Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-fólia rendelés
 
Témaindító: gulasoft, idő: Feb 16, 2010
Lapozás: OK   15 / 39
(#) emmzolee válasza gulasoft hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Akkor fa..za, mertt nálam a pinyóban télen nyáron 16fok körül van az időjárás.
(#) J-O-E válasza gulasoft hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Jó hogy megemlítettétek leviszem a pinyóba én is mert vagy 28c van ahova letettem.
(#) lucky hozzászólása Jún 19, 2010 /
 
Na ez az ami nálam nem működik.
Az 1 méteres víz alatt nehezen fogom megtalálni.
(#) ODU hozzászólása Dec 21, 2010 /
 
Miskolci vagy a közelben lakó nincs köztetek aki rendelkezne ilyen fóliával? Mert nekem csak ismerkedés céljából kéne vagy 2db A4-es.
(#) kiralyz hozzászólása Dec 26, 2010 /
 
Nincs véletlenül kilátásban lötstopp fólia rendelés ?
(#) pcroland válasza kiralyz hozzászólására (») Dec 31, 2010 /
 
Engem is érdekelne.Mennyi darabja?
(#) gulasoft válasza kiralyz hozzászólására (») Dec 31, 2010 /
 
Sajnos a4-ese cirka 5-600 forint, olcsóbbat nem találtam, ugyan ennek a cégnek akitől a dry fólia jön van ugyan de az még drágább.
(#) emmzolee válasza gulasoft hozzászólására (») Dec 31, 2010 /
 
És a DRY fólia gyártója mekkora kiszerelésben árulja a Lötstop fóliáját? Ugyanúgy mint a kék fólia? 305m?
Azért ha van akit érdekelne, és össze jönne abból is egy tekercs rendelés, engem érdekelne. Hátha jobban bírja a hőt mint az octamexes.
(#) gulasoft válasza emmzolee hozzászólására (») Jan 20, 2011 /
 
Felejtős. Sokkal drágább mint a dry. 2-3000Ft egy a4 vagy valami hasonló iszonyat.
(#) gulasoft hozzászólása Jan 20, 2011 /
 
Megjött a Dry fólia!
(#) gulasoft hozzászólása Jan 20, 2011 /
 
Tehát 120 méter maradt elosztásra.
Ne ide írjatok mert sajnos kevés a levélhely, (nem mértere, hanem darabra)
Jelentkezni a gulasoft@gmail.com-os címre, becenév, rendes név, cím, telefon megadásával.
Ha 12 ember lesz akkor 10 méter ha 10 ember akkor 12.
E fölé nem osztom, ha valakinek kevesebb kell, akkor majd kettéosztjátok.
Tehát az első max 12 jelentkező kap.
Hétfő estig lehet jelentkezni, figyeljétek ezt a fórumot is, mert ha megvan a 10 akkor is jelzek meg a 12-nél is.
Ha megvan hogy ki mennyit kap, adom a bankszámlaszámot. Postán kérők számoljanak 700-800 forintos postaköltséggel is, mer a kartonhenger amibe kapják elég nehéz, cserébe kemény.
(#) Zozi85 válasza gulasoft hozzászólására (») Jan 20, 2011 /
 
Ment levél.
(#) Zsika válasza gulasoft hozzászólására (») Jan 20, 2011 /
 
Hello!
Ment mail.
(#) gulasoft hozzászólása Jan 21, 2011 /
 
5-nél tartunk
(#) Moderátor hozzászólása (») Jan 26, 2011
 
Már megint nem arról van szó, amiről a témának kell(ene), ezért kénytelen vagyok további intézkedésig jegelni!
(#) Moderátor hozzászólása Márc 16, 2011
 
Feloldottam a témát, de felhívom a figyelmet, hogy a továbbiakban is figyelemmel kísérjük, és - amennyiben továbbra sem arról lenne szó, amiről a topic szól - kénytelenek leszünk ismét lezárni.
(#) sucuka hozzászólása Márc 16, 2011 /
 
Tisztelt Urak!

Frankye az én kérésemre oldotta fel a témát, mert úgy gondolom, segíthetek löt-stop fólia beszerzésében.

A dolog lényege a következő:
Egy németországi kapcsolat (családtag) segítségével tudnék rendelni az OCTAMEX-től löt-stop fóliát.
Mivel az említett rokon május elején személyesen jön, ezért a nemzetközi szállítási költség "kiesik", vagyis a mindenkori euro árfolyamnak megfelelően alakul a fólia ára.
A rendelés értékbeli mennyiségét még egyeztetnem kell, illetve, hogy a fizetés hogy legyen megoldva.

Ha valakit érdekel ez a fajta fólia, kérem jelezze felém egy privát üzenet formáJában.

Köszönöm a figyelmet!
(#) gulasoft válasza sucuka hozzászólására (») Márc 16, 2011 /
 
Köszi a felajánlást, de jó lenne tudni árat.
(#) sucuka válasza gulasoft hozzászólására (») Márc 16, 2011 /
 
Ahogy írtam: mindenkori euró árfolyamnak megfelelően. Az OCTAMEX oldalán érvényes árakkal. Mivel nem én rendelem meg, hanem a "megbízottam", így az ő címére érkezik majd, és ő hozza el. Kisebb mennyiség esetén valószínűleg nem kell előre fizetni, de szerintem olyan 30.000 Ft-nak megfelelő összeg felett már előre kérjük a lét.
Egyelőre ez igényfelmérés. Az OCTAMEX árai itt vannak: Bővebben: Link

Ahogy az oldalon látszik is, több csomag esetén kedvezmény lehet érvényes.
(#) gulasoft válasza sucuka hozzászólására (») Márc 16, 2011 /
 
A darabonkénti 1 euró már nagyon jó ár lenne, majd figyeljük a híreket.
(#) emmzolee válasza sucuka hozzászólására (») Márc 16, 2011 /
 
Hát ja. Én kb 1 éve jól betáraztam belőle. Lehet el kellene adnom, és venni frisset. Még mindig van 10db A4-es belőle.

Különben ha valakit érdekel, hogy mi ez a dolog, akkor itt egy videó a bemutatásáról, és használatáról.

Octamex Lötstopp Fólia
(#) sucuka válasza emmzolee hozzászólására (») Márc 17, 2011 /
 
Én betartom, ami a csomagolásra írva vagyon: tárolás 0-20 °C közt. Nálam a hűtőben "csücsül" mind a 4 tasak, melyből egyet használtam el, azt is csak részben.

Egyébként hangsúlyozom, hogy csak kellő számú érdeklődés esetén van értelme a dolognak, tehát úgy "igyekezzetek", hogy a rendelést legkésőbb április közepéig le kell adni, hogy május első napjaiban hozni tudják majd.
(#) zooyork hozzászólása Márc 20, 2011 /
 
Sziasztok. Látom beindult a Lötstopp fólia vásárlás. Ebbe én is nagyon szívesen beszállnék. Szerintem 1 darab próbaként mindenképp kellene
Amit viszont sürgősebben szeretnék kérni és kérdezni, hogy maratásálló fóliája van e valakinek eladó, mert abból vennék pár métert.

Köszi a segítséget.
(#) sucuka válasza zooyork hozzászólására (») Márc 20, 2011 /
 
Pontosítanék: beindulna, de ha nem lesz kellő számú jelentkező, akkor nem fogok rendelni, kellene minimum 20.000 Ft-értékben rendelni ahhoz, hogy megérje, és legkésőbb április közepéig le kéne adni.
(#) kiralyz válasza sucuka hozzászólására (») Márc 20, 2011 /
 
Engem is erdekel a Lotstopp folia. Esetleg euroban meg tudsz kb arat mondani ?
(#) emmzolee válasza sucuka hozzászólására (») Márc 20, 2011 /
 
Azért itt-ott körbe kürtölhetnéd, mert ez nem valami látogatott topic.
(#) sucuka válasza kiralyz hozzászólására (») Márc 21, 2011 /
 
Csak pár hozzászólásnyit kell hozzá visszaolvasnod, konkrétan ezt keresd: #948315
(#) sucuka hozzászólása Márc 21, 2011 /
 
Nos uraim, a következők a fejlemények lötstop-fólia ügyben:

A rendelésnek legkésőbb április közepére be kell fejeződnie, ami azt jelenti, hogy április 13-án (szerda) éjfélig fogadok el fóliarendelést.
A rendelésünket előre láthatólag május 1-én hozza meg a feleségem nagynénje németországból, ebből következik, hogy nincs nemzetközi szállítási díj. Az OCTAMEX az Ő németországi címükre fogja kiszállítani a csomagot. A fizetést 20.000 Ft-nak megfelelő EUR összegig nem kell előre rendezni, azonban amint a jelentkezők által rendelt mennyiség átlépi ezt a határt, onnantól előre kell majd utalni az összeget nekem.

Akit érdekel a dolog, és komolyan szeretne fóliát rendelni, az kérem írjon egy privát üzenetet, a továbbiakat megtudja a válaszomból.

Lehetőséget biztosítok az OCTAMEX-es DRY-fólia rendelésére is, de akinek ez kell, vagy mindkettő, az kérem külön jelezze!

Köszönöm a figyelmet!
(#) kiralyz válasza sucuka hozzászólására (») Márc 22, 2011 /
 
Csak azt nem tudom hogy a stuck az egy darab vagy egy csomag. 10 eu a darabert azert kicsit sok de probat meger.
(#) sucuka válasza kiralyz hozzászólására (») Márc 22, 2011 /
 
A stück németül darab, de kissé csalafintán van megfogalmazvaa dolog:
Ha megnézitek a weboldalon a Trockenresist/Laminat kategóriában az árukat, akkor ezt látjátok:

Dynamask - Lötstopplaminat 1 Bogen
Dynamask - Lötstopplaminat 5 Bogen
Tenting - Laminat für Bestückungsdruck - 1 Bogen
Tenting - Laminat für Bestückungsdruck - 1 Bogen

A "Bogen" szó ívet jelent, ebben az esetben tehát 1 ív, illetve 5 ív.
Ha pl a Dynamask - 5 ív árucikket nézed, azon belül láthatod, hogy:
ab stück - vagyis darabtól az ára. Igen ám, de itt a darab már nem az 1 ív fóliára vonatkozik, hanem az 5 ívet tartalmazó csomagra. Nem tudom, hogy kinek nem logikus, de nekem elsőre az volt. Pedig németből nem vagyok egy ász. A gugli fordítóját használtam...
Következő: »»   15 / 39
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem