Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   88 / 308
(#) Action2K válasza patexati hozzászólására (») Ápr 15, 2010 /
 
Gratula! Ez tényleg egy profi, nagy tudású gépezet! Ilyennel már öröm a munka!

Ha már írok ebbe a topikba, megemlítem, hogy nálunk Esztergomban, a jövő hét végén (23 péntek) nyílik egy új Praktiker. Remélem lesz valami jófajta nyitási akció, mert már kéne egy két újabb szerszám, faipari gépecske itthonra, hogy ne csak a pákászás, hanem a dobozolás, barkácsolás is jobban mehessen. Ha lesz valamilyen megabrutál akciós termék, szólok, hátha valakit érdekel.
(#) proli007 válasza patexati hozzászólására (») Ápr 15, 2010 /
 
Hello!
Idézet:
„A szkóp különlegessége, hogy a katódsugárcsöve 2 db elektronágyút és eltérítő rendszert tartalmaz,”

Ezt úgy becézik, hogy "valós kétsugaras szkóp"..
Jó munkát! proli007
(#) patexati válasza proli007 hozzászólására (») Ápr 15, 2010 /
 
Szia! Igen tudom,hogy úgy hívják csak azért másoltam be az eladó által leírt szöveget mert jobban érthető azok számára akik csak nyalogatják az elektronikát Megyek tesztelem még azt valami helyet is kell neki kitalálnom mert elég hosszú (45cm)
(#) janocsi válasza patexati hozzászólására (») Ápr 16, 2010 /
 
Szia Patexati!
Örülök, hogy végre egy igen komoly műszer került a bírtokodba. Ezzel egy csomó dolog mérhető, (freki, fesz, hiteles jelalak, jelalakok összehasonlítása, stb). A jó eszközt nagyon hamar meg lehet szokni, és hamarosan nélkülözhetetlen lesz a műhelyedben.
Gratulálok, jó munkát hozzá.
(#) koczka hozzászólása Máj 11, 2010 /
 
hello

tudnátok olyan helyet mondani ahol lehet kapni jumper krimpelő fogót ?
(#) llaci56 válasza koczka hozzászólására (») Máj 12, 2010 /
 
Itt nézted?
(#) Gafly válasza koczka hozzászólására (») Máj 12, 2010 /
 
Mi az a "jumper krimpelő" fogó?
(#) koczka válasza llaci56 hozzászólására (») Máj 12, 2010 /
 
néztem de nem tudom hogy melyik lenne jó de lehet hogy itt fogok rendelni egyet.

Gafly: ilyeneket lehet vele felcsippentetni vezetékre.
(#) llaci56 válasza koczka hozzászólására (») Máj 12, 2010 /
 
Simán krimpelő fogó, (nem jumper!) és kell a csatlakozó típusa.
(#) koczka válasza llaci56 hozzászólására (») Máj 12, 2010 /
 
és egy jumper anyának hogy hívják a csatlakozó típusát?
(#) KTobi válasza koczka hozzászólására (») Máj 12, 2010 /
 
A jumper, az a számítástechnikában használt eszköz, segítségével lehet beállítani egyes tulajdonságokat. Egy kis műanyag lapka, benne réz kapoccsal.
(#) koczka válasza KTobi hozzászólására (») Máj 12, 2010 /
 
igaz!
ennek mi volna neve? ilyen krimpelő kellene.
(#) szabi83 válasza koczka hozzászólására (») Máj 12, 2010 /
 
Bővebben: ez

és

Bővebben: ez

kell hozzá...
(#) Balaa16 hozzászólása Máj 17, 2010 /
 
Sziasztok!
Ez az én műhelyem és egy régiség. Elég kezdő vagyok, ez a kivezérlésjelző az első sikerem!
(#) Action2K válasza Balaa16 hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
Valamikor, még én is elfértem ekkora helyen. Ha működőképes az a régiség, többet ér, mint a digi multid, és itt nem csak az árára gondolok. Becsüld meg, de ezt gondolom Te is tudod. További sok örömöt a pákászáshoz!
(#) Balaa16 válasza Action2K hozzászólására (») Máj 18, 2010 /
 
Szia! Működik, csak az a baj, hogy nagy a belső ellenállása áramerősség mérésénél.
(#) papa60 hozzászólása Máj 18, 2010 /
 
Megjelentek a mini gázforrasztók (pb- és ) jó lenne ha valaki tudna egy hasonló egy kicsivel nagyobbról valami rajzot vagy leirást, mert próbálkozok eggyel de a megfelelő alakú szúróláng és hőmérséklet nem akaródzik létre jönni. A mini fórasztón úgy néztem hogy a gáz a kölső részén jön belül a levegő. A kettő aránya ? mennyivel jobbban álljon előbre a a belső cső vagyis a levegő ?Én Pb gázzal és kompreszorral kisérletezek mert szeretnék rézzel forrasztani vele.Ha valaki tud segitsen, még a 60as években csináltam az EM1957 01 számában levő gázforrasztót de fórasztani nem volt jó, kőzben egyik szomszédnak lett Disz+Oxigén aparát de pár éve már nincs ezért foglalkoztat újból.
(#) (Felhasználó 54221) hozzászólása Máj 21, 2010 /
 
Sziasztok!

Egy kisvárosi teszkóban 2 féle dekopf. van mindegy ugyanannyiba kerül (3eFt) de a teszkó márkájú 400W a másik 350W és annak nem fém az a kis golyó ami vezeti a fürészt hanem műanyag ebből gondolom hogy teszkós jobb lehet, szerintetek melyik a jobb, melyikkel lehet PONTOSABBAN vágni?
(#) Baxi válasza (Felhasználó 54221) hozzászólására (») Máj 21, 2010 / 1
 
Hi
A pontos vágás elsősorban előtoláson és a fűrészlapon múlik és utána a gépen.
Én azt választanám amelyik nehezebb és több benne a fém, ha már szűkös a kassza, de Én várnék egy akciót. Jókat is kilehet fogni , nekem sikerült 6e ft ért venni egy B&D gépet, már egy építkezést kibírt.
És ha mégis TS márka mellet maradsz, mihelyst kipróbáltad hogy megyen szed szét és zsírozd fel rendesen!!Tele van műanyaggal, még a persely rész is műanyag(múltkor javítottam egy ilyet, kicseréltem fémre).
Ja és NE hogy gyors csatlakozóst vegyél! Eltörnek!
Remélem tudtam segíteni.
(#) karesz01 hozzászólása Máj 21, 2010 /
 
Sziasztok!
Sajnos nem saját de most kaptam a cégnél új csavarhúzó készletet és akkus fúró csavarozót.
Csak gondoltam megosztom veletek.
üdv.
(#) (Felhasználó 54221) válasza Baxi hozzászólására (») Máj 21, 2010 /
 
Köszi, a legpontosabb vágáshoz hogy kell beállítani? előretolás, sebesség?
(#) Baxi válasza karesz01 hozzászólására (») Máj 21, 2010 /
 
hm, eltudnám Én is viselni.
Csak egy baj van ezekkel, dolgozni kell velük
(#) Baxi válasza (Felhasználó 54221) hozzászólására (») Máj 21, 2010 /
 
Az élőtálast úgy értettem hogy amikor vágsz vele lehet érezni hogy hogyan halad az anyagban, mert ugye ha erőlteted akkor szerencsétlen arra fog menni "amerre könnyeben" halad pl.: nem lesz merőleges(90°) az anyaggal a vágás, jobban töri az anyag szélét stb.
Ezt tapasztalattal/gyakorlattal kilehet tapasztalnia gépet. Ettől jobban nem nagyon tudom elmagyarázni.
Tehát az előtolás, vágási sebesség a fűrészlaptól és a gépteljesítményétől függ.
(#) bankimajki hozzászólása Jún 11, 2010 /
 
Velem most madarat lehet fogatni, 2 okból is. (Az egyik már csak egy vizsgám maradt és végre építgethetek kedvemre.) A második, hogy 2 rossz CD-s rádióból összeeszkábáltam egy tökéletesen működőt. (Csak az a baj hogy ez pont nem az USB-s verzió, de sebaj.) Ez az autórádió fogja a műhelyemben tolni a jobbnál jobb zenéket. (Már csak korrekt hangfalak kellenek hozzá, amik szeretik a port.) (És még távirányítóm is van, így nem fogom összekoszolni a cuccot.) Megy rá egy nylon is. A képek a koliban készültek, nem ez a műhelyem a félreértések elkerülése végett.
(#) bankimajki válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 11, 2010 /
 
Az az előlap egy komplett másik autórádió előlapja. És ahogy nézegettem van egy pár cucc amit át kellene integrálnom a rosszból a jóba, hogy menjen az USB is. Tehát azt szerintem kihagyom. (Ezen az autórádión, amelyik működik, a másik előlap csak minden karaktert kiír, tehát valami baja van. De a 2 előlap majdnem egyforma, tehát lehet feltuningolom.) (Vagy ki tudja.) Jelenleg annyi a lényeg hogy megy a CD, és a rádió. Csak kár hogy nincs audio bemenete. Így kell hozzá egy FM transmitter is. (Vagy jöhet a házi tuningolás.) Amúgy neked miért kellene az előlap?
(#) beton cipő hozzászólása Jún 25, 2010 /
 
Sziasztok!

Kicsit belassult a topic az utóbbi időben, de sebaj, rakok fel képet az én "műhelyemről". Kollégista vagyok, szóval nem nagyon van alkalmam pl. satut, vagy valami masszívabb dolgot használni és a hely is kevéske. De eddigi pályafutásom alatt sikerült a problémákkal megbirkóznom
(#) Rakloo válasza beton cipő hozzászólására (») Jún 25, 2010 /
 
Látom annak a szörnynek terrárium kell.
(#) Ballage válasza beton cipő hozzászólására (») Jún 25, 2010 /
 
Pizzásdoboz? Nem rossz! Nekem tetszik.
(#) Proci_85 válasza bankimajki hozzászólására (») Jún 25, 2010 /
 
Hotel@BMF rulez
(#) zolika60 válasza beton cipő hozzászólására (») Jún 25, 2010 /
 
[OFF]Mit keresel te még mindig a a koleszban?
Következő: »»   88 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem