Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autóelektronika
 
Témaindító: sufni-tunning, idő: Ápr 19, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   65 / 340
(#) MrAnderson válasza bbalazs_ hozzászólására (») Nov 22, 2010 /
 
Pont 2000-es.
(#) bbalazs_ válasza MrAnderson hozzászólására (») Nov 22, 2010 /
 
Milyen a diagnosztikai csatlakozoja es milyen polusok vannak bekotve? Nezd meg a neten az OBDII pinout
kifejezest, hasonlitsd ossze a tieddel.
Ha olyan, akkor valoszinuleg K-vonalas, igy egy ELM323-al vagy hasonloval viszonylag egyszeruen kiszedheto a kivant ertek. Az meg tovabbithatja valami masnak az erteket sorosan.
(#) siofok02 hozzászólása Nov 25, 2010 /
 
sziasztok!! van nekem egy öszvér off road samuraiom,amihez mikor beépítették az 1.6 swift mocit,az uj kábelkötegről lehagyták a diagnosztikai csatlakozót.Nincs-e arra mód,hogy én itthon kitudjam esetleg villogtatni a hibakódot?Van-e esetleg olyan pont az ecu csatin,amihez 1 izzót hozzákötök és kivillogtatja?Szivesen készitek is bármit,ha van aki kicsit segítene benn leirással.Gyárilag még ebben a samuraiban nincs check engine lámpa,ugyhogy külön kéne izzót is kiépítenem!
Nem vagyok műszaki analfabéta,ugyhogy szivesen várom a segítő ötleteket!!Előre is köszönöm!!!
(#) gkari hozzászólása Nov 25, 2010 /
 
Pont 2 hete írtam, hogy az ASTRA rádiója önállósította magát; megletta hiba:a CD jelenlétét érzékelő kapcsoló volt hibás,akkor is "érzékelt", ha nem volt benne lemez, így automatikusan az egészet bekapcsolta, aztán úgy is maradt.Kis kapcsolócska cserével megoldva.Hátha másnak is hasznos ez az info.
Üdv!
(#) enree válasza gkari hozzászólására (») Nov 25, 2010 /
 
Na, erre nem gondoltam volna... jó. hogy megosztottad velünk
(#) gkari válasza enree hozzászólására (») Nov 25, 2010 /
 
Opel Ádám mamája sokat csuklott az elmúlt napokban.
(#) bbb válasza gkari hozzászólására (») Nov 25, 2010 /
 
És hogy sikerült észrevenned a hibát? Ottaludtál a kocsiban és feltűnt, hogy mintha cd-t keresne?
(#) siofok02 válasza siofok02 hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
nincs erre lehetőség?
(#) gpxlala válasza gkari hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
A hiba okát nem tudom, de próbád meg azt, hogy a menűben átállítod" IGN. ON" helyett OFF-ra
(#) gmimaci24 hozzászólása Nov 27, 2010 /
 
Sziasztok!!!

Ha tudna nekem valaki egy átalakítót ami 2.2V-ról/12V-ra emel.Ez a 2.2 V nem egyenletes hanem hullám alak.Egy jeladónak az feszültségét kellene emelnem.
(#) Baxi válasza gmimaci24 hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Hi
Csinálj egy fesz erősítőt azaz egy földelt emitteres kacsolás s kész.
(#) gmimaci24 válasza Baxi hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Esetleg ha kaphatnák egy-két technikai segítséget,megköszönném.Pontosabban,mivel,hogyan tudnám megoldani.
(#) dani1777 válasza gkari hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Hi!

Hát a hiba ismerős. Ma reggel találkoztam vele. Ment a rádió a Cd keresés t még nem sikerült rajta kapni. Szerencsére az aksit nem sütötte ki. egész nap használtuk a kocsit. deújra elöjött a hiba. Mit javasolnát? A kocsot szerdán vettük és ma reggelig boldog asztra tulajdonosok voltunk /2004-es a kocsi/
(#) nighthawk001 hozzászólása Nov 28, 2010 /
 
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni utólagos fényszórómosót szeretnék beépíteni az autómba az lenne a kérdésem,hogy a beépítéséhez kell-e relé és ha kell akkor milyen?
(#) akos70 válasza nighthawk001 hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
Külön kapcsoló nélkül akarod működtetni?
(#) Ghoost válasza nighthawk001 hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
szerintem artani, nem art ha kulon kirelezed, hisz igy a kapcsolonak minimalisan no meg a terhelese. egy rele kevesebb aramot vesz fel, mint egy motor
(#) akos70 válasza Ghoost hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
Egy 5-10wattos motort autóban ne relézzünk már, ha nem muszáj.
(#) jucus hozzászólása Nov 29, 2010 /
 
Sziasztok,
nekem egy 1999-es renault megane scenichez kellene computer lábkiosztásról egy rajz, ábra. Tud valaki ilyennel szolgálni?
Köszönöm.
(#) akos70 válasza jucus hozzászólására (») Nov 29, 2010 /
 
Motor van abban a rönóban?
(#) vargaf válasza jucus hozzászólására (») Nov 29, 2010 /
 
Szia!

A Renault Megane Scenic-ből 10 különböző modell készült, melyikhez kell motorvezérlő rajz? A mellékelt képen a modell választék található. Ha megadod a modellt, akkor a vezérlő bekötését el tudom küldeni.

Üdv.: Feri

rms.jpg
    
(#) cooperbabes hozzászólása Nov 29, 2010 /
 
Mindenkinek nagy tisztelet !
Bizonyára nem jó blogba írok, de tudom hogy itt vannak olyanok akik mindenben profik!
Váltó gondom van.
Egy 1998 as scenicem van, manuális 5 fokozatu váltóva.
Tegnap este haza jöttem simán a kocsival, semmi gond.
Reggel indulta volna és már nem vette be a sebeségeket, csak az 5. et.
Olaj van benne.
Köszönöm szépen.
(#) potyo válasza cooperbabes hozzászólására (») Nov 29, 2010 /
 
Hogyan nem veszi be? Csörög mint amikor nem kuplungolsz, vagy nem lehet a kart eltolni a fokozathoz? Váltórudazat megtágulására tippelek.
(#) cooperbabes hozzászólása Nov 29, 2010 /
 
Hu a scenic leírás , rajz kiosztás engem is ízgatna. Amenyiben tudtok segíteni nagyon hálás lennék.
Köszönöm szépen.
1998-1.6-benzin-5 sebesség.
(#) cooperbabes válasza potyo hozzászólására (») Nov 29, 2010 /
 
Nem zörög nem csörög, nem lehet a fokozatokhoz tolni ahogy írtad.
A váltó rudazat megtágulása számomra ismeretlen fogalom.
Köszi a gyórs reagálást.
(#) vargaf válasza cooperbabes hozzászólására (») Nov 29, 2010 /
 
Szia!

A motorvezérlő bekötése a mellékelt rajzon van. Ha jól azonosítottam akkor K7M 702 motorkódú az autó. Ha nem akkor írjad meg a pontos motorkódot.

Üdv.: Feri

K7M_702.jpg
    
(#) cooperbabes válasza vargaf hozzászólására (») Nov 29, 2010 /
 
gondolom ez lessz, azt nem írtam hogy 8 szelepes.
nagyon szépen köszönöm.
Még azért azt megkérdezném hogy mindenféle rajzokat le irásokat a kompjuterhez is honnan lehet be szerezni hozzá??
helló
(#) vargaf válasza cooperbabes hozzászólására (») Nov 29, 2010 /
 
Szia!

A Tolerance Data programban a motorvezérlő, az ABS, a légzsák és a teljes kapcsolási rajz is megtalálható.

Üdv.: Feri
(#) cooperbabes hozzászólása Nov 29, 2010 /
 
Na kicsit hagy lelkizek.
Nincs pénzem de munkát is most kaptam, egy komoly munkát!
Bármit megteszek ha valaki segít nekem, persze próbálok valami pénzt össze harácsólni, meg minden ami csere bere.
Sajnálom ha ez szarul hangzik, de ez most számunkra életbe vágó!
Mindenkinek nagyon köszönöm, már a szándékot is.
(#) cooperbabes válasza vargaf hozzászólására (») Nov 29, 2010 /
 
Kösz szépen, már keresem is.
(#) cooperbabes válasza vargaf hozzászólására (») Nov 29, 2010 /
 
nem nagyon találom, hól keressem??????
Következő: »»   65 / 340
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem