Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   884 / 1679
(#) newman92 válasza DRAWS hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Nagyon jó lett! Igényel különlegesebb alkatrészeket?
(#) Edek válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Szép munka igényes és egyszerű semmi csicsa csak ami kell, gratula, használd egészséggel és tartsd mindig melegen a pákát vele
(#) zsoltee0001 válasza DRAWS hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Nem semmi project!
Rosszul tudom, hogy xenonnal szokták megvilágítani a kijelzőt?
(#) pepe091 válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Nagyon szép, és a Tőled már megszokott precíz, igényes munka! Gratulálok!
(#) Mybuster hozzászólása Ápr 5, 2012 /
 
Bemutatnék egy Fm rádiót.Az ötlet egy ismerősötöl jött aki megajándékozott egy nagyábol kész tunerrel amit én helyre pofoztam letakarítottam és pár átkötést újra forrasztottam.Ezek után arra gondoltam feldobom egy kivezérlésjelzővel ,ezután jött a Dobozolás most arra fordítottam inkább több időt.Ha ez is kész lett uttána jött hangszoró találtam itthon egy 1,3W 8 Ohm.os hangszorót tökéletesen megfelelt majd elkezdtem azt is bedobozolni. A praktikusság kedvéért úgy gondoltam hogy a kimenet dugasz csatlakozós lesz így egyszerű,és nagyszerű Na de beszéljenek a képek....Bővebben: Link
(#) janikukac válasza Mybuster hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Nagyon baró ! Már csak egy kis kritikaként: lehetne a poti tengely megfelelő vastag, meg a sapka is rajta.
Amúgy tényleg komoly cucc !
(#) janikukac válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Ott vannak benne Zoli bácsi ! Nem látod?
(#) Mybuster válasza janikukac hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Köszi. Igen gondolta rá hogy teszek rá még egy sapkát. Nem rossz ötlet.
(#) janikukac válasza Mybuster hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
De úgy, hogy fedje azt a tengelyt rendesen !
(#) Mybuster válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Van benne elég sok Pontosan 19 db. 2db 5mm Zöld. 1db Piros. 16db kék cree led.
(#) Mybuster válasza janikukac hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Okés. :yes:
(#) Edek hozzászólása Ápr 5, 2012 /
 
Alakuló VF2 Projectem kész elemeiről egy pár kép.
(#) Edek hozzászólása Ápr 5, 2012 /
 
Még egy pár kép.
(#) accaboj válasza Edek hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Nekem tetszik! Jó kis végfokok ez a KD mester féle 270-es Conductor. Hangja? Meghallgattad már?
(#) Edek válasza accaboj hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Még sajna nem tudtam úgy isten igazából meghallgatni, csak beállítva lett, de már gyakorlatilag meg van minden elem mind szerkezetileg mind elektronikailag, de ami késik nem múlik, lassan haladok vele a munkám nagyon sok időmet felemészt a szabadidőmből is, de lesz egy hét szabadságom és remélem össze tudom rakni az alatt.
(#) nagy hoho válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Nagyon szép lett, kívül, belül profi kivitel. Az eddig látott forrasztó állomások valamilyen formában kijelezték a páka hőmérsékletét, vagy kijelzővel, vagy kalibrált potméterrel.
Ez a remekmű eltér az eddigi gyakorlattól. Van ennek valami oka?
(#) DRAWS válasza newman92 hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Szia. Nem igazán, bár egy nagy felbontású projektorhoz már nem árt egy komoly kijelző. 1 lcd kijelző kell hozzá, fressnel lencse , meg nagy fényerővel rendelkező fényforrás és persze a vetítő lencse. Én ezzel 3m x 1,5 m -est vetítettem. Sajnos a dvd kijelzője 320x240 volt tehát túl nagyban már nem érte meg vetíteni vele.
(#) DRAWS válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Ápr 5, 2012 /
 
Szia! Szokták azzal is ,de lehet nagy erejű power leddel is és fém halogén lámpával is.
(#) Zoli_bácsi válasza nagy hoho hozzászólására (») Ápr 6, 2012 / 1
 
Köszönöm, kedves fórumtársam! Nos, igen, oka van. Ugyanis számomra tulajdonképpen annyira nem fontos az a tudat, hogy épp hány fokos a páka. A kialakult gyakorlati tapasztalat az nálam, hogy a potit addig tekerem felfelé, amíg úgy látom, hogy az ón megfelelően olvad, nem is túrósodik, nem is forr, tehát amolyan pont jó állapotú. Nos ez épp a 6 és feles állás. Az előző állomásomon van kalibrált potméter címke, de tulajdonképpen nem néztem/nézem sohasem a hőfok állását. Például a kerámialapos tűzhelyen is nálunk 1-10 a skála. Innen jött az ötlet. Ott sem igazán érdekel a hőmérséklet, nem is azt figyelem, hanem hogy feljebb, vagy lejjebb vegyem a "potit" mert túlságosan is fő az étel, vagy csak épp gyöngyözik.
(#) Zsoltipapa válasza Edek hozzászólására (») Ápr 6, 2012 /
 
Gratula
(#) Vales válasza Mybuster hozzászólására (») Ápr 6, 2012 /
 
Nagyon Jó kis készülék lett, Grat.!
(#) DRAWS válasza Mybuster hozzászólására (») Ápr 6, 2012 /
 
Szia! Látványos. Ügyes.
(#) hotib válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Ápr 6, 2012 /
 
Profi munka. :kalap:
Teljesen egyet érek a skálázással, bőségesen elegendő egy tájékoztatás, hogy be tudjam állítani: adott anyaggal milyen beállítás mellett szoktam dolgozni.
De csak ezért most nem cserélném le az előlapomat
(#) Mybuster válasza Vales hozzászólására (») Ápr 6, 2012 /
 
Köszönöm,szépen!
(#) Mybuster válasza DRAWS hozzászólására (») Ápr 6, 2012 /
 
Köszi.Igyekszek.
(#) csapeter válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Ápr 6, 2012 /
 
Gyönyörű, profi munka. Különb mint a gyári.
Gratulálok!
(#) csikosgabi hozzászólása Ápr 6, 2012 /
 
Üdv. Kollégák! Gondoltam megmutatom legutóbbi művünket. Néhány jó barát segítségével megépíttem ezt a kis zümmögőt. A terveket egy ismerőstől "loptam" Ő pedig egy gyári Martin Audio F12-es ládáról méregette le. Szerintem jól sikerült, szerintetek?
Adatok:
8ohm - RMS 600Watt
12" PROVOX szélessávú hangszóró
1" Storm Audio Driver
Használható lábmonitornak és akár állványon is használható.
(#) vicsys válasza csikosgabi hozzászólására (») Ápr 6, 2012 /
 
Zümmögő, mi? Jó lett!
(#) Edek válasza csikosgabi hozzászólására (») Ápr 6, 2012 /
 
Profi igényes munka, gratula hozzá.
(#) DJmike hozzászólása Ápr 6, 2012 /
 
Üdv mindenkinek!

Van két ősrégi elektromos kapásjelzőm, vettem mellé 1600ft-ért egy vezeték nélküli csengőt és összehoztam őket. Inkább a költséghatékonyságot vettem figyelembe, de a funkcióját tökéletesen ellátja és 30 méterig teljesen hibátlan. Egy 3.5 jack kábel viszi át a jelet, 1 szépséghibája van, mindkettő csipog egyszerre, ha az egyiken kapás van, de ez legen a legnagyobb gondom, a swingert utána úgyis látni, melyik mozog.
Következő: »»   884 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem