Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   178 / 375
(#) poci261 válasza bitfarago hozzászólására (») Szept 11, 2011 /
 
nekem a fényszóró kapcsoló az irányjelző kapcsolón van tekerős fajta,akkor amikor ezt bekapcsolom akkor a ledek kapcsoljanak ki
(#) peter1995 hozzászólása Szept 11, 2011 /
 
Hello. Egy olyan kapcsolást keresek aminek a bemenetére 5-20V és 0-10A-t váltóáramotkötök (70W a max) ami változó frekvenciájú. (kismotor generátor)
A kimenetre 2db 6V10Ah-s akku sorbakötve kerül. Így 12V10Ah-t kellene töltei. Szóval ehhez a akksipárhoz kellene egy töltő elekrtonika ami elbírja a 10A bemeneti áramot is, mivel ha 12V a terhelés akkor 6A-al van terhelve a kapcsolás bemenete.
(#) 6C4C hozzászólása Szept 11, 2011 /
 
Sziasztok!

Keresem a Philips VLP 720 LD lejátszó kapcsolási rajzát!

Köszönettel:
6c4c
(#) peter1995 hozzászólása Szept 15, 2011 /
 
Hello. Egy pc tápnak keresem a rajzát. A tápot FSP Group INC gyártja a típusa: FSP700-80GLN
A panelra ez van írva: 700-80GLC(NEW2)
MAIN-BOARD REW:1
P/N:38S012S115GP
(#) kutyaütő hozzászólása Szept 15, 2011 /
 
Szevasztok, üdv mindenkinek!
Segítségeteket kérném szintén Trabant műszer ügyében, nekem egy olyan kapcsolási rajz kéne ami az átfolyásmérős kombinált műszer rajza (LED - es). Sajnos a trabantos oldalakon nem találtam ilyen rajzot. Ha valaki tudna ilyent hálás lennék főleg ha azt is bejelölné melyik szál hová megy. Van egy ilyenem de nem tudom bekötni. Segítségeteket előre köszönöm.
(#) kadarist válasza kutyaütő hozzászólására (») Szept 15, 2011 /
 
(#) kutyaütő válasza kadarist hozzászólására (») Szept 15, 2011 /
 
Köszönöm a segítő szándékot de sajna itt nincs olyan amit én keresek. Nekem a komplett ( átfolyásmérő, üzemanyagszint jelző, hőfok jelző) kombinált műszer kapcsolási rajza kéne nem a bekötések meg az átalakítások.
(#) kadarist válasza kutyaütő hozzászólására (») Szept 15, 2011 /
 
Na most akkor neked Wartburg-műszer rajz kellene, nem Trabi. Annál van ilyen kombinált megoldás. Egyébként találsz bekötési rajzot és szöveges leírást is az eredeti átfolyásmérőhöz.
(#) kutyaütő válasza kadarist hozzászólására (») Szept 15, 2011 /
 
Ok valószínűleg igazad van nekem eddig csak 2 ütemű trabim volt. Tehát wartburg kombinált műszer. És hol találom meg?
(#) kadarist válasza kutyaütő hozzászólására (») Szept 15, 2011 /
 
Nézelődj itt: Bővebben: Link
Keresés: Bővebben: Link
(#) Lázár Péter hozzászólása Szept 15, 2011 /
 
Ha valakinek meglenne a Toshiba SA 304 kapcsolási rajza és elküldené azt megköszönném. A Google nem dobott ki semmit A végfok részről kellene főképpen a bekötés miatt.
(#) kutyaütő válasza kadarist hozzászólására (») Szept 15, 2011 /
 
Köszönöm szépen a segedelmet. De itt sem találtam magát a kapcsolási rajzot de talán sikerül valamit kibányásznom belőle. Talán le tudom fordíttatni valakivel. Még egyszer kössz.
(#) huba válasza kutyaütő hozzászólására (») Szept 16, 2011 /
 
Talán akkor ez lenne az. Magyarabbul: google-es csűnya nemet fordítás
(#) frecsko hozzászólása Szept 17, 2011 /
 
Sziasztok.
CAT CS-904 5.1-es erősítő kapcsolási rajza van valakinek?
(#) djszega hozzászólása Szept 17, 2011 /
 
Üdv mindenki! Kellene nekem egy Dodytronic stroboszkóp vezérlő kapcsolási rajza,ha esetleg tud ilyesmiről valaki valamit,vagy van neki ilyen,az közhírré tehetné! Köszönöm!
(#) morzsa15 hozzászólása Szept 18, 2011 1 /
 
Üdv!
Olyan kérésem lenne hogy valaki nem tud egy lcd-s órát pic-el ami ki irja az időt meg a dátumot lehetőleg olcsóbb fajta pic-el na meg a program se ártana valaki esetleg?
(#) morzsa15 hozzászólása Szept 18, 2011 /
 
Na akkor mutass valamit mert én nem találtam semmit ..
(#) icserny válasza morzsa15 hozzászólására (») Szept 18, 2011 /
 
Tessék: clock+PIC+LCD
A második találat (LCD Clock/Calendar) szerintem pont azt csinálja, amit kértél. De ez ebben a topikban nagyon off...
(#) kutyaütő válasza huba hozzászólására (») Szept 18, 2011 /
 
Köszönöm szépen a segítséged valóban ez az amit kerestem
(#) sziszka163 hozzászólása Szept 19, 2011 /
 
Sziasztok!

Nem rég vettem egy Paradox SP4000-res riasztó szettet, és számítógépes programozáshoz kellene nekem egy 307usb konverter(interfész) amivel összetudnám dugni a számítógépemmel!
Tudna valaki ezzel kapcsolatban segíteni nekem egy kapcsolási rajznak esetleg nyáktervnek nagyon örülnék?

Segítségeteket, válaszotokat előre is nagyon köszönöm!
(#) Sebi válasza sziszka163 hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Ez a 307 nem túl informatív...
Milyen kommunikációs felületről kell USB-re fordítani? RS485,422,232-ről könnyen megoldható.
(#) sziszka163 válasza Sebi hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Csak ennyit tudok sajnos erről a dologról.Nekem USB-re kellene ez a modul de ha RS232porton kommunikál a számítógéppel az sem baj.A központnak a komunikácios portját nem tudom hogy milyen, csak utána néztem hogy ezzel a kis modullal lehet összekötni vagy IP100 internet modullal.
A központon 4 pines csatlakozó van ahol összelehet dugni ezzel a modullal.Lemásoltam a modul tulajdonságait hogy mire alkalmas.

307USB: Interfész

3 LED állapotjelzővel (PC, Panel és RX/TX)
USB és soros (DB-9) porttal
Lehetővé teszi a központ és a számítógép kommunikációját 60m-ig
A központ soros csatlakozóját kapcsolja össze a PC soros (DB-9) vagy USB
portjával
57.6k baud kommunikáció (Magellan), 38.4k baud (EVO), vagy 9.6k baud
kommunikáció (E55, MG5000, MG5050 és Spectra SP
(#) manual hozzászólása Szept 21, 2011 /
 
Hali van egy fisher ca-874-em kapcsolási rajz alapján újra kelett kötni a trafoból a panelra a kábeleket mert valami örült minden kötött mindenhova és nem volt menkü de mivel újra kötöttem most van de mégse kapcsolbe igaz még kezdő vagyok de tudna valaki segíteni akkor azt előre is megköszönöm
(#) Sebi válasza sziszka163 hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Akkor 4 pin esetén az RS422 kiesik, marad, hogy 232 vagy 485... mérni kell: először keressük meg a talajt (GND). Ehhez képest megmérjük a másik három pin-en a feszültséget, majd abból okoskodunk.
Ha felismerhetők az IC-k a panelen, vissza lehet követni honnan jön a pin-ek kivezetése. Ha a processzortól közvetlenül, akkor 90% az esély, hogy TTL RS232, ha MAX232 IC-t találsz, akkor szabványos soros port, ha pedig látsz valami 8 lábú tokot (pl 75LBC176), az RS485 lehet.

A megadott 60m komm. vezeték hossz erősen utal a 485-re...
(#) Steven19 hozzászólása Szept 21, 2011 /
 
Sziasztok srácok! Van nekem egy Csajka-Volga autórádióm tipusa: UP-18-Sz. Probléma az hogy nem működik a gazdája szerint. Szemügyre nem vettem még mert rajzra volna szükségem hogy nekitudjak kezdeni. Van esetleg olyan akinek volna értelmezhető rajza hozzá? Az se érdekel ha orosz nyelven van, csak olvasható legyen. Képeken látható eszközről van szó. Ha valaki tud legyen szives segíteni ugyanis ezt az autót szeretnénk eredeti állapotára visszaalakítani olyanná amilyen a gyárból kijövet volt ha van rá mód....
(#) mmajka hozzászólása Szept 21, 2011 /
 
Üdv mindenkinek!

Tudna nekem valki feltenni egy ecc82 es csövel készült elöerősitő rajzot.
Ic-s tda7294 hid hoz kellene, mármint kis extrázás céljából ja meg a csöves előerősitő hangja sem utolsó.
(#) Doncso válasza mmajka hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Persze, parancsolj : Bővebben: Link
(#) szikorapéter hozzászólása Szept 22, 2011 /
 
sziasztok nekem egy visszaszámlálóhoz kéne kappcsolási rajz,nem muszály sürgősen csak már mindenhol kerestem hozzá és nem találtam.előrre is kössz , és még annyi ha lehet led kijelzős legyen.
(#) kadarist válasza szikorapéter hozzászólására (») Szept 22, 2011 /
 
Szia!
Van egy ilyen topik: Bővebben: Link
(#) szikorapéter hozzászólása Szept 22, 2011 /
 
nekem egy olyan visszaszámláló kéne ami egy adott időpontól nulláig számol vissza és másodpercet is mutat.
Következő: »»   178 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem