Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   674 / 1165
(#) Chipmunk1960 válasza Sebi hozzászólására (») Júl 3, 2015 /
 
Jé, ilyenem volt
(#) Chipmunk1960 válasza Hp41C hozzászólására (») Júl 3, 2015 /
 
Szia, de ha 0, minek a többi?
(#) Chipmunk1960 válasza kly hozzászólására (») Júl 3, 2015 /
 
Szia, Hány lábú a vez. Ic? Fotózd le. Ha csak meghajtó jó oda a 2101.
(#) kly válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Júl 3, 2015 /
 
Lefotóztam 8-al lejjebb

Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Júl 3, 2015
(#) Hp41C válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Júl 3, 2015 /
 
0 Ohm Nincs is rajta több sáv....
A hozzászólás módosítva: Júl 3, 2015
(#) Chipmunk1960 válasza kly hozzászólására (») Júl 3, 2015 /
 
Látom már... Szerintem, az az áram mérő ellenállás, ami a 6. lábra megy az R4 (1K) ellenálláson keresztül. A tápot az R11-12 őn kapja, a 8. lábon hajtja G-t, ha az nem zárlatos D,S fele, van esélyed, hogy túlélte. A 0,15-Ohm elég jónak hangzik oda. De mérd meg a (. lábat a 2 tápfesz felé. hogy nincsen-e zárlatban.
(#) rexi77 hozzászólása Júl 3, 2015 /
 
Sziasztok! Találtam egy pár darab ilyen alkatrészt, de nem tudom mi ez és mire lehet használni.
Valaki esetleg tudja? Az van ráírva hogy 6 A 250V és lehet tekergetni azt a tengelyt, mint egy potméternél.
Bővebben: Link - Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Júl 3, 2015
(#) elektroncso válasza rexi77 hozzászólására (») Júl 3, 2015 / 1
 
Ez egy bimetall termosztát, ami 6A megszakítására alkalmas.
(#) rexi77 válasza elektroncso hozzászólására (») Júl 3, 2015 /
 
Köszi a választ!
(#) elektroncso válasza rexi77 hozzászólására (») Júl 3, 2015 /
 
Valahol biztos fel van tüntetve, hogy hány foktól hány fokig állítható. Hasonló volt a régi analóg szobai termosztátokban is.
(#) rexi77 válasza elektroncso hozzászólására (») Júl 3, 2015 /
 
Igen, van rajta jelzés hogy meddig lehet állítani. Most néztem hogy a vasalókban is alkalmaznak ilyet.
(#) gernerakos hozzászólása Júl 5, 2015 /
 
Sziasztok!
Kukáspiacon láttam a mellékelt képen látható Tesla gyártmányu valamit. Az a kérdésem, hogy mi ez, és mennyit érdemes adni érte?
(#) elektrorudi válasza gernerakos hozzászólására (») Júl 5, 2015 /
 
Ne tudom mi ez, de egy fillért sem adnék érte. Spéci csatlakozóval van szerelve, tehát esélyes, hogy a kiegészítők nélkül nem használható.
(#) elektroncso válasza gernerakos hozzászólására (») Júl 5, 2015 /
 
Valamiféle autós kütyü.
Valami erősítőt kezel 80W felvett teljesítményig és lámpa csoportot 160W-ig. Ami becsillant az csatlakozó?
U.i.: Egy helyen mintha sziréna erősítőként lenne feltüntetve. Belsejéről nincs kép?
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2015
(#) elektroncso válasza gernerakos hozzászólására (») Júl 5, 2015 /
 
Megvan:
Bővebben: Link
Idézet:
„Výkonový zosiľňovač AZZ 530A obsahuje taktiež výkonové prvky na riadenie funkcií svetelnej rampy, majákov a prípadného ďalšieho príslušenstva.”

Vagyis ez valamiféle teljesítményerősítő illetve fénysorompók, majákok* vezérlésére készült készülék.

*Na ezt hogy fordítsam le? Rendőrségi villogót jelent, de jelenti még ezt a sárga villogót is ami például a mezőgazdasági gépek tetején, motoros kapuknál van.
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2015
(#) gernerakos válasza elektroncso hozzászólására (») Júl 5, 2015 /
 
Ami becsillant az csatlakozó. De nagyon sok kivezetése volt, és vagy 2 cm átmérőjü.
A belsejéről nincs kép, de az alján volt 2 db TO-3-mas csoda, de rács mögött, így a típusát nem tudtam leolvasni. Meg nehéz volt, talán tarnszformátor lehetett benne..
(#) Ricsi89 válasza gernerakos hozzászólására (») Júl 5, 2015 /
 
Rendőrségi villogó, illetve sziréna meghajtó lehet.
(#) elektroncso válasza gernerakos hozzászólására (») Júl 5, 2015 /
 
Autós mivolta miatt rendőrautóba való szerintem a villogó és a sziréna kezelésére, vezérlésére.
(#) nedudgi válasza gernerakos hozzászólására (») Júl 5, 2015 /
 
A súlyát feltételezhetően hűtőborda adja.
(#) gernerakos hozzászólása Júl 5, 2015 /
 
Köszönöm mindenkinek, szerintem nem fogom megvenni, mert nekem csak útban lenne, használni nem tudnám. Szétbontani, alkatrészként hasznosítani meg nem szeretném.
(#) elektroncso válasza gernerakos hozzászólására (») Júl 5, 2015 /
 
Szívesen.
(#) m0tte hozzászólása Júl 5, 2015 /
 
Sziasztok. Ezt az alkatrészt keresem, de még az smd kódok között sem nagyon találom. RJ82? Tudtok ebben segíteni,hogy hogyan tudom beazonosítani? Köszi.
(#) morgo válasza m0tte hozzászólására (») Júl 5, 2015 /
 
Szia! Talán ő lesz az: Bővebben: Link
(#) Chipmunk1960 válasza m0tte hozzászólására (») Júl 6, 2015 /
 
Szia, Látom elégett a fólia is, vagy valami 0 értékű SMD, ami biztosítékként volt betéve. A kép alján van egy másik ugyanolyan, amit ki tudsz mérni, hogy mi is az valójában. Ha nem tudod hogyan kérdezzél. Én sem találtam adatot róla.
(#) Chipmunk1960 válasza morgo hozzászólására (») Júl 6, 2015 /
 
Szia, Valóban van köztük RJ, egyébként szerintem is Schottky, vagy egy sima, de miért pont a 600V -ost választotta? A képen látható részlet nem indokolja.
(#) nedudgi válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Júl 6, 2015 /
 
A részlet valóban nem indokolja, de a nagyobb feszültségre méretezett Schottky (illetve minden dióda) nyitófeszültsége (ugyanakkora áramnál) alacsonyabb a katalógus szerint.
(#) killbill válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 6, 2015 /
 
Te lattal mar 600V-os Schottky-t?
(#) nedudgi válasza killbill hozzászólására (») Júl 6, 2015 /
 
Miből gondolod, hogy láttam?
(#) killbill válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 6, 2015 /
 
Abbol, amit irtatok. 600V-os diodarol volt szo, mire te azt mondtad, hogy a nagyobb feszultsegre meretezett Schottky es minden mas dioda is... De valoban hibas kovetkeztetes volt, igy ujbol vegiggondolva. Bocs.
(#) nedudgi válasza killbill hozzászólására (») Júl 6, 2015 /
 
Következő: »»   674 / 1165
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem