Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   163 / 308
(#) l48 hozzászólása Feb 20, 2012 /
 
Mindenkinek köszönöm a hozzászólását.
A terem másik felében gépek vannak, meg egy nagy satúpad.
Hegeszteni meg sikítózni nem ebben a műhelyben szoktam. Tudok én kupit csinálni másal is
(#) bensepeter válasza l48 hozzászólására (») Feb 20, 2012 /
 
Képet kaphatnánk a másik feléről is! Én nagyon kíváncsi vagyok rá, így hogy láttam ezt a felét.
Üdv: Petya.
(#) l48 válasza bensepeter hozzászólására (») Feb 20, 2012 /
 
Nem vagyok egy nagy megörökitő. Igy nincs róla képem. A mostani helyzetet nem akarom dokumentálni. Talán majd a nyáron. Egyébként a satúpadon kivűl egy asztali fúrógép, állványos fúrógép,kiseszterga,egy cnc kiseszterga,és egy nagyobb cnc marógép van. Valamint néhány köszörű, lemezhajlitó és vágó. A kisesztergát és a cnc marót magam készitettem pont 40 év van a két munka között
(#) bankimajki válasza l48 hozzászólására (») Feb 20, 2012 /
 
Szerintem, most hogy így felsoroltad a gépeket még kíváncsibbá tettél bennünket.

Üdv.: Miki
(#) l48 válasza bankimajki hozzászólására (») Feb 20, 2012 /
 
Bepótolom!
(#) Mzolee válasza l48 hozzászólására (») Feb 20, 2012 /
 
Van ott valami más is a gépeken kívül...
(#) oibacsi hozzászólása Feb 21, 2012 /
 
Sziasztok!
Szeretném lecserélni a kábelcsupaszolómat, két márka típusait nézegettem. Minőségben a Jokari vagy a Weicon a jobb? Weiconnal dolgoztam már, az tetszett, de a másikat nem ismerem. Köszönöm előre is!
(#) Doncso válasza l48 hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
Nagyon szuper a műhely, szép tágas, tiszta és nagy. tetszik! Öröm lehet itt dolgozni.
(#) Frankye válasza l48 hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
Aztaleborultszivarvégit! Nem jó helyen van az a műhely, nálam kellene lennie! Irigyellek, és gratulálok, és jó munkát kívánok hozzá!
(#) Inhouse válasza l48 hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
Idézet:
„Egyébként a satúpadon kivűl egy asztali fúrógép, állványos fúrógép,kiseszterga,egy cnc kiseszterga,és egy nagyobb cnc marógép van. Valamint néhány köszörű, lemezhajlitó és vágó.”


Épp csak valami...

Üdv
Inhouse
(#) bankimajki válasza Inhouse hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
Ez olyasmi, mint amikor a vonatállomáson bemondják, hogy: "Csak itt áll meg: és kb. 5 percig sorolják." Egszerűbb lenne azt közölni, hogy hol nem áll meg.
(#) SzervízMacska válasza oibacsi hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
Mind a kettő egyformán jó, ipari minőség.
(#) Frankye válasza bankimajki hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
Azt mondják be, ami rövidebb. (Illetve néha azt, hogy hol, mert arra vagy kíváncsi, hogy ahova Te utazol, ott megáll-e.
Na de ne OFF-oljunk, mert jön egy moderátor, és ránkpirít - joggal.
(#) nagy hoho válasza Frankye hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
Ezt még elmondom:múltkor a Nyugatiban felszálltam a zónázóra és Vácig nem állt meg, pedig én Dunakeszire akartam menni.
Ezt azért mondtam el mert illik az előző témához, és a Frankye vasutas és moderátor.
(#) bankimajki hozzászólása Feb 21, 2012 /
 
Sziasztok, Budapesten tudtok nagy választékkal rendelkező és olcsó csavarboltot? Viszonylag nagy mennyiségben akarok vásárolni, és már kicsi eltérés az árakban is sokat jelenthet.

Üdv.: Miki
(#) Gafly válasza bankimajki hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
Melyik részén jársz Budapestnek?
(#) zolika60 válasza bankimajki hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
Szerintem az a csavarok fajtájától és minőségétől is erősen függ. Amiket én tudok vagy olcsók és nincs nagy választék, vagy drágább, de sokféle lehetőség van.
(#) bankimajki válasza Gafly hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
8.kerületben van a koleszom. Ami a körúton van, az mind gyorsan és könnyen megközelíthető nekem. De holnap megyek a 14. kerületbe is. M3-M5-ig legyen széles a paletta. Azokon kívül nincs nagy tétel.

Üdv.: Miki
(#) Gafly válasza bankimajki hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
Én még soha nem próbáltam, de próba cseresznye.
(#) rascal válasza bankimajki hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
A Bakosfának több boltja is van nagy választékkal. A képeken pedig egy másik bolt helyét mutatom, a 11. kerületben az Etele út Fehérvári és Tétényi út közötti szakaszán. A pirossal bekeretezett egyik tíz emeletes aljában vannak. M3 - M5 között mind a kettő olcsónak számít szerintem.
(#) zolika60 válasza Gafly hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
Nem rossz, bár nem a legolcsóbb. Viszont nagy a választék. Ezt javasolnám, ha különleges csavar kell. Szabványos csavarok esetén bármelyik barkácsbolt vagy áruház jó lehet, ami közel van.
(#) Gafly válasza rascal hozzászólására (») Feb 21, 2012 /
 
Bakosfáról én is csak jókat tudok mondani (ott szoktam vásárolni). Villamos végállomás a Móricnál, aztán be balra...
(#) bankimajki hozzászólása Feb 21, 2012 /
 
Köszönöm mindenkinek.

Üdv.: Miki
(#) bensepeter hozzászólása Feb 24, 2012 /
 
Sziasztok! Most készülök következő hónapban venni egy oszcilloszkópot. Ahogy elnéztem őket nagyon drágák.
Kinéztem magamnak egyet elérhető áron, a kérésem viszont az lenne, használ valaki ilyet? Véleményt, kezdésnek jó lehet, láttam olyanokat amik nagyon jól néznek ki, csak azok 2 -300 ezrek. Erre gondoltam:Bővebben: Link

Ui: Alig várom hogy a műhelyemet ékesítse.
üdv. Petya
(#) bankimajki válasza bensepeter hozzászólására (») Feb 24, 2012 /
 
Én már használtam Owon szkópokat, igaz azok 100MHz-esek voltak. De nekem nagyon szupernak tűntek. Minőségre is nagyon jók. És könnyű őket kezelni. Bár a 25MHz, komolyabb dolgokhoz kevés, de kezdetnek jó.

Üdv.: Miki
(#) san398 válasza bensepeter hozzászólására (») Feb 24, 2012 /
 
Nekem ilyen OWON szkópom van csak a 60MHz-es és jól használható szerintem(ritkán használom mostanában).Van még itt a HE-n pár embernek itt ilyen szkópja.Várd meg mások véleményét is! Esetleg tudnak ajánlani jobb ár érték arányú szkópot is.
(#) b-max válasza bensepeter hozzászólására (») Feb 24, 2012 /
 
Engem az STN kijelző lehet visszatartana, legalábbis látatlanba nem venném meg. Igaz ha webáruházból rendeled, akkor 8 napon belül visszaküldheted.
(#) KTobi válasza b-max hozzászólására (») Feb 24, 2012 /
 
Azt hiszem azonos szkópom van, fejből nem tudom a típust. Rendesen vizsgálatra 10MHzg alkalmas elvileg (utána már a digitális rész gyenge, az analóg még bírja). Jól működött, problémám nem volt vele, bukott már orra, a kijelzőt védő fólia enyhén sérült, de a kijelzőnek semmi baja, amatőrnek, hobbizónak teljesen megfelel. múlt idő csak mert már nagyon régen kapcsoltam be
(#) gkari válasza rascal hozzászólására (») Feb 24, 2012 /
 
"Nagycsavar" XIII.Róbert K. krt. Ami náluk nincs, az nem is létezik, az áraik nagyon barátiak!
(#) gkari válasza bensepeter hozzászólására (») Feb 24, 2012 /
 
Hát fene tudja, én tavaly vettem egy EMG-2468-2a-t teljesen működőképesen 25e.-ért. Tényleg 50Mhz-es, mindent tud, amit kell, a hátránya, hogy nagy darab, meg a súlya is cca. 15Kg., PC-vel persze nem tud kommunikálni, viszont hatalmas irodalma van, 90%-ban amatőr módon is szervizelhető, javítható. Az "Oszcilloszkóp..." topicokban sok -szerintem- jó tanácsot találhatsz.
Következő: »»   163 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem