Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2004 / 3586
(#) vicsys válasza mark.budai hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Jó lehet, de... Én úgy döntöttem, biztosra megyek és vettem gyári mini kompresszort tartály nélkül. Olcsó, pici, nem is hangos, teszi a dolgát. Van rajta minden... Bővebben: Link
(#) mark.budai válasza vicsys hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Pont ezt néztem én is, köszi! Ezek szerint ez a műszercső is bír 3 bar-t gond nélkül. Ennek egy másik projektben lesz szerepe, most nem is fontos.
(#) vicsys válasza mark.budai hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Igen. Én mindent a Lacitól vettem. Eddig semmi gondom nem volt, nagyon jó minőségű cucc.
(#) Action2K válasza granpa hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Miért is?
(#) zolika60 válasza Action2K hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Mert sokan azt hiszik, hogy a most bezáró Birkastore végkiárusításával olcsóbban jutnak bármihez is.
(#) mark.budai válasza vicsys hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Értem, köszi. Még egy kérdés: Gondolom Te a jobb agyféltekes tanfolyam miatt tudsz ilyen szépen rajzolni, így airbrusholni is. Én egy egyszerű single action piszolyt néztem ki, ezek elég olcsók, de úgy érzem nekem elég. Eddig sem voltam nagy művész, igaz, ez nekem mindig nagyon tetszett. A héten itthon voltam, és elég sok EastBlockos videót néztem meg. A srácok kocsikat újítanak fel, és szinte mindre fújtak. Két festő emberke van, eszméletlen jól nézett ki a végeredmény.
(#) Action2K válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Miért, a 70% leárazás az nem olcsóbb?
(#) granpa válasza Action2K hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Az a 70, csak 30 amúgy (legfeljebb). Lehet; mindig rosszkor, rossz helyen jártam, de nekem negatív tapasztalataim vannak (úgy látom másnak is).
(#) zolika60 válasza Action2K hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Ismered a régi viccet?
A zöldséges szól a segédjének, hogy árazza le az almát. Mire az ki megy a bolt elé ahol kivan írva alma 350Ft/kg. Fölé írja 450/kg és áthúzza. Ez eredetileg egy rasszista vicc volt, de polkorretesítettem.
A hozzászólás módosítva: Nov 30, 2012
(#) vicsys válasza mark.budai hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Nem. A tanfolyam jó volt, de én előtte is már sokat festettem-rajzoltam. Talán nem is olyan rosszak... Bővebben: Link Láthatod, hogy a legutolsó a jobb agyféltekés. Sok új dolgot tanultam, de a szenvedély a motorja az egésznek. Ha az nincs, akkor lehet akármilyen tanfolyam vagy mester tanár, az egészet megette a fene. A lényeg a gyakorlás. Az elején nagyon béna voltam. Próbáltam úgy tartani a stukit mint az ecsetet, de nem állt a kezemre. Attól féltem, hogy kiesik belőle. Aztán szépen, jött magától a helyes tartás és már tudtam vékonyabb vonalakat is fújni. Az elején nagyon megszenvedtem vele, mert a Laci azt írta, hogy nem kell hígítani. De kell. Elég rendes mennyiség kell, hogy finoman lehessen dolgozni. Nem értettem, hogy miért kell vonalakat meg köröket rajzolgatni...? Hogy megszokd a stukit és a tartását. Jó ha veszel hozzá rögtön egy -a stukira csavarható- vízleválasztót. Hiába van a kompresszor kimenetén, egy idő múlva mindig teleköpi kondenzvízzel és akkor jön a bosszúság. Aztán vettem hozzá rendes stuki tartót is. Nagyon bevált, nem szabad sajnálni a pénzt.
1-2 jótanács: NE szereld ki a dűznit! El fogod törni. A tűt polírozd fel szép finoman. Sokat segít. Ha higítós festéket használsz, csak nagyon jól szellőző helyiségben dolgozz. A 3M-es maszk, nem hülyeség. Drága, de muszáj! Minden használat után csavard szét a fő elmeket és alaposan tisztítsd ki a maradék festéket. Ne hagyd beszáradni. A papír maszkoló szalagot ne hagyd fenn, 24 óránál hosszabb ideig.
(#) Action2K válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Ez rendben van, de ha pl. a mindenhol pl. 800Ft-os flexkorongot adják 400Ft-ért, az már megéri. Vagy amikor a 30000 forintos antikolt, csiszolt ólomkristályos csillárt vettük leárazva 5000-ért, vagy a 8000 forintos érintőkapcsolós (3 fokotat+off) asztali lámpát 1500-ért, na ezek leárazások, szinte anyagárra. Ezek megérik.
(#) Action2K hozzászólása Nov 30, 2012 /
 
No, már az Öreg is elment bevásárolni. 6 nap és... Ho, ho, hoooo...
A hozzászólás módosítva: Nov 30, 2012

258784752.jpg
    
(#) vicsys válasza Action2K hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Csak kár, hogy a bolt háta mögött kötött ki. Az idén lesz csak igazán meglepetés!

images.jpg
    
(#) granpa válasza vicsys hozzászólására (») Nov 30, 2012 /
 
Elviszi(k) a cipőt is az ablakból!
(#) jani1987 hozzászólása Dec 1, 2012 /
 
Nem erre számítottak !
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2012
(#) Action2K válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 1, 2012 / 1
 
A metál és a lady, nálam csak így nyerő. Metál Lady
(#) vicsys válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 1, 2012 /
 
Nekem nagyon bejövős! Nyomtam is egy tettszik-et a másik pár millió ember mellé.
(#) jani1987 válasza vicsys hozzászólására (») Dec 1, 2012 /
 
Amikor beszélt és amikor "énekelt", akkor a hangnem két külön dolog. Ott jött a döbbenet, amikor a kis szende, aranyos és ártatlan "kislány" egy erősebb oldalát mutatja. Ha lenne zenekarom és nem lennének távolsági és nyelvi korlátok, akkor bevenném énekesnek.
(#) nagy hoho válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 1, 2012 /
 
Gondolod, hogy Ő is bevenne?
(#) jani1987 válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 1, 2012 /
 
CSAK feltételezés.
(#) blackdog válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 1, 2012 /
 
Azt a k.a. Ez nem semmit. Gondold el, hogy az ágyban ilyen hangszínben szólal meg mikor kéjesen mást várnál.
Action2K
Biró Ica 4ever!
(#) jani1987 válasza blackdog hozzászólására (») Dec 1, 2012 /
 
Én is metál bolond vagyok, de ezt már tudjátok. Nem hiszem, hogy zavarna.
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2012
(#) vicsys válasza blackdog hozzászólására (») Dec 1, 2012 /
 
Ha én kéjesen mást várok, nekem mondhat bármit, bármilyen hangon, mert se látok, se hallok...
(#) Action2K válasza vicsys hozzászólására (») Dec 1, 2012 /
 
(#) jani1987 válasza Action2K hozzászólására (») Dec 1, 2012 /
 
(#) Szárnyas válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Akkor tessék: Trú agrár metál forevör
Egy kis Metallica : One
A hozzászólás módosítva: Dec 2, 2012
(#) jani1987 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Erről az jutott eszembe, hogy amíg régen testközeli harc folyt, addig ma már az is dicsőség, ha valaki kilóméterekről kilövi a másikat.
(#) zoly15 hozzászólása Dec 2, 2012 /
 
Sziasztok!
Fényképezőt szeretnék vásárolni a Tacskóban most van ez a gép ~29K Huf-ért, szerintetek mennyire jó vétel? Valamint mennyire tartós ez a márka?
A hozzászólás módosítva: Dec 2, 2012
(#) DenaturáltSas hozzászólása Dec 2, 2012 /
 
Party Nem semmi
(#) sastas01 válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Ennyiért már vennék egy használt tükörrefiset. Vannak nagyon jól eltalált szériák, keress a neten.
Következő: »»   2004 / 3586
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem