Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   9 / 972
(#) Darazsx válasza Stefan hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Nem semmi a srác
(#) tatabike válasza Stefan hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Ez tényleg kerály. Jól csinálja a csávó. Megpróbálom lehalászni a hangot mp3-ba.....
(#) creative válasza tatabike hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
- Hogyan lehet 10kV-os feszültséget megmérni egy 10mV-os műszerrel?
- Szorozni kell a kitérést a fordulatszámmal...
(#) tatabike válasza creative hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Ez LOL.... Amúgy kérdeztem Norbertót, hogy mi lesz az LCD-kel, még nem válaszolt.
(#) creative válasza tatabike hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Jolvan megvarom nem surgos majd lesz valami
(#) fureszk válasza szabi83 hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
(#) Frankye válasza fureszk hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Hehehe!!!! Egy kis önreklám, mi?!
(#) nyulbul válasza Frankye hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Nem vicces.
Nemtudom ti hogy csináljátok de a foci VB kezd rámenni a családi kapcsolatra. Az asszony már nem akar szóba álni velem. Van erre valami jó ötlet, megoldás????
(#) Tomee válasza nyulbul hozzászólására (») Jún 14, 2006 / 1
 
Én pl. Utálom a focit!!!
Nekem az idegeimre mennek a focisták!
(#) Norberto válasza Tomee hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Én játszani szeretem (és vmilyen szinten tudom is...), nézni annál kevésbé...nézni azt, hogy egy guruló színes tárgy után rohangálnak az emberkék...

Én játékpárti vagyok, nem TV-párti
(#) nyulbul válasza Tomee hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Erröl beszélek. Ennek ellenére sem tudom az asszonyt elrángatni a TV elől. Csak a VB. Mást nem is lehet nézni.
(#) Topi válasza nyulbul hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Én ezt úgy oldom meg, hogy nem nézem a VB-t. Engem nem érdekel egyáltalán a foci... Néha néha megnézek egyet, de nem nagyon izgat. (Mo. - Anglia meccset néztem )

Szerk: JAAAH, hogy az Asszony VB mániás?? Hoppá.. Akkor büszke, lehetsz rá. Ritkán van a ti párosításotok
(#) Thom válasza Tomee hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Ro....ul utálom tv-s fociközvetítéseket!
Egyeseknek el fog folyni az agya a vb végére, már bocsánat!
(#) Thom válasza Thom hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Az un. """szakkomentátorokról""" már nem is beszélnék:gun::gun::violent::violent::help::levele:
Okoskodás az van...
(#) Stefan válasza Thom hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
eddig azt hittem csak en ruhellem a focit
(#) nyulbul válasza Stefan hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Nincsen vele komoly bajom ha nem töményen jön, és nem áll meg az élet miatta. De ez így már sok.
(#) titkovics válasza Stefan hozzászólására (») Jún 14, 2006 / 1
 
Végre egy társaság, ahol nem csak engem nem érdekel a foci. (Nem érzem magam elveszettnek, jupí )
(#) Thom válasza nyulbul hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Látod! Már a csapból is ez(sz.r) folyik! Hogy fulladnának bele akik ezt (sz.r közvetítést) kitalálták!
(#) nyulbul válasza Thom hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
És az a sok hozzáértő .....aki aztán tudja ám...mert ő előre megmondta.....
Három szomszédra van "ráhallásom".Eddig a gyerk volt a hüje, a feleség késett el a vacsorával STB STB, most meg a bíró a hülye, a gyerek már nemérdekes
(#) MaSTeRFoXX válasza nyulbul hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Érdekes.... Itt az összes elektronikás ember nem rajong a fociért :yes: .... Köztük én sem:hehe:
(#) MaSTeRFoXX válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Jún 14, 2006 /
 
Ezt nézzétek meg!
Nagyon jó!
[link=http://lindsaylights.iodbbs.com/videos/2005_Lindsaylights_Wizards_sequence.wmv]http://lindsaylights.iodbbs.com/videos/2005_Lindsaylights_Wizards_s...ce.wmv[/link]
(#) Stefan válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Jún 15, 2006 /
 
mer az elektros ember okos ember
nemakarok senkit megbantani de sztem a mai foci mar eleg primitiv dolog regebben biztos mas volt..
egymast olik a szurkolok meg a jatekosok.... egyik osztalytarsam is ... a nagy focista... jatek kozbe ordit mint az idiota...
(#) creative válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Jún 15, 2006 /
 
Hello!

Bocs, hogy nem figyeltem de épp meccset néztem

Fiúk vannak akik azért nézik a meccset mert bele tudják élni magukat és úgy nézik mintha ott ülnének a lelátón.... Erre nem feltétlenül kell azt mondani, hogy nemnormális focidrukker az asszony... én is megnézem a meccseket az asszonykám is megnézni mégsincs belőle semmi baj.... ha te nem nézed az a te választásod viszont ha azt se engeded, hogy ő nézze az már nem etikus! Milyen alapon szabod meg, hogy mit nézzen az ő lépése erre jogosan lehetne az, hogy akkor nem írhatsz ide meg nem netezhetsz meg ilyenek szóval sztem békélj meg azzal, hogy asszonyod szereti a focit Vagy próbálj meg te is megnézni vele egy-két meccset hidd el értékelné


Ahogy Bajor mondaná:
"Szeretem a focit..."
(#) zaik válasza creative hozzászólására (») Jún 15, 2006 /
 
azt nem a Gálvölgyi szokta mondani?
én sem vok egy focirajongó, de a VBn, EBn, ha van egy egy jobb meccs, az le tud kötni. Emiatt meg szerintem sem kell bántani a másikat. Még sokkal kulturáltabb így a TV előtt, mintha egy meccsre kimegy, ami úgysem érdekli, hanem csak az, h az ellenfél szurkolótáborából minnél több drukkert tudjon a fogaitól megszabadítani.

és hogy ne legyek teljesen off: egy link , ha volt már bocsi
(#) tatabike válasza nyulbul hozzászólására (») Jún 15, 2006 /
 
Én 10 évig fociztam, sok csapat hálóját őriztem kis- és nagypályán egyaránt. Ezért szeretem nézni a meccseket, hiszen aktív koromban is főleg azt csináltam, néztem, ahogy szaladgálnak a bogyó után... . Kapuban teljesen jól éreztem magam, meg kedvemre üvöltözhettem a csapattal, hogy hogyan játszanak. Kábé 2 éve rúgtam utoljára labdába, de annyira nem hiányzik. Én is nézem a meccseket az asszonnyal, Ő általában elalszik rajta. Ha meg valami mást szeretne, akkor felveszem a meccset, és megnézem másnap. Nálunk nincs vérre menő vita ebből. Ja, meg ha nagyon gáz lenne, van még 2 tévé, de eddig nem kellett beizzítani...
(#) Peti_85 válasza tatabike hozzászólására (») Jún 15, 2006 /
 
Ha már a foci...
Én sem vagyok valami nagy játék mániás, de azért vágom hogy ki kivel van, meg el todom dönteni, hogy ki melyik színnel van
Na mindegy... Még régebben nem is tudom melyik EB-n (ismétlem EB-n) egy agyoniskolázott cimborám megkérdezte, "hogy bár ő nem nagyon ért a focihoz, de tudni szeretné hogy a brazilok bent vannak e még, mert nekik drukkol..." - szegénykém...

Peti.
(#) Topi válasza Peti_85 hozzászólására (») Jún 19, 2006 /
 
Aki foglalkozott már Flash-el annak ez aranyat ér:

Nézzétek meg: [link=http://www.newgrounds.com/portal/view/316541]http://www.newgrounds.com/portal/view/316541[/link]
(#) Frankye válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Jún 20, 2006 /
 
Télleg nagyon jó!
A kéményből felszálló füstpamacsok... Hát az naggyon LOL!
Meg a rohanó fal is nagyon tetszett! (Vannak még pihent agyú emberek, akik ráérnek effélékkel foglalkozni...)
(#) Frankye válasza Topi hozzászólására (») Jún 20, 2006 /
 
Háh! Ki az a pihentagyú, aki ilyesmit kitalál?!
De biztos sok ideje lehetett, hogy ráért meg is valósítani!
(#) Frankye válasza Peti_85 hozzászólására (») Jún 20, 2006 /
 
Foci ügyben csatlakozom a "nem focizom, helyette inkább elektronikai mütyürökkel b@szom el az időmet"-klubhoz...
Világ életemben nem szerettem a focit. Se játszani, se nézni.

Amúgy Nyulbul: Nem gondolkodtál még el, hogy lehet, az asszonyt kellene lecserélni? A kispadról másként látná a VB-t! (Bocs, ezt nem bírtam kihagyni! A PIC suliban találxunk, azt )
Következő: »»   9 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem