Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   762 / 1682
(#) kaqkk válasza janikukac hozzászólására (») Jún 28, 2011 /
 
"Miért csinálsz ilyen sokat?" Mert ez a hobbija !
És hogy tud ilyen csodás erősítőket csinálni ? Igényes a munkájára és van szépérzéke ez a titok , ne áruld el senkinek
(#) janikukac válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 28, 2011 /
 
Gondoltam, hogy nem a traktor szerelés, dehát, nem értem. Csak erősítőt..
(#) kaqkk válasza janikukac hozzászólására (») Jún 28, 2011 /
 
Miért ? Én csak piccel vergődöm kinek mi tetszik, mi ad több sikerélményt (előbb utóbb te is megtalálod majd a kedvenc áramköreidet)
(#) CIROKL válasza janikukac hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Nem nem csak erősítőt , ezt honnan veszed ?
Az erősítőkön kivül minden egyéb ami elektronika , az tény hogy az audio ami nálam az elsődleges de nem csak az , a szépség meg csak egy velejáró , van akinek tetszik van akinek nem amiket én kreálok ennyi .
Az én mostani irányvonalam az eléggé alternativ ebben a világban , a dobozolást illetően .Az ilyen sokra is van válaszom de itt már nem akarom ezt fokozni , nem ide való
(#) janikukac válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Aha, értem. Én ezt nem rosszból mondom, csak minden héten csinálsz valami erősítőt, ami elég fa***n néz ki, és csodálom, hogy van hol hallgatni még.
(#) Gafly válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Erre még nem gondoltam hogy egy szép üvegszálas nyákot nem kell felülről eltakarni mert nem csúnya, hanem tulajdonképpen egyszerű de nagyszerű.
Más: Sok boldog névnapot!
(#) David 3g válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Szia. Ne aggodj megfogadom a tanácsot , az igaz nem puffereltem még meg eléggé ,de majd megfogom Na meg rendezgetem még majd kicsit csak ez már nekem haladás mert a dobozolással mindig is gondjaim voltak
(#) Abukodonozo válasza janikukac hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Egy biztos: méghozzá az, hogy CIROKL mester nem áldozza fel a minőséget a mennyiség oltárán. Emelem kalapom a munkái előtt! :kalap:
(#) Laciveszp válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Szép munka, gratulálok, Te írtad a programot? Ha igen, majd privátban lenne pár kérdésem.
(#) CIROKL válasza janikukac hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Általában csak nyáron dolgozom más egyéb oknál fogva , ja meg rengeteg a szabadidőm ezért szinte folyamatosan tudnék barkácsolni .
Nálam a hallgatózás csak addig tart mig elkészül egy új konstrukcio és nem jön újjabb .
Még egy kép a tegnapi kis fejhallgató erősítőről a KÉK imádóknak .
(#) janikukac válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Még egy kérdés és nem untatlak tovább !!!

Hogyan lehet az, hogy ilyen gyári cuccokat állítasz össze, de a panel kézzel rajzolt?
(#) skero válasza janikukac hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Miéert is ne lenne jó az ilyen (nem smd) cuccoknál a kézzel rajzolás. Nekem is lenne lehetőségem másra ,de szeretek megszenvedni és kézzel rajzolni
(#) janikukac válasza skero hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Hát ti tudjátok. Szerintem még pöpecebb lenne egy vasalt, vagy foto nyákra.
(#) CIROKL válasza janikukac hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Nem minden esetben kézzel rajzoltak vannak kivételek is természetesen .
Az elsődleges az időhúzás amikor kézzel rajzolom , ja meg nyomtatni mindenki tud de a kézi nyáknak megvan a maga filingje sőtt mi több még a tervet is kézzel ceruzával is szoktam elkövetni .
Szóval nem minden arany ami fénylik alapon , nem okvetlen fontos a csili - vili nyák , egyébként ha csak a tudatod nem zavarja de csak addig látod mig beépítésre nem kerül tehát ha egy nyák a funkcionális szerepét rendesen betölti meg nem is annyira vészesen ronda még ha kézzel rajzolt is akkor miért nem lehetne használni , gyártani .
Anno a gyerekkoromban én még ezt tanultam és mint a nagykabátomhoz ehhez is ragaszkodom .
Idézet:
„Szerintem még pöpecebb lenne egy vasalt, vagy foto nyákra”

Mmm látom te még nagyon fiatal vagy jó neked , nem akarsz semmivel megdolgozni , az érveket meg felsoroltam .
(#) janikukac válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Egyedi, az már biztos. Amúgy milyen teljesítménnyel bír ez az erőlködő?
(#) Ricsi89 válasza janikukac hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Ez egy fejhallgató erősítő, így nagy teljesítményre ne várj.
(#) janikukac válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
[OFF]2kW ? :hide: (poen)
(#) skero válasza janikukac hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Hát ez is kézimunka ,és szerintem beépítve nem is látszik.
(#) janikukac válasza skero hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Nem rossz !
(#) skero válasza janikukac hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Kössz!
(#) Mybuster válasza skero hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
De jól néz ki szeretem az ilyen rendezett munkákat látom használtál zsugorcsövet is okos ötlet volt csak így tovább!
(#) skero válasza Mybuster hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Köszönöm! Hát úgy vagyok vele hogy nem szeretem a csupasz vezetőt (pl a potilábak...). Itt a majdnem kész mű is. De azóta befestettem a csavarfejeket Így beleolvad a műbőrbe.Bővebben: Link
(#) _ampervadasz_ válasza skero hozzászólására (») Jún 29, 2011 /
 
Szia. A belső elrendezés nem rossz, de előlap nagyon teszik, illetve a nem végleges állapot is egész tetszetősen néz ki, főleg úgy, hogy az első munkáidnak tudhatod. A nyáklemez amit kézzel rajzoltál is szépen néz ki.
Gratulálok.
(#) Gafly válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Jún 30, 2011 /
 
Látom más is használja még a jó öreg "kobaltkék" tust. Csőtollal, ugye?
(#) DJanosi hozzászólása Jún 30, 2011 /
 
Üdv ! Készítettem egy Bináris számlálót! A kapcsolás egy össze vissza villogóból indult amit a BSS elektronika oldalán találtam! Mivel annak a központi alkatrésze egy 4060 Bináris számláló ,ezert egy kis átalakítással született meg ez a Bináris számláló! Az átalakításban nagyban segített huba ! Díszként megfelel !A sebességet a 100 nF os Kondenzátor segítségével lehet szabályozni illetve az ellenállások variálásával! A fólia oldal nem lett a legszebb de mivel siettem az elkészítéssel ennyire futotta kézzel van berajzolva ! Kicsit a maratásnál maradtak hibák de annyira nem nagy baj!
Üdv:Levente
(#) DJanosi válasza DJanosi hozzászólására (») Jún 30, 2011 /
 
Még egy pár kép! Elnézést a homályos képekért :no:
(#) _ampervadasz_ válasza Gafly hozzászólására (») Jún 30, 2011 /
 
Biztos, hogy az lesz.
(#) blackdog válasza DJanosi hozzászólására (») Jún 30, 2011 /
 
Nem kötekszem csak pozitív kritikát adok.
Ha egy ici-picit átgondolod fele ekkora panel is elég lett volna.
[off]
Én, ha kézzel rajzolok akkor szoktam vonalzót használni. Azon az időn már nem múlik semmi.
(#) Mybuster válasza DJanosi hozzászólására (») Jún 30, 2011 /
 
Szép lett látom filces módszerrel csináltad Ügyi!!
(#) hadnagyakos hozzászólása Jún 30, 2011 /
 
A mai nap termése egy PIC-es vakondriasztó-vezérlő. A PIC vezérli az akkuk töltését és a csipogót is. Az akkukra 5 percenként egy automatikusan rákapcsolt műterhelés mellett mér rá és dönti el, kell-e még tölteni.
Következő: »»   762 / 1682
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem