Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   74 / 84
(#) CIROKL válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Miért kell neked a félremagyarázások sorozatát elindítani itt , amit ott írtam azt oda irtam és annak ide semmi köze .
annak is megvolt a maga mondanivalója és remélem nem érti félre senki más rajtad kívül szóvak még meg sem volt a találkozó és máris jön az egymás fikázása , miért jó ez bárkinek is ?
Meg kell nézni ki mit tett ezért a találkozóért aztán lehet hüppögni .
A tisztelt moderátor urakat megkérném ne töröljék mert ez az igazság , ha törlik akkor nincs igazság .
(#) ethosz2 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Laci!

Bocs, ha félreérthető volt valami. Írtam én is pü-t.
(#) Alkotó hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Nem kellene bántani "ethosz2"-t. Semmi rosszat nem akar. Van elképzelése mit, és hogyan lenne jó csinálni (ráadásul racionális dolgokról beszél).
Nem elvenni akar a találkozó rangjából, hanem hozzátenni ahhoz. Sőt ha jól értem, senkinek sem lesz kötelező szeánszolni, hanem csak mint lehetőséget kínálja fel.
A mostoha körülményekre való hivatkozás szintén értelmetlen, ha azok a versenyzők mindegyikére vonatkozóan azonosak. (Olyan ez mint a teniszezésben a szél, vagy a forma1-ben az eső. Mindenkinek fúj vagy esik)
(#) ethosz2 válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Én kérném a kérdéses hsz törlését!
(#) Doncso hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Szerintem sem kellene vele személyeskedni, a fekete péter meg itt még elég sok embernek kijárhatna. Mindenesetre köszönöm szépen urak, de el ment a kedvem az egésztől, kissé átment már ez más stílusba mint amilyennek indult. Szóval jó találkozót mindenkinek.
(#) Moderátor hozzászólása ethosz2 hozzászólására (») Máj 27, 2011
 
Ha a kérdéses hsz-t töröljük, akkor a további válaszok értelmüket vesztik. Akkor azokat is törölni kellene. No akkor meg elindulna a "hű de nagy cenzúra van a HE-n" morgolódás. A hsz marad! Sértő, nem sértő... ki-ki inge, úgy veszi magára. DE!!! Óriási hiba, hogy egy idézetet kiemelünk a maga környezetéből, ami ráadásul nem is ezen a fórumon van. Ezt nem kellett volna. Pláne így.
Legyen ez tanulság. Ahogy a közmondás is tartja: Előbb gondolkozz, mielőtt cselekszel.
(#) ethosz2 hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Hát meg kéne beszélni Lacival is a dolgot, hogy az ő hozzászólásával mi legyen. A hozzászólásaim törlését most én kértem, ez meg nem cenzúra, félreértés ne legyen.
(#) Gafly válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Ki kell ábránditsalak, gyakorlatilag nincs a közelben semmi ilyesmi , maximum kisbolt
Szóval tedd be már ma az ásványvizes palackot a hűtőbe és csinálj néhány szendvicset...
(#) CIROKL válasza Alkotó hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Senki nem bántotta a Dávidot nem is volt szándékunkban !
Írtam valamit máshol és ez ide keveredett ezért mondtam nem kell félre magyarázni , ennyi történt nem több !
Nem kell ezen megsértődni és tovább kombinálni , agyalni .
Aki úgy érzi az eljön aki nem az meg otthon marad vagy keres ettől jobb elfoglaltságot , senkinek nem kötelező a részvétel és nem kell azt itt bejelenteni hogy nem megyek ha nem akkor nem .
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Na most ezzel elvetted szegény koncsik03 kenyerét. Szegény már nem mondhatja, hogy már csak 1 nap. Bár az Ő időszámítása szerint majd jön megint délután, és bemondhatja.
(#) ethosz2 válasza Gafly hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Ez nem túl jó hír, kis probléma, de valamit kitalálunk.
(#) ethosz2 hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
E!

Most mézem van új jelentkező, a "Gyíkvarázsló". Tudjátok hogy ez mi?

Ezt olvassátok, a honlapjukon: http://www.lizardwizardaudio.com/pmctheory_hu.html
(#) ethosz2 hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Na már csak a Bodor meg a Sallay hiányzik, de az utolsó percban majd regelnek azok is. Majd óvatos leszek a supramplival nehogy meglássa, azt rámtámadjon valami tompa tárggyal (pedig nem is én rajzoltam ki).
(#) Gafly válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Tényleg van ott egy ÖMV kút az ötös mellett. De benzinkúton ebédelni? Brrr... Bezzeg Kecskeméten finom marhapörköltet meg hasonló finomságokat ehettünk a közeli étteremben. És Szamóca fizette
(#) rockersrac hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Valaki tudna nekem hozni egy 5x7cm-es KÉTOLDALAS nyákdarabot?! Hálásan megköszönném!
(#) CIROKL válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
0,8 mm -es ha netán megfelel akkor viszek sajnos csak az van .
(#) rockersrac válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Tökéletes, mivel 4db ic, és 4db 7szegmenses kijelző kerül rá! Szóval hálás köszönet érte!
(#) koncsik03 hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Már csak 1 nap emberek!!
(#) koncsik03 hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Változott a felállás.
Vonattal megyünk úgyhogy 9-10 óra felé leszünk ott.
(#) Rober_4 hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Nem lesz webkamerás kapcsolat az otthonmaradóknak?
(#) zolee1209 válasza Rober_4 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Laptopot vinni fogok, ha kell, akkor webkamerát is Mobilnetről nem tudok gondoskodni... De hogyan is lehet ezt "online"-á tenni, ahhoz nem értek!
(#) varttina válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Mobilnetet tudok vinni. 7,2 Mbit/s a sebessége, ha jó a térerő.
(#) zolee1209 válasza varttina hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
És lesz ott valaki, aki ért az ilyen webkamerés stream-ekhez?! A gépen ekszpí (nagyon rossz állapotban) és ubuntu 10.10 (ha jól emlékszem) áll rendelkezésre...

szerk.:
Bár azon agyalok, van-e értelme ezt összehozni?! A webkamerám nem egy hi-tech valami, a mikrofon szintúgy. A hangot így sem, úgy sem adná át igazándiból. Az ott készülő amatőr felvételek minden bizonnyal jobb minőségűek lesznek, mint amit a webkamerával össze lehetne hozni. Illetve azokat később is meg lehet tekinteni, visszanézni őket. Persze, ha a készítők is lehetővé teszik/ hozzájárulnak!
(#) Rober_4 válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Igen, lehet, hogy jobban járunk, ha lekamerázzátok
Persze biztos van egyszerűbb és korszerűbb módja is az online adásnak, de egy Red5 szerver feltelepítésével az xpura és kis beállítgatással lehet adni megfelelő online flash-felületen keresztül, például az oldalamon is van egy ilyen, persze még csak egyszer próbáltam vele, hazanézni a gépteremből...
Talán akkor már jobb egy erre a célra való ip-és webkamera...
Bővebben: Link
(#) szamóca válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Hát Gajdán Béla volt olyan rendes, és közel 20000 E-mailt kiküldött a tagoknak az eseményről, tehát biztos hogy minden hazai hifi forgalmazó, ill. érdeklődő értesült róla. :yes:
(#) bakos13gab hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Azt nem tudjátok, hogy Sanyaudió lesz-e? Élőben is kíváncsi lennék a cuccaira... bár lehet, hogy az már nemfér bele az "amatőr" kategóriába és csak a profiban indul.
(#) DuMatyi hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Én pedig egy kisebb társaságot szedek össze. 8:30 déli PU, 9 nyugati, 9:30 Népliget.

Aki akar csatlakozzon, a számomat tudjátok.
(#) szamóca válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
001.
(#) zolee1209 válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Én 8-ra érnék be Kőbányára... De egy fórumtársunk javaslatára lehet, hogy leszállok a ferencvárosi megállónál, és onnan gyalog megyek a puskásba. Költségkímélés...
(#) Gafly válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Nagyon okos döntés. Valamint az 1-es villamostól is oda lehet sétálni...
Következő: »»   74 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem