Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   96 / 434
(#) MaSTeRFoXX hozzászólása Okt 18, 2009 /
 
Sziasztok!

Tud valaki olyan boltot mondani Budapesten,ahol lehet kapni 0.8mm-nél kisebb átmérőjű fúrószárat? Egyszerűen sehol se találok...
(#) Sir-Nyeteg válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Okt 18, 2009 /
 
Vaterán keress, bolti ár töredékéért fogsz találni. És boltok árusítják! Ha már felvetted a kapcsolatot velük, akkor személyesen is átveheted a terméket!
(#) spikk válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Okt 18, 2009 /
 
Apróhirdetések között is találhatsz. Például ezt.
De ha kifejezetten bolt kell, akkor én vettem a Perfortól is. A hölgy bepróbálkozott, hogy a 10 darabos dobozt meg kell venni, nem bontják, de aztán talált több méretből is bontottat. Ez persze nem jelenti, hogy ma is lehet, de nekem sikerült 2 darabokat vennem.
(#) MaSTeRFoXX válasza spikk hozzászólására (») Okt 18, 2009 /
 
Köszi!

Ez a Perfor jónak tűnik, és nincs is messze.
(#) tgaben hozzászólása Okt 21, 2009 /
 
Hali.
Szükségem lenne BUZ342-es tranzisztorra. Tudnátok segíteni merre lehet beszerezni? Felénk eggyetlen elektronikai boltban sem tudtak segíteni.
Köszi
(#) hapro válasza tgaben hozzászólására (») Okt 21, 2009 /
 
Itt van belőle: Bővebben: Link

És a lomexben is talán van, "érdeklődjön"...
(#) Mallar hozzászólása Okt 21, 2009 /
 
Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy nem e tudja esetleg valaki közületek, honnan szerezhetnék yttrium-bárium-réz-oxidot és netalántán, hogy milyen árban van

Az anyag szupravezetőhöz kéne, hogy a Meissner-effektust be tudjam mutatni.

Előre is köszi szépen
(#) dizi hozzászólása Okt 23, 2009 /
 
Urak én ilyet keresek.

DSC01504.JPG
    
(#) pingvin80 válasza Gamo hozzászólására (») Okt 24, 2009 /
 
sziasztok én még ujj vagyok itt és nem tudom hol mi található. Az lenne a kérdésem hogy vettem nem olyan rég egy innovatek dvd fej egységet és az a baj hogy a kijelzőn csak a háttér világitás megy sima kilyelzős nem tft. el vittem egy szerelöhöz azt montaq hogy egy ic a baja és azt szeretném meg kérdezni hogy ic hol tudok venni? az ic száma PT6578LQ valaki segitsen kérem egy ilyen ic meg találni elöre is köszönöm
(#) Istuge hozzászólása Okt 24, 2009 /
 
Sziasztok! Van egy Sony STR-GX215-ös sztereo rádiós erősítőm, aminek az egyik oldala meghalt. Mivel nem vagyok szakember, egy ismerősöm tanácsára meghajtottam a készüléket, majd megnéztem hogy melyik tranzisztor meleg a hűtőbordán. 3-3 db van bordán a két végfoknak, ezek közül az első 3-at éreztem hidegnek. A írás rajtuk: B1587 alatta 47 P; D2438 alatta 46 P; a kicsin: D2012 alatta 4 H. A kérdésem: hol tudnék ilyet beszerezni, vagy mivel tudnám helyettesíteni, ha már nem kapható ez a fajta, valamint van-e jobb ötlet, hogy mi mehetett tönkre a készülékben.
Előre is köszönök minden hozzászólást.
Üdv: István
(#) Istuge válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 24, 2009 /
 
Szia! Köszi az infót.
(#) pingvin80 hozzászólása Okt 24, 2009 /
 
Sziasztok! Van egy Blaupunkt Toronto RDM 128 CD lejátszóm és egy IC kellene bele, a szerelő szerint, csak nem tudom én nem értek egyáltalán hozzá. Leírom, amit az IC-n látok oké? És ha valaki tud iLYet, vagy tudja, hol lehet megvenni LEGYEN SZÍVES, ÉS szóljon!
SIMENS
SDA20C840
-A008
901743
WF3D5629H1
812
Na szóval ezek vannak rajta. Nagyon szépen kérem, valaki segítsen! Előre is köszönöm.

Utoljára kijavítottam amit írtál, de legközelebb nem fogom, hanem némítást adok! Ezzel az írásmóddal pedig ne sok jóra, segítségre számíts, itt, a fórumban!
Frankye
(#) borvendeg hozzászólása Okt 28, 2009 /
 
Hello!
Densitone spray-t szeretnék venni. Nem találok sehol gugliban sem találtam. Ha valaki tudja hol lehet beszerezni az legyen szíves írja le. Igazából azt sem tudom, hogy milyen jellegű boltban keressem?
(#) Sanyi74 hozzászólása Okt 29, 2009 /
 
Sziasztok!
Pécsen szeretnék műnyomó papírt venni, de sehol sem találtam, ha valaki tud segítsen.
(#) zolika60 hozzászólása Nov 3, 2009 /
 
Tud valaki beszerzési forrást olyan fóliára amit az autókon a szélvédő és az esőérzékelő szenzor között van?
(#) hanukri hozzászólása Nov 5, 2009 /
 
Sziasztok használtan lehet-e venni és hol frekvenciaváltót?
Keresett típusok: OMRON CIMR-J7AZ 41P5
OMRON CIMR-J7AZ B1P5
PROCON E3D 1,5 (?)
Légyszi ha tudsz írj a hanuszek.krisztina@gmail.com -ra!

Köszi előre is.
Üdv
(#) dizi hozzászólása Nov 5, 2009 /
 
Sziasztok.
A képen látható KENWOOD KDC-8021-es autó rádió cd-hez keresek kijelzőt vagy olcsón akár használt előlapot de a kijelző jobb lenne,mert le esett és meg fáradt.előre is köszi .

KENWOOD.jpg
    
(#) kadarist válasza hanukri hozzászólására (») Nov 5, 2009 /
 
Szia!

Aukciós oldalakon és netes apróhirdetésekben bőségesen találsz használt frekiváltót.
(#) pingvin80 hozzászólása Nov 5, 2009 /
 
Sziasztok.
Azt szeretném meg kérdezni, hogy egy ic-re lenne szükségem,és nem tudom, hogy hol tudnám be szerezni.Ebbe kérnék segitséget tőletek.
Az ic száma: PT6578LQ
Előre is köszönöm!
(#) bencoke hozzászólása Nov 8, 2009 /
 
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy az Árwill elektronicnál hogy lehet megtudni az árakat? :nevetes1:

És valaki tudja, hol van olyan bolt csepelen, ahol kapható RGB LED? :integet2:
(#) HA3GX hozzászólása Nov 9, 2009 /
 
Sziasztok!

Nincs valakinek egy PIC16F84A olcsón? Átutalással fizetnék. Itt a közelben 1550Ft/db áron adná a boltos, annyit meg nem ér.
Köszönöm
(#) szabolcs0603 hozzászólása Nov 9, 2009 /
 
Hali!

Mellékeltem egy képet. Az egy gyári 2008-as F1-es Ferrari kormánya. Én ilyet építek számítógépre, a részleteket hagyjuk hosszú... Viszont amiket pirossal bejelöltem gombokat, olyat nem találtam sehol. Az maximum 2cm hosszú. Esetleg ha tudtok boltot, vagy a hétköznapi életből tárgyakat amiről le lehetne szedni szívesen fogadom az ötleteket!

Üdv. mindenkinek!
(#) akos70 válasza szabolcs0603 hozzászólására (») Nov 9, 2009 /
 
Személyautok fütöventillátor-kapcsoloja? Létezik különbözö fokozat-számmal, méretben, szinben, stb...

Klimás Fordokban létezett olyan, amin az egyik irányba is van 3-4 fokazat, meg a másikba is.
(#) lapose válasza szabolcs0603 hozzászólására (») Nov 9, 2009 /
 
(#) akos70 válasza lapose hozzászólására (») Nov 9, 2009 /
 
Ja, én azt gondoltam, komplett kapcsolo kell, de lehet, hogy neked van igazad.
(#) szabolcs0603 válasza lapose hozzászólására (») Nov 10, 2009 /
 
Hali!

Köszi, de ha megfigyelted írtam, hogy maximum 2cm lehet a hossza amiket te linkeltél annak 3.2cm. Ezeket én is megtaláltam.

Üdv.
(#) Hp41C válasza HA3GX hozzászólására (») Nov 10, 2009 /
 
Szia!

A 16F628A - a program kis módosításával jó lehet a helyére, ha a forrás is megvan.

Szia
(#) vorosroka hozzászólása Nov 10, 2009 /
 
Hi
Érdeklődnék, hogy hangszóróhoz 240mm külső átmérőjű, barnás színű pillét hol kapok. A belső átmérő max 50mm és a magassága kb 1,8-1,9mm.
Köszönöm a segítséget, nagyon fontos lenne már!
(#) djgombi hozzászólása Nov 11, 2009 /
 
Sziasztok! Szerintetek hol lehet a legolcsóbban toroidot vásárolni? 2*50V~ 1000-1200VA
Köszi a segítséget!
(#) cimopata hozzászólása Nov 12, 2009 /
 
Helló!

Érdeklődöm, hogy tud e valaki olyan helyet, ahol kapható 100V körüli 100-200mA-es SMD P-csatornás mosfet.
Valami hasonlóra gondoltam csak P-csatornás

köszi
Következő: »»   96 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem