Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   182 / 438
(#) elektrorudi válasza Jáger László hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Köszönöm, de ezeken túlvagyok... Most éppen semmi használhatót nem találtam. luki sem azt hírdeti, ami kellene.
(#) zolika60 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Idézet:
„Normális csavarhúzóknak darabja kerül ennyibe.”

Azért ez nem mindig van így. Nekem van otthon olyan filléres kínai csavarhúzóm amit nem tudtam harminc év alatt sem tönkretenni. Pedig hidd el erősen próbálkoztam vele. No meg volt olyan Betám is amit az első csavarba beletörtem. (mondjuk kicserélték, de a másikra már nagyon vigyázok.) Sajnos az ár és a minőség gyakran messze van egymástól.
(#) Mathyas hozzászólása Márc 1, 2012 /
 
Sziasztok!
Nekiállnék a négy darab PA 300 végfokmodul összeszerelésének, de még egy fontos elem hiányzik a meglévő alkatrészek közül.
Sehol az égvilágon nem találok L profilt aluminiumból.
Ahol van, ott csak 6 métert rendelhetek, vagy min 20 kg mennyiséget.
Azért annyi nem kell.
Tehát ilyen L profil kellene, hőhídhoz.
Tud valaki olyan helyet lehetőleg Bp-n, ahol kaphatnék egy méteres darabot?
(#) nedudgi válasza Mathyas hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Metalloglobus, XIII kerület Mór utca
(#) zolika60 válasza Mathyas hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
A Király utca 101.-ben is kapsz.
(#) Mathyas hozzászólása Márc 1, 2012 /
 
A Metalloglobusnál vettem kb 6 éve hűtőbordát, de emlékeim szerint nem volt L profil.
Akkor benéztem.

A Király utca 101-ben mi van?
A Gugli valami katica kft-t dobott ki

Köszi szépen!
(#) zolika60 válasza Mathyas hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Egy kis alumínium lemezzel és profilokkal kereskedő bolt. a nevüket nem tudom, de már ott van ősidők óta. Akár tízcentis darabot is vehetsz ott. Meg is van:Bővebben: Link
(#) SzervízMacska válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Használhatóság szempontjából minimum a fejprofilhoz illeszkedő átmérőjű, csúszásmentes nyél. A megfelelő nyomaték átvitele miatt. Erre gondoltam...
(#) zolika60 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Azzal a részével egyet is értek. Amit írtam csak az árakra írtam. Lehet venni jót olcsón és gagyit drágán. :yes:
(#) hinar83 válasza Mathyas hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Hello.
Én pont most javítok egy ilyen erősítőt aminek a fél oldala elszállt, valószinűleg a bd139es tranyó hibája miatt a nyugalmi áram elmászhatott teljes hangerő mellett és ez miatt halhatott meg mind a 4 végtranzisztor. A bázis és kollektor között zárlatba ment mind.
Elég mélyen zsebbenyúlós egy erősítő ez, pláne 4 végfokmodullal 8db pufferrel meg egy kb 2kw-os trafóval biztos bennelessz 60-70ezerbe.

Ja még egy kérdés.
Nemtudod véletlenül hogy az overdrive indicator a kapcsolásban a clip kivezetésre kell valami erősítés vagy közvetlen hajtható vele a led mert sehol nem találtam róla leírást.
Sok sikert és türelmet a megépítéshez.
Üdv.
(#) Hp41C válasza Mathyas hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Sziasztok!

Az anyag összetételére ügyelni, egyes alumínium ötvözetek máskép vezetik a hőt.
(#) mraulajos hozzászólása Márc 1, 2012 /
 
Sziasztok!
Valaki legyen szíves mondja meg, ezt az alkatrészt mivel lehet helyettesíteni, mert beszerzése lehetetlen! Köszi! Bővebben: Link
(#) Mathyas válasza hinar83 hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Hali.
Én azért úgy álltam neki, hogy a cégnél rendeltem meg a végtranyókat, a nagy teljesítményű ellenállásokat és a nyákot.
A többit én vettem... így vagyok most 2300 forintnál modulonként.
Toroidom van 1500VA-s.

Én ezt a típust építem, és itt nem utal arra, hogy a ledeknek kellene erősítés.
(#) dudassandor1 válasza Mathyas hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Szia! Itt van L profil, de lehet neked rövid lesz. Esetleg kettő egymás után. Bővebben: Conrad
(#) rolie válasza mraulajos hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Szia! Itt vannak a helyettesítők, VN820PT-t a Lomexben találtam, de ennek más a tokozása. Nézz körül más boltokban, esetleg kérdezd meg őket, hogy tudnak-e más tokozásút beszerezni. A TME-nél van ugyanolyan tokozású, de itt mindenképp van szállítási díj.
(#) hinar83 válasza Mathyas hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Igen én is erről beszélek.
A kapcsolási rajzon az ne5534-es ic alatt találod (clip), erről van szó.
A másik két led rendesen teszi a dolgát azzal nincs is semmi baj.
(#) thoger hozzászólása Márc 3, 2012 /
 
Előhalásztam a család 1000 éves Sony S 802 Super8-as vetítőjét. édesanyám emlékei szerint egy izzó hiányzik belőle, amúgy működőképes. Sajnos foggalmunk sincs milyen izóót kéne szerezni, és honnan.

Tipp?
(#) mrgrassy válasza thoger hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
(#) thoger válasza mrgrassy hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Igen-igen!
(#) mrgrassy válasza thoger hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
12v-os 75W-os halogén izzó van benne
itt a teljes leírása kapcsolási rajz és minden ami csak kelhet

akartam mondani hogy a google a barátod mert nem vagyok jártam ebben csak rá kerestem remélem segít és
Az oldal ahol találtam
(#) remix78 hozzászólása Márc 3, 2012 /
 
Hello!Tud valaki segíteni?Több éve keresek egy kondenzátort.REMIX C250 1.5µF 250v UN a pontos típusa.Sok hasonlót lehet venni ebben az értékben,de nekem csak ez a fajta kellene.Már mindent megmozgattam érte és Bp.-en egy boltban 1 db volt régről megmaradva.Nekem több is kellene ebből,ha valaki tudna valahonnan pont ilyet.Remélem tud valaki segíteni?!
(#) mraulajos válasza rolie hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Köszi a segítséget, valóban szerepel a TME-nél a listán, de a raktárkészlet sajnos 0.
(#) rolie válasza remix78 hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Szia!
Itt érdeklődj esetleg az eladónál, sajnos a képeken nem mindenhol vehető ki a felirat.
(#) remix78 hozzászólása Márc 3, 2012 /
 
Köszönöm szépen előre is,de a képeken nem láttam ilyet,meg nem is vagyok regisztrálva a Vaterán hogy kérdezhessek,de hátha valaki látja hogy ilyet keresek, és van neki?!Ebben reménykedem!
(#) rolie válasza mraulajos hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Szia!
A SOS-nál és itt azt írják, hogy rendelhető, érdeklődj náluk 1-1 e-maillel szerintem.
(#) remix78 hozzászólása Márc 3, 2012 /
 
Hétfőn felhívom őket és megkérdezem mind a két helyen,hátha lesz.De ez szerintem max ha létezik még,lehet hogy csak valakinek otthon elfekvőben,vagy valami bolt raktárában rejtőzik.Meg akkor lennék boldog,ha olyanokat sikerülne szerezni,amik még nem voltak használva!
Nagyon szépen köszönöm!!!
(#) Lovaib hozzászólása Márc 4, 2012 /
 
Sziasztok!

http://mxdmotor.en.alibaba.com/product/242549375-209325209/Carbon_b...oduct1

Egy pontosan ilyen motort keresek eladót! Ha bárkinél porosodik a polcon, vagy valahol, és nincs már rá szüksége(és működik is) akkor várom jelentkezését, vagy tippeket/linkekek szeretnék hogy hol jutok ilyenhez mert már a google-t felforgattam de magyar oldalt nem találtam ahol lenne eladó! Előre is köszönöm!
(#) bakaruha hozzászólása Márc 5, 2012 /
 
Sziasztok a képen látható potenciómétert hol tudnám beszerezni csak ez a típus és méret jó . Egy keverőbe kel
(#) sanykaraj válasza Lovaib hozzászólására (») Márc 5, 2012 /
 
üdv ha nem is ez a márka de szerintem a 200 ft kisautókban nagyon sött szinte tök ugyan ilyen kismotorok vannak
(#) mraulajos hozzászólása Márc 6, 2012 /
 
Sziasztok!
A képen látható szalagkábelnek a beszerzése lehetséges e? SONY DVX-801 tip. videó kamera.
Következő: »»   182 / 438
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem