Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   401 / 3569
(#) Egry válasza Action2K hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Nem köszi!
Egy évvel ezelőtt próbálkoztam azzal a hellyel, de komolytan.
Az idióta élcelődés, mellébeszélés nem igazán szakmai hozzáálás.
Olyanok szóltak a témához, akik lemaradtak a C64 basic –nél.
Nem mintha az rossz lett volna, mert a céljának bőven megfelelt.
Ennyit a jelzett hely színvonaláról.
Azért köszi az irántam tanúsított figyelmedet.

Amint írtam is, nem az alapoknál akadtam el.
(#) Georgee hozzászólása Feb 13, 2009 /
 
A csernobili robbanás után sok furcsa dolog történt... Találtam egy pár képet és most gondolkozok, Hogy dobjam el az agyamat hogy visszapattanjon?
(#) válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Ááá...nem olyan vészes az! Azért a gombokat természetesen nem szedem ki egyesével, csak lecsavarozom a hátulját, meg kiveszem belőle az elektronikát. Aztán jöhet a CIF és a zuhanyozás. Majd szárítás, összerakom, és kész is. A száradást nem számítva kb 25 perc az egész. Annyira azért talán mégse mazochizmus ez (de ha mégis, akkor is inkább próbáljatok meg engem abba a tévhitbe ringatni, hogy valójában mégsem az. köszi! )
(#) szamóca válasza Georgee hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
A Photoshop csodáit bámulva már csak az jobb, amikor egy nem túl szép nőből, közismert fotómodellt varázsolnak vele.
(#) DuMatyi válasza szamóca hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
reklámszöveg: Loreál, mert megérdemlem! --Igen, ha 16 évesen már ráncaid vannak... --
(#) szamóca válasza zenetom hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Idézet:
„Furcsa dolog ez a péntek 13....”

A Unix időszámítás változójának értéke, mely az 1970. január 1-től eltelt másodperceket számolja, 2009. február 13-án 23:31:30-kor 1234567890 lesz.

A visszaszámláló megtekinthető a itt.

Magyarországon természetesen 14.én lessz
(#) Georgee válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
hogy is van az állatoknál a szorzó? Választ ad mindenre, miért használják a 16 évesek is. Ebben a mai világban minden olyan gyors...
(#) Action2K válasza hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Idézet:
„lecsavarozom a hátulját, meg kiveszem belőle az elektronikát...”
-
Idézet:
„...összerakom, és kész is.”

Én is így tettem annó, azóta Alt+64-el írom a @-ot, ugyanis némely billetyűkombináció eltünt, de a gombok egyenként működnek.
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Feb 13, 2009 /
 
Jónapot mindenkinek.

Az MSN -en most üttötte fel a fejét egy népszrű vírus, ha nemkattan rá senki teljesen ártalmatlan.

foto?? ha haha http://hi5-imag.com/images.php?="idejön az áldozat MSN címe"

Ha a mezőbe beírosd a saját címed, majd enter -elsz, akkor máris meg vagy fertőzve. Minden partnernek elkezd küldeni kéretlen linkeket, az ő azonosítójukkal kiírva, és ha rákattannak akkor, megszívják ők is. A tesóm ezzel az oldalall, szórakozgatott, azóta teljesen megbolondult a gépe, rundll32.exe erorrok, milliói. (Gondolom bombázza az MSN-t az ilyen linkes parancsok elküldésével, az meg nem bír magával, megfagy) Egyszerűen senkinek írni se tudott, és mivel a gépe sem erős, ezért még fagyásokkal is jutalmazza. Szerencsére nem kattintottam rá én sem, főleg azért mert kérdeztem és senki nem válaszolt.
(#) válasza Action2K hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Huhh...az felettébb kellemetlen lehet...
Nálam minden szépen működik, pedig már kismilliószor szedtem szét és raktam össze a jelenlegi billentyűzetemet. Egyébként ami ezt okozhatja, azt szerintem valami érintkezési hiba lehet ott, ahol a fólián lévő érintkezősor érintkezik a panelen lévővel. Legalábbis szerintem erre utalhat az, hogy a gombok külön-külön mind működnek.
A másik tippem meg az lenne, hogy lehet hogy mondjuk az AltGr alatt lévő gumitappancs elmozdult a helyéről, és nem nyomja össze a fólián az érintkezőket, és nem a billentyűkombinációid nem működnek, hanem csak az az egy gomb. Más baja nemigen lehet mint a fentebb írt két lehetőség (szerintem).

Egyébként amikor kb 10-11 évesen először szedtem szét a bill-t (akkor még csak kíváncsiságból, hogy vajon mi van belül..), eléggé meglepődtem, amikor az a százvalahány gumitappancs szétterült a szőnyegen...fél napig szedegettem őket a szoba különböző pontjairól. Azóta már okosabb vagyok, most már szétszedés előtt ráfektetem egy asztalra, és akkor nem borulnak ki belőle szétszedés után azok a kis vacakok Persze mosáshoz kiszedem őket, de aztán pár perc munkájával vissza is tehető mind a százvalahány darab.
(#) titi válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Hali!
Az anyósomék pár napja kapták el...
Rettentő agresszív, volt amikor egy percen belül háromszor is próbálta magát elküldeni nekünk.
Viszont az egyik ismerősöm sikeresen megszabadult tőle, igaz ő csak 1-2 órát volt jelen, gyorsan sikerült megszabadulnia. Valami msn cleaner proggal sikerült neki.
Szóval úgy néz ki, ha időben elcsípi az ember, akkor jó, de ha nem, akkor nem használ a progi.
(Az nemtudom esetleg rontott-e a dolgon, hogy az anyósomék két néven is fentvoltak MSN-en.)
(#) Action2K válasza hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Az Alt Gr+Q (\), Alt Gr+W (|) működik, meg másol is, de némely nem. Ebböl itélve az Alt Gr jó. De mindegy már megszoltam így.
(#) llaci56 válasza titi hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Idézet:
„Az anyósomék pár napja kapták el...
Rettentő agresszív,”

A tied is?
(#) titi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Ha-ha-ha...
Egyébként nem agresszív az anyósom! Sőt, töbnyire a pártomat fogja a lányával szemben.
Szerintem sokan irigykedhetnek rám...
(#) llaci56 válasza titi hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Persze, de ezt nem lehetett kihagyni...
Amúgy ezért nem használtam soha msn-t, mert ott minden elképzelhető.
(#) titi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Nyugi, én is szeretem kiforgatni mások szavait, ha csak egy kicsit is bele lehet kötni...
(#) _ampervadasz_ válasza titi hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
A vírus miután elopt a a jelszavad, és a felhasználóneved, meg azt amit mellé akart már, attól a pillanattól kezdve már semmit nem ér, mert s célját eérte, inkább továbbküldözgeti magát.

A link alatt egy GIF alapú JAVA vírus található, miután a linkben az áldozat címe is benne van, oda fog belemenni, és lekérdezni a hozzáférési jogokat.
(#) _ampervadasz_ válasza titi hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Sőőt, nállam "agresszivan levannak csonkítva a beépülő modulok, és pluginek, ami a képen látható is.
(#) titi válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Idézet:
„miután a linkben az áldozat címe is benne van, oda fog belemenni, és lekérdezni a hozzáférési jogokat.”

Ezt nem egészen értem...ez ugye nem jelenti azt, hogy én is veszélyben vagyok?
Mármint addig, amíg nem kattintok a linkre, addig ugye nekem nem tud ártani?

Na mentem melózni... további jó fórumozást, és kerüljétek a vírusokat!
(#) Ricsi89 válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Osztálytársam is elkapta ezt a vírust, de neki már a win betöltése után újra is indul a gép. Gondolom ez már jól beépülhetett a rendszerébe. Majd hétfőre viszek neki msn-es vírusírtót és megmondom, hogy csökkentett módban próbálja indítani a rendszert és úgy kiírtani. Hátha megmenthető a gépje, mert két hete volt újrarakva szegénynek.
(#) _ampervadasz_ válasza titi hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Idézet:
„Ezt nem egészen értem...ez ugye nem jelenti azt, hogy én is veszélyben vagyok?”


Pontosan azt jelenti. Hogy pontos legyek, a TE gépedet is felhasználják további fertőzésekre, és mivel az adatkezelési jogok sérülnek, nem lenne jó egy kopogtató úgyvéd az ajtóban.
(#) _ampervadasz_ válasza Ricsi89 hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Rakd neki ujra a gépét, az a biztos. Kitudja mi volt abban a programkódba megadva. Éehet rést is nyitott valamelyik protokolon, és szedi le sorba a vírukosat a netről. Ilyen a JPG-Crack.exe vírusa is, csak az *.rar álományokat "fikázik" tele, és teljesen kezdetleges (de ha elszabadul....).
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Feb 13, 2009 /
 
Most jutott eszembe, egyszerűen nemtudok felmenni a torrenttanyára, elfelejettem a jelszavam is ráadásul. Proóbáltam megkeresni, hátha valahová leírtam de semmi. Jó kérek új jelszót, és akkor lepődők meg, hogy nem tudok belépni, azzal az indokkal hogy a jelsző / felszanálónév érvényetlen, és X alkalommal probálkozhatsz mert akkor, bla, bla, bla lessz.

A sütik engedélyezve vannak. Szóval nem cukorbeteg a gépem, de akkor mi lehet a baja?
(#) aderka hozzászólása Feb 13, 2009 /
 
Szevasztok!

Mi a véleményetek a Kerio tűzfalról? Nem használtam még, de már sokan ajánlották, van közületek aki már használta, és tud róla infokat mondani?
(#) Szárnyas válasza aderka hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Én régóta a Kerio-t használom tűzfalnak, de eldöntöttem, hogy váltok majd másikra, mert különböző teszteken nem büszkélkedhet túl jó eredményekkel. Ezen a két oldalon megtalálhatod a tesztek eredményeit: Link1 , Link2
Az első oldalt már régen nem frissítették, de a "Leak Testing" és "Kill Testing" pontnál megtalálhatod az eredményeket. Az eredmények magukért beszélnek.
Egyébként a Kerio nagyon felhasználóbarát, könnyen beállítható és áttekinthető, nálam még (tudomásom szerint) megfogott minden behatolást, de a fentebbiek miatt mégis le fogom cserélni.
(#) zenetom válasza aderka hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Nekem az van, eddig nagyjábból mindent megfogott, persze a windows tűzfalat ki kell kapcsolni, meg normális antivírust kell felrakni (Norton). Ha nem kattintasz nagyon összevissza a neten meg msnen ész nélkül, akkor nem jut be semmi. Nekem kb 1,5 éve ilyen rendszer van és eddig semmi se jött be a védelmi rendszer hibája miatt.
(#) aderka hozzászólása Feb 13, 2009 /
 
Értem, köszi a tanácsokat!
(#) kaszarobert hozzászólása Feb 13, 2009 /
 
Fúú, pihenő pálinkásokat olvastam! Aszem most nem igen írok a többi topikba
(#) llaci56 válasza kaszarobert hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Nem csak freudi elszólás van, létezik freudi félreolvasás is!
(vagy... Éhes disznó makkal álmodik....)
(#) llaci56 hozzászólása Feb 14, 2009 /
 
Ennyi hétalvót...! Legalább szombaton kelnétek fel időben!
Következő: »»   401 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem