Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   243 / 1681
(#) Tom025 válasza StefuPeti hozzászólására (») Jún 6, 2008 /
 
No már megint kezd a topic nyákkészítésesbe fordulni..

Egy megjegyzés: 10mm avagy egy centis üveg alig enged át a hasznos UV-ből.. Vékonyabb üveggel sokkal gyorsabb lenne a dolog..
(#) bladika hozzászólása Jún 6, 2008 1 /
 
Sziasztok!

Eddig még nem raktam ide fel semmit, de most... Most lettem kész a diplomamunkámmal és gondoltam megosztom veletek és kiváncsi is vagyok a véleményekre. A cuccról annyit, hogy GPS nyomkövetés GSM kommunikációval, + 8 bemenet ami a 8 relés kimenetet vezérli és SMS riasztást indít, + GSM-ről a 8 relé, + soros porton keresztül PC re köthető GPS ként működik. Röviden ennyi.
(#) huba válasza bladika hozzászólására (») Jún 6, 2008 /
 
Nem gyenge. Sőt határozottam profi kivitelezés. Nem 2 Ft-od lehet benne.
(#) Last_Scout válasza huba hozzászólására (») Jún 6, 2008 /
 
Jah.. bazidrága a nyákkészítés... lehetett vagy 10... csak az...
(#) bladika válasza Last_Scout hozzászólására (») Jún 6, 2008 /
 
Hát igen, pont 10e volt. De lehetett volna olcsóbb is csak rövid határidőre kértem mert sürgetett az idő. de valóban nem olcsó! És köszi!
(#) unicorn válasza bladika hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Profi munka!
(#) feki00 válasza bladika hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Hi!
Nagyon profin néz ki, mintha csak gyári lenne (: :eljen:

A stabkocka melletti P9 lukaknál van egy elkallódott drót darab, egy ilyen műalkotást kár lenne hazavágni vele

A gps kezelésről valami anyagot/forrást kérhetnék szépen?
(#) zoz11 hozzászólása Jún 7, 2008 /
 
Elkészültem ma PIC-égetőmmel, a doboza egy ASUS 5portos SWITCH-é volt
(#) vicsys válasza zoz11 hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Nagyon komoly lett! Grat!
(#) djyuri hozzászólása Jún 7, 2008 /
 
HY

szerintetek mi lez ez :yes: honlapom
(#) Doncso válasza djyuri hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Hallod ember, te beteg vagy.........legalább annyira mint én.
(#) Peti_85 válasza djyuri hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Nagyon jó a Bodri - Cica!!!

Meg minden egyéb más is
(#) djyuri válasza Doncso hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Köszi
Neked is Peti_85

(#) Frankye válasza Attis92 hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
(kb. 5-6 perc a levilágítás, lakk vastagságától függően.)
(#) pixels válasza djyuri hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
falbontás lesz?
(#) djyuri válasza pixels hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
ugyan


Csak begyűjtök egy pár feljelentést
(#) lidi hozzászólása Jún 7, 2008 /
 
Ma délután azt veszem észre hogy nincs net. Hmm, router se ping, na jó reseteljük. Semmi. Kezd érdekes lenni, akkor veszem észre hogy a hub ami a gépem mellett van nem világít. Megadta magát a tápja. Még jó hogy javítottam már pár ilyet, így rutinszerűen ment. A két tranyó totál zárlatos, bizti kiégve, a kisebbik kondi mintha csak szakadás lenne, semmi kapacitása, a másik meg kb fele a gyárinak, meg pupos is. A biztit meg össze kellett forrasztani drótokkal, mert persze nem foglalatos gyárilag.
(#) djyuri válasza lidi hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Milyen hubnak van ilyen tápja? :eek2:


HY
(#) bladika válasza feki00 hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Mellékeltem a GPS leírást. Angol tudás előny! Egyszerű RS232 kommunikáció és abból kiszűröd azokat az adatokat amik kellenek.

spec15hl.pdf
    
(#) Norberto válasza lidi hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Remekmű
(#) lidi válasza djyuri hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Es ősrégi fémdobozos 8 portos hub. A kapcsitáp 5V 3A tud, és egy tök zárt kis muanyag dobozban volt. Telefurkáltam lyukakkal a dobozát, hogy legalább némi szellőzése legyen. Ha a trafón az a szám dátum, akkor 1999 -ben készült. A hubban volt venti is, de azt kiszedtem, levettem a fedelét, ragasztottam bordát a benne levő két nagyobb IC re, így passzív hűtéssel megy már évek óta. Amúgy egy ilyen tából tervezek ceruza akku gyorstöltőt csinálni. Azt átalakítottam alcsonyabb feszre, így számításaim szerint 4A-el is terhelhető lesz. (párhuzamosan lesznek töltve a cellák)
(#) DJ Szabcsa válasza lidi hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Ügyes javítás,de szerintem egy új hub se kerülne nagyon sokba.Nekem a wireless 4 portos router volt 8000ft 5 év garanciával és elvisz a garázsig bőven.
(#) djyuri válasza lidi hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Hú te szentég

Ez még alapon 10megásan tolja vagy már van benne félduplex is?
Dúrva


Jó lesz!....jó ötlet

DJ Szabcsa
---Itt most a "feeling" is számít
(#) feki00 válasza bladika hozzászólására (») Jún 7, 2008 /
 
Köszi, nem gondoltam volna hogy ilyen egyszerű : )
(#) djyuri hozzászólása Jún 8, 2008 /
 
Most nézzétek meg a honlapom
Feltettem a légrést...azaz az akusztikus csövemet,ami benne leszBővebben: Link
(#) levii válasza djyuri hozzászólására (») Jún 8, 2008 /
 
Őrült vagy hogy ekkora csöveket teszel bele.
(#) vicsys válasza djyuri hozzászólására (») Jún 8, 2008 /
 
Hááát, nem is tudom... Nekem a Titanic ugrott be elsőre...
(#) Tomi20 válasza djyuri hozzászólására (») Jún 8, 2008 /
 
MNC hangszóróért kiadni ennyi pénzt... De te tudod
megkérdezhetem, hogy kb mennyibe van neked a géped?
(#) zsoltee0001 válasza djyuri hozzászólására (») Jún 8, 2008 /
 
Hali
nem rossz
de hiányolom a képek mellé néhány szavas magyarázatot, sok esetben lövésem sincs miről van szó
főleg az erősítő tuningra gondolok
üdv
(#) djyuri válasza levii hozzászólására (») Jún 8, 2008 /
 
levii biztosan

vicsys

Tomi20 Persze...de ha tudnád mennyiért vettem....Nem lopott,csak nem kell az első drága boltnak bedőlni.az egész,amit az ágyon láttok és a két driver és a két cső nem volt több 120-nál.

A gépem? Az a kék csoda? Régi darab...de a belseje pénztől függően változik.
A ház volt üresen 46k
akkor a táp volt 17k(azóta kettő van 12,5k volt az új)
A belseje szerintem tabu,mert kinek milyen konfigja van ugyebár. De ha részlet kérdésed van,akkor csak hajrá..akár priviben is

zsoltee0001 v Igen sajnos....arra külön le kell ülnöm,mert 5 perc-es szerkesztés ellenére nem vagyok gyors és gépíró...se helyesíró Mellesleg némely képekhez teleregény kellene,hogy értelme legyen.Így hagytam,hogy a fantázia szülje meg nektek Nekem úgy is az volt a cél,hogy ne állandóan emailban vagy msn-en kelljen küldeni a képeket szerte a világba...ott a honlap...mindenki válogathat. De idéznék prohardveres ellenhangozóimból: "Kontármunka"
De azért mégis működik...veseszaggató...nem búg,nem gerjed...nem hibás...gyermekzáras...stb...lehet nem érdekel a szép elrendezés...de nem is oda készült...A nagyáramú és nagyfeszültségű köröket úgyis mindig jól elszigetelem vagy elvezetem,hogy ne legyen baj. De aki nem ért hozzá,az ne piszkálja Úgyse engedem senkinek
Következő: »»   243 / 1681
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem