Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   101 / 434
(#) sprofan válasza Ricsi89 hozzászólására (») Feb 3, 2010 /
 
Inkább ide írom, hagy lássa más is.
Sajnos van postaköltség, ami elég drága is, például a 4000db kondi esetén több mint maga a kondik ára. Ezt úgy tudod megnézni hogy a termék nevét bemásolod a Shipping cost menübe a felső sávban, kiválasztod a 10-es zónát és a Calc-ra kattintasz. Ott kiírja az árat postaköltséggel.
Biztosítékok 182Ft/100db
15000mcd diffúz led-ek 800Ft/100db
(#) pbalazs válasza Ricsi89 hozzászólására (») Feb 3, 2010 /
 
Idézet:
„Jöhet privátban is”

Inkább ide. Igen vonzó árak. Hol a trükk? Nekem 0Ft szállítáísi költség jött ki. Lehet ez?
(#) pbalazs válasza pbalazs hozzászólására (») Feb 3, 2010 /
 
Idézet:
„Nekem 0Ft szállítási költség jött ki”

Ja nem, elnéztem...
(#) Ricsi89 válasza pbalazs hozzászólására (») Feb 3, 2010 /
 
Nekem is csak annyit ír ki végső árnak, mint ami a csomag ára.
(#) hapro válasza Ricsi89 hozzászólására (») Feb 3, 2010 /
 
Írja, hogy EMS-el, vagy TNT-vel, vagy amit nem tudok mi az, de az a legolcsóbb, hogy HK-val mennyibe kerül.
Valószínű ez is valami futár féle lehet.
(#) Ricsi89 válasza hapro hozzászólására (») Feb 3, 2010 /
 
Tényleg. A HK a legolcsóbb. Összeszedtem hirtelen majdnem 30$-nyi cuccot és alig 3$-al drágább a szállítással. Ha azt még nem külön kell hozzáadni a végösszeghez. Na majd tiszta fejjel átnézem az egész szállítási mizériát.
(#) Ballage válasza sprofan hozzászólására (») Feb 4, 2010 /
 
Vám vagy ÁFA nem terheli az ilyen beszerzést? Baromi jó áron vannak az LCD modulok náluk, beruházok párra, ha tényleg ennyibe van...
(#) Ballage válasza Ballage hozzászólására (») Feb 4, 2010 /
 
Hát, nem is tudom. Nekem a szállítás még HK-val is 35 dolcsi, ami viszont a 50 dolláros végösszeghez képest elég sok.... Van benne egy csomag helipoti, meg kijelző, ami sokat dob a súlyon.... Így már nem is olyan jó biznisz.
(#) elektrorudi válasza bbb hozzászólására (») Feb 4, 2010 /
 
Csak egy ötlet:
Mi lenne, ha vennél komplett szerelt kábelt? ... és a szükségtelen végét levágnád?
Indok:
- Bárhol kapható (Tesco, stb.)
- Olcsóbb a kábel 2db csatlakozóval a végén, mint a csati magában.
- A kábel ráforrasztása egy külön kihívás (nekem).
Nem vagyok kazánkovács, de 3db S-Video csati forrasztásán elvéreztem, egy sem sikerült...
(#) sprofan válasza Ballage hozzászólására (») Feb 4, 2010 /
 
Nem tudom, nekem nem volt semmi extra felár, valószínűleg azért mert mintadarabként adták fel. Ha jól tudom az meg vám mentes.
(#) robcsi hozzászólása Feb 4, 2010 /
 
Sziasztok
Keresek egy túlfesz védőt, típus MR2025L. Ez egy autó ECU van benne. Nagy valószínűséggel 24V bikázták a 12V autót (kamionos haver, majd én segítek ) és nagy szerencséjükre nem az egész ECU feküdt meg hanem csak ez a kis kütyü. Rövidre zárja a bejövő +12V a testel és már vágja is ki a biztit. Kiforrasztottam ezt az alkatrészt és szépen duruzsol a motor, csak szeretném ha lenne benne mert akinek egyszer sikerült 24V ráküldeni annak máskor is fog, és akkor már jön is ki az ECU-ból az a szép kis füst. Vajon hol kapok ilyet.
(#) kadarist válasza robcsi hozzászólására (») Feb 4, 2010 /
 
Szia!
Válassz innen egy szimpatikus 16-18V-os típust.Bővebben: Link
(#) robcsi hozzászólása Feb 4, 2010 /
 
Köszke
Ha van még egy kis időd ez volt benneBővebben: Link
akkor most melyik is kéne nekem, nem vagyok túl profi és nem akarom elrontani.
(#) nszero hozzászólása Feb 4, 2010 /
 
Hello
Keresem a mellékelt rajzon szereplő csévetest EF20/6 beszerzési forrását
(#) adamisbalint hozzászólása Feb 4, 2010 /
 
csak azért kérdeztem mert nem tudom ,hogy nem lenne-e furcsa,ha odaállnék és kérnék 100 db ellenállást. (nem SMD)
(#) sprofan válasza adamisbalint hozzászólására (») Feb 4, 2010 /
 
Dehogy, akár 1db-ot is vehetsz, felső határ meg nincs.
Az viszont más kérdés hogy ha vidéki boltról van szó, akkor lehet nincs is neki 100db-ja.
Legközelebb használd a válasz gombot mert így nehéz kibogozni hogy ezt most mire írtad.
(#) adamisbalint válasza sprofan hozzászólására (») Feb 4, 2010 /
 
a lomexben szoktam vásárolni
(#) szilva hozzászólása Feb 5, 2010 /
 
Felteszem itt is, hátha...:

Idézet:
„Nem tudja valaki, hogy erősítő hangerőszabályozójának javításához szükséges, leágazást is tartalmazó (loudness miatt) forgópotmétert hol lehet kapni?”
(#) Kurcy hozzászólása Feb 8, 2010 /
 
Sziasztok !
Segítsetek hol tudnék venni 8 Ohm 2 wattos ellenállást ?Ahol nem 990 a postaköltség ... Nekem sima levélként is jó lenne... A helyi elektronikai boltban egy félszemű nő van aztán nem sokat ért a dologhoz és nem rendel nekem 1-2 darabot....Most meg megvagyok lőve ... Adjatok tanácsot hol tudok venni 2 ellenállást
Üdv: Kurcy
(#) Topi válasza Kurcy hozzászólására (») Feb 8, 2010 /
 
8 Ohm, az nem szabványos ellenállás, még az E192-ben sincs benne.
Én két 16R-osat tennék bele, mert az benne van már az E24-es sorban is.

HEStore-ba is elküldik levélben, csak kérd külön. Feladod postával és odaírod kommentbe hogy LEVÉLBEN!
(#) tothi89 hozzászólása Feb 8, 2010 /
 
Sziasztok, szükségem lenne keverőbe tolópotikra, de sehol sem találok. 60mm úthossz, 10k, logaritmikus, sztereo, a lábak 70mm-re vannak, alul 4db 2,54 es raszterral, felül kettő 5,08-al. Pontos típus 322f 10KBX2
(#) djgombi válasza tothi89 hozzászólására (») Feb 8, 2010 /
 
Milyen keverő?
(#) tothi89 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 8, 2010 /
 
Na barátom, eddig én is eljutottam, konkrét link???
Ha az online boltokban találtam is, akkor sincs már nekik :no: ezért kérdezem, hátha vett ilyet nemrég valaki.
(#) tothi89 válasza djgombi hozzászólására (») Feb 8, 2010 /
 
Sound Craft(Conrad) SA-2020
(#) vbalint válasza Kurcy hozzászólására (») Feb 8, 2010 /
 
Jajj, ráéreztem szülővárosomra (Kaposvár). Ugye nem a Pikk üzletházban próbáltad? A CQ-ban ha nincs is minden (finoman fogalmazva), de legalább teljesítmény ellenállás azért akad. Amúgy rendesek, csak szerény kisvárosunk nem bír el egy Lomexet... Üdv: Bálint
(#) NickE hozzászólása Feb 9, 2010 /
 
Nem tudja valaki, hol lehet ilyen csatlakozót venni?

Socapex csatlakozó
(#) MaSTeRFoXX hozzászólása Feb 10, 2010 /
 
Valaki ismer Budapesten valami komolyabb festékboltot, lehetőleg valami belsőbb kerületekben? Sajnos google nem nagyon segített...
(#) MaSTeRFoXX válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 10, 2010 /
 
Köszi! Azt véletlenül nem tudod hogy van-e nekik spray kivitelben? Nem tudom hogy voltál-e már náluk...
(#) Chokapick hozzászólása Feb 10, 2010 /
 
Hello!
Tud e valaki ajanlani Szegeden elektros uzletet? Ha esetleg valaki tud webcimet az nagyon jo lenne.
(#) MaSTeRFoXX válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 10, 2010 /
 
Rendben köszi!
Következő: »»   101 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem