Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   433 / 434
(#) jimmi12 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 4, 2024 /
 
Szia, a forma annyira nem érdekes, meghajtogatom ha szükséges, ezt például vörösréz lemezdarabból fabrikáltam:
(#) orcika70 válasza antikzsolt hozzászólására (») Jún 4, 2024 /
 
Gondolom kizárólag otthoni fogyasztásra szánt mennyiségek előálítása lenne a cél. Kimondottan erre faladatra gyártott elektromos főzőedény megvásárlása nemigazán érné meg, Létezik 40cm átmérövel palacsinta sütésre elektromos sütő, de annak a teherbírása meg szerintem nem nagyon alkalmas erre a feladatra. Még talán egy asztali elektromos grill átalakitása talán szóbajöhet, lakatos-esztergályos segitségével.
(#) ppepe válasza antikzsolt hozzászólására (») Jún 4, 2024 /
 
Szia,

egy ilyet találtam. Bővebben: Link

Egy főzőlaposban ez már "ipari" teljesítmény, azaz otthonra ritkán tesz be ilyet valaki a konyhába.
Esetleg vendéglátóipari, nagy konyhai gépeket gyártó cégeket lehet megkeresni.

Mondjuk a fenti rezsóban is a főzőlap mérete és a teljesítménye az extra, a többi már "csak" egy kis elektronika és lemezmunka.
(#) uniman válasza antikzsolt hozzászólására (») Jún 4, 2024 /
 
"Ipari" 22x22 (cm) öntöttvas 4 vezetékes főzőlapom 2600W-os, a háztartási kerámialapok kerek cekászaim pedig 21 cm-esek...
De le fog égni a lekvár...én a sokkal finomabban szabályozható indukciós lapot használok a megfelelő edénnyel (19 literes). Ennél közvetlenül az edény feneke melegszik. Az edény sosincs "csurig" töltve...
A hozzászólás módosítva: Jún 4, 2024

lapok.jpg
    
(#) antikzsolt válasza orcika70 hozzászólására (») Jún 4, 2024 /
 
Nem éppenséggel csak saját részre lenne. 30 gyümölcsfa és kb 500 tő eper mellett már lehet kavargatni ha lekvár és befőtt szezon lesz.Eper jövőre gyümölcsfa 2 év múlva már teremni fognak. Kedélyjavítót meg nem akarok főzni belőle.
A hozzászólás módosítva: Jún 4, 2024
(#) antikzsolt válasza uniman hozzászólására (») Jún 4, 2024 /
 
A mamám szerencsére megtanított igazi lekvár főzésre is. Üst és szabad láng na ott kell igazán figyelni hogy oda ne égjen. Igen nekem is feltönt hogy hamarabb oda is sül minden ha a rezso megy. Ezért a töpörtyű kis fokozatos sütöm.
15liter lehet akkor 1-1 főzés. Hát ha más nem lesz lehet hogy nekem is azt kell választani. Sok kicsi főzés 1 nagy helyett. Mondjuk nem is baj mert ha valami el is rontok 1 befőzés esetén kisebb selejt lesz. Csak az a kérdés már ezek az indukciós lapok elég nekik az 1 fázis?
A hozzászólás módosítva: Jún 4, 2024
(#) antikzsolt válasza ppepe hozzászólására (») Jún 4, 2024 /
 
Köszi az ajánlást meg fogom kérdezni hogy a főzőlap mérete mekkora is. A kép alapján kb 20cm lehet.
(#) tufatofu hozzászólása Jún 5, 2024 /
 
Üdv! A képen látható végződésű fűtőszálakhoz foglalatot, hol árulnak, ill milyen néven? Tulajdonképpen egy szigetelő kerámiába öntött acéllemez lenne ez, benne egy lyukkal.
(#) Gafly válasza tufatofu hozzászólására (») Jún 5, 2024 / 1
 
Halogén vonalizzó kerámia foglalat
(#) tufatofu válasza Gafly hozzászólására (») Jún 5, 2024 /
 
Köszi!
(#) uniman válasza antikzsolt hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Hot pan típusú serpenyők 40 cm körüliek ...és olcsók.
(#) tufatofu hozzászólása Jún 7, 2024 /
 
Sziasztok!
A képen láthatóhoz hasonló, vékony öntartó(ahova hajlítom ott marad) fém gégecső kapható valahol méterre?

LT60KAR2.jpg
    
(#) Hutty válasza tufatofu hozzászólására (») Jún 8, 2024 / 1
 
(#) tufatofu válasza Hutty hozzászólására (») Jún 8, 2024 /
 
Köszönöm! Ez meg tart pl egy lámpafejet?
(#) Gafly válasza tufatofu hozzászólására (») Jún 8, 2024 / 1
 
Szerintem ami nem direkt kézitushoz való/direkt hajlékony, az simán.
(#) Hutty válasza tufatofu hozzászólására (») Jún 8, 2024 /
 
A gebo koracél, elég masszív, nem a zuhanycső burkolata. Vágni a görgős csővágóval, flexxel lehet.
(#) tufatofu válasza Hutty hozzászólására (») Jún 8, 2024 /
 
Köszönöm mindenkinek!
(#) cua hozzászólása Jún 13, 2024 /
 
MOLEX 02-09-2133, esetleg ha tudtok valahol meg elfekvoben (ahonnan nem aranyarban kuldenek).
(#) pipi válasza cua hozzászólására (») Jún 13, 2024 /
 
Ide bárki aranyrúdért küld, adatlapodon: Ország: New Zealand
Szemre ez olyan mit a floppy/wincsi tápcsati, bontásból kábelel nem jó?
A hozzászólás módosítva: Jún 13, 2024
(#) cua válasza pipi hozzászólására (») Jún 13, 2024 /
 
Nekem az is jo ha Mo-ra kuldi barki Bar meglepo modon ide sokszor olcsobb mint az Eu-ba.
A csatlakozo pedig azert erdekes, mert ez a tipus beforraszthato (allva), nem kabel vegere megy.
(#) fera27 hozzászólása Jún 17, 2024 /
 
Sziasztok!

Lehet apróhirdetésként kellett volna feltennem a kérdést, a képeken látható pedálkapcsoló nyomógombot keresem, astabil kivitelben.
Sajnos ~5 éve nem gyártják, a helyettesítő alkatrésznek meg nincs ilyen mechanikai érzete.

Hátha akad valakinek a fiókjában, aki elboltolná

Ha szükséges, tudok megadni méreteket, de szerintem ebből egy kivitel létezett mindig is.

Köszönöm!
(#) zamatőr válasza fera27 hozzászólására (») Jún 17, 2024 / 1
 
Üdv!
Talán ez?
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Jún 17, 2024
(#) fera27 válasza zamatőr hozzászólására (») Jún 17, 2024 /
 
Ez nagyon úgy fest, köszönöm!
(#) attis1116 hozzászólása Jún 27, 2024 /
 
Sziasztok
Ezt az ic-t keresem TPS2065CDBVR. Esetleg ha tud valaki Magyarországi forrást annak örülnék ha megosztaná.
Tudom aliexpress-en van, de hogy az mennyire jó és eredeti nehéz megintélni.
A hozzászólás módosítva: Jún 27, 2024
(#) Travolta válasza attis1116 hozzászólására (») Jún 28, 2024 /
 
Esetleg ez itt?
(#) KKobra hozzászólása Jún 28, 2024 /
 
Ilyen nincs! Vagy én nem találok. Trimmer potenciométerek 3.3kOhm. A baj az hogy fekvő beépíthető a képen láthatóhoz van tervezve a nyák.
A hozzászólás módosítva: Jún 28, 2024

787120_1.webp
    
(#) attis1116 válasza Travolta hozzászólására (») Jún 28, 2024 /
 
Köszi, sajnos ez nem jó
(#) Hutty válasza KKobra hozzászólására (») Jún 28, 2024 /
 
6,10,15-ös méret Piherből?
2,5k - 4,7k - 5k.
A 3.3k eltűnt.
Még a TME-n is kettő darab van raktáron összesen más típusú.
A hozzászólás módosítva: Jún 28, 2024
(#) KKobra válasza Hutty hozzászólására (») Jún 29, 2024 /
 
Akkor kérek egy kis segítséget. Ha 5k potival párhuzamosan kötök egy 1.3k ellenállást akkor annak az eredöje 3.3k. De egy áramkörben hogyan viselkedik ha a csuszkát forgatom?
(#) KKobra válasza KKobra hozzászólására (») Jún 29, 2024 /
 
Hülyeséget írtam! Kalkulátorral kiszámoltattam 5k vele párhuzamosan 10k akkor az lesz 3.3k. 4.7k meg 12k lesz 3.3k. De a kérdés nem változik hogyan viselkedik így egy poti az áramkörben?
Következő: »»   433 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem