Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » FITE mozitechnika
 
Témaindító: q765, idő: Júl 12, 2015
A téma átmenetileg fagyasztva lett, hozzászólni nem tudsz!
Lapozás: OK   14 / 18
(#) gerleimarci válasza q765 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Már régóta mozgok e téren, most kb. 60 gigányi FLAC van a gépemen, és van egy 192kHz-es mintavételezésű 24bites stúdió hangkártyám.

Ja, és nem csak a csöves tud szépen szólni.
(#) q765 válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 18, 2015
Értem.. Teis szeretsz klikkelgetni. Énis szeretek. MOndjuk, ha a füled beméréséről mutattál volna SZTK-s papírt, akkor nemtudtam volna most mitszólni.. Ezek számok. Amiket mértetek is. Hallgatod is? Az relatív nem? Ez az egész, ha készvagy akkor a hallásoddal kezdődik.
Eddíg szkóphoz építettél. Most a füledhez kellene. Ez az ami nemjön össze egyikőnknek sem - - - -
Ha megnyugtat, nemtudom miaz a flac, és nemis fogok utánanézni.
A hozzászólás módosítva: Aug 18, 2015
(#) gerleimarci válasza q765 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Nem klikkeléssel szoktam rá, hanem amikor elmentem hangfalat vásárolni. Mielőtt eladta volna nekem a rosszabbik hangfalát, lejátszott egy számot a tobb millás randszerén. Annyi volt a csavar, hogy tesztelt engem. Elindította mégegyszer, és mondtam neki ,, Most miért szól sokkal rosszabbul?'' , és mondta, hogy mp3 ba játsza. Mikor hazaértem az új hangfalammal, elkezdtem letöltögetni egy oldalról veszteségmentes számokat. Elindítottam, és itt is jócskán hallani lehetett a különbséget.
(#) gerleimarci válasza q765 hozzászólására (») Aug 18, 2015
A szkóp a "debugoláshoz" kell.
(#) q765 hozzászólása Aug 18, 2015
"CHZ ments meg.. "
(#) gerleimarci válasza q765 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Tőlem, vagy engem?
A hozzászólás módosítva: Aug 18, 2015
(#) ronin75 válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 18, 2015
Sokan szerintem müszaki emberek vagyunk itt, és néha elveszünk a müszaki részletekben. Szinuszok, négyszögjelek, dB, stb. sorolhatnám még. Mérünk dolgokat, elhisszük, hogy az úgy jó. (Be)mesélnek valamit, elhisszük azt is, hogy az úgy jó. De szerintem mindenki egyet felejt el, zenét is élvezetből kell hallgatni, ami akkor szól "jól", ha jól esik, örömöt okoz. Függetlenül mindentől.
(#) gerleimarci válasza ronin75 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Ha olvasod a csöves topicot, most pont nem tudok mérni, mert nincs műterhelésem. Most ment a hallgatózás, ami több órahosszánát tartott, mert nem tudtam abbahagyni
(#) q765 válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 18, 2015
Mondd, írj egyet, amivel tesztelted a gu-t. Mindegy milyen tömörítéssel, a legrosszabbal.. Betolom a duonak.. Muti.

Régesrégen egy messzi tájon mikor még nemvolt hókuszpók a hupikékben. Sorbafűztek 3 ECL-t teljes kivezérlésen, és azzal torzítottak. Most mondanám, hogy nézz rá CRT-n.
A hozzászólás módosítva: Aug 18, 2015
(#) ronin75 válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 18, 2015
Hallgass zenét, ne szkópot nézz
Apuuuu, kezdődik Végre, csak összejön egy EL34 kontra GU50 párbaj. Izzanak a rácsok
A hozzászólás módosítva: Aug 18, 2015
(#) gerleimarci válasza q765 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Maroon 5 - V vagy egy Ministry of sound album, pl Chilled, Annual stb.
(#) q765 válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 18, 2015
Beilleszted?
(#) gerleimarci válasza q765 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Vagy inkább ezt. Érdemes erre az oldalra regelni, mert sok jó zene van.
(#) gerleimarci válasza ronin75 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Inkább zenehallgatási szokás párbaj.
(#) ronin75 válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 18, 2015
Az uncsi. Azt hittem végre eldől ez a kérdés, mit építsenek a whitefülüek. Kerítünk még PCL86-ot is. A veszteseket pedig izzó anódlemezekkel az örök elektronvadász mezőkre küldjük.
(#) q765 válasza ronin75 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Azért azt tisztázzuk, hogy egy linket küldtem Mofesa -nak, hogy ha teheti hallgassa meg. Vele többet hallgatóztam itt mindenkinél. NIncs itt semmi párbaj, és nem is lesz!. Veteránfórumba meg külön szentségtörés. Ronin szerintem visszaszívja.

Marci: Ezekből következtheted, hogy nem erről szól a fáma. Én szívesen hallgatam volna mintát tőled. Nem torrent oldalakról. Senem kívánok letölteni, senem plugolni, tömörítéstől függetlenül.
Ebben a szituációban csak ezt szórta 'isten.
Itt már minden bluról. Ezmár nemlehet vitatéma, főleg nem itt.

Szívesen meghallgatnám még mindíg mivel tesztelted a GU-t.
(#) gerleimarci válasza ronin75 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Engem kifejezetten zavar, ha rossz minőségű a felvétel, vagy a hangrendszer. Akkor elkezdem gyorsan egymás után váltogatni a számokat, és két perc múlva megunom. Egy jó rendszeren egy jó felvétellel még egy olyan számot is szívesen hallgatok, ami nem a kedvenc műfajomba tartozik.
(#) q765 válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 18, 2015
Ebből az következik, hogy amit szeretsz az nemszól szépen. "Valami jólszól rajta, és azt hallgatod inkább..
Muti .
(#) gerleimarci válasza q765 hozzászólására (») Aug 18, 2015
(#) ronin75 válasza q765 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Dehogy szívom vissza. Miért tenném? Hová lesz ez a világ, humor nélkül... Ámen
(#) q765 válasza ronin75 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Kisbetűvel.. Neked megbocsájtható. De ez nemvolt vicces. MIlyen párbaj? Ez olyan, mint az ECl. VS. KT.
(#) gerleimarci válasza ronin75 hozzászólására (») Aug 18, 2015
De vallásos lettél mi a neve a hitednek, humorizmus?
(#) ronin75 válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 18, 2015
Egyről beszélünk. Attól "jó" egy hangrendszer, hogy örömmel tudod hallgatni, huzamosabb ideig. Nem a négyszögjel átvitelétől a szkópon és nem a bitrátától. De neked, kell a "lelki" támogatás, mert müszakilag is nézed.
(#) ronin75 válasza q765 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Tegnap óta kiveszett belőled valami... Remélem megtalálod...
(#) ronin75 válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 18, 2015
Az. Kihalóban lévő hitfajta. Ezen a környéken különösen üldözik
(#) q765 válasza ronin75 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Mosthogy mondod tényleg kiveszett. Alig találom. Szerintem írjuk körbe, hátha közösen megtaláljuk. MOndjuk ami igaz- igaz.. Nemiszok eleget. Fogyifórumba utána megtudtatok egyezni?
A hozzászólás módosítva: Aug 18, 2015
(#) ronin75 válasza q765 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Csúnya dolog a kiszáradás. Megnő az ellenállásod. Nem vezeted úgy az áramot sem
(#) q765 válasza ronin75 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Akkor most válaszút előtt állok. VAgy megiszok éjjfélig 2 litert, vagy a fengshuji szerint nemaludhatok ajtófélfa melett, csak virágokkal körberakva. Virágom nincs. Ígyhát ihatok már megint. Francba.
(#) ronin75 válasza q765 hozzászólására (») Aug 18, 2015
Inkább viszek virágot. A végén túlnedvesedsz, aztán hamarabb kipukkansz a 400V-tól, mint a kinai kondijaid.
(#) gerleimarci válasza ronin75 hozzászólására (») Aug 19, 2015
Mire elaludtam, csak megjött a humorérzéketek.
Következő: »»   14 / 18
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem