Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   392 / 682
(#) sucuka válasza szalamandra hozzászólására (») Jún 28, 2020 /
 
Oh, az szuper lenne, köszi! Írj mad privit nyugodtan.
(#) Tomi94 hozzászólása Jún 28, 2020 /
 
Lett pár újabb adag ingyen elvihető, vegyes elektromos-elektronikus lom:

- Egy margarinos doboznyi potméter, kapcsoló, mikrokapcsoló meg tranzisztor valamikből kiforrasztgatva.
- TDA1558-as panelek - 3 db, ebből kettőn hűtőborda is van, egy pedig egy PC-táp dobozba beépítve, hűtőventillátorral. Egyik emlékeim szerint gerjedt valamelyik, a másik kettő működőképes volt. De mióta van borda nélküli D-osztályú modul, ezeket már nem fogom használni hordozható hobbiprojektekhez szerintem.
- uPC1188H végfokozat IC-k, kettő db, ebből az egyik még bent a panelján (ennek sarka törött, valami mini-hifiből származhat), másik a hozzájuk tartozó bordán, és sajnos egyik lába le van törve. Elvileg működtek.
- Mindenféle magnódeck és hifi kompakt panelek, plusz egy PC táp is, bontásra alkatrésznek. Van közte saját gyártású is, de ezek már biztosan hiányosak.

Átvétel 14. kerületi lakásomon munkaidő után / hétvégén. Posta legfeljebb egyben, előre utalt szállítási költséggel.
Legkésőbb július 10-ig, az addig megmaradt dolgokat kiteszem lomtalanításkor.
A hozzászólás módosítva: Jún 28, 2020
(#) Tomi94 hozzászólása Jún 28, 2020 /
 
Második rész fotói:

- Blaupunkt magnós autórádió, kód hiányában semennyire nem tesztelve, de bő 10 éve elvileg működőképesen lett kivéve (CD-fejegységre váltás miatt).
- Egy Grundig CD-s rádió távirányítója, ehhez tartozó készülék is legalább 10 éve nincs meg.
- Egy 3V-os tápadapter, elég fura csatlakozással.
- 8 centis, 4 ohmos kis hangszóró, működőképes.
- Mindenféle vegyes kábelek, két koax. antennakábel ép, a Jack és a hálózatiak vágottak.

Átvétel 14. kerületi lakásomon munkaidő után / hétvégén. Posta legfeljebb egyben, előre utalt szállítási költséggel.
Legkésőbb július 10-ig, az addig megmaradt dolgokat kiteszem lomtalanításkor.
(#) Tomi94 hozzászólása Jún 28, 2020 /
 
Harmadik rész fotói:

- Megmaradt TN150 gyorsmarató (kb 1-2 deci). Ezt se fogom már elhasználni, egyrészt inkább megrendelem normális minőségben legyártva, másrészt társasházban nincs is hol..
- Pioneer CT3 kazettaajtó, törésmentes, de foltos.
- Videoton Star de Luxe előlapok, skálaplexi és egy hátlap - plexi szép, fém rész karcos-kopott, de a műanyag váz törésmentes. Ugyanehhez a készülékhez egy rádió és egy magnó panel, előbbi talán működött, a másodikról a végfok IC kiforrasztva..
- Csöves rádiókhoz farostlemez hátlapok, előlapok, egy fa és egy műanyag alaplemez, bontott valami rezgőkör árnyékoló burkolattal és két skálavilágítást tartó lemez.
- Három kis táskarádió-trafó, teszteletlenek.

Átvétel 14. kerületi lakásomon munkaidő után / hétvégén. Posta legfeljebb egyben, előre utalt szállítási költséggel.
Legkésőbb július 10-ig, az addig megmaradt dolgokat kiteszem lomtalanításkor.
A hozzászólás módosítva: Jún 28, 2020
(#) Tomi94 válasza Tomi94 hozzászólására (») Jún 28, 2020 /
 
Ez is még hozzá tartozó kép:
(#) Tomi94 válasza Tomi94 hozzászólására (») Jún 28, 2020 /
 
Régi rádiós dolgok egyelőre foglalva, egy másik fórumról.
(#) em válasza sucuka hozzászólására (») Jún 28, 2020 /
 
Szerintem elfekvő nagyítógép van másnak is, ha írsz a keresem topicba, talán előkerül.
(#) mnyugger válasza Tomi94 hozzászólására (») Jún 28, 2020 /
 
Ha még nincs rá jelentkező,
a Blaupunkt autórádiót szeretném elkérni. Nekem a kocsiban ugyanilyen van, de hiányzik a jobbra, balra nyíl. Átszerelném.
Postával kérném. Utalom a postaköltséget.
Köszi.

Vagy, ha hó végéig megtartanád, érte megyek személyesen.
A hozzászólás módosítva: Jún 28, 2020
(#) _BiG_ válasza Tomi94 hozzászólására (») Jún 28, 2020 /
 
Ha a régi rádiós dolgok a 4 utolsó (3+1) kép, akkor beállnék a sorba másodiknak.
Köszi!
(#) Gafly válasza em hozzászólására (») Jún 28, 2020 / 1
 
Kálmánnak tutira van kompletten, Szentesről vitték gyári dobozban (szines mellesleg).
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Jún 28, 2020 /
 
Annak asszem hiányzik a talpa, de megvan. (sucukának kellene)
A hozzászólás módosítva: Jún 28, 2020
(#) sucuka válasza granpa hozzászólására (») Jún 28, 2020 /
 
Ejha fiúk, nem gondoltam volna, hogy így a szíveteken viselitek az analóg fotózós dolgaim
Köszi szépen.
(#) granpa válasza sucuka hozzászólására (») Jún 28, 2020 /
 
Öcsém volt ilyen elvadult fotós, de már jó pár éve nem dolgozik otthon. Épp az imént írta, hogy megvan, de szerinte másik is van még.
A hozzászólás módosítva: Jún 28, 2020
(#) em hozzászólása Jún 28, 2020 /
 
A hibás zuhanycsöveket elektromos kábel védelmére tettem félre, de nem valósult meg. Hátha másnak kell.
A flamingo-ból csak a képen látható 1db aljzat van.
A tokmányon nem látszik, de nagy darab, és kúpos rögzítése van.

Zuglói munkahelyemről munkaidőben vihető. Nagyon örülnék, ha egyben elvinné valaki és szükség esetén továbbosztaná.
(#) alex0 válasza em hozzászólására (») Jún 28, 2020 /
 
Szia!
Jelentkezem az összes felszerelésért.
Alex
(#) mnyugger válasza sucuka hozzászólására (») Jún 29, 2020 /
 
Nekem van egy Krokus Color. Meg A/3-as szárító, krómlappal.
Ha érdekel előszedem.
Keress magánban.
(#) mnyugger válasza sucuka hozzászólására (») Jún 29, 2020 /
 
Van pár db eldobós (papír) fényképezőgépem. A film még nem lett ellőve.
(#) lazsi válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 29, 2020 /
 
Nemrég találtam néhány, még használatlan filmet. Mivel nem hűtőben voltak, és már jó néhány éve nem fotózom (filmre), tehát nem mai darabok, így nem tudom, használhatóak-e még...
Ha igen, akkor előszedem őket (talán nem dobtam ki) és megírom, hogy milyen márkájúak, és elvihetők.
(#) em válasza alex0 hozzászólására (») Jún 29, 2020 /
 
Oké, tied.
(#) sucuka válasza lazsi hozzászólására (») Jún 29, 2020 /
 
Ha sikerülne a lejárati dátumot is megírni, az maga lenne a mámor
És engem érdekel is. Köszi.
(#) sucuka válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 29, 2020 /
 
Jöhet
(#) Tomi94 válasza _BiG_ hozzászólására (») Jún 29, 2020 /
 
A VT cuccok foglaltak pontosabban, a trafók nem, azokról csak sejtem, hogy rádióból származnak. A lefoglalt dolgokra e héten ígértek választ, a trafó akár előbb is vihető / szintén lefoglalható.
(#) Tomi94 válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 29, 2020 /
 
Melyik hó végéig? (Most is az van éppen..)

De akkor mindenképp igényt tartanál rá, lefoglaltam.
(#) mnyugger válasza Tomi94 hozzászólására (») Jún 29, 2020 /
 
Igazad van.
Szóval július 26-után ingyen utazom a buszon, vonaton.
Akkor elugranék érte.
Csak 200km.


De, ha neked úgy kényelmesebb és elküldöd postán akkor utalom a költséget.
A hozzászólás módosítva: Jún 29, 2020
(#) _BiG_ válasza Tomi94 hozzászólására (») Jún 29, 2020 /
 
Megvárom a választ az általam jelzett cuccokra, a trafócskák továbbra is érdekelnek, de ha nem muszáj, nem szaladnék kétszer, jó így? Ha a többit viszik, akkor persze elmegyek csak a trafókért.
(#) lazsi válasza sucuka hozzászólására (») Jún 29, 2020 /
 
Kodak Gold, 24-es, 100-as ISO, 2007.06-os dátum. 2 db.
(#) sucuka válasza lazsi hozzászólására (») Jún 29, 2020 /
 
Szeretném kérni eme filmeket
(#) Tomi94 válasza _BiG_ hozzászólására (») Jún 30, 2020 /
 
Rendben!
(#) Tomi94 válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 30, 2020 / 1
 
Írtam privátot, lehet, hogy Békéscsaba környékén is meg tudjuk oldani az átadást majd akkoriban.
(#) lazsi válasza sucuka hozzászólására (») Jún 30, 2020 /
 
Rendben, magánban folytatjuk...
Következő: »»   392 / 682
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem