Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   112 / 434
(#) Ballage válasza poad hozzászólására (») Jún 21, 2010 /
 
Szerintem nem jókat nézel, a listában lejjebb van egy csomó forgókondi, azok tutira nagyobbak, mivel AM-re (is) vannak gyártva. Arra nem esküszöm meg, hogy 500 pikósak, de általában 200 felett szoktak lenni.

Pl. ez.
(#) kolti válasza Krisz03 hozzászólására (») Jún 21, 2010 /
 
Én annyira nem vagyok otthon ebben, kapcsolóval boldogulnék.
(#) qvasz2 válasza bbb hozzászólására (») Jún 21, 2010 /
 
Nem találom mire gondolsz: a Lomexben 6 jegyűek a raktári kódok, azt add meg pls !(12-34-56 formátumú)
(#) bbb válasza qvasz2 hozzászólására (») Jún 22, 2010 /
 
Szia!

Példának okáért: 45-01-00 ez 14*30*33mm (szélesség*hosszúság*magasság)
A 45-03-10 pedig 15*21*25,6mm.

É ezt a kettőt találtam, ami jó lenne, csak mindkettő túl nagy, kissebb kellene.
(#) qvasz2 válasza bbb hozzászólására (») Jún 22, 2010 /
 
A második az nem momentary !
Ez a fajta nem jó? 45-03-70

Ezek kisebbek!
karos - billenő kapcsoló
(#) bbb válasza qvasz2 hozzászólására (») Jún 22, 2010 /
 
Ilyenem (csak duplás) van itthon, tényleg hatalmas jószág. Szerintem jobban járok, ha csinálok egy kis billenőkart és nem keresgélek.

Azért köszönöm a fáradozásod!

Ha meg már amúgy is írok ide, akkor a következő alkatrész, amit keresek a csatolt képen látható tápcsatlakozó (Asus a2500l laptop tápcsati), amit ki kellene cserélnem.
(#) zolika60 hozzászólása Jún 22, 2010 /
 
Tudja valaki, hogy hol kapható a képen látható, vagy ahhoz hasonló csatlakozó?

Ar9221.jpg
    
(#) kistehenke hozzászólása Jún 22, 2010 /
 
Haliho!
Ki tudja hol lehet beszerezni tgi 500/16 tirátront
( thyratron)?
(#) kadarist válasza kistehenke hozzászólására (») Jún 22, 2010 /
 
Itt szétnéztél?
(#) c27 hozzászólása Jún 22, 2010 /
 
Sziasztok.
Hipersil vasmagot keresek mégpedig egy olyat ami a képen van, mivel külön nem igen van így kéne nekem egy pár tehát 2db. Nem tudom boltban lehet e ilyet kapni vagy valakinek van e eladó, de szükségem lenne legalább egy félre de inkább egy párra.

vasmag.JPG
    
(#) Swat hozzászólása Jún 22, 2010 /
 
CSő

Azt szeretném kérdezni,h miben található szervómotor ami kb olyan 200-500 w teljesítményű?

Ugy tudom, h van olyan kocsi amiben a kormányzást elektromos szervóval oldják meg (Opel Corsa)
(#) kezdofiu hozzászólása Jún 22, 2010 /
 
Szerintem itt nálam kívül mindenki idősebb nállad és cső helyett egy Üdv is megtenné.
Szerintem minden autóban megtalálod
(#) Swat válasza kezdofiu hozzászólására (») Jún 22, 2010 /
 
jó de nem okyan kis ****** gondolok ami pl van a nyomtatóban vagy a kocsinak a klimájában hanem komolyabbat

Vacakra...pl..köb..
(#) Swat válasza (») Jún 22, 2010 /
 
Jó, de nem olyan kis teljesítményűre gondolok, ami pl. van a nyomtatókban vagy a kocsiknak a klimájában, hanem kicsit komolyabbat.
(#) zolika60 válasza bbb hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
Itt nézd meg.Bővebben: Link
(#) lazsi válasza Swat hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
Idézet:
„Jó, de nem olyan kis teljesítményűre gondolok, ami pl. van a nyomtatókban vagy a kocsiknak a klimájában, hanem kicsit komolyabbat.”

A nyomtatóban nincs szervomotor. Ott léptetőmotor van. (A szervomotor +-45° vagy +-90° elfordulásra képes, a bemenetére adott 1-2 ms széles impulzusnak megfelelően. A léptetőmotor néhány fokos lépésekben akárhányszor körbefordítható, a tekercseire megfelelő sorrendben kapcsolt áramok hatására.)
Szervomotort általában a modellezők használják olyan oldalakon nézz körül.
De itt a keresőbe beírod a "szervomotor" vagy a "léptetőmotor" szavakat, több találatot kapsz olyan fórumokról, ahol részletesen kitárgyalják a kérdést. A beszerzési lehetőségen kívül még az alkalmazáshoz is kaphatsz segítséget.
(Egyébként lehet, hogy az autókban lévő sem szervomotor, csupán az alkalmazásának az elnevezése: kormány-szervo = kormány rásegítő)
(#) zolika60 válasza lazsi hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
Ez így van. A kormányrásegítés motorja egy egyszerű állandómágneses egyenáramú motor.
(#) bbb válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
Köszi a segítséged! Sajnos ők csak beszereléssel együtt árulják, úgy meg 16+fa...
(#) zolika60 válasza bbb hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
No és ez? Bővebben: Link
Vagy ez?Bővebben: Link
Ezen az oldalon van még néhányféle. hátha itt segítenek neked.
(#) c27 hozzászólása Jún 23, 2010 /
 
Akkor senki se tud ajánlani egy vasmagkereskedést? Sehol sem lehet kapni hipersil vasmagot?
(#) bbb válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
Köszi!

Az első pont az, ami kell.
(#) (Felhasználó 4577) válasza c27 hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
Esetleg a Tali bt.
(#) c27 válasza (Felhasználó 4577) hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
Hát itt nem találtam semmit még a lapot szerkesztik is ráadásul. Esetleg valaki nem tudja használtan hol lehet beszerezni?
(#) zolika60 válasza c27 hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
MÉH telep?
(#) c27 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
Hát jó persze méh telep csak nem olyan könnyű ott szerezni. (Egy akkutöltőből származik ez a vasmag is csak egyik része meg van ütve így csak a 3/4-e jó.)
(#) zolika60 hozzászólása Jún 23, 2010 /
 
Nekem valaki tud segíteni?Bővebben: Link
(#) SzervízMacska válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
Szia Zoli. Lomexnél nézd át a tápcsatlakozókat. Szerintem a 43-10-48 cikkszám jónak tűnhet.
(#) zolika60 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
Köszönöm. utánanézek.
(#) bviktor hozzászólása Jún 23, 2010 /
 
Sziasztok

Remélem valaki tud megoldást a problémámra.A felsőmaróm kapcsolója tönkrement és nem találok hozzá másikat. Ilyen kapcsolóról van szó,aki tud ilyet vagy hasonlót amivel pótolhatnám az kérem hogy szóljón.Köszi
Következő: »»   112 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem