Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-fólia rendelés
 
Témaindító: gulasoft, idő: Feb 16, 2010
Lapozás: OK   25 / 39
(#) Auf válasza Auf hozzászólására (») Okt 4, 2011 /
 
Itt egypár kép, a bontás folyamatáról.
(#) pcroland válasza Auf hozzászólására (») Okt 4, 2011 /
 
Szépek. Végül is mindenki egyet kért, ugye?
(#) Auf válasza pcroland hozzászólására (») Okt 4, 2011 /
 
Ez úgy van, hogy egy hengerben 2 darab van. Szóval, nem, nem mindenki 1-et kért. Ha jól látod ez hét, és 14-en voltunk. Plusz minusz 2-en.
(#) pcroland válasza Auf hozzászólására (») Okt 4, 2011 /
 
Ja értem. Miért nem 1-esével csomagolták? Nem kéne ezzel is bajlódj
(#) Auf válasza pcroland hozzászólására (») Okt 4, 2011 /
 
Hát igen. Pedig lebeszéltem velük, hogy hengerbe teszik, és külön külön. Hát náluk ez jelenti azt. Vagy gagyi vagyok németből.
(#) gulasoft válasza pcroland hozzászólására (») Okt 5, 2011 /
 
Mert egy ilyen henger darabja többe kerül mint dryból egy vagy két méter. Az más kérdés hogy ez a löt olyan szinten drága, hogy már megéri erre a hengerre költeni, viszont ha legközelebb kell dry akkor ha elkülditek ezt a hengert, akkor ebbe tudunk dry-t is rakni, és ezek sokkal könnyebbnek tűnnek mint azok amiket anno sikerült szerezni, és legalább lezáró vége is van.
(#) pcroland válasza gulasoft hozzászólására (») Okt 5, 2011 /
 
Aufnál van az összes. Én 1 órája vettem át. Az tény, hogy drágább mint 1-2m dry, de uf megkérdezte és részükről rendben is volt, de mégse úgy küldték. Na de lényeg, hogy megvan. Jövőhétre lesz nyomdás maszk, szóval ki is fogom próbálni.
(#) Auf válasza pcroland hozzászólására (») Okt 5, 2011 /
 
Ha valaki nem tudná, hogy kell alkalmazni a fóliát, annak belinkelem a folyamat a gyártó videójával.
Bővebben: Link
(#) Auf válasza Auf hozzászólására (») Okt 6, 2011 /
 
Sziasztok!

Kérem írjon rám itt, akik kértek fóliát és még nem beszéltük meg az időpontot. Vagy a postacímet. Ha valaki nem kéri mégsem, akkor is jelezze, ugyanis van jelentkező a maradékra.
400 és 480 között változhat helyfüggően a posta.

Köszi
(#) papa43 válasza Auf hozzászólására (») Okt 7, 2011 /
 
Ma átvettem "Auf" fórumtársunktól a fóliát, annak rendje és módja szerint. Maximálisan korrekt volt, amit itt nyilvánosan megköszönök.
(#) pcroland válasza papa43 hozzászólására (») Okt 7, 2011 /
 
Velem is korrekt volt Én is köszönöm!
(#) pluto válasza pcroland hozzászólására (») Okt 7, 2011 /
 
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Köszönet érte!!!
(#) pcroland hozzászólása Okt 12, 2011 /
 
Sziasztok! Nekem elsőre sikerült! Itt olvashattok/nézhetitek meg a végeredményt. Ha nektek is kicsivel kisebb lesz a forrpontok mérete, akkor a nyáktervben növeljétek a forrpont keresztmetszetét!
(#) emmzolee válasza pcroland hozzászólására (») Okt 13, 2011 /
 
Milyen tervező progit használsz?
(#) pcroland válasza emmzolee hozzászólására (») Okt 13, 2011 /
 
Ez vicsys impulzus számlálójának a nyákja, csak kicsit át van tervezve. Ő is Layoutot használ és én is.
(#) mate_x hozzászólása Nov 10, 2011 /
 
Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek eladó dry fóliája? Vagy esetleg ebből is szervezhetnénk rendelést.

Üdv, mate_x
(#) gulasoft válasza mate_x hozzászólására (») Nov 10, 2011 /
 
Persze lehet szervezni, 300méter a minimum mennyiség. Mennyit veszel át belőle? Ha 15 méternél kevesebbet akkor keress meg privátban. Ha elviszed a felét a maradékra talán tudunk találni pár embert.
(#) bcsoft hozzászólása Dec 5, 2011 /
 
gulasoft

Priviben már kerestelek, mindkét fólia típus miatt, de nem kaptam választ.

Ma is írtam.
(#) bcsoft hozzászólása Dec 5, 2011 /
 
Szeretném megkérdezni.
Próbára van Valakinek eladó néhány A4-es vagy bármilyen méretű dry és forrasztás gátló fóliája?

Köszönöm
(#) pcroland válasza bcsoft hozzászólására (») Dec 5, 2011 /
 
Nekem van, ha kell
(#) bcsoft válasza pcroland hozzászólására (») Dec 5, 2011 /
 
Érdekel.
Mennyi és mennyiért. Milyen fizetés, szállítás.

Köszi
(#) pcroland válasza bcsoft hozzászólására (») Dec 5, 2011 /
 
PM ment.
(#) bcsoft válasza pcroland hozzászólására (») Dec 6, 2011 /
 
PM ment.
(#) h2oo2h hozzászólása Dec 11, 2011 1 /
 
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni nekem, hogy Miskolc környékén hol foglalkoznak levilágítással (1-2db-os tételben)?
(#) pcroland válasza h2oo2h hozzászólására (») Dec 11, 2011 /
 
Nyomdás levilágításra gondolsz? (Szerintem inkább a NyÁK készítéses topikban kellet volna megkérdezned.)
(#) h2oo2h válasza pcroland hozzászólására (») Dec 11, 2011 /
 
Mivel pont fóliás NYÁK készítéshez kellene, gondoltam ide is jó lesz. Bocs.
(#) Flambi hozzászólása Dec 18, 2011 /
 
Sziasztok!

Lenne még valakinek eladó ezekből a fóliákból?
(#) gulasoft válasza Flambi hozzászólására (») Dec 18, 2011 /
 
keress meg pm-ben
(#) waterbear hozzászólása Feb 2, 2012 /
 
Tisztelt Uraim!
Sikerült szereznem DuPont dry filmet, azon az áron, ami a múltkori is volt. 2,5Euro + Áfa/m2.

Multimaster540, nagyobb felbontású, szélesebb fólia (476mm), az adatait megtalálod itt

Kis kerekítéssel 500Ft/m az ár, és a lekisebb rendelhető mennyiség 5m, ami 2500 Ft-ba kerül. Ezért az összegért 2,38m2 dry filmet kapsz. Nem kis mennyiség ez sem egy amatőr számára.
De úgy gondolom, ha ekkorára fel lehet osztani a 300 métert, olyanok is vesznek, akik nem engedhették meg maguknak a 4-8000Ft-os múltkori tételeket.
Akinek kell belőle, azt kérem, hogy ezen a linken jelezze a regisztrációjával és a pontos adatai megadásával a szándékát. Ahogy megvan a minimális rendelésszám, azonnal megyek a fóliáért és postázom a megrendelőknek. Úgy gondolom, nagyjából egy, max két hét alatt össze kellene jönnie ekkora rendelésnek.
Fizetni még nem kell, majd adok számlaszámot, ha aktuálissá válik a dolog.

Ha nem jön össze a megrendelés mennyiségre, akkor visszamondom a fólia rendelést.... de kétlem, hogy ez megtörténne.

Postázást úgy tervezem, hogy veszek 2-3m-es műanyag vízvezeték csövet, feldarabolom 50cm-re, és abban postázom a fóliát. Várom a kérdéseket, jelentkezéseket.
(#) waterbear válasza waterbear hozzászólására (») Feb 2, 2012 /
 
Megvan az első kérdés....

Mi az a kis kerekítés?

Na kérem, ha valaki utána számol 310Ft-os euró mellett az alábbiak szerint: 300m x 0.475m= 148,8m2

142.8m2 x 2,5 Euro= 357 Euro

357 Euro x 1,27 Áfa= 453,39

453,39 Euro átlag 310Ft-os árfolyamon = 140551Ft

140551 Ft / 300m= 468,5Ft/m

Nos, akis kerekítés méterenként 31,5ft-ot jelent, ami úgy gondolom elmegy telefonálásra, utánajárásra, vagy ha úgy tetszik, ennyi a hasznom rajta.
Következő: »»   25 / 39
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem