Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   671 / 1679
(#) Mybuster válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Dec 21, 2010 /
 
Ügyes!
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Dec 21, 2010 /
 
Lehet, hogy egy nagyító is elég lesz.
(#) pinyó39 válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 21, 2010 /
 
Minek, 1206 os méret már "mamutnak " számít SMD-ben. :yes:
(#) vicsys válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Dec 21, 2010 /
 
Jópofa kis cucc lett! Ne panaszkodj, nem is csúnya. Azt nem értem, hogy miért maszatoltad be a nyákot forrasztó ónnal...? Na, és mire jó ez a berendezés?
(#) vicsys válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 21, 2010 /
 
Mondtam már, hogy nagyon hüle vagy...?
(#) interferi hozzászólása Dec 21, 2010 /
 
Egy rádióamatőr ismerösnek készült USB soros átalakitóval egybeépitett galvanikus leválasztó.
(#) zolika60 válasza pinyó39 hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Az lehet, de nekem sajnos már a lábas jószágok forrasztásához is nagyító kell. A szemüveg ellenére.
(#) hadnagyakos hozzászólása Dec 22, 2010 /
 
Sziasztok!

A mai termés egy karácsonyfadísz, ami zenél és villog.

Iagzából a karácsonyfa forma és a villogás csak tegnap jutott eszembe, így nem lehet váltani több villogási minta között, mert csak egy van, de remélem később ez a funkció is belekerül.

A zenét egy 16F690-es PIC szolgáltatja RTTTL formátumból.

Videók:
Videó1
Videó2Videó3
(#) Müszi válasza hadnagyakos hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Nagyon ötletes! Cikk lesz belőle?
(#) CIROKL hozzászólása Dec 22, 2010 /
 
Szép estét !
Itt a karácsony és egy kis ajándék lesz a vejemnek , aki olyan amatőr gitáros és neki van több gyári gitár motyó is de mind félvezetős ezért most meglepem egy FULL csöves picuri gitár kombóval , ami mindössze 3Watt
Ennek az az érdekessége hogy az itthon fellelhető alkatrészek teszik ki a zömét amiket most újra hasznosítottam , remélhetőleg fog is tetszeni ?
Több kép .
(#) hadnagyakos válasza Müszi hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Ha gondoljátok, írhatok belőle egyet.
(#) Müszi válasza hadnagyakos hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Engem nagyon érdekelne, 1 szavazat a cikkre
(#) Müszi válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Lacikém, ez profi, nincs más amit hozzá kellene fűzni: CIROKL minőség!! :kalap:
(#) Action2K válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Végre látok Tőled olyan terméket is, ami nem úgy néz ki mint a gyári. Persze ettől még Müszinek igaza van.
(#) Pulyka válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Szia

Nem értek a témához(gitározáshoz, hangszerekhez), de az biztos, hogy nagyon jól néznek ki az OSB lapok, mint a doboz oldalai .
Szerintem nem rondítja az OSB lap, mivel szálas fa"szálakból" összepréselt lap, ezért nekem nagyon is tetszik.

Üdv.Tomi
(#) hadnagyakos válasza Müszi hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Rendben, ahogy lecseng a közelgő ünnep és egy kicsit több időm lesz, írok belőle.
(#) zolika60 válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Szokás szerint szép lett. Had kötözködjek egy kicsit. Az OSB lapokat egy kis műbőrrel bevontam volna.
(#) CIROKL válasza Action2K hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Laci ! ha gyárit szerettem volna akkor bemegyek egy üzletbe és megveszem !
(#) Müszi válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Lassan ki kéne találni neked valami védjegyet Lacikém, mert nálad szebben dolgozó embert még nem nagyon láttam, te viszed eddig a pálmát :kalap:
(#) CIROKL válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Az OSB lapok direkt nem lettek burkolva ez így sokkal tetszetősebb csak simán pácolva van .
Egyébként ha a befoglaló méreteit nézed akkor rájössz hogy itt nem is kell túlzásokba bocsátkozni mert csak 150X300X320 és az OSB -ből szinte semmi nem is látszik ami meg látszik az nekem így szép .
Nem veszem kötözködésnek egyáltalán ez ilyen és szinte semmiből van alkotva ez is egy szempont .
(#) zolika60 válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Rendben, nem bántásnak szántam. Az OSB elég sérülékeny, a zenészek meg csak a hangszerre vigyáznak. (12 évig voltam technikus.) Persze így is jó, írtam is, hogy csak kötözködöm.
(#) CIROKL válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Ez csupán otthoni felhasználásra készült ezért nem fog sérülni , ha csak szándékosan nem .
Tudom mit jelent a cucc becsülete , 25 éven keresztül jártam az éjszakát mint műsorvezető /DJ/
(#) vilmosd hozzászólása Dec 22, 2010 /
 
Modjatok mar meg mi az a OSB?
(#) CIROKL válasza vilmosd hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Bővebben: Link :google:
(#) lidi válasza hadnagyakos hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Hmm, dual-core pic Ari lett. Programja saját ?
(#) vilmosd válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Tehat mondhatjuk ugy is hogy forgacslap. Koszi.
(#) hadnagyakos válasza lidi hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 


A 12F629 programja saját, de a 16F690-é nem. Azt az interneten találtam és t0bi segítségével át lett írva 16F877-ről, 16F690-re.
(#) Leadtek hozzászólása Dec 22, 2010 /
 
Készül a VF3 ...
(#) zoly15 válasza Leadtek hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
Szép munkák, gratulálok! De a VF3 nak minek a lágy indító?
(#) CIROKL válasza Leadtek hozzászólására (») Dec 22, 2010 /
 
A VF3 panelek még hiányosak , ez direkt vagy csak elkerülte a figyelmed a 470 ohm és a dióda hiány , lágy indító az minek 60-80 Wattos trafóhoz ?
A panelek szépek az biztos gratula .
Következő: »»   671 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem