Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikában kezdők kérdései
- Ez a felület kizárólag, az elektronikában kezdők kérdéseinek van fenntartva és nem elfelejtve, hogy hobbielektronika a fórumunk!
- Ami tehát azt jelenti, hogy a nagymama bevásárlását nem itt beszéljük meg, ill. ez nem üzenőfal!
- Kerülendő az olyan kérdés, amit egy másik meglévő (több mint 17000 van), témában kellene kitárgyalni!
- És végül büntetés terhe mellett kerülendő az MSN és egyéb szleng, a magyar helyesírás mellőzése, beleértve a mondateleji nagybetűket is!
Lapozás: OK   3963 / 3963
(#) toth1996 hozzászólása Pé, 22:01 /
 
Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni abba hogy elkezdtem egy okosotthont építeni shelly plus 1 vezérlőkkel .

Működés röviden SW lábra fázis megy akkor a relé behúz és világit a lámpa persze ezt applikációval is lehet vezérelni .

Összekötöttem minden rendben van.
Páromnak megtetszett ezek az érintő paneles kapcsolok.
Erről lenne szó:
Bővebben: Link

Ezek ledes vissza jelzősök hogy ki/be állapotot jelzik.
Nem nagyon találtam nulla bekötésüket csak Wifi-st de arra nincs szükségem mert a shelly már wifin keresztül lehet vezérleni.

Fent említett kapcsoló az izzón keresztül kapja meg a nullát és itt jön a problémám.
SW bemenetre szeretnék annyi nullát ha fogalmazhatok így hogy a kapcsoló működjön rendesen.
SW és a Nulla közé teljesítmény ellenállást kötöttem 40 KOhmot működött a kapcsoló de shelly-t nem vezérelte a sw lábán .

Valakinek valami jó ötlete erre a problémára vagy inkább maradjak a régi billenő kapcsolónál?

Szerk: Növeljem az ellenállás értékét?
A hozzászólás módosítva: Pé, 22:02
(#) toth1996 válasza toth1996 hozzászólására (») Pé, 23:08 /
 
Le maradt a rajz...
Következő: »»   3963 / 3963
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem