Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces-humoros áramkörök
Lapozás: OK   4 / 9
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Tudom Mondjuk nem akkora öröm neki se 15vagy 20Mbyte-al mit kezd?Na nem baj kisérletezek négy gigással.
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Gigással ? Nekem mindegy, csak el ne rontsd ! Mellesleg a 20 mb-al is lehet kezdeni, ha épp kevés fájl van...
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Baja nem lehet elvileg... ,de tőlem ne várj sokat...Na kipróbáltam beírtam,hogy mozilla firefox-al nyissa a hobbi-t és mozilla nélkül is próbáltam,de nem megy.Nem tudja megnyitni mert nem ismeri a protokollt vagy mi,mi lehet a baj?
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Hát, én nem tudom, még kezdő vagyok ! De sok sikert, és próbálgasd, nekem mindíg bejön minden így !
(#) janikukac válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Ezer bocsi...
(#) pcroland válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jan 26, 2011 / 1
 
Bocsánat... Nem lehetne egy kicsit off topic is? Ha nem mégegyszer elnézést.
(#) sooty válasza pcroland hozzászólására (») Jan 26, 2011 1 /
 
Írd be a Futtatás-ba a paracsot és ott teszteld le, hogy működik-e. Nekem xp-n a google chrome-mal is megy és internet explorerrel is (chrome www.hobbielektronika.hu)
(#) pcroland válasza sooty hozzászólására (») Jan 26, 2011 1 /
 
Na rájöttem(futtatásban sem működött) Rámegyek az ikonra jobb klikkel,tulajdonságok,cél keresése és firefox.exe-t írtam exe nélkül és betölt!!!Kössz a segítséget.
(#) Collector hozzászólása Jan 26, 2011 /
 
Bővebben: Link
Táncoló csipszeszacskó, már tudom, mi hiányzott az életemből eddig..
(#) pcroland válasza gg630504 hozzászólására (») Jan 27, 2011 /
 
Pontosan mit is csinált?Relékkel ment valamilyen robot
(#) janikukac válasza Collector hozzászólására (») Jan 27, 2011 /
 
Nagyon vonzó... Már csak az írás miatt is, ami rajta van.
(#) janikukac válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jan 27, 2011 /
 
Ez is érdekes.
(#) gg630504 válasza pcroland hozzászólására (») Jan 27, 2011 /
 
Az elején a villogó sort csinálta meg.
(#) pcroland hozzászólása Jan 27, 2011 /
 
Hello! Csináltam egy folyamat ábrát a useless machine-ről.És ne felejtse el senki,hogy a kapcsoló amikor be van nyomva nem "vezeti az áramot" és benyomás nélkül "vezeti az áramot",de ezt is belehet kötni rosszul.Segítségképp elmondom,hogy a középső lábat le lehet vágni A képen amikor be van nyomva(két pont összekötve) akkor nem vezeti az áramot
(#) Zoli_bácsi válasza pcroland hozzászólására (») Jan 28, 2011 / 3
 
A mikrokapcsolót fordítva rajzold és jó lesz. A kar benyomja a mikrokapcsolót, de ezzel bontja az áramkört.

Üdv!
(#) pcroland válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Jan 28, 2011 /
 
Úgy gondoltam! Benyomva=két pont összekötve(pirossal),ekkor bont,"nem vezeti az áramot",de mondjuk tényleg nem azt szokták jelölni,hogy be van-e nyomva vagy sem hanem,hogy nyitva van-e vagy zárva.
Üdv,Roland
(#) pcroland hozzászólása Jan 30, 2011 /
 
Hello! Megcsináltam kábelezést és szerencsére működik annak ellenére,hogy egy lábnál annyira megolvadt a műanyag,hogy szinte kiesett a láb.Az egyes képet csak a neten találtam második az enyém
(#) válasza pcroland hozzászólására (») Jan 31, 2011 / 1
 
Szia!

Annak a karos kapcsolónak sajnos elég gyenge minőségű a háza, nekem is volt már, hogy megolvadt a láb körül. Nagy baja nem lesz ilyenkor, de óvatos és gyors forrasztással akár meg is előzhető a dolog.
(#) pcroland válasza hozzászólására (») Feb 1, 2011 /
 
Csak én egy lábat rossza helyre kötöttem és ki kellett forrasztanom.Ekkor olvadt meg.Ja és jó tanács:A piros festék a láb felén nem dekoratív elem hanem kb lötstopp.Az előző kisérleti kapcsolóm lába annyira megolvadt,hogy nem lehetett átbillenteni. Ki is dobtam.
(#) Péter98 válasza janikukac hozzászólására (») Feb 13, 2011 / 1
 
janikukac az öngyújtó szerintem tök poénos én is megcsináltam tök egyszerűen kell hozzá két tollrugó, 1 led, 3 gombelem ,forrasztópáka ,drót és késsz is.
(#) janikukac válasza Péter98 hozzászólására (») Feb 13, 2011 /
 
Örülök neki, mindjárt rakok fel új tippeket !
(#) janikukac hozzászólása Feb 13, 2011 /
 
Valentin napra: Bővebben: Link , Eső ellen : Bővebben: Link Fürge ujjakra : Bővebben: Link (amúgy nekem van ilyen zöldben és sárgában, egyszer nyertem, csak az gyári ) Egyelőre ennyi, jó szórakozást !
(#) Tarbur hozzászólása Máj 18, 2011 /
 
Sziasztok!
Ehhez a "haszontalan géphez" való kétállású kapcsoló pontosan melyik fajta? Ez pl megfelelő lenne?
(#) Tarbur válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 18, 2011 /
 
Igen, azt gusztálom már egy ideje, csak nem voltam biztos benne hogy jó-e a kapcsoló.
Köszönöm!
(#) szamóca hozzászólása Máj 18, 2011 /
 
Ez Maty felfedezése.
Bővebben: Link
(#) sooty válasza szamóca hozzászólására (») Máj 18, 2011 /
 
Ha kell egy kis izgalom a témában:Suicide box
(#) janikukac válasza sooty hozzászólására (») Máj 18, 2011 /
 
Na, örülök, hogy újra beindult ez a fórum is !
Amúgy az a robbanós mitől robban?
(#) sooty válasza janikukac hozzászólására (») Máj 18, 2011 /
 
Filmtrükk ! Ez humánusabb Solar bug
(#) janikukac válasza sooty hozzászólására (») Máj 18, 2011 /
 
Nemhiszeeem.
(#) McDeath válasza szamóca hozzászólására (») Júl 2, 2011 /
 
na ebben a haszontalan gépben milyen elektronika lapulhat??? ha kiderülne megépíteném
Szerk: az elektronikát biztosan 9v-os elem működteti, csak ennyit láttam bele
Következő: »»   4 / 9
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem