsa a négyes aknára!
Tevét odaállítja, erre a mester két téglával összeüti a teve tökeit mire az elszáguld a messzeségbe.
Erre a manus:
-Jó jó de most, hogy érjem utol a tevét??
Mester:
-Semmi gond uram! Álljon a kettes aknára!
(#) rhesus23 válasza djgombi hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Körbe-körbe?...
(#) djgombi válasza rhesus23 hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Ott a pont
(#) radocziandras hozzászólása Jún 28, 2009 /
 
Bővebben: LinkEzt vajon hogy csinálta?
(#) hapro válasza radocziandras hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Két filmből van összevágva, amikor a bögrét leteszi az asztalra, akkor a nadrágja hirtelen odébb tolódik.
(#) Topi válasza radocziandras hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Igen feltűnően látszik a vágás. Két film.
(#) radocziandras hozzászólása Jún 28, 2009 /
 
Bővebben: Link

Nem hiszem, hogy itthon ilyen akkut lehet venni...
(#) radocziandras válasza hapro hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Az jó, mert én nem vettem észre semmit, valószínűleg csak figyelmetlen vagyok...
(#) sprofan válasza radocziandras hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Látszik hogy átverés.... amikor kiönti, látni az elemeken hogy ő szedegette le róla a cimkéket, meg ha így is lettek volna benne, valahogy csak össze lettek volna kötve
(#) radocziandras válasza sprofan hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Na akkor engem könnyen át lehet verni...
(#) rockersrac válasza radocziandras hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Meg a pénz is kicsit arrébb van mint eredetileg!
(#) hapro hozzászólása Jún 28, 2009 /
 
A gargarizálás kitűnő módja annak, hogy megállapítsuk a nyakunk szivárog-e.

Itt egy nagyon jó kép: Bővebben: Link
(#) Norberto válasza hapro hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Fúúú, ez valóban ütős kép!
(#) Frodo94 válasza Szebence hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Én már szedtem szét. 6db ilyen lapos téglalap alakú másfél voltos cella van egymásra pakolva, egyben sorbakötve. Ezért van meg a viszonylag nagy 9 voltos feszültség, kicsi áramerősség mellett.
(#) lapose válasza Frodo94 hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Helló.

A tartós 9V-os elemekben vannak a hosszúkás hengeres cellák, amik kisebbek mint az AAA-s elemek.
(#) szamóca hozzászólása Jún 28, 2009 /
 
Kovács az anyósa temetéséről ballag hazafelé. Egyszer csak lezuhan mellette egy tégla, és majdnem agyonüti. Kovács ijedten ugrik félre, aztán felnéz az égre, és így szól:
- Mi az mama, már fent van?
(#) Sebi válasza rockersrac hozzászólására (») Jún 28, 2009 /
 
Nem csak arrébb van, nem UGYANAZ a péz, legalább arra ügyelt volna, hogy a hátuk is egyforma legyen...
(#) djgombi hozzászólása Jún 28, 2009 /
 
Ezt nézzétek:
>>>>>> KATT <<<<<<
Következő: »»   259 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem