Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikai témájú könyvek újságok
Lapozás: OK   33 / 68
(#) elektros90 válasza Something hozzászólására (») Okt 27, 2013 /
 
Ez tényleg sokkal jobb minőség.
(#) satlokk hozzászólása Nov 20, 2013 /
 
Sziasztok!
Véletlenül valaki nem tudná linkelni,hogy hol tölthetném le a:Házi műhely : Amatőr gépek és segédletek saját kezűleg címü könyvet.Sajnos megvolt letöltve de mikor újra kellett telepíteni a gépet egy kis fatális hiba miatt eltünt a gépemről.Előre is köszönöm.
(#) zolika60 válasza satlokk hozzászólására (») Nov 21, 2013 / 1
 
Például innen. Innen szereztem a címet, sok egyéb hasznos könyvet is nyerhetsz innen.
(#) satlokk válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 23, 2013 /
 
Köszönöm !
(#) elektros90 hozzászólása Nov 29, 2013 /
 
Sziasztok!
Igaz, hogy nem elektronika témájú, de esetleg lenne valakinek valami érthető könyv (pdf stb.), jegyzet a részben rendezett halmazokról, Hasse diagram, csoportok, részcsoportokról, ... ? Legjobb lenne ha megoldott feladatok is lennének.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
A hozzászólás módosítva: Nov 29, 2013
(#) endrusz válasza elektros90 hozzászólására (») Nov 29, 2013 /
 
Szia! Ha esetleg irnál valami konkrét könyv cimeket,lehet hogy van. üdv pali
(#) elektros90 válasza endrusz hozzászólására (») Nov 29, 2013 /
 
Sajnos nemismerek címeket.
(#) pucuka válasza elektros90 hozzászólására (») Nov 29, 2013 /
 
Csak bé kell írni a keresőbe, és a barátunk segít. Ugyanott találsz irodalmat is, nem feltétlen magyarul.
Bővebben: Link
(#) elektros90 válasza pucuka hozzászólására (») Nov 29, 2013 /
 
Első dolgom mindig a google. Ezeket már átnéztem,de nem az igaziak. Hasonlóak vannak az én füzetemben is, de nemnagyon érthető számomra.Nem kedvencem a matematika elmélet.(magyarul: hülye vagyok hozzá) Ez a téma meg pláne. Pedig nem is a legnehezebb.
Az integrálás és társai jobban bejönnek.
(#) pucuka válasza elektros90 hozzászólására (») Nov 29, 2013 /
 
Nem néztem végig a találatokat, de mintha láttam volna valamilyen jávás appletet is. Csak nézegesd szorgalmasan az irodalmat, (van irodalom jegyzék is) előbb utóbb megérted. Csak akkor van gond, ha a vizsga holapután van.
(#) elektros90 válasza pucuka hozzászólására (») Nov 29, 2013 /
 
Hétfőn van sajnos, "csak" zh. Az a legfurább, hogy az egyszerű feladatokra van 5,6 ugyanolyan tipusú megoldva, a nehezebb fajtákra 1. Sosem értettem miért így van, de mindig így volt.
(#) gerenk válasza elektros90 hozzászólására (») Nov 29, 2013 /
 
Bővebben: LinkBővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Nov 29, 2013
(#) gerenk válasza elektros90 hozzászólására (») Nov 29, 2013 /
 
(#) gerenk válasza pucuka hozzászólására (») Nov 29, 2013 /
 
(#) elektros90 válasza gerenk hozzászólására (») Nov 29, 2013 /
 
Nagyon szépen köszönöm! Ez az amit keresek. Mindjárt belenézek.
Pucuka kolegának is köszönöm az igyekezetét.
(#) pucuka válasza gerenk hozzászólására (») Nov 29, 2013 /
 
Erre a hátralevő pár évre nem hiszem, hogy szükségem lesz rá, de kösz. A RAM -okat mindíg karban kell tartani, de nem valószínű, hogy már átkerül valamelyik ROM -ba
(#) gerenk válasza pucuka hozzászólására (») Nov 29, 2013 /
 
Bocsi, nem Neked címeztem
(#) pjg hozzászólása Jan 1, 2014 /
 
Keresem a Silicon Chip 2012, 2013, 2014 évi számait elektronikus formában. Adom érte cserében az megelőző évfolyamokat 2005-től.
(#) pjg válasza pjg hozzászólására (») Jan 18, 2014 /
 
Keresem még a 2005 előttieket is.
(#) elektroncso hozzászólása Feb 17, 2014 /
 
Sziasztok, nem tudja valaki hol lehet elérni a Radió nevű orosz folyóiratot.Főleg a régebbi számok érdekelnének. Előre is köszönöm.
(#) gerenk válasza elektroncso hozzászólására (») Feb 17, 2014 / 1
 
Itt megtalálod, sok mással együtt.
(#) elektroncso válasza gerenk hozzászólására (») Feb 17, 2014 /
 
Kösz,keresgéltem az oldalon ha nehezen is de megtaláltam honnan lehet letölteni. Nem értek oroszul, de az ábrák jók, valójában ötleteket szeretnék meríteni belőlük.
(#) gerenk válasza elektroncso hozzászólására (») Feb 17, 2014 /
 
Akkor biztosan láttad hogy angol, cseh bolgár, stb nyelvű magazinok és könyvek is megtalálhatók.
(#) pjg hozzászólása Feb 18, 2014 /
 
Keresem az ausztrál Silicon Chip Magazin 2012 - 2013 évi számait elektronikus formában, vagy papíron kölcsön egy szkennelés erejéig. Cserébe adok sok-sok mást.
(#) andras99 hozzászólása Márc 23, 2014 /
 
Valakinek nincs meg véletlenül a Diszkrónika azon száma, amelyikben átfogó tesztet csináltak a műanyagházas ládákról? Szívesen elolvasnám.
(#) Longa György hozzászólása Jún 1, 2014 /
 
Sziasztok.Csabai Dániel Hangerősítő kapcsolások könyvet keresem elektromos formában.Ha valakinek meg van és elküldené megköszönném.
(#) Remci válasza Longa György hozzászólására (») Jún 1, 2014 /
 
Szia!

Küldtem mailt.
(#) Longa György hozzászólása Jún 1, 2014 /
 
Nagyon szépen köszönöm megkaptam.Valahol elkevertem, vagy csak a gépen volt és már elveszett.Még egyszer köszönöm.
(#) crapgame hozzászólása Jún 3, 2014 /
 
Üdv!
Megvan valakinek Scultéty László - Elektroncsöves Áramkörök Tervezése című könyve elejétől a végéig?
Köszönettel
C.
(#) gkari válasza crapgame hozzászólására (») Jún 4, 2014 / 1
 
Valaha ezt összebogarásztam az RT-kből - már nem tudom, hogy melyik számok közölték, remélem, hogy hiánytalan, emilben elküldtem Neked.
Üdv:gkari
Következő: »»   33 / 68
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem