Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   608 / 1386
(#) pcroland válasza gulasoft hozzászólására (») Jún 19, 2011 /
 
Lehet, hogy nem fog sikerülni, de megpróbálom. Amúgy meg A3-as laminálót vettem.
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Jún 19, 2011 /
 
Szia. Mennyiért vetted a laminálót, mennyiért a fóliát, és hol?
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Jún 19, 2011 /
 
Lamináló, ne ijedj meg, mert ezt az árverést mindig újra indítják.
Nyák fólia, nekem van 15 méter. Ha kell eladok belőle 5-8 métert, írj PM-et.
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Jún 19, 2011 /
 
Mennyiért vetted azt a 15 métert?
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Jún 19, 2011 /
 
Ennyiért ! Elmentem érte, szóval nem fizettem postát.
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Jún 19, 2011 /
 
Aha, értem. Kössz szépen !
(#) gyati hozzászólása Jún 19, 2011 /
 
Szevasztok.Segitséget szeretnék kérni.mivel a nyáktervező topik má r április óta nem él.A Sprint Layot programmal szeretnék megtervezni egy nyákot.Az a problémám,hogy amikor elmentem a tervet,(amit sajnos aznap nem tudok befejezni,nem tudom visszarakni anyáktervező hálöábrájára.Hogyan lehetne ezt megoldani?Űdv:gyati.
(#) Moderátor hozzászólása gyati hozzászólására (») Jún 19, 2011
 
Na ne már... Ha beleírsz feljön a topicok tetejére és láss csodát, élni fog.
(#) blackdog válasza gyati hozzászólására (») Jún 19, 2011 /
 
Nem igazán érthető a problémád.
Idézet:
„Sprint Layot programmal szeretnék megtervezni egy nyákot.Az a problémám,hogy amikor elmentem a tervet,(amit sajnos aznap nem tudok befejezni,nem tudom visszarakni anyáktervező hálöábrájára”

1. Nem zártad le a zárójelet így érthetetlen amit írtál.
2. A "anyáktervező" és a "hálöábrájára" szavak mit jelentenek? pedig 32 éve Magyarul beszélek

Szóval mi is a pontos gond?
(#) pcroland válasza blackdog hozzászólására (») Jún 19, 2011 /
 
Én sem értem mi a problémája, de szerintem valami demó verziója van.
(#) gyati hozzászólása Jún 19, 2011 /
 
Szevasztok.Az a gondom,hogy ha egyik nap nem tudom befejezni a nyáktevet,és elmentem az addig elkészűlt rajzot,akkor másnap nemtudom folytatni mert nem tudom a négyzethálóra visszatenni a rajzot.Gyati.(A szerkesztő négyzethálóra nem tudom visszatenni).
(#) misi93 hozzászólása Jún 19, 2011 /
 
Sziasztok! Még nem jutottam el odáig, hogy vegyek nyomtatót. A kérdésem az lenne hogy kinek milyen felbontás jött be, vagy melyik a legalacsonyabb "érték" ahonnal alacsonyabbat nem érdemes veni 600dpi, 800dpi???
Köszönöm!
(#) pcroland válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 19, 2011 /
 
Az a gond, hogy én a levilágítóm áramkörét dry fóliával fogom megcsinálni. Szóval az ideiglenes UV csővel nem fogk kísérletezni. Csak a levilágítóm áramkörét fogom azzal világítani. Lézer nyomtatóval nyomtatok transzparens fóliára. Két transzparens fóliát ragasztok össze és az lesz a nyák film.
(#) karaszbandi válasza pcroland hozzászólására (») Jún 19, 2011 /
 
Azt tudod, hogy mennyi ideig fogod világítani?
(#) pcroland válasza karaszbandi hozzászólására (») Jún 20, 2011 /
 
10-15 perc, szerintem.
(#) koczka válasza misi93 hozzászólására (») Jún 20, 2011 /
 
Én most vettem egy Samsung 1665 ös lézert, eddig meg vagyok vele elégedve műnyomó papiros nyomtatásra tökéletes viszont transzparens fólián maszatol, ár érték arányban szerintem a legjobb vétel.
600dpi felett már mindegyik jó vasaláshoz.
(#) tib12 hozzászólása Jún 20, 2011 /
 
Üdv.
Valaki próbált már nyomtatópapírral nyákot vasalni?
(#) emmzolee válasza koczka hozzászólására (») Jún 20, 2011 /
 
Nekem is azt csinálta a gyári tonerrel. Az után töltönek nagyobb az olvadás pontja, azzal nincs ilyen gond.
Nálem az eredeti tonerhez az volt a megoldás, ha bekapcsolás után vártam 1-2 percet, hogy kicsit kihűljön benne a henger a felfűtés után. Ugye úgy kezd, hogy bekapcs, felfűt, vársz 1-2 percet, aztán katt, nyomtatás, és sokkal jobb lesz. Ezt főleg írásvetítő fólián vettem észre. Ezzel a módszerrel sokkal jobb volt. Próbáld ki te is.
(#) misi93 válasza koczka hozzászólására (») Jún 22, 2011 /
 
Köszi. Nem tudom mi az a transzparens fólia nem hiszem hogy használni fogom (én is ilyen nyomtatót néztem ki magamnak a teszkóban akkor lehet hogy meg is veszem)
Köszi.
(#) koczka válasza misi93 hozzászólására (») Jún 22, 2011 /
 
Szerintem itt is nézz körül lehet hogy szállítással együtt is jobban jársz.
(#) Omega1 hozzászólása Jún 22, 2011 /
 
Hello Mindenkinek!
Bocsi az ekezet hianyert de angol billentyuzetem van!

* Törölve !
(#) Balaa16 válasza Omega1 hozzászólására (») Jún 22, 2011 /
 
A piros a modik színe. És a fórum nem telefonszámmegosztó hely. És apróhirdetési hely is van
(#) misi93 válasza koczka hozzászólására (») Jún 23, 2011 /
 
Lehet, de akkor nem tudom visszavinni ha baj van vele persze nem így kell felfogni de mi van ha rossz szériát kapok. Amúgy 17k a teszkóban De még megfontolom
(#) pcroland válasza misi93 hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Hihetetlen, de a MediaMarkt-ban sem drágák a nyomtatók Én 12000Ft-ért vettem Samsungot. Nem színes, de nagyon jó.
(#) pcroland hozzászólása Jún 24, 2011 /
 
Ezzel szerintetek ugyanúgy lehet előhívni, mint a mosószódaoldattal?
(#) pcroland válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Igen, de nekem van 3liter gyári, vízzel bekeverve. Szóval azt tudom majd használni?
(#) pcroland válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Van mosószóda oldatom is. Azért kérdeztem, mert nem akarom kipróbálni Nem pazarolok
(#) Ricsi89 válasza pcroland hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Nem lehet azzal előhívni. Az csak a fólia végleges eltávolítására jó. Ha jó lenne, akkor nem szórakoznánk külön a mosószódával.
(#) storm hozzászólása Jún 25, 2011 /
 
Sziasztok!
Ma épp marattam a használt vaskloridommal, de már semmit se akart csinálni. Gondoltam próba szerencse cseppentek bele egy kis hidrogénperoxidot. És láss csodát egyből munkához látott. Hozzáteszem, hogy nagyon kis menyiségenként kell adagolni, én kb 5 cseppet tettem bele egyszerre.
(#) mrgrassy hozzászólása Jún 26, 2011 /
 
sziasztok valaki tud nekem segíteni nyák készítésben ?
Az a bajom, hogy ha rajta van a lakk és le is van világítva akkor tökmindegy, hogy milyen előhívót használok vagy mindet le oldja a nyákról vagy nem mindent rendesen
és így nem tudom ki maratni valaki tud segíteni, hogy mit bénázok el állandóan
Következő: »»   608 / 1386
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem