Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   128 / 375
(#) (Felhasználó 17788) válasza nikolatesla hozzászólására (») Júl 22, 2010 /
 
Szia! A legjobban jársz ha a gyári adatlapot használod.Üdv!
Melléklem.

ICL-7107.pdf
    
(#) mullergabor hozzászólása Júl 22, 2010 /
 
Üdv mindenkinek!
Szereztem egy Pioneer CT506 stereo decket.Csak nem működik tökéletesen.
Ezért akinek megvan vagy meg tudja szerezni a kapcsolási rajzát az tegye már fel vagy küldjön üzenetet.
Előre is köszönöm
(#) peter1995 hozzászólása Júl 22, 2010 /
 
Hello.Valamilyen olyan kapcsolást keresek amit 30 perces időzítésre lehet állítani.Vagyis harminc percig engedi a 220at és az idő lejártával megszakítja az áramkört.
(#) Doncso válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 22, 2010 /
 
Minek nekünk a kereső, amikor van köbzolink? Ha a lustaság gazdagítana, nem lenne ennyi szegény ember.
(#) vka hozzászólása Júl 22, 2010 /
 
Hello! Omszöv OE961 függvénygenerátor és frekvenciamérő kapcsolási rajzot keresek. Google nem talált semmit. Előre is köszi a segítséget.
(#) Doncso válasza vka hozzászólására (») Júl 22, 2010 /
 
Szia, nekem van Omszöv multiteszterem, namost ha jól emlékszem, ez a generátor van az én műszerembe, csak ennek vannak egyéb funkciói is, tripla táp, multiméter, hőmérő, és a generátor+frekiméró. Van róla rajzom, hátha tudod használni, ha javítanád, keress meg, én is pont ezzel bíbelődöm. Bővebben: Link
(#) Doncso hozzászólása Júl 23, 2010 /
 
Sziasztok, valakinek a fegyvertárában nem lenne diszkrét elemekkel, vagy TTL-el, netán CMOS-al felépített funkció generátor rajz? 1-2MHz-ig kellene, +- táp nem baj, nem lenne baj aha sweepes
(#) Frankye válasza Doncso hozzászólására (») Júl 24, 2010 /
 
Ezek a funkció-generátoros kapcsolásaim vannak.
(#) Frankye válasza Frankye hozzászólására (») Júl 24, 2010 /
 
És még kettő.
(#) Frankye válasza Frankye hozzászólására (») Júl 24, 2010 /
 
És itt is találsz egy rajzot, hála lhanzi fórumtársnak!
(#) Doncso válasza Frankye hozzászólására (») Júl 24, 2010 /
 
Köszönöm Frankye mester, de ezek max038-ra épülő generátorok, ami nem rossz, csak nem lehet szerezni már. De azért nagyon köszönöm a fáradozásaidat.
(#) Frankye válasza Doncso hozzászólására (») Júl 24, 2010 /
 
Linkeltem egy hozzászólást, Lhanzi fórumtárs "tollából", abban van egy egyszerű de nagyszerű kis készülék. Azt is nézted? Az 4049-es IC-re épül, nem pedig a 8038/max038-ra.
(#) Taki100 hozzászólása Júl 24, 2010 /
 
Sziasztok!
Ha valaki tud segiteni, nagyon megköszönném.
SELTRONIC DVD-023 Táphoz és Wega Modul 301. erősitőhöz kellene kapcsolási rajz. Régóta vadászom, de eredménytelenül. Előre is köszi.
(#) Doncso válasza Frankye hozzászólására (») Júl 25, 2010 /
 
Na akkor azt megnézem jobban.
Köszönöm.
(#) örni hozzászólása Júl 25, 2010 /
 
Helló!
Ha valaki tudna adni Zanussi TTI160 C hűtőhöz kapcsolási rajzott, nagyon megköszönném.
(#) FGuban hozzászólása Júl 25, 2010 /
 
Hallo üdv. mindnkinek, mar regota keresek kapcsolasi rajzot az alul nevezett taskaradiohoz:
Siemens Kofferradio mit Kassette planar 412 Lenne ötlete valakinek, hol lehet ilyent szerezni?
Tisztelettel! Gubán Ferenc Fehervar/Wien

Kevesebb enterrel légyszíves. köb..
(#) bandee001 hozzászólása Júl 25, 2010 /
 
Üdv!
Kapcsolási rajzot keresnék Millenium MN9603 DVD lejátszóhoz.
A tápegységével vannak gondok. Túláramot kapott.
Előre is Köszönöm!
Üdv!
(#) janocsi hozzászólása Júl 25, 2010 /
 
Sziasztok!
Én is egy rajzot keresnék JAYTEC 1600 erősítőhöz. ("Valaki" felcserélte talán biztosítékcsere közben a tápegység +/- csatlakozó pontjait, miközben őrült nagy hibát követett el... Így került hozzám).
(#) lali hozzászólása Júl 25, 2010 /
 
szevasztok:van egy olyan problémám,hogy egy fetet (irf1104)szeretnék egy tranzisztorral vezérelni,tehát nem pwr-szabályozás lenne ,csak egy egyszerü szabályozás
(#) proli007 válasza lali hozzászólására (») Júl 26, 2010 /
 
Hello!
Szerinted honnan találjuk ki mit szeretnél? Már bocs, de ahhoz képest, hogy ez a szakmád, nagyon slampos és értelmetlen kérdést tettél fel..
És ha szabad kérni, használj nagybetűket, mondatokat..
üdv! proli007
(#) bandee001 hozzászólása Júl 27, 2010 /
 
Hello Mindenkinek!
Olyan kérdésem lenne, hogy KHR711-es IC mivel helyettesíthető, vagy honnan lehet beszerezni. DVD lejátszó kapcsoló üzemű táp IC-je.
Előre is Köszönöm.
Üdv!
(#) Junkie hozzászólása Júl 27, 2010 /
 
Sziasztok valakinek nincs véletlen Kenwood Ka-1060 as tipusu erősítőhöz rajza? Már mindenhol kerestem neten de csak fizetős oldalakon találtam sajnos, ha netán valakinek lenne kéznél egy azt nagyon megköszönném...
(#) rolandi350 hozzászólása Júl 27, 2010 /
 
üdv.
Kellene nekem egy bármilyen lift teljes kapcsolási rajza. Lehetőleg régebbi lifteké, legalább 10-20 éves.
(#) Lacika válasza Junkie hozzászólására (») Júl 27, 2010 /
 
Itt is kerested? Bővebben: Link
(#) Junkie válasza Lacika hozzászólására (») Júl 27, 2010 /
 
Szia, köszi szépen a segítséget, az az igazság hogy ezen az oldalon is jártam , csak épp nem láttam hol lehet letölteni a rajzot, és aztán tovább navigáltam nagy sietve , de most hogy belinkelted jobban átnéztem és sikerült.. . Szoval köszi szépen még1x a segítséget,

Üdv: Szabi
(#) Sebi válasza rolandi350 hozzászólására (») Júl 28, 2010 /
 
Konkrét gyártó? Esetleg típus? Egyparancsos vagy gyűjtős? Hiába nem scannelgetnék...
(#) rolandi350 válasza Sebi hozzászólására (») Júl 28, 2010 /
 
Annyit tudok, hogy egyparancsos.
Esetleg tudok róla mutatni képeket.
(#) rolandi350 válasza rolandi350 hozzászólására (») Júl 28, 2010 /
 
A képeken van kapcsolási rajz is csak az nem az egész, meg nem annyira átlátható.
(#) Sebi válasza rolandi350 hozzászólására (») Júl 28, 2010 /
 
Hááát, nem irigyellek hogy ezzel bajlódsz... Ezt a típust sosem láttam, sőt gall-láncos hajtást sem, pedig pár évig dolgoztam ilyen cégnél. A rajzot még nézegetem...
(#) rolandi350 válasza Sebi hozzászólására (») Júl 28, 2010 /
 
Most nézem át van méretezve a rajz. Pill feltöltöm az egész rajzot ami van eredeti méretbe.

....

Na meg is van.
Következő: »»   128 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem