Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-fólia rendelés
 
Témaindító: gulasoft, idő: Feb 16, 2010
Lapozás: OK   23 / 39
(#) gulasoft válasza koczka hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Van itthoni forgalmazója? Egy rendelés egy tekercs vagy kettő mint a maratásállóból? Egyébként Azthiszem mindegy, mert egy tekercs is 225.000Ft.
(#) koczka válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Itthon nincsen ez egy osztrák cég én 1 tekercs a minimum de egyébként van nekik 20cm-60cm szélességben minden fajta.
(#) gulasoft válasza koczka hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
És ez az 1500ft ez melyik széles?
(#) koczka válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
30.5cm
(#) gulasoft válasza koczka hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Akkor 5db a4 egy méter. az 300ft/a4 +szállítás/750 úgyhogy az valószínűleg elhanyagolható.
A 150 méterből 15-re van jelentkező. Ezért mondtam, hogy még a 20 csomag sem tétel a 15 meg pláne nem.
Mondjuk ilyen áron már azért reálisabb lenne. A baj az, hogy erre találni kell hazai forgalmazót aki bevállalja azt a 150 métert, feldarabolja becsomagolja ráteszi a darabolás és csomagolás árát, az áfát, bfát meg a saját hasznát, és pont ott lesz mint az oktamex
(#) pcroland válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
És ha valaki pénzes megrendelné és addig lehetne rendelni amíg el nem fogy? Én megrendelném, de nincs elég pénzem a 220.000-es rendeléshez. Pár évig eláll hűtőben, annyi idő alatt meg elfogyna.
(#) pcroland válasza koczka hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Linkelnéd az oldalt? Nincsen 10-15 főnek való rendelés olcsóbban, mint octamex-nél?
(#) gulasoft válasza pcroland hozzászólására (») Szept 21, 2011 / 1
 
Ja, pénzes berakja a pénzét fekszik ott egy két évig (nem kamatozik), foglalja hűtőt neked meg ha eszedbe jut veszel 2 darabot. Pénzes ugrik, előveszi a hűtőből, kicsomagolja, leszabja, becsomagolja neked fényzáróan, sérülésmentesen, visszacsomagolja a tekercset, elrakja a hűtőbe, megírja az ajánlott szelvényt, megcímzi a borítékot, elmegy a postára, sorba áll, feladja a rendelésed, te meg odapöckölsz neki 600Ft-ot.
Hihető.
Fényzáró csomagolás, bubis csomagoló, 2-300 forint, ott vagy mint az octamex-nél.
Ha valakinek ennyi felesleges pénze van, megrendeli az octamex-től és nem fog ugrómókust játszani pár 100 forint haszonért.
Én beletettem már kétszer 75-80.000F-ot de ez egy nagyságrenddel nagyobb, ha nehéz volt felfogni csak a számokat, leírom betűkkel:majdnem negyedmillió forint. Ja és én úgy raktam bele, hogy a rendelés után a 80-90%-a visszajött, egy hónapig volt benne pénz, illetve a maradékban már fél éve.
Lötstopból sokkal kevesebb fogy, mert nincs hova rakni, de ezt már leírtam.
Ha kell rendelj, ha nem kell, fújj lakkot az még olcsóbb.
(#) gulasoft válasza pcroland hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Az otamex ezért drága. Ha ezt a sok járulékos költséget felszámolod, már nem is olyan sok a 600Ft.
(#) Zoli_bácsi válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Idézet:
„Én beletettem már kétszer 75-80.000F-ot de ez egy nagyságrenddel nagyobb, ha nehéz volt felfogni csak a számokat, leírom betűkkel:majdnem negyedmillió forint”


Olyan kellemetlen olvasni ezt a lekezelő stílust. :miaz:
(#) pcroland válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Ha lenne elég pénzem én megcsinálnám, de nincs negyedmillió forintom. Marad az octamex.
(#) pcroland válasza Auf hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Szia! Rendeld meg miután rábólintott mindenki! Aztán küldj árat is mindenkinek, aszerint, hogy mennyit kért. Ha így haladunk nem lesz rendelés, de én akkor is megrendelek 1-2-őt magamnak. Mennyi a posta Németországból?
(#) slogan hozzászólása Szept 21, 2011 /
 
Na Srácok !

Én arra jutottam hogy mégsem rendelek.
Ennek több oka is van.
- Elsőként az olvasottak nem nagyon tetszenek ,mind stílusbeli ,mind mondandójában kívánnivalót hagy maga után !
Sajnos azt tapasztalom ,hogy itt már nem hobbizunk ,hanem gyártunk ,tőzsdézünk ,kasszírozunk. Persze annak is meg van a helye ,de szerintem nem itt.

- Pár gondolat.
Én nem is oly rég ( 30- 35 éve ) spirál füzetet darabot lyuggattam ki ,átszúrtam az alkatrészeket ,a túloldalon meg összeforrasztottam.Ez volt a "nyák".Aztán - mivel fejlődik az ember - előkerült Anyuci körömlakkja ,meg persze a - folyton a radiátoron heverő - befőttes üveg a VasCloriddal.
Az üvegen már már konkrétan nem lehetett átlátni az oldalára lerakódott szmötyitől. Szaga is volt ,szó ami szó . De a mienk volt ,használtuk ,örültünk neki.Én a mai napig nem tudok úgy örülni a sikeresen elkészített nyákoknak ,mint akkor tizenéves fejjel !Pedig - én momentán - vasalok ,de többen fotóznak ,és nem is térek ki a jobbnál jobb megoldásokra.
A tervezéstől el tekintve 10-15 perc alatt már fúrható állapotban van nyák.
Őszintén kérdem ,kell ez nekünk ?Feltétlen el kell veszteni a varázsát ennek ?Az kell ,hogy 1-2 év múlva már meg se lehessen mondani ,hogy gyári ,vagy háztáji a nyák ?
Hát nekem nem!

- Másodszor nem vagyok magamban biztos ,hogy sikerül-e ,ráadásul tulképp azt sem tudom mit veszek ,mennyiért ,mikor ,stb.De legfőképp a minek a kérdés.
Én megmaradok a "csupasz" nyáknál. Ha meg "fullos" kell ,legyártatom.

Elnézést kérek a Többiektől !

Üdv
(#) Zoli_bácsi válasza slogan hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Idézet:
„Az kell ,hogy 1-2 év múlva már meg se lehessen mondani ,hogy gyári ,vagy háztáji a nyák ?”


Én nem így vagyok ezzel. Én törekszem, hogy minél profibb, minél "gyáribb" kinézetű legyen a nyák amit készítek. Nekem bizony ez kell.
(#) gulasoft válasza pcroland hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
De ha egyszer valaki leírja, hogy 150 méter a minimum, én kiszámolom hogy 220.000 forint, pcroland meg kitalálja, hogy valaki vegye meg, hogy neki olcsóbb legyen, akkor hogy kezeljem ezt? Ez olyan mintha azt mondanám vedd meg az autót, fizesd minden költségét, és én amikor akarom elviszem tőled és fizetem a benzinköltséget! Te mit írnál erre?
Van egy pár ember akinek itt a másik ideje és pénze nem számít.
Addig még jó, hogy kérdez, és válaszolunk, de mikor ilyen butaságokat talál ki, és ezt le is írja, és esetleg el is hiszi, hogy milyen jó ötlet, akkor hogyan kéne kezelni.
Ráadásul ezt is leírtam, hogy kereskedő megveszi, daraboltat, kifizeti a sok adót, meg rárak egy kis hasznot és ugyan ott van mint az octamex. Erre pcroland megoldása az, hogy valaki vegye meg, tárolgassa, és akkor olcsóbb. Az hogy annak az embernek mi ideje, és költsége megy rá, a csomagoláson kívül az már neki smafu.
Tegnap egy órát álltam sorba a postán, pénzt küldött valaki rózsaszín csekken és adtam fel két csomagot.
Én tudom mi meló darabolni, meg azt figyelgetni kitől jött meg a pénz, kinek hogyan kell küldeni, hány méter, 15 tekercset leszabni, becsomagolni, megcímezni, ajánlott szelvényt kitölteni, feladni.
(#) gulasoft válasza slogan hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Tudod ha valaki rendel a többieknek valamit, akkor szereti ha bejön belőle a pénze, a te megfogalmazásoddal kasszírozni! Tőzsdézni senki nem tőzsdézik, aki gyárt nagy tételben meg nem ezt használja. Egyébként ha nincs szükséged nagy lábszámú smd ic beültetésre, akkor tényleg teljesen felesleges a lötstop. Főleg ennyiért.
Ha jobban elolvasod az írásokat a fele rendelő (vagy még több) esztétikai okokból veszi, vagy oxidáció védelem miatt.
(#) slogan válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Nincs szükségem nagyobb lábszámúakra ,egyelőre meg vagyok elégedve a TQFP64 -esekkel.

Oxidáció : ne röhögtess már

És itt be is fejeztem...
(#) pcroland válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Szerintem nem butaság. Én meg is rendelném ha lenne elég pénzem. Hetente egyszer postáznék azoknak, akiknek kell. Én kb 5-10 percet állok postán...
Ja és mi a gond azzal, hogy valakinek lötstopp kell, nem pedig spray-vel fújja a nyákot, alkatrészekkel és forrpontokkal együtt. Sokaknak kedve lesz lötstoppot használni ha megnézi Emmzolee nyákrairól készült képeket!
(#) gulasoft válasza pcroland hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Hány éves vagy? 10 percet állsz a postán. 10 perc oda, 10 perc vissza. 10 perc mire egy rendelést levágsz, 10 perc mire becsomagolod és 5 perc mire megcímzed.
Cirka 1 óra, ha heti egy rendelésed van, ha több, akkor a postára menésen kívűl ebből a ki és elcsomagolási időt kell csak egyszer számolni.
Ha legközelebb rendelünk dry-t eljössz érte, darabolod csomagolod postázod, utána lesz elképzelésed róla mi meló.
Felőlem egyébként mindenki arra költi a pénzét amire akarja, Én a saját nyákjaim közül csak a 80+ lábú picekre raktam lötstoppot, a többire felesleges. Azért majd kíváncsian várom a képeket, és csak mellékesen jegyzem meg, hogy van még egy vagy két bontatlan csomag lötstoppom eladó, ha valaki nem akarja kivárni, az ha eljön érte, akkor 3000ft-ért viheti az 5 lapot.
Ha csak azért teszed rá mert jól néz ki, akkor gondolom nem lesz bedobozolva. Tudod már mikre akarod rárakni?
(#) pcroland válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Jól van na.
(#) janikukac hozzászólása Szept 21, 2011 / 1
 
Igaz már nekem szúrja a szememet ez a háborúskodás.
Szerintem mindenkinek legyen mindegy, hogy ki , mennyit, mit rendel, hisz az mindenkinek a saját pénze.Ők tudják mire költik. Ha meg valakinek ezzel gondja van /a szervezők közül/ akkor nem kellet volna az egészet elkezdeni hírdetni. Meg lett volna magánba rendelve és pont. Szerintem ez így ésszerű, de Ti tudjátok. A modik is majd megunják...
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Szerintem is így van. Aki akar az rendel, vissza is mondhatja. Csak szervezést, jelentkezést, lemondást, rendelési státuszt és árat lehetne írni ide. Egyszer már befagyasztották a topikot...
(#) gulasoft válasza janikukac hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Bocsi csak kiakadtam kicsit hogy valaki más pénzét és idejét osztogatja, miközben még semmit nem tett le az asztalra.
Rendeljétek meg, várom a képeket.
(#) janikukac válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
[OFF] Éntőlem ugyan nincs mit bocsánatot kérni, főleg ne kérj úgy, hogy apám lehetnél. (mármint gondolom nem 20 éves lehetsz) Amúgy meg szerintem semmiféleképp nem kéne veszekednie senkinek, semmiről. Mindent szépen meg kell beszélni!
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Na én megvettem gulasoft-tól a maradék lötstoppot. én is lemondom. Ha pedig kell még nekem, akkor megrendelem egyedül. Nincs rá kereslet és csak a veszekedés megy.
(#) osi hozzászólása Szept 21, 2011 /
 
Sziasztok fiuk lányok.
Érdeklődnék, hogy lehet-e még rendelni fóliát ?
Ha lehet, kinél, mennyiért, mennyit, mikor ,és hol ?
(#) iamrob válasza osi hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Szia!
Mivel konkrét rendelés még nem történt, csak egyre többen mondják vissza, gondolom lehet. A sok visszalépő mellett azért van akit még érdekel. (pl engem is) Remélem lesz belőle valami.
(#) pcroland válasza osi hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Szia!
Szerintem lehet!
Auf-nál, 3000 vagy 6000, 1 vagy 2, nemsokára, itt
(#) Auf hozzászólása Szept 21, 2011 /
 
Sziasztok!
Pénteken megrendelem, akinek mégsem kell, az holnap délutánig jelezze! Kérem.
Ez a topik a rendelésről szól, nem a felhasználásról.
A pontos árakat csak azután tudom mondani, ahogy megvan, hogy hányan, mennyit kérnek. szóval csütörtök délután
Szerintem maradjunk annál, hogy aki úgy érzi, hogy szeretne ilyet is, akármennyibe is kerül, csak azért, hogy kipróbálja, vagy akármilyen okból, lényegtelen a rendelés szempontjából. Ha netán mégsem az van, amire számított az illető, még mindig eladhatja.
(#) mate_x válasza Auf hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Szia!
Ezek szerint nem kell előre utalni?
Következő: »»   23 / 39
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem