Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   118 / 375
(#) tiggersoft válasza Babita hozzászólására (») Ápr 5, 2010 /
 
Szerintem, ha a 26 éves Sierra elektronikus gyujta megfelelt erre a célra akkor a tied is. Csak arra vigyázz, hogy a bemenetén ott legyen a túlfeszültség védelem(némelyikből kimarad).
(#) Babita válasza tiggersoft hozzászólására (») Ápr 5, 2010 /
 
Figyu szerinted ha azt nemtudom megállapítani melyik "Mazzag "hova menjen akkor felfogok ismerni egy túlfeszültség elleni védelmet?
(#) tiggersoft válasza Babita hozzászólására (») Ápr 5, 2010 /
 
Szinte mindegyikben A277d vagy UAA180-as ic van! Ennek a pdf-je alapján megvan a +-. Kizárásos alapon a harmadik megy a trafóra.
(#) Babita válasza tiggersoft hozzászólására (») Ápr 5, 2010 /
 
Ok köszönöm majd akkor ennek utána nézek
(#) Janika03 hozzászólása Ápr 5, 2010 /
 
Sziasztok !
IMI villanymotorhoz keresek kapcsolási rajzot.
Egy fázisú vill.mot. szeretnék bekötni házi vízműként.
üdv.: J
(#) dejoe válasza sumi1 hozzászólására (») Ápr 5, 2010 /
 
Valószinü, hogy orosz az egész, viszont a tuner bemenet videoton, képcső toshiba, és vannak tesla alkatrészek is benne. Ismerősöm mondta, hogy valamikor a waltham tv-ket rakták igy össze. Pár rajzot leszedtem, még legjobban a waltham 51 ctv 510 hasonlit. Orosz oldalról is szedtem le de nem találtam hasonlót.
Lényegében az a hibája, hogy készenlétben megy minden rajta , képcső füt , nagyfesz megy, csak a kép nem. A kép csak akkor megy amikor bekapcsolom a szokásos módon.
(#) Babita válasza tiggersoft hozzászólására (») Ápr 5, 2010 /
 
Megnéztem a kütyüt három szín a következő:barna,zöld,feketekék
ic-t nemnagyon tudom megnézni mert szét kellene forrasztani és azt nem akarom így meg nem férek hozzá
(#) sumi1 válasza dejoe hozzászólására (») Ápr 5, 2010 /
 
Ezeket láttad már?
(#) tiggersoft válasza Babita hozzászólására (») Ápr 5, 2010 /
 
Barna-pozitiv,Zöld-trafóra,fekete/kék-test. Ellenörizheted, ha megnézed az ic 18-as és 1-es lábát(18+, 1-test).
(#) Babita válasza tiggersoft hozzászólására (») Ápr 5, 2010 /
 
Köszönöm szépen
:worship:
(#) sumi1 válasza sumi1 hozzászólására (») Ápr 6, 2010 /
 
Jó lenne ha lefotóznád a tv hátulját,ott van egy cetli,hogy oda mivan irva,latin vagy cirill betükkel van-e irva.Ha orosz akkor igy kezdödik 4 vagy 5 УСЦТ vagy УПЦТ és az utána következő háromjegyü szám,de ha a panelt is lefotózod az még többet segit.Igy néz ki a tv?

8c-orig.jpg
    
(#) proli007 válasza Babita hozzászólására (») Ápr 6, 2010 /
 
Hello!
Fekete: +12V
Barna: Test
Zöld: gyújtásjel
üdv! proli007
(#) tiggersoft válasza proli007 hozzászólására (») Ápr 6, 2010 /
 
Igy van "nem gondolkodtam tükörben"
köszi a helyesbitést.
(#) proli007 válasza tiggersoft hozzászólására (») Ápr 6, 2010 /
 
Hello!
Én meg csak most láttam, hogy Te is írtál..
üdv! proli007
(#) llaci56 válasza tiggersoft hozzászólására (») Ápr 6, 2010 /
 
Elképzeltelek, amint tükörben gondolkodsz...
(#) spacs02 hozzászólása Ápr 6, 2010 /
 
sziasztok! szeretnék épiteni egy végfokot,2N 3442 tranzisztor-ból.ennek valakinek nincs véletlenűl kapcsolási rajza nyák tervel??köszönöm szépen
(#) kadarist válasza spacs02 hozzászólására (») Ápr 6, 2010 /
 
Szia!
Ebből egy jó kis kvázi-komplementer végfokot építhetsz.
quasi complementary amplifier
(#) soos csaba hozzászólása Ápr 6, 2010 /
 
Szevasztok, kapcsolási rajzot keresek egy crossoverhez, ami +12V-ról működik, és ami egy subwooferhez kellene. Egy kocsi erősítőbe szeretném beépíteni, hogy vágja a frekvenciát kb 70hz-ig. Van crossover rajzom de az +-15v-ról működik és az nem jó nekem, és ezért is fordulok hozzátok segítségért, hogy ha valakinek van ilyen kapcsolási rajza ami +12v-ról működik, azt nagyon megköszönném.
(#) Babita válasza proli007 hozzászólására (») Ápr 6, 2010 /
 
ŐŐŐ már azthiszem késő
Lehet hogy kinyírtam? mert ezekszerint először fordítva kötöttem és most meg haloványan világít minden rajta és semmi mást nem csinál
(#) Babita hozzászólása Ápr 6, 2010 /
 
Érdeklődnék hogy valaki nem foglalkozik-e ledes fordulatszám mérő javítással? :nyes: (vicc)
(#) tiggersoft válasza Babita hozzászólására (») Ápr 6, 2010 /
 
Forditott polaritás ellen van a pozitív ágban a dioda!
Ez lehet a levegőben lógó bemenet miatt(ugy emlészem ez volt az enyémnél is)Próbáld meg egy trafó váltófeszét küldeni a bemenetre( rendes táp melett) Ha jól müködik 3000-et kel jeleznie.
(#) Babita válasza tiggersoft hozzászólására (») Ápr 6, 2010 /
 
Megpróbálom majd.
Az is lehet különben,hogy már eredetileg sem volt jó ,mert egy bontani való ladában vol és meglátván kitéptem belőle puszta kézzel
(#) Moderátor hozzászólása Babita hozzászólására (») Ápr 7, 2010
 
Khm! Kérem, hogy ne térjetek el a téma címétől!
(#) dejoe válasza sumi1 hozzászólására (») Ápr 7, 2010 /
 
A tv pontosan ugy néz ki ahogyan a fotón. A hátulján csak magyarul van irva tipus fesz. telj. stb. A panelon már keresgéltem valami sasszi számot eredmény nélkül. Leszedtem a két rajzot is de nem hasonlóak. A fotón lévő tv milyen tipus? Fotózni sajnos nem tudok nincs mivel.
(#) sumi1 válasza dejoe hozzászólására (») Ápr 7, 2010 /
 
A tv a foton egy Горизонт márkáju Belorusz gyártrmányu.Ezekkel a tv-kel az a helyzet,hogy tök ugyanolyan elektronikával raktak össze tv-t csak mas néven.Utana érdeklödök holnap egy ismerösöm már találkozott ilyen problémával mint a tiéd.Találtam még ezt lehet, hogy segit. Azért amit találsz a hatulján azt rakd ki.
(#) Tetye hozzászólása Ápr 8, 2010 /
 
Sziasztok!
Rajzot keresek egy UPS-hez, ha valaki tud légyszi segítsen.
A tipusa: MGE pulsar evolution 1100
1U magas rack kivitel.
Ha rá engedem a 220 at pukkan, 16A-t veri, és van benne 2 zárlatos smd dioda, meg két égett ellenálat és nem tudom milyen diódák lehetnek.
Köszi.
(#) llaci56 válasza Tetye hozzászólására (») Ápr 8, 2010 /
 
Cseréld ki a diódát 1N4007 -re, (illetve ennek SMD változatára,) de előtte keresd meg a 200 V feletti (legalább 2db) elkót, és azt is cseréld ki! (105 fokos LOW ESR értéket vegyél!)
(#) Tetye válasza llaci56 hozzászólására (») Ápr 8, 2010 /
 
És ami van mögötte 2 nagy krumpli ellenálás nagy zöld SCK085 ös felirattal, azon 12R -t mérek, az jó lehet?
(#) llaci56 válasza Tetye hozzászólására (») Ápr 8, 2010 /
 
Akár jó is lehet. Nincs ráírva az értéke? Kétlem, hogy ha megnyúlt volna, akkor 12 ohm -ot mérnél. Pláne, ha egyforma értékek.
Következő: »»   118 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem