Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » SMD LED-es Angel Eye
 
Témaindító: qwyck, idő: Jún 16, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) zolika60 válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 2, 2012 /
 
Egyébként a LINK-elt LED-ek kapcsolása csak annyi, hogy hármasával egy előtét ellenállással sorba vannak kötve és ezek a csoportok párhuzamosan. Van rajta egy graetz is, mert váltóáramú üzemre készült.
(#) vilmosd válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 2, 2012 /
 
Meg hozza ez is: Dealextreme
(#) Ozsi válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 2, 2012 /
 
hát de pl lehet kapni olyan égőt is led izzót ami 360 fok a sugárzási szöge, ez amit belinkeltem annak 120 fok, valaki emg azt mondta hogy 36 fokosnál ne rakjak be nagyobbat mert hogy vakitani fogja a szembe jövőket, ami sztem kizárt mert akkor az égő is vakitaná...
(#) Ozsi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 2, 2012 /
 
köszi az infokat, és szerintetek jobb lehetne akkor a gyári izzónál ez a ledes világítás?
(#) Ozsi válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 2, 2012 /
 
olyan előtét ellenállást honnan tudok venni? vagy mi a tipusa? sima ellenállást nem lehet belerakni?
(#) balazs88 hozzászólása Jún 5, 2014 /
 
Sziasztok!Segítségre lenne szükségem valakitől!
Ez a videó:
https://www.youtube.com/watch?v=DD_1KY5ZHFE
A videóban jól látszik az "angel eyes" karika a centrál ki/be nyitásával villog szinte remeg.Én így látom: növekszik a fényerősség, az elején sűrűn villog a karika és a végén amikor teljes a fényerősség már nagyon szaggatott a villogás!
Ehhez szeretnék építeni egy kis áramkört amivel ezt megvalósítom, nem BMW autóba építem.
Minden segítséget szívesen fogadok
Köszi srácok előre is!
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem