Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   600 / 1682
(#) zolee1209 hozzászólása Jún 26, 2010 /
 
Kezdem megkedvelni ezt a kijelzőt, kár hogy pici a felbontása.
(#) zenetom válasza zolee1209 hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Hallottál már a PIC-ekről?
Amugy gratula!
(#) zolee1209 válasza zenetom hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Köszönöm!
Amúgy még nem. Azt eszik, vagy isszák?! :zavart2:
(#) zenetom válasza zolee1209 hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Pont erre válaszol ez a cikk
Najó abbahagytam az OFF-ot mert jön KöbModi és végem lesz
(#) zolee1209 válasza zenetom hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Akinek esetleg furcsa, hogy szapuljuk egymást zenetommal, nyugodjon meg, nem vagyunk haragban, csupán jó mókának tartjuk egymás "kedvencének" fikázását! De igyekszünk ezt nem a felszínen intézni! :kalap:
(#) vicsys válasza zolee1209 hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Szép munka, gratula. Lehet, hogy jobb lenne a képminőség egy PICit ha más mikrokontrollert használnál... (Remélem kiérződik az enyhe utalás...?)
(#) zolee1209 válasza vicsys hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Köszönöm szépen! Igazándiból a suzuki logó a lényeg. Egy ismerős megkért, hogy csináljak a kocsijába egy hőmérőt, amin bekapcsoláskor egy ilyen logó jelenik meg, majd a hőmérsékletet mutatja. Gyakorlásnak is jó volt, ha meg véglegesen akarja a cuccot, akkor még jól is jártam.
Lehet túlságosan fáradt vagyok, de én nem vettem észre semmilyen utalást... Miről van szó?!
(#) zolee1209 válasza zolee1209 hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Ezt a képet pedig zenetomnak küldöm!

DSC02333.JPG
    
(#) zenetom válasza zolee1209 hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Én nem offolok tovább Microchip
(#) vicsys válasza zolee1209 hozzászólására (») Jún 27, 2010 /
 
Kinti-benti hőmérő? Az lenne az igazi! Ez a Suzuki logo jóóó ötlet! Azt hiszem, felhasználom a sárkányomban- ha nem gond...? A másik logora nem tudtam rájönni mit jelent. Ez valami új film lesz, mint a Harry Potter?
(#) zolee1209 válasza vicsys hozzászólására (») Jún 27, 2010 /
 
Szia! Volt már kinti-benti hőmérő is építve, de most elvileg csak egy érték kell... A videón egy szenzor van még csak. Pozitív értéket pirossal, negatív értéket kékkel ír ki. Videón még a háttérszín változott, a képen már csak a karakter. Ha kell a felhasznált suzuki logó.

Milyen sárkányod van neked?!
(#) bencikusz hozzászólása Jún 27, 2010 /
 
Sziasztok.
Kedden Artúr barátommal, (aki itt a fórumon bubyking ként ismert) építettünk egy PC villogót.
Nem nagy szám, viszont este zenehallgatáshoz, esetleg játékhoz vagy filmhez nagyon látványos.
Minden jót!
(#) MolnarG válasza bencikusz hozzászólására (») Jún 27, 2010 /
 
Egy előtét-ellenállás azért nem ártana a LED-ek elé.
(#) kábel válasza lidi hozzászólására (») Jún 27, 2010 /
 
üdv.
Köszönöm, elnézést hogy csak most válaszolok -csináltam egy hülyeséget és mostanra úgy néz ki hogy megoldódik :hide:

Hát igyekeztem mindent szükséges funkciót bele tervezni, 1N4147-diódákkal van megoldva a kijelzők vezérlése "olcsóbb"
-a némító az jó ötletnek tűnik!
(#) bencikusz válasza MolnarG hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Mivel sorba van kötve és minden LED-en kb 3V esik így egyszerűbb volt . De amúgy igazad van!
(#) MolnarG válasza bencikusz hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Az egy dolog, attól még az áram nincs korlátozva.
(#) Action2K válasza MolnarG hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Tápfesz 12V, a LED-en 3V esik. Az áram legyen 20mA. Számolásra 0 Ohm jött ki. Akkor mivel korlátozzunk?
(#) heroldbalu válasza Action2K hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Ilyenkor kell 1 Ω-os ellenállás.
(#) janimester hozzászólása Jún 28, 2010 /
 
Sziasztok bemutatnám a második végleges erősítőm 2db tda7294 el és lm1036 hangszínnel. Ha panaszkodsz a kinézetre csinálj jobbat És tegnap 1kg 1mm bontatlan forrasztóónhoz jutottam mindössze ezer forintért hát ha ez nem mák akkor semmi , gyakszatanárom kiröhögött nem hitte el ,holnap viszem be neki
(#) toncy válasza janimester hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
hello, hat teny hogy nem a vilag legszebb muve de ha jol szol akkor....

amin en valtoztatnek, hogy a ventit a doboz belsejebe tennem ahogy latom pont annyi a hely(lasd a kepen)

ugy ertem, hogy az egeszet hutostol bennebb tennem, hogy a venti ferjen be a huto es a hatlap koze..
(#) janimester válasza toncy hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
köszi megoldható mivel csak 4 csavar tartja
(#) Stadi válasza janimester hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Azok a légszerelt elkók, mintha ruhaszárító kötélen lógnának, nagyon tetszik.
(#) vicsys válasza janimester hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Jó lenne, csak az lemezcsavar bántja a szememet.
(#) Tomi20 válasza toncy hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Szerintem jobb az, ha kint van, hűvösebb a kinti levegő, mint a benti. Jól látom, hogy a venti szívja a levegőt? Mert ha igen, akkor szerintem nem kell semmit változtatni rajta, így jó ahogy van.
(#) toncy válasza Tomi20 hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
vegul is csak egy otlet volt, nem feltetlenul kell atrendezni
amugy en ugy gondoltam, hogy a hatlapon belul, nem kivul
a lenyeg hogy a hangja ne valtozzon (rossz iranyba)

1.JPG
    
(#) Washwillah válasza zolee1209 hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
helló! melyik nokia teló kijelzője ez?
(#) terabyte hozzászólása Jún 28, 2010 /
 
Sziasztok készlet a TDA2030A alapu stereo erösitöm dobozova még nincs de az elsö ic-s erösitöm.
(#) Müszi válasza terabyte hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Kicsit nagy a panel az erősitőnek, de első munkának tökéletes!
(#) janimester válasza Tomi20 hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Igen kifele szívja a levegőt , és a légszerelés meglessz majd szünteteve csak gyakorlaton is sokszor túlórázunk aztán az embernek már nincs kedve délután foglalkozni vele de hétvégén szépen megcsinálom
(#) kábel hozzászólása Jún 28, 2010 /
 
üdv. -ezt építenem a számítógéphez
Következő: »»   600 / 1682
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem