Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1462 / 3562
(#) DuMatyi válasza Kicsa hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Én amit még nem értek, hogy az előre fizető szolgáltatásoknál (kártyás) hogyan ellenőrizhetem, hogy valóban akkor és annyit vonnak le, amennyit beszéltem? Mert sosem bíztam meg bennük, mindig is gyanúsan hamar merül le az egyenlegem.
(#) hapro hozzászólása Dec 13, 2010 /
 
Egy nagyon jó videó az idei rally világbajnokságról, aki szereti a rallyt annak kötelező 5 perces elfoglalltság :Bővebben: Link
(#) gg630504 válasza Norberto hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Az első
Ericsson A1018-as készülékemet ( + külső VHF műsorvevő , már nem volt hozzá akku ) most cseréltem le egy
Myphone 1070 nagyifonra (!).
Ez Ericsson jobb volt.
Talán nem volt egy évtized, amíg vezetékes telefonra vártam.
(#) DuMatyi válasza Norberto hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Nekem a jó kis 3510 i-m még sosem hagyott cserben. Pedig hányszor leejtettem már.
(#) Norberto válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
A mostani előtt nekem is hasonló volt, egy 3310-es Nokia. Kicsit vacakolt már, KH-s volt benne valami komolyabb szerkezet, lefagyott, elment a térereje is, ezért cseréltem le egy !szétnyitható! típusú Nokiára. Ha hiszitek, ha nem, ez a szétnyitható sokkal többször járt a földön a gravitációs gyorsulás hatására, mint az elődje, és közel sincs annyi problémája. Egész konkrétan, az égvilágon semmi. Még az eredeti, 6 éves akksija van benne. A 7 napos készenléti ideje 6 napra rövidült. Na bumm.
(#) KTobi válasza Norberto hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Nekem a 3410es sikerült egy enyhe eséssel elküldenem. A hátára eset mégis elment a kijelzője, most várja az új kijelző érkezését. Előtte már sokszor esett nagyobbat is, néha szórakozott már az utóbbi időben a kijelzője. Volt, hogy sávokban hibás képet mutatott. Úgy látni gyárilag nem volt tökéletes az LCDje. Jó pár évet kibírt már.
(#) Kicsa válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Kártya alatt feltöltőkártyát értesz?
Én ezek után egyébként feltöltőkártyás csomaggal a híváson és smsen kívül ki sem próbálok semmit sem,akár milyen 'olcsó meg jutányos meg kedvezményes'. (Eddig sem nagyon tettem,de ezek után...)
Ha pedig csak beszélsz...hát figyelembe kellene venni az időszakokat is...meg ugye most hogy bejött ez a számhurcibálás,azt se tudod,mit hívsz.
Lehet hogy 30as számot hívsz,csak az ismerősöd elfelejtett szólni hogy ő mostmár 'rózsából kékbe' váltott,a szám látszatra 30as de hívás alatt már a 20as kapcsolási díj meg a drágább percdíj is rájön.
Szerintem szinte lehetetlen ezt ellenőrzni sajnos...egyébként én is kártyás vagyok,van amikor magam is meglepődök hogy eddig kitart egy feltöltés..van amikor pedig az ellenkezője.
(#) Ricsi89 válasza KTobi hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Volt osztálytársamék a 3410-est a suliban a 3.-ik emeletről reptették és semmi baja nem lett.
(#) Action2K válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
És a barátodnak? Vagy övé volt a teló?
(#) Ricsi89 válasza Action2K hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Övé volt és csak poénból próbálták, hogy mit bír. De kibírta, semmi baja nem lett.
(#) Action2K válasza Topi hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
E három év alatt sok téma előjött. Térjünk most vissza a témaindító kérdésre:
Idézet:
„Szerintetek fehér karácsony lesz?
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Nem a karácsonyfa színét kérdeztem, s nem is a Hawaii táj színét. Bővebben: Link
(#) Ricsi89 válasza Action2K hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Kék. De lehet rózsaszín.
(#) Action2K válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Neeem, Ezt nem bíííírom mááááá. :gun: :gumicsirke:
(#) bankimajki válasza Action2K hozzászólására (») Dec 13, 2010 /
 
Nálunk színváltós. Holnap jön a Kandós karácsonyfa 1.1-es verzióban. XD (Nem vicc, ZH után nekiesek.)
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Dec 14, 2010 /
 
Sziasztok hobbisták.

Ez az 1585 -dik oldal. Hmm, MSZ1585, így jobban hangzana nem?
(#) zolee1209 válasza Action2K hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Szerintem a modik vérvörös színűre vágynak! :hehe:

Jó reggelt Mindenkinek, indulok CNC tanfolyásra...
(#) Frankye válasza zolee1209 hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
A modik agyát olykor elönti a vörös köd, de ettől sem látják rózsaszínűbben a világot, amely nem csak fekete és fehér, van szürke és még szürkébb is. De erről annak, aki nem modi, halványlila fogalma sem lehet, pedig a srác a T-izé színű (magenta, vagy mi) kazettás övével is megénekelte, hogy "lehet zöld az ég és kék a fű"... (Fűűűű, ez beszívta?)
(#) zolika60 válasza Kicsa hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Nekem is ilyen a telefonom. Szerintem nem csak akkor számolnak a mikor beszélsz. Egy barátommal együtt utazunk nap mint nap, az én autómmal. Mikor közeledek a találkozó helyhez, megcsörgetem, és ő kinyomja a hívást. Ebből tududjuk a találkozás idejét. Na a kártya ettől is lefogy. Úgy hogy közben egy szót sem beszéltem senkivel, és nem is küldtem SMS-t. Sajnos mivel ellenőrizhetetlen, ezt a szolgáltató ki is használja.
(#) Frankye válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Ilyenkor is felszámolja a "szolgáltató" a kapcsolási díjat...
(#) Action2K válasza Frankye hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
A megcsörgetés már kapcsolásnak minősül? Vagy csak az, ha fel is épül a vonal? Bár akkor nem kapcsolási díj lenne a neve, hanem vonalfelépítési díj, vagy valami emészthetőbb nevű.
(#) Rober_4 válasza Action2K hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Ha már megkérdezted, milyen karácsony lesz, én 1-2 hónapos postássztrájkot kérnék karácsonyra! Szerintem az egész gazdaság helyreállna, ha nem kézbesítenék pár hónapig sárga csekkjeiket...
(#) Frankye válasza Action2K hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Ha létrejön a kapcsolódás, azaz kicsörög, akkor már van kapcsolási díj, hiszen a két készülék között létrejött a kapcsolat.
(#) Frankye válasza Rober_4 hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Ezzel csak az a baj, Robi, hogy uána viszont dupla (tripla, ...) csekket fognak hozni!
(#) Rober_4 válasza Frankye hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Addigra beindulna a kereskedelem, és játszva visszafizetnénk..
Tudom csak álom....
(#) Frankye válasza Rober_4 hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Annak végül is nem rossz...
(#) zenetom hozzászólása Dec 14, 2010 /
 
Hali!
Csak én érzem úgy, hogy irtó lassan telik ez a nap? Itt ülök, a 3. info órán (még van belőle 1 ) de van még utána 4 másik órám, abból 2 munkavédelem (azthiszem übereli a törit (szerencsére túl vagyok az érettségin, szóval már csak szakmai tantárgyak vannak szinte de ááá).
Next projekt: időgép
(#) Rober_4 válasza zenetom hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Mondjuk kaphatnál a tanártól egy visszalépéses kereső algoritmusos feladatot jegyre megoldani! Hidd el nekem úgy röpülne az idő
(#) zenetom válasza Rober_4 hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Az a baj, hogy ez sima info óra, amire nem értem miért kell bejárnom, mivel 2 érettségim (közép, emelt), meg ECDL-em is van belőle, de hiába mondtam, muszáj bejönni órára.
szerk.: most próbálok keresni valami portable turbo pascalt, hogy ne unatkozzak (van még 1 óra)
(#) Kicsa válasza Frankye hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Biztos ez? Barátnőmmel rendszeresen 'üzenünk' egymásnak így,részemről ilyenkor pénz nem megy le a kártyáról. Szerintem ilyenkor nincs kapcsolási díj,ha vezetékes fülkéből hívsz például (van még ilyen,vagy csak a filmekben? ),ott is ha kicsörög és nem veszik fel,a pénzt visszakapod


ui.:nálatok sem jó a youtube? Videót megnyit de hibát ír mindenhol,illetve bejelentkezni sem tudok...
Következő: »»   1462 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem