Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » OBD (autós) készülék
Lapozás: OK   45 / 60
(#) bmn1985 válasza sniperx hozzászólására (») Dec 11, 2010 /
 
Hali! Köszönöm a tippet,én meg pont tegnap futottam bele egy ilyen egységbe,és bár egy 10-est adtam érte ,de nagyon kellett. Hálisten működik rendesen,bár a vwtool járómotornál nem tud mérni,hanem folyton újra csatlakozik. A vag-al megy tökéletesen,egyenlőre még azt tanulnányozom,csak nagyon lassú a frissitése,amit nem tudom hogy a kocsi ECU-ja lassú-e,avagy a csatoló elektronika amit vettem.
(#) csacsa72 hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Sziasztok.
Ez nagyon egyszerü,Bővebben: Link szerintetek működhet 2007-es Astra G-n,motor: Z14XEP.
(#) Dudus válasza csacsa72 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Meg lehet próbálni, de az R4 -et cseréld 510 Ohm - ra!
(#) csacsa72 válasza Dudus hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Rendben, kipróbálom, délután összerakom.
Köszi
(#) Pintero válasza Dudus hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Nem lesz gond ha az adat vonalat felhúzod 12V-ra?
(#) csacsa72 hozzászólása Dec 16, 2010 /
 
Sikerült összeraknom , tökéletesen működik. Az R4 -t végül nem cseréltem ki,maradt a 4K7. Az Ab-Com-mal ,Tech 2-vel, kiválóan megy még a kilóméterórát is viszi.Képeket később tudok rakni.
Üdv
(#) Dudus válasza Pintero hozzászólására (») Dec 16, 2010 / 1
 
Miért lenne? Fel kell húzni, ez a busz ilyen!
(#) Pintero hozzászólása Dec 22, 2010 /
 
Üdv!
Astra f-hez keresek olyan kábelt amivel a hibatáblát,élőadatot tudnám nézni.
Mot:X16XEL 1994
Köszi
(#) benjamin hozzászólása Dec 31, 2010 /
 
hello!
segitsegeteket szeretnem kerni,van nekem egy Texa axone 2000 kezi diagnosztikalom,hasznaltan lett veve es a dobozban a kabelek kozul hianyzik sprinterhez valo csati 3151/T09 ezt szeretnem meg epiteni ha van valaki akinek meg van meg kernem szepen hogy a 2 dugo kozti csatlakozast a vezetekeken irja itt meg vagy tegye fel,elore is koszonom mely tiszteletel benjamin
(#) Pintero hozzászólása Jan 5, 2011 /
 
1995-ös ASTRA F-hez tudtok működő kábelt?
Van már valakinek tapasztalata?
(#) Hari1231 válasza Pintero hozzászólására (») Jan 7, 2011 /
 
Szevasz! Az "Autodiagnosztikai adapter " topikban a 884169-es hozzászólásnál megtalálod a választ.
... de tudod mit?! Ide is berakom! GM diag adapter
(#) Hari1231 válasza benjamin hozzászólására (») Jan 7, 2011 /
 
Szia! Igaz nekem nem Texam van, de szerintem ua. a csatlakozója. Meg fogom nézni nekem milyen a csatlakozó.
( 1 fotót csinálj az aljzatról.)
(#) wick84 válasza benjamin hozzászólására (») Jan 16, 2011 /
 
Üdv! ment mail
(#) benjamin válasza wick84 hozzászólására (») Jan 16, 2011 /
 
kosz egyenlore ! le fotoztam a csatlakozot de nem talalom usb kabel a fenykepezogephez
(#) extais hozzászólása Jan 28, 2011 /
 
Sziasztok!
Igyekeztem átolvasni az egész témát, de kicsit sok lett az információ és tanácsot kérnék én is.
'98-as évjáratú F Astrához (X14NZ) szeretnék venni , vagy építeni interfészt, amivel megoldaható a kommunikáció az autó és a megfelelő szoftver között.
Légyszíves ajálnjatok 1-1 megoldást. Az autón OBD csatlakozó van, aminek a 3,4,5,6,7 és 16-os érintkezői vannak meg. Előre is köszönöm.
Üdv!
(#) Hari1231 válasza extais hozzászólására (») Feb 5, 2011 /
 
Szia! Esetleg ITT nézd meg! Ha már Opel, akkor az Opeles fórumban keresd! ...nagyobb az esélyed.
Vagy ajálhatom az Uniscan fórumot. ...ez az intrerfaces is jó hozzá!
(#) dpeti hozzászólása Feb 5, 2011 /
 
Manuálisan próbáltatok már kommunikálni elm327-tel?
Miket kell neki kiküldeni ahhoz, hogy egy adott pid-re can-en keresztül választ kapjunk?
(#) renato hozzászólása Feb 11, 2011 /
 
Üdvözletem Segítséget szeretnék kérni, az új Thalia 1.2 16V 2010 gyártás-hoz milyen ODB kábel kell?
(#) zoox hozzászólása Feb 15, 2011 /
 
Sziasztok mesterek!
Francia autóhoz(Peugeot) nincs valami hasonló eszköz amitvel lehet a motorvezérlőt olvasni?
(#) Hari1231 válasza renato hozzászólására (») Feb 20, 2011 /
 
Kérdés - milyen mélységben és mit szeretnél ?! (motor, váltó, ABS, stb vagy csak motor hibakódok.)
(#) Hari1231 válasza zoox hozzászólására (») Feb 20, 2011 /
 
A régebbi vagy csak az új modelekhez? évjárat, típus?
(#) zoox válasza Hari1231 hozzászólására (») Feb 21, 2011 /
 
Peugeot 307 SW 1.6 HDI 2006
(#) bmotor60 válasza zoox hozzászólására (») Feb 21, 2011 /
 
OK rendben,de mit szeretnél vele ,milyen mélységben akarod diagolni???
(#) zoox válasza bmotor60 hozzászólására (») Feb 22, 2011 /
 
Első körön hibakodok olvasása törlése szenzorok és egyéb ilyen dolgok,de ha van lehetőség mélyebbre nyukálni akkor persze érdekel persze elérhető ár/érték arányban. :yes:
(#) Alaca74 hozzászólása Feb 23, 2011 /
 
Üdvözlet minden fórum olvasónak.
Segítséget kérnék Op-com újraprogramozásban.
Aki tud segíteni kérem jelentkezzen.
(#) b0077 hozzászólása Márc 5, 2011 /
 
Üdv!
El tudná nekem vki magyarázni, h pontosan mire való az L-line? A K-line-on kommuniál elvileg az interface és az autó az oké , de az L-line-al mi a helyzet, van olyan ecu amihez szükséges az L-line megléte is?
(#) Dudus válasza b0077 hozzászólására (») Márc 6, 2011 /
 
Az L-line a diagnosztikai módba lépéshez szükséges inicializálás miatt volt. Egyirányú a diagnosztikai eszköztől a vezérlő felé. (A VW kétirányúsította és ezt is használta K-vonalként, mert egy vonalon már nem lehetett annyi vezérlőt kezelni amennyit belezsúfolt az autóba.) Sok ECU nem igényli az L-vonalat , K-vonalon is inicializálható, emiatt sok ECU-nál ki sincs építve.....teljes a zűrzavar.
(#) taresz hozzászólása Márc 12, 2011 /
 
Sziasztok!

Opel Vectra B-t (X16XEL) az ELM 327 v 1.3a képes-e vallatni, mert nekem eddig sehogy sem sikerült?
Valakinek van-e valamilyen tapasztalata ez ügyben,vagy rendesen belenyúltam a megvásárlásába?

Köszi.
(#) Dudus válasza taresz hozzászólására (») Márc 12, 2011 /
 
Nem, nem OBDII-es a vezérlője.
(#) taresz válasza Dudus hozzászólására (») Márc 12, 2011 /
 
Kössz, hogy megvígasztaltál,akkor megpróbálok megszabadulni tőle.Tudnál ajánlani egy kipróbált kapcsolást,amivel tuti kommunikál?Tudom átolvashatnám a fórumban az összes autódiag topicot, de szeretnék végre biztosra menni.
Következő: »»   45 / 60
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem