Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   77 / 84
(#) ethosz2 hozzászólása Máj 29, 2011 /
 
Tényleg jó beszélgetések voltak, ezzel ment el igazán az idő. Tibit rendesen be is támadták ilyen téren.
Néhány dolgot nem láttam, (Moszkvai erősítői), meg Moszkvait sem sajnos, nem tudom, hogy ki volt.
A fényképeket néztem már CIROKL-nél. Esetleg több fénykép a találkozóról még van valakinek?
(#) CIROKL válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Sajnos nem volt idő a fényképezésre , igértek többen is de még ez idáig csak a szamóca által készített képek kerültek napvilágra , ezeket láthattad .
(#) ethosz2 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Még videó is lesz elvileg, arra kíváncsi leszek, remélem azon nem szerepelek.
(#) Moszkvai válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Szia!
Voltam ott többször is, de nem akartalak zavarni a forrasztásban. Cuccokat sajnos nem tudtam elvinni, csak a HT-A-t, amit EcoPityu-nál összevetettünk csöves erősítőkkel is. Közben a Ti tesztetekről meg lemaradtam sajnos. Talán majd legközelebb sikerül beszélnünk is.
(#) ethosz2 hozzászólása Máj 29, 2011 /
 
Az, aki mellettünk volt kiállító a csöves SE-kel, meg a kétutas (vifa?) monitorokkal az ki volt? Nagyon tetszett a készüléke. A félig csupasz erősítő kinézetének is megvolt a maga varázsa, de a hangja tetszett igazán.
(#) ethosz2 válasza Moszkvai hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Na hát arról meg én maradtam le. Vagy is nem is tudtam, hogy volt ilyen. (Én csak a Matyit inzultáltam ott, hogy hallgassa meg a lizardwizard-os ketyerét, akkor láttam pl: a "kör erősítőt" is).

Aztán mi volt az összevetés eredménye?

Aki veletek közös szobában volt a kis csöves erősítővel (SE?) ő ki volt? Nagyon jól szólt a rendszere. (Ilyen "félig csupasz" erősítője volt, látszottak a csupasz trafók, vezetékek, minden).
(#) Moszkvai válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Arra jutottam, hogy nagyon jó erősítő a csöves HT-A.
Állta a sarat a csövesekkel szemben.

Aki abban a szobában volt, nem ismerem, de talán lesz olyan aki ismeri.
(#) varttina válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Amint kiválogatom, feljavítom és feltölthető méretűre kicsinyítem a képeket, közzé teszem.
(#) bakos13gab válasza Moszkvai hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Arra gondoltok, aki a Logitech SqueezeTouch-al, 300B monoblokkokkal és a sajátkészítésű Cd lejátszóval volt?
Rá én is kíváncsi lennék.

Összességében én is jól éreztem magam, sok szép dolgot lehetett látni és a beszélgetésekkel rengeteg idő elment. Felvetettük, hogy nem lehetne-e ősszel is csinálni egy ilyen találkozót?
(#) ethosz2 hozzászólása Máj 29, 2011 /
 
Alkotó!

Kár hogy már nem voltál ott, amikor az otalát hallgattuk.
Jó volt nagyon ez az "alkotós féle" otala erősítő.
(#) ethosz2 válasza bakos13gab hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Igen rá!

Jah, hogy 300B volt benne? :eek2: Hozta is, amit egy ilyen 300B-s SE-től el lehet várni.
(#) scooby_ válasza Alkotó hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Igen,az én voltam! :yes:
Én,meg a gáncsolás! A légynek nem tudok ártani,egy fórumtársnak meg aztán mégúgysem.
(#) scooby_ válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Én két kisebb méretű videót már felraktam a facebookomra. Nem a legjobb minőség,de a lényeg lejön belőle. Cirokl féle GU50PP és a Gubán Gabi féle GU81PP-ről.
(#) Gery78 válasza bakos13gab hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Erre én is gondoltam, hogy miért csak egyszer van egy évben ez a rangos esemény? Szerintem nyugodtan lehetne többször is, biztos sokan örülnének neki, (többek közt én is, pláne, hogy most nem tudtam elmenni) pedig nagyon kíváncsi lettem volna a munkáitokra. Jó lenne nyár végén, augusztus vége-szeptember eleje környékén rendezni egy következő ilyen találkozót. Mi a véleményetek erről?
(#) ethosz2 válasza scooby_ hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Hát én nem "fészbúkolok" szóval sajnos nem tudom megnézni, de azért várom, hogy ide is felkerüljön.
(#) janikukac válasza Gery78 hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Szerintem azért ne csinálnak többet, mert nincs ki szervezze, meg persze ez mind nem ingyen van!!

Találkozó lesz augusztusban, valószínűleg, de oda én se fogok tudni menni. Nincs senki , aki eljönne velem, én nem oda úgy se utazhatnék egyedül...
(#) hangszoros hozzászólása Máj 29, 2011 /
 
A fenébe ezt elbénáztam a 1/2 4-kori megjelenéssel.
Most nézem Gyik is ott volt ( Lizzard ) Nem láttam vagy 10 éve. Nem tudja valaki a teloszámát ?
Czirokl-al is beszéltem volna, mire észbekaptam elment.
Na majd jövőre.
A Hódmezővárosi mikor lesz ?
(#) szamóca válasza hangszoros hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Te is ott voltál? No legközelebb a kitűző helyett, egy 400-as öntvénykosaras legyen a fejfedőd, hogy könnyen azonosítani tudjon mindenki.
(#) CIROKL válasza hangszoros hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Sajnos már 1/2-4 kor nem voltam ott .
Egy kicsit előbb kellett volna jönnöd , vagy ha ott voltál akkor meg elbeszélted az időt máshol , no de sebaj majd legközelebb .
(#) bakos13gab válasza janikukac hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Igen, nem ingyen van és szervezés is kell. Az augusztusi nem ilyen, az nem elsősorban az erősítőkről szól.
(#) ethosz2 hozzászólása Máj 29, 2011 /
 
Már egy nap eltelt és nincs video....
(#) CIROKL válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
A Joci felfogja tölteni ez egészen biztos , de sajnos több fotót nem kaptam eddig csupán 2 embertől csak , még mindig reménykedem hogy van még valakinél több is .
/OTT a találkozón volt egy srác akit le is szólítottam hogy ha lehetséges akkor küldje már el a mailomra de eddig hiába vártam még nem kaptam semmit , sajnos a nick nevére sem emlékszem , ha olvasná a topikot akkor megkérném hogy jelezzen már vissza ./
(#) ethosz2 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Az biztos, hogy van. Egy embernek (Quadlipi nicknevű tag) én is írtam a másik fórumra, hogy tegye fel. Egyenlőre nem tette.
(#) klemo86 hozzászólása Máj 29, 2011 /
 
Tudjátok, mit hiányolok? Volt egy profi fapados CD-lejátszó a főbejárat mögötti teremben… Arról miért nincs vagy 10 kép? Egy is elég lenne mondjuk. De miért nincs? (Mert én nem csináltam, mi? Ennek is oka van…)
(#) Alkotó válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Én is csináltam 40 fotót, 51M méretben., hogyan tömjem ezt be egy emailbe?
Esetleg óriásmellékletként?
(#) Moszkvai válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Azon vagyok, csak a PC szivat. Hiába van fent két oprendszer is nem hajlandó normálisan megcsinálni.
Most rakok fel valami normális progit. Ha kész van jelzem.
(#) ticseboy hozzászólása Máj 29, 2011 / 1
 
Action2K mester!!!

Ha már lett honlapja az AAET-nek, nem lehetséges, hogy oda lehessen a képeket feltölteni?
(#) deto válasza hangszoros hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Én úgy tudom a Hódmezővárosi egy időben volt AAÉT-vel. Sajnos. Jövőre talán nem így lesz és mindkettőre el lehet menni...
(#) CIROKL válasza ticseboy hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Az előző két találkozóról is a picasaban van szinte az összes készült kép és azért gondoltam hogy mehet ez is oda , de látom vannak jobb ötletek így ha az megfelelőbb akkor ahogy a köbzoli barátom mondaná apa kezdődik !
Következő: »»   77 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem