Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2298 / 3569
(#) BarnaPili válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 2, 2014 /
 
Ezeken a zenéken szocializálódtam... Most hétvégén pedig Pokolgép koncert jeeah!!!
Előtte kiszaladunk egy kicsit hollandiába,na nem fűért.
(#) DerDer hozzászólása Jún 2, 2014 /
 
Sziasztok, a fórumon hova posztoljak egy releváns munkalehetőséget? A közösségből szeretnénk valakit felvenni egy alkalmi munkára de az új topic amit nyitottam neki törlésre került.
(#) DerDer válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 2, 2014 /
 
Köszönöm!
(#) sany válasza granpa hozzászólására (») Jún 2, 2014 /
 
Nem tudom, hogy lehet-e hegeszteni egyáltalán. Nagyon rozsdás, és szét is van törve. Direktbe tuti, hogy nem lehet visszahegeszteni, valami toldás kell a váz "csövének".
Megpróbálok keresni egy MTB vázat.
(#) jani1987 hozzászólása Jún 2, 2014 /
 
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 2, 2014 /
 
Azért nincs ott, mert ez a kecskékre vonatozik és azok nem esznek olyat.
(#) gordonfreemN hozzászólása Jún 2, 2014 /
 
Sziasztok szakik!

Van tapasztalatotok/infótok az alábbi linken található gyanús témával kapcsolatban?
Bővebben: Link
(#) szikorapéter válasza gordonfreemN hozzászólására (») Jún 2, 2014 /
 
Ez egy nagyon egyszerűen felépített weblap bemérhetetlen és bizonytalan szerver géppel,ráadásképp host. Az hogy ez a dolog létezzen az esély jó sok milliárd a 0-hoz mérve. Egyszóval semmi esély. Ha lenne egyáltalán ilyen találmány a média tele lenne vele tömve körübelül 1 hétig ahogy az szokás. Szép estét mindenkinek.
(#) gordonfreemN válasza szikorapéter hozzászólására (») Jún 2, 2014 /
 
Az az érdekes benne (megkértek, járjak már utánna ennek), hogy több weblapon is megtalálható egészen a magyar szívcsakrán túl is
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Bővebben: Link

Azért én is kissé szkeptikus vagyok az üggyel kapcsolatban, hisz különben nem találtam volna el ide.
(#) erikabanhidi hozzászólása Jún 3, 2014 /
 
Egy fórum bezárt: Bővebben: Link

A moderálásnak mostantól nagy felelősége lesz a jövőben!
A hozzászólás módosítva: Jún 3, 2014
(#) Frankye válasza erikabanhidi hozzászólására (») Jún 3, 2014 /
 
Azt hiszem, eddig sem volt ez másként...
(#) szikorapéter válasza gordonfreemN hozzászólására (») Jún 3, 2014 /
 
Hát ide én már kevés vagyok dönteni,de kitudja lehet igaz lehet nem. Minden esetre ha igaz is volna akkor nagy siker lenne,ha nem akkor meg csak humbug mint a sok neten terjedő ingyenenergia masina.
(#) vicsys válasza erikabanhidi hozzászólására (») Jún 3, 2014 /
 
Láti, láti! Lenni maxibaj vele, ha nem csinálni hamar rend! Kommentelők sokan érteni nem meg hamar, hogy mi csinálni jól...
A hozzászólás módosítva: Jún 3, 2014
(#) gordonfreemN válasza szikorapéter hozzászólására (») Jún 3, 2014 /
 
Azért az is mond valamit, hogy rajtad kívül más nem szólt hozzá a témához. Nyilván azért, mert nem biztosak a válaszban mások sem.
(#) szikorapéter válasza gordonfreemN hozzászólására (») Jún 3, 2014 /
 
Hát igen az internet világa egy rejtély. Érdekes hogy az emberek milyen kapóak arra hogyha valamin lehet egy kicsit is spórolni. Elég sok ilyesfajta oldal van,de majd kiderül előbb-utóbb.
(#) pjg válasza gordonfreemN hozzászólására (») Jún 3, 2014 / 1
 
Vagy nagyon is biztosak. Szerintem nyilvánvaló a csalás.
(#) zolika60 válasza gordonfreemN hozzászólására (») Jún 3, 2014 /
 
Vagyunk egy páran úgy is, hogy unjuk sokadszorra leírni az ellenvéleményt. Teljesen falra hányt borsónak tűnik az energiamegmaradás törvényét emlegetni. Más estekben az Ohm törvényt is. Mégis újra és újra felbukkan egy egy ingyen energia gép, pedig már a topicja is bezárásra került. De hát aki semmit sem tud mindent hisz ilyen az élet.
(#) nagym6 válasza gordonfreemN hozzászólására (») Jún 3, 2014 /
 
Én még csak egy ingyenenergia megoldással találkoztam életemben, ezt viszont elhittem. Villanyóra áthidalva.
Ha lenne ingyenenergia, az űrszondákon nem lennének fotballpálya méretű napelemek.
A hozzászólás módosítva: Jún 3, 2014
(#) zolika60 válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 3, 2014 /
 
Még jobb fordítva bekötve, mert úgy visszatáplál az erőműbe.
(#) nagym6 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 3, 2014 /
 
És ennek hatására a salakból szén lesz, ami visszamegy a bányába.
Egyenlőre ilyen abszurd az ingyenenergia, mint amit most mi is viccelődtünk.
A hozzászólás módosítva: Jún 3, 2014
(#) pjg válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 3, 2014 /
 
Ne, ne! Mert akkor feljön a bányarém.
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Jún 3, 2014 / 1
 
Na ezért büntetik szigorúan a villanyóra manipulációt.
(#) nagym6 válasza pjg hozzászólására (») Jún 3, 2014 /
 
De jöjjön, és tekerje ő az erőmű generátorát. Itt az ingyenenergia. Megtaláltuk. Mégis csak van.
(#) reloop válasza gordonfreemN hozzászólására (») Jún 3, 2014 / 1
 
Szia! Abban a hozzászólásodban melyre ez a válasz mutat az első link tartalmazza a kapcsolási rajzot. Készítettem belőle képernyő mentést, hogy ide felteszem kivesézni, de a téma OFF jellege miatt elálltam tőle. A lényeg a szokásos: villanymotor hajt generátort, a generátor hajtja a villanymotort és még plusz teljesítmény leadására is képes. A többi csak körítés, az elv százszor eljátszott képtelenség.
De miről is szól a történek, ugyancsak százszámra előadva. Kell egy elkötelezett csapat. Mikor már csak egy hajszál választ el a teljes sikertől némi anyagi támogatás szükségeltetik az utolsó csavar megvásárlásához. A pártolók ezt vígan összeadják, a dicsőség és a kilátásba helyezett előnyök reményében. Na ez a pénz szokott kámforrá válni, persze összeesküvéselméletek álcázzák a szervezők busás hasznát. Az érveléstechnikát igazán a chemtrail-esek fejlesztették tökélyre.
Szóval mindennapjaink egyik átveréséről van szó.
(#) gordonfreemN válasza reloop hozzászólására (») Jún 3, 2014 /
 
Na ezt szerettem volna hallani megerősítésként, köszönöm!
A többi lentebb csak bla-bla
(#) jani1987 hozzászólása Jún 4, 2014 /
 
30m-en túl mennyiért vezetik be a villanyt egy épületbe a villany oszlopról?
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 4, 2014 /
 
Szolgáltatója válogatja. Kérdezd meg a helyit.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 4, 2014 /
 
Szerintem pontosan ugyanannyiért mint közelebbről.

Legalábbis Te fogod megvenni hozzá az anyagot és Te fogod megcsináltatni a saját költségeden. A szolgáltató pedig ráköti a hálózatra, ha megfelel az előírásianak....
30 méter már szívás, mert ha légvezetékben gondolkozunk, akkor valószínűleg kell már oszlop is a telken. Valamint az 1% feszültségeséshez komolyabb keresztmetszet is szükséges lehet.
Földkábelnél pedig kell geodéta is

Mellesleg mi a 30 méter? Villanyoszloptól a kerítésig? Villanyoszloptól a tetőtartóig? Mostanság telekhatárra, kifelé nézve szeretik a mérőhelyet kialakíttatni...
(#) jani1987 hozzászólása Jún 4, 2014 /
 
Lomoztam egy kicsit a faluban és találtam egy ilyen "ótóba" való magnókazettás rádiót. Meg mellette egy videó lejátszót is. Az előzőnek kutya baja, kipróbáltam. A másikról még semmit nem tudok. Sanyo VTC 5000.

Picture 1.jpg
    
(#) vizor hozzászólása Jún 5, 2014 /
 
Üdv a Kertészeknek!

Nem tudtok valami "mechanikus" trükköt lótetű ellen? A kapható szerek semmit nem érnek és ha én most leírnám az érzéseimet amik a palánták közt járva jöttek, akkor örökre kitiltanának innen. Olyan csapdafélére gondolok, vagy hasonlóra.
Következő: »»   2298 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem