Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2008 / 3586
(#) Norberto válasza zenetom hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Én is gratulálok. Igaz az, hogy már nincs rutinvizsga, tanpályán?
(#) Frankye válasza zenetom hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Szívből gratulálok! (A gumi fákat ültetik, a gumi villanyoszlopokat telepítik, a gumi gyalogosakt még fejlesztik...)
(#) zenetom válasza Norberto hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Köszi!
Igaz, rutinvizsga már nincs. A KRESZ vizsga után rutinpályán kell menni egy pár órát, aztán már lehet menni a forgalomba. Aztán 30 óra után lehet menni forgalmi vizsgára. Vizsgán húzni kell egy pályavonalat, amin az oktató mondja mikor merre kell menni, indulás előtt ellenőrizni kell a gumikat, rendszámot, és a világítást. Közben a városban meg kell csinálni a parkolásokat (jobbra előre, hátra.. stb).
Frankye: köszi!
Egyébként vannak gumi gyalogosok, viszont csak női típus kapható....
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2012
(#) mineral válasza granpa hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Jó kis éjszakás műszak után van elemében az ember! Szunókálás után így délután kettőre már inkább érzem magam pihentnek!
(#) vicsys válasza zenetom hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Nana! Keress rá Big Roy-ra a magyar oldalakon...
(#) Action2K válasza zenetom hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Garatulálok!
Idézet:
„indulás előtt ellenőrizni kell a gumikat, rendszámot, és a világítást.”

Ha minden indulás előtt ezt tenném... 12 éves az autóm és még egyszer sem cseréltem benne izzót. Nem, a szerelőm sem cserélt, nincs is szerelőm. Na jó... ez nem igaz, idén kiégett az egyik rendszámvilágítás izzó. Élt 12 évet. R.I.P.

Traktort, azaz markolót én is kifogtam ma reggel, kemény 30-al repesztett a sor utána. Ja, és a vasútfelújítás fenomenális lett. Kb 20 cm-el megemelték a vasútpályát, s ezt mintegy 2 m-es rámpával kompenzálták. A csuklós buszok (pesti sárga csík), gyök kettővel mennek át rajta, de még néha így is megvakarják a hasukat. Ha lefog fagyni/jegesedni, ott aztán nincs aki átmenjen rajta. Jó kis dugó lesz, ha a busz fennakad a vasúti átjárón.
(#) zenetom válasza Action2K hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Csak a forgalmi vizsgán kellett ellenőrizni gumit..stb-t.
A traktoros sztorinál meg legalább tutira nem mért be a traffipax
Viszont most hogy tél van (meg hogy nincs kocsink..) nehezebben fogok tudni autóhoz jutni kicsit vezetgélni.
vicsys:
(#) Müszi válasza zenetom hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Pedig az az igazi gyakorlás, mikor már oktató nélkül autózol. Tudom, mert nekem lassan 3 éve van már meg, és szinte minden nap vezettem, és vezetek most is (motort is). De nem árt ha van melletted egy jó tanár is (pl. apukám, mikor még kezdtem).
(#) jani1987 válasza Télapó hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Akkor világ békét akarunk és cuki szandálokat. (Bödőcs Tibor)
(#) szamóca válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Én speciel a télapó kísérőit.
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2012
(#) zolika60 hozzászólása Dec 5, 2012 /
 
Jöttem ma hazafelé az M3-ason. a mogyoródi emelkedőnél utolértem egy kisebb konvojt ami a sószóró mögött gyűlt össze. Azon ugyanis a szokásos sárga villogókon kívül egy legalább 100W-os halogén villogó is volt, ami fehér fénnyel villogott a mögötte haladók szemébe. Naiv módon azt gondoltam elveszett róla a sárga búra. Be is mentem Gödöllőn az autópálya felügyeletre szólni, hogy értesítsék a pilótát erről az áldatlan helyzetről. Erre mondja nekem az ottani ember, hogy az új rendelkezések szerint ez az előírt kivilágítása a masinának. Ilyenkor eszembe jut, hogy valahol van egy hivatal, ahol csak azon töri jó fizetésért néhány hivatalnok a fejét milyen teljességgel értelmetlen jogszabályt lehetne még kitalálni. Ráadásul a fantáziájuk végtelen.
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2012
(#) DenaturáltSas hozzászólása Dec 5, 2012 /
 
Ez egyszerűen... Nem, nincsenek rá szavak. Napi agyradír: link
Aki végig tudja hallgatni, az vendégem egy virtuális sörre!
(#) zolika60 válasza DenaturáltSas hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Aminek nincs értelme annak nincs értelme. Még akkor sem, ha két szőke nő erről beszél.
(#) granpa válasza szamóca hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
A f... a gusztusodat, és ha nem tudnak főzni se takarítani?
(#) szamóca válasza granpa hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Azt én megcsinálom, nekik más dolguk lenne.
(#) zenetom válasza Müszi hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Igen azt várom már én is, viszont nem elég megvenni a kocsit (egy pár hónapig ráadásul még gyűjtenem kell rá), tankolni is kell, meg karban tartani, meg a biztosítás, adó...
(#) granpa válasza szamóca hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Hát, ha nagy kerted van kell a munkaerő; meg hát a ruha is feslik, meg kell varrni, mert drága. Itt szokott éjszakázni egy tarka-csóka az ablakommal szemben, az ő akaratára gondoltam
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2012
(#) granpa válasza zenetom hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Én már megszabadultam tőle.Ráadásul; ha egy centit se mész vele (mert nem telik benzinre, vagy elromlott, stb.), akkor is mindent kell fizetned utána. Ha nem munkaeszközöd az autó, akkor luxus egy 'egérkamion' is.
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2012
(#) zenetom válasza granpa hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Így van, ezért addig nem is akarok venni, amíg nem lesz rá ok. Max gyűjtöm rá a pénzt, amit ugye sose lehet elég korán elkezdeni.
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Idézet:
„Ha nem munkaeszközöd az autó, akkor luxus egy 'egérkamion' is.

Tudjátok milyen idő volt reggel. Havazott. De ennek ellenére ha szembe széllel is, de kiértem a munkahelyemre biciklivel.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 5, 2012 /
 
Rengeteget agyaltam azon, hogy a következő HE találkozóra menni kellene. A kérdés: okozna-e bármelyikőtöknek gondot, ha arra a kis időre elszállásolnám magam valakinél? Max 3 napról lenne szó, mivel két kerekű járművel tervezem az utat. Mindjárt összeírom a legrövidebb útvonalat, ami a helyszínre vezet. A távolságra való tekintettel a köztes távon is keresek magamnak szállást, csak ott spórolnék ahol sikerül.
(#) janikukac válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Az még soká lesz. Az biztos, te vagy az első, aki szervezi az útját!
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2012
(#) granpa válasza janikukac hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Tudod milyen hosszú az út!Ha lassan teker valaki.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 5, 2012 /
 
Mit szólnak ahhoz, ha valaki autópályán megy biciklivel? Mert most nézem, hogy elég sokat kell menni rajta.
Zsáka---->Darvas---->Füzesgyarmat---->Bucsa---->Karcag előtt---->Kisújszállás elkerülő É---->
Kenderes---->Törökszentmiklós---->Szajol---->Szolnok---->Abony----Cegléd---->Ceglédbercel
---->Albertirsa---->Nyáregyháza---->Újhartyán---->Kakucs---->Inárcs---->
(#) mate_x válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Autópályán? Úgy tudom tilos, meg életveszélyes is.
(#) jani1987 válasza mate_x hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Na mindegy, akkor is.
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2012
(#) szitko válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Ha tudsz minimum 60km/h-val tekerni tartósan, akkor mehetsz.
Egyébként nem értem a listádat. Minek mész Ceglédre Abony után? Szerintem a 4-es út rövidebb. (Abony.... Monor--Üllő--Vecsés-- Bp. Gyorsforgalmi út bringával )....
(#) jani1987 válasza szitko hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
Akkor marad a vonat, de akkor kérdés, hogy a biciklit engedik-e vinni magammal. Oda a jegy 3690 most.
(#) szitko válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 5, 2012 /
 
A vonaton viheted a bringát, csak jegyet kell neki venni. Ja és vigyél zárat is, hogy lezárd a vonaton. Egy haveromnak ellopták a bringáját a vonatról, míg Ő benn csücsült az utastérben.
(#) zenetom válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Keping biciklire nem kell pótjegy.
Következő: »»   2008 / 3586
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem