Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   126 / 435
(#) rockersrac hozzászólása Nov 24, 2010 /
 
40V3A-s zener diódát hol lehet kapni? Mert hestoreban néztem, és ott csak 39 és 43V-os változat van! :hide:
(#) rockersrac válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Nov 24, 2010 /
 
lm2576s 3.3-hoz kellene 40V3A-s dióda, legalábbis az adatlapján a kapcsolás ezt írja!
(#) Norberto válasza rockersrac hozzászólására (») Nov 24, 2010 /
 
Szerintem keress rá az adatlapbeli példára, azaz az SK34C-re. Kukkantsd meg, hogy az milyen típusú dióda.
(#) kadarist válasza rockersrac hozzászólására (») Nov 24, 2010 /
 
Szia! Egy keresési megoldás. Beírod az "Árlista online"-ba hogy 40V 3A --->keresés---> Dióda (Schottky).Bővebben: Link
(#) bankimajki hozzászólása Nov 24, 2010 /
 
Sziasztok, tud valaki az Budapesten az Orczy tér körül villanymotorok forgalmazásával foglalkozó boltot? (A vill. gépek tanárom ennyit mondott csak ) Egyébként indítórelé árakra lennék kíváncsi. (Egy 1100W-os 1 fázisú, 230V-os mocihoz kellene nekem indítórelé.)
(#) igor4122 hozzászólása Nov 24, 2010 /
 
Üdv.

Szeretnék építeni egy power ledes lámpát de nem tudom milyen ledet lenne érdemes belerakni (1-3 vagy 5W-osat).
A LOMEX-nél láttam néhányat szerintetek melyik lenne az ideális?
- HPE8b-49K3YWD/WPCB 3W
- HPB8b-49K3YWD/WPCB 3W
- HPB8-49KYWG/WPCB 1W

Ezen kívül találtam a CONRAD-nál egy DC/DC átaladító 5V elnevezésű alkatrészt, ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Bővebben: Link
(#) bankimajki válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Nov 24, 2010 /
 
Lehet hogy ő lesz az. Köszönöm. Majd megérdeklődöm.
(#) Langoler hozzászólása Nov 25, 2010 /
 
Sziasztok!

Szeretnék venni egy 4 digites 7 szegmenses kijelzőt. BCD-t fogadó és a 4 digitet vezérlő bemenetekkel. Tudom, hogy a google jóbarátom, használtam is, de nemigazán találtam kézzel foghatót :\. Tudnátok üzletet ajánlani, ahol tudnék ilyesmit venni?

Köszi!
(#) fefepeto hozzászólása Nov 27, 2010 /
 
Hello! Biztos már kérdezte valaki, és így válasz is van rá, de nekem nincs kedvem 100 oldalt átnézni, úgyhogy felteszem a kérdésemet. ***** Előre is köszi!
Aki talál küldheti a címet az email címemre is: ***@***.***
Még 1-szer kösz.

Moderálva!
Frankye
(#) Norberto hozzászólása Nov 27, 2010 /
 
Mennyibe kerül a Lomex-ben vajon egy db kvarc alátét fólia? Tudja valaki? Nincs esetleg valakinek elfekvő készlete ilyenből, amit nem használ? 50 - 100 db érdekelne engem.
(#) Moderátor hozzászólása fefepeto hozzászólására (») Nov 28, 2010
 
Elsősorban is: Van kereső, tehát nem kell végigolvasni 100 oldalt.
Másodszor: Ez egy fórum, tehát a kérdésünkre a választ nem magán címre kérjük, hanem ide.
Harmadszor: Nyilvánosan csak akkor írd ki az e-mail címed, ha mazochista vagy, és szereted a postafiókodban kéretlen reklámok (spam) tömkelegét látni, mert a spammerbot-ok épp ezekre a címekre vadásznak.
Negyedszer: Légy szíves a chat-szlenget itt mellőzni! ("Még 1-szer")
(#) lacik2 hozzászólása Nov 29, 2010 /
 
Sziasztok!

Szeretném pótolni ezt a távirányítót.
A távirányító képét csatoltam.
Ha valaki tudna segíteni benne azt nagyon megköszönném.Nem tudom hogy milyen paraméterek alapján keressek (fixkódos,ugrókódos?)
csak ennyi infót találtam róla * Fréquence : 433.92 MHz
* Nombre de boutons : 4
* Type de codage : Enregistrement dans le récepteur
* Type de pile : 12V
* Dimensions : 73 x 13 x 42 mm
* Pile et notice fournies


Esetleg nem lehet valamelyikkel helyettesíteni erről az oldalról
[http://www.profitech.hu/pt_list_data.php?gid=9&tid=12]
A vevőmodulra ez a felirat van írva (SRX-433 D)
(#) Tomi94 hozzászólása Nov 30, 2010 /
 
Sziasztok!
Tudom, hogy nem teljesen illik ide, de jobb helyet nem találtam neki. A számítógépemben S939-es alaplap van, és egyelőre nem szeretném cserélni, viszont akarok bele egy Athlon x2-es processzort venni. Arra jutottam, hogy legerősebb ilyen típus a 4800+ jelű, de már ez a legutolsó modell is nehezen kapható. Végül a bluepc.unas.hu webshopjában adtam le a rendelést. Erről meg is érkezett a visszaigazolás, csakhogy ez november 15-én történt, és azóta sem jelentkeztek, és a csomag sem érkezett meg. Próbáltam nekik e-mailt írni a visszaigazolásban levő címre, de öt perc múlva kaptam egy levelet a szolgáltatótól, hogy nem létezik a cím. Ekkor körülnéztem a weboldalon kapcsolattartási adatok után, de sem használható telefonszámot, sem működő e-mailt nem kaptam. Írtam az oldalon keresztül, névvel, de arra sem válaszoltak.
Ezek után azt kell hogy gondoljam, hogy ez az oldal egyáltalán nem működik, netán átverés van a dologban. Ezért kérdezném, hogy van-e már valakinek tapasztalata róluk, érdemes-e várnom egyáltalán a csomagot?
(#) qvasz2 válasza Tomi94 hozzászólására (») Nov 30, 2010 /
 
Kicsit gáz ez a "webáruház", ha még egy telefonszám sincs megadva, és email címnek is egy freemailes cím van. De azt nem tudom láttad-e hogy szinte csak használt cuccokat kínál?!
Átveréstől nem kell tartanod, amíg pénzt nem küldtél-utaltál stb.
Nézz szét itt:
Bővebben: Link
Itt boltos fiúk is hirdetnek, meg maszek manusok is, lehet mazsolázni; van egy fekete-lista azokról, akiket el kell kerülni !
(#) Tomi94 válasza qvasz2 hozzászólására (») Nov 30, 2010 /
 
Köszönöm a linket. Nekem is ez volt a gyanús, hogy semmilyen normális kapcsolattartási adat nincs megadva, és áruházhoz képest nagyon kicsi a készletük. Azzal, hogy használt, teljesen tisztában vagyok, tudom, hogy újonnan itthon már nem kapok ilyen processzort, de fontos lenne, mert így még évekig korszerűnek számítana a gépem, és nem kellene alaplapot, memóriát is cserélnem már most. Pénzt természetesen nem utaltam előre, utánvéttel kértem, de van egy olyan érzésem, hogy soha nem fog megérkezni. Akkor próbálkozom tovább, a lényeg, hogy karácsony előtt meglegyen, és akkor még a régit is el tudom adni időben.
(#) belganarancs hozzászólása Dec 1, 2010 /
 
Üdv!

6.3 ,vagy 3.5 jack(stereo) aljzatot keresek,a képen láthatót.Tud-e valaki egy üzletet(BP),ahol lehet ilyet kapni?

Üdv.:Zoli

13b_1_big.jpg
    
(#) Dániel X válasza belganarancs hozzászólására (») Dec 1, 2010 /
 
Hali!

Szerintem a Conrádnál nézz körbe. Dunaújvárosban Conrádos bolt van (onnan veszik a legtöbb cuccot) és náluk láttam múltkor de árat nem tudok mondani.
(#) vadviraag hozzászólása Dec 1, 2010 /
 
FSD 210 IC-t szeretnék vásárolni. az ajánlott oldalakon nemnagyon találok. Valaki tud segíteni?
(#) kadarist válasza vadviraag hozzászólására (») Dec 1, 2010 /
 
Keresésnél tessék a számot egybeírni a betűkkel: Bővebben: Link
(#) vadviraag válasza kadarist hozzászólására (») Dec 3, 2010 /
 
Jó a tipp, köszi!
Keresnék még valami olyan programot vagy weblapot ahol relék közül lehetne válogatni. Helyettesíteni kellene NAIS ALA2PF24 relét valami hasonlóval!
(#) sprofan válasza vadviraag hozzászólására (») Dec 3, 2010 /
 
Elméletileg ez tökéletes helyette: Bővebben: Link
Csak megnéztem az adatlapját, hogy kb. hogy néz ki a lábkiosztása, aztán feszültség alapján turkáltam a relék között, végül ráakadtam erre. Nem nagyon van más mód, ha csak nem kapható a konkrét típus.
(#) flyingdoctor hozzászólása Dec 4, 2010 /
 
Sziasztok!
Szeretnék alkalmas csatlakozót találni az eddig használt XLR csatlakozó és aljzat helyett, ami az XLR-nél biztonságosabb. Találtam is egy megfelelőt, csak nem tudom lehet-e kapni valahol. A netes cég, ahol láttam, ugyanis lengyel, én meg nem szeretnék két alkatrészért 6-8000 ft postaköltséget fizetni. Az általam keresett dugó fotóját csatoltam. Ha valaki tudja, hol lehet kapni, kérem, írja meg.
Üdv.:
Laci
(#) webinas válasza flyingdoctor hozzászólására (») Dec 4, 2010 /
 
Lomex vagy Hqvideo. Mindkettőben kapható és vettem tőlük. Én inkább a Lomexet ajánlanám az árai miatt.
Hqvideo kicsit elrugaszkodott az áraik szempontjából.
(#) flyingdoctor válasza webinas hozzászólására (») Dec 4, 2010 /
 
Köszönöm! Esetleg meg tudnád mondani, mi ennek a jószágnak a becsületes neve, mert a csavaros ipari csatlakozó dugó, ahogy láttam, elég tág fogalom?
Üdv.:
Laci
(#) CIROKL válasza webinas hozzászólására (») Dec 4, 2010 /
 
Igen a HQ -ban egy kicsit el elrugaszkodottabb az ár de viszont mindig korrektül azt kapom amit kérek !
Pont most történt egy nagyobb tétel vásárlásánál lomex -ben hogy a sokadalomban felfedezni vélem a tévedéseket , magyarul a mennyiség az megvan de a kért termék nem stimmel ,az ellenállás értékekben sok az eltérés , meg a trimer potik sem passzoltak .
Számomra ez furcsa ha kérek egy 300 ohm -os ellenállást akkor miért kapok helyette 330 ohm -ot és még sorolhatnám ....
Nem tudni a mennyiség vagy a minőség -e az elsődleges ?
(#) lapose hozzászólása Dec 4, 2010 /
 
Szerintem a kettő jelen esetben nem köthető egymáshoz. Mivel mindkét boltban elég sokat vásárolok, van tapasztalatom velük, és mindkettővel általában pozitív. A Lomex inkább a nagyobb vásárlókra rendezkedett be, ezért ha valaki itt vásárol ennek hatását el kell viselni, magyarul tömeg van, elég sokat kell várni stb. Cserébe élvezhetjük az olcsóbb árakat. Mindkét boltban jártam úgy, hogy elcserélték az alkatrészeket, de azt legközelebb gond nélkül kicserélték(mondjuk ez a vidékieket nem biztos, hogy vigasztalja).
Sőt a Lomexnél jártam egyszer úgy, hogy kimaradt a csomagból alkatrész, amit kifizettem, nem túl sok kb. 4000Ft értékben. Nem értem rá, ezért csak kb. egy hét múlva mentem vissza újra vásárolni, és megemlítettem nekik, hogy hiányzott a csomagból alkatrész. Erre a srác bement a raktárba, és kihozta a hiányzó alkatrészeket, bezacskózva, rá volt írva a dátum, tehát látszott rajta, hogy össze volt készítve. HQ-nál viszont jártam úgy, hogy az tudtam, hogy a nekem kellő alkatrészt nem lehet kapni, ezért vittem a katalóguslapját, hogy keressünk helyette kaphatót, és az eladó kerek-perec elutasított, hogy ő nem hajlandó keresgélni az adatbázisban(lehet rossz napja volt )
Nagyobb tételű alkatrész vásárlásánál én a Lomexnél kezdek, és ami nincs azt veszem a HQ-nál, vagy más helyen. Nemrégi munkámhoz kellett kb. 50db 10000µF 63V-os puffer, itt már pl. jelentős a különbség.
(#) Norberto hozzászólása Dec 4, 2010 /
 
Sziasztok!

MAX471 típusú IC-t keresnék. 4 db érdekelne.

Merre kapható?

Van esetleg valakinek otthon ilyen, elfekvő készletben? (Nem tegnapi gyártású alkatrész.)
(#) webinas válasza flyingdoctor hozzászólására (») Dec 4, 2010 /
 
Csatoltam a képet róla. Rajta van a név és a cikkszám is. Van több fajta, és aljzat is.
Én akkumulátortöltőhöz szoktam használni.
... és netto 169 FT.

canon_apa.png
    
(#) webinas válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 4, 2010 /
 
Nekem nincs bajom egyikkel sem.
Elsősorban a Lomexnél rendelem meg ami kell, mert olcsóbb, viszont a HQ-nál kapok olyan alkatrészt, amit a Lomexnél nem. Igaz drágább, de közelebb van, és könyebb parkolni is... Nálam ez is meghatározó.
(#) CIROKL válasza webinas hozzászólására (») Dec 5, 2010 /
 
Tökéletesen egyet értek , nem is bajként említettem ezt a történést csak mint észrevétel . Semmi nem történik ha egy két alkatrésszel több lesz itthon , a hiányzó helyet meg veszek másikat , csak akkor van gond ha sürgős lenne valami .
Következő: »»   126 / 435
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem