Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2005 / 3586
(#) zoly15 válasza sastas01 hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Igazából nem vagyok otthon a fotómasinák területén, csak tudom használni- bizonyos mértékben...
Mi ez a tükör reflex? miért jobb? Bevezethetné leme masinák világába
(#) jani1987 válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
A tescot nagy ívbe kerüld el. Kérlek.
(#) zoly15 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Már tudom hogy mi az, de nem vagyok közelebb a dologhoz, miért jobb mint a többi? Egyáltalán azok milyen gépek? No meg digitális fényképezőbe minek a nézőke? Ott a kijelző
(#) zoly15 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Most nem értem, azt fényképezem amit a kijelzőn látok, a kamera is azt "látja" akkor meg miért nézném a kukkolót? Már nagyon nem értem mit akartok nekem mondani
(#) zoly15 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Áhá, ár értem a lényeget!
De honnan lehet tudni egy képről hogy milyen optikás?
(#) zoly15 válasza sastas01 hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Nézegettem a neten, de 60-80E alatt nem is találtam tükörreflexes gépeket... Te hol láttál 30E-ért?
(#) sastas01 válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Mint írtam használtat kell keresni ilyen árkategóriára, mert különben tényleg nem jössz ki 60 alatt.
(#) zoly15 válasza sastas01 hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Nem is jelöltem meg a kereséskor hogy új legyen, de még így is ennyi amennyi...
(#) sastas01 válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Gondolom vakera volt. Ajánlom az íbéjt, mert ott Kínából/Koreából már vannak kb. 40 ezerért.
(#) zoly15 válasza sastas01 hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Igen a Vakera volt, én meg az ebay az két külön fogalom, már csak azért is mert angol...
Akkor maradok az olcsóbb, nem tükör reflexes képeknél
(#) janikukac hozzászólása Dec 2, 2012 /
 
Textil szakemberek!
Gyártattam egy pulóvert, saját logóval. Az egész fehér színű, és azt mondta a gyártó, hogy flock anyaggal készíti el , mert az minőséges. Én el is hiszem, de kimosta anya (kifordítva), és a fekete pöszmetek a pulcsiból beletapadtak, és alig jönnek ki. Mit tegyek? Ruhakefét adott anya, de az nem sokat segít. Borotvát nem akarom kipróbálni véletlenül se... Nagyon bosszant...
(#) granpa válasza janikukac hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Vidd vissza, mert s...ul csinálták meg! Ja, és kártérítés a pulcsiért!!
A hozzászólás módosítva: Dec 2, 2012
(#) janikukac válasza granpa hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Nem. Ennek ilyen az anyaga. De viszont lehet, hogy holnap bemegyek az üzletbe, és megkérdezem, mi a teendő...
(#) granpa válasza janikukac hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Na most; ha valami valamibe beleragad, akkor az az nem kötött ki, vagy már nem volt jó az anyag, elq..ták (nem tartották be a technológiát!), bármennyire is szöszölős anyagra vitték fel!
(#) janikukac válasza granpa hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Itt látható hogy milyen cuccot vittek a pulcsira. Ennek a cégnek az itteni megfelelőjénél gyártattam (csak más a neve, de logo, stb. ugyan az) . Szabályt betartva, 30fokon, kifordítva lett mosva..
(#) granpa válasza janikukac hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Én ezekhez a ta...okhoz nem értek, de amit elébb írtam az úgy van. Ti betartottátok az előírást, de a s..r, az akkor is s...!
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Nekünk meg szokás volt, hogy a zsebkendő a zsebben maradt. A többit kitaláljátok magatok is.
(#) Szpisti válasza janikukac hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Most nem azért, de a reklámban pólóról beszélnek , Te meg pulóverről. A kettőnek igencsak eltérő az állaga.
De ha már póló ...
Vasalós nyomtatható papírt már ezelőtt jó 10 évvel használtunk a zenekari ingünkre, pólóinkra. Pár száz forintért lehetett kapni tecsóban is.
Otthon színes tintasugarassal rányomtattuk a szükséges mintát, és legalább 2-3 évig kitartott . Úgy, hogy az ingek/pólók legalább 2 hetente mosva voltak gépben!
Igaz mára kicsit megfakultak a képek, de tán a mai napig is itt lógnak a ruhásszekrényben.
Vasalható fólia
(#) nagy hoho válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
A tükörreflexes gépek más árkategória. Viszont jobb választás egy bridge gép, ez a tükrös és a kompakt gép között helyezkedik el. A pixel számmal sem kell törődni, gondolom nem posztert akarsz készíteni. Tehát egy 8 - 10 megapixeles bőven megfelel. Az előző gépem Canon IS 5 volt, és nagyon sajnálom, hogy megváltam tőle. Olyan szuper makrókat azóta sem tudtam készíteni az új géppel. Ami gondot jelenthet, hogy már csak használtat lehet kapni belőle. Az aukciós oldalakon ki lehet fogni keveset használt jó állapotút. Árban nem sokkal több mint a Fuji.
(#) granpa válasza Szpisti hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Aki azzal a technológiával dolgozik, annak azt is tudnia kell, hogy milyen anyagra tehető rá az adott anyag(festék, bármi), tehát nem vállalja el. A 'kuncsaft'nak nem kell tudni.Ha megcsinálta, akkor kutyaütő volt, vállalja a következményét!
(#) Szpisti válasza granpa hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Pontosan!
(#) vicsys hozzászólása Dec 2, 2012 /
 
Skacok! A google-ból eltünt a baloldali keresési beállítások menü. Nekem nagyon hiányzik az időrendi keresés (Pl.: az elmúlt 24 órában, stb..) Hogyan lehet elővarázsolni?
(#) janikukac hozzászólása Dec 2, 2012 /
 
Hali!
Megint én..
Múltkor már kértem segítséget itt, és egy foto-mester segített. Akkor is egy rossz képből kellett egy jó képet csinálni, meg is tette. Profi minőségű volt, de most már 2hete inaktív itt, és lehet kéne megint segíteni, de elérni nem sikerült. Valaki tudna segíteni nekem ebben? Neki kb. 10perc lehetett, mondta, korábban evvel foglalkozott. Én viszont nem kezelem így a photoshopot. Ebből a két képből kéne jó minőségű (legalább 1200*1200) minőségű képet csinálni, úgy, hogy csak a szöveget levenni a képeken látható trikókról.
(#) mps válasza vicsys hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Szia! A keresőezközök gomb alatt megleled. Sajnos azt én sem találtam, hogy lehet "visszacsinálni" régi kinézetűre.
(#) vicsys válasza mps hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Jézusom! Hogy én ezt mit össze nem kerestem! Köszi!
(#) mps válasza vicsys hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Elsőre én is, másodikra is
(#) vicsys válasza mps hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
***szák meg. Miért nem lehet egy kukiban letárolni a T. lúzer beállításait? XXI.század!
Amúgy is mérges vagyok, mert kikerült a Digi listájáról az összes Discovery. Most azon gondolkodom, hogy UPC vagy T-home? A T drágább, de jobban tettszik a csomagja. Vajon melyiket válasszam?
(#) janikukac válasza vicsys hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Ezen én is gondolkodtam. Csak a National Geo-t meg a Discoveryt néztem, na meg néha az Explorert, erre egy Discoverym sincs.
(#) Gabó válasza vicsys hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Hát nekem volt mindhez szerencsém, de ha jót akarsz a júpíszít elkerülöd nagy ívbe! Telefonos hibabejelentés, szerelés, szolgáltatás egy rakat...
A T-seknél eddig kultúráltak voltak és kb 8éve van szüleimnél, és kb 2-3x volt hiba náluk míg nekünk itt ez a szuper upc... 1év vagy 80 hiba, leállás, stb.
Ja és ne is próbáld meg lemondani (upc), mert fél napod rámegy, mert mindenáron meg akarnak győzni, hogy maradj...
A hozzászólás módosítva: Dec 2, 2012
(#) mps válasza vicsys hozzászólására (») Dec 2, 2012 /
 
Szerintem ezzel csak azt akarják elérni, hogy belépj. Akkor maradnak a beállítások és persze nekik egy halom infó, arról merre jártál, egyből könnyebb reklámokat kirakni Neked.
A tv-hez nem tudok hozzá szólni, nekem nincs.
Következő: »»   2005 / 3586
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem