Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   25 / 3562
(#) patexati válasza masi1 hozzászólására (») Dec 30, 2007 /
 
Ez komoly!Nálam is ugrál már miden karácsony óta de ezt több józanéletű szomszéd is megerősítette Holnap szrintem jobban rezeg ha a házibulin beizzítom a quadomat! valójában beszéltem több kollegával de kiröhögtek Pedíg tényleg ez a tény nem tudom énsem mi az oka
(#) GTI hozzászólása Dec 31, 2007 /
 
Újévben is fejlődjön a technika, készüljön a sok "homemade" kapcolás, de ma estére tegyétek le a forrasztopákát, és ünnepeljetek!
Boldog új évet kívánok Minden Hobbielektronikásnak!
(#) Ricsi89 hozzászólása Dec 31, 2007 /
 
Helló
Elhatároztam,hogy megcsinálom a régi T20-amat, mert szoftverhibás. Még bekapcsolni se lehet. Találtam hozzá szoftvert, meg progit amivel fel lehet tenni. na nagyon megörültem neki. Itt jött a gond elinditottam a progit, kiválasztottam a fájlt, rátettem a 'homemade' adatkábelt, megnyomtam a start gombot és kiírta, hogy kapcsoljam be a telót. Ennél a pontnál úgy felhúztam magam hogy csak na. Legszivesebben ezt csinálnám azzal aki a progit írta. :violent:
(#) kocici17 hozzászólása Dec 31, 2007 /
 
Mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK.kocici17.
Megj: este 22.11 van és nincs már 13 ora 48 perc az uj évig DDD
(#) Lucifer hozzászólása Dec 31, 2007 /
 
Az agyam eldobom már megint.
Régóta írnom kellene már egy guis alkalmazást windózra. Na mondom nem akarom a jövő évet pont a leggyűlöltebbb OS-emen kezdeni. teganpi nap szépen felcsibészeltem a laptopomra egy XP-t. Nem írom le mit küzdöttem vele, dde volt szívás bőven. A Linux alatt jól bevált QT4 + QDevelop kombót is sikerült belőnöm. Megy minden frankón kódolok kódolok. Egyszer csak beszól, hogy frissítés történt indítsam újra. Na persze ez most a legfontosabb. Kilövöm, pár perc múlva megint előjön. Egy idő után határozottan unalmas, majd irritáló kezd lenni.
No de mit se törődjünk ezzel kódoljunk. Egyszer csak bejön a kékhalál. IRQ_ERROR. Egyszerűen nem udok hová lenni örömömben. Mindegy mondom úgyis minden fordításnál ment a QDevelop, szóval nagy kár nem érhet. Gép újraindul, windóz felkel, jön a szokásos konzisztencia hiba, chkdisk. Chkdisk ellenőríz, és hibásnak minősít pár fájlt. Többek között a mainwindowimpl.cpp fájlomat. Windóz bejelentkez, Qdevelop, nézem a mainwindowimpl.cpp sehol. Egyszerűen nem hiszem el. Kész vagyok, feladom megyek aludni.

Egyszerúen nem hiszem el, hogy egyes emberek pénzt képesek adni ilyen szemetekért...

Mielőtt bárki leanyáz közlöm, hogy én is elkövettem ezt a hibát. Ave Campus program.

Bocs, hogy offolok, de ez nagyon hiányzott.
(#) Lucifer válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 31, 2007 /
 
Valószínűleg azért kell bekapcsolni, mert kiküld indításkor valamilyen adatot, amire csibészelődik a programod.
Mostanában én is kínlódtam ilyesmivel, ott firmwareelcseszett P900 volt az alany. Mondjuk az magától bekapcsol, ha felteszem a kábelre.
(#) Gery hozzászólása Jan 1, 2008 /
 
Buééék mindenkienek!!!!MOst értem haza jó volt a bulki
(#) sound.man hozzászólása Jan 1, 2008 /
 
BÚÉKKKKKKK Én is most értem haza Mindenkinek jóóó 2008-as évet
(#) hozzászólása Jan 1, 2008 /
 
BUÉK mkinek!! én csak most értem haza 20 perce Mondjuk eddig még semmit sem aludtam, de legalább már "kipárolgott" belőlem az alkesz /nagyjából... /
(#) Peti_85 válasza hozzászólására (») Jan 1, 2008 /
 
Idézet:
„de legalább már "kipárolgott" belőlem az alkesz /nagyjából... /”


Talán most érzem én is, hogy tisztulok. Meg töltöm a pofámba a szénsavas cuccokat, hogy legalább valami marja azt.
De igen jó buli volt azért.
(#) Gery válasza Peti_85 hozzászólására (») Jan 1, 2008 /
 
Szénsavasat... Az belőlem inkább kihozni akarja ilyenkor
(#) még1MbR hozzászólása Jan 1, 2008 /
 
Másnaposan reggel egy kis két dekás kóla a tuti
Elmarja a dolgokat és kellemesen kiszellőzteti a bendőt némely röfögés kiséretében

:nevetes2:
(#) gtk válasza még1MbR hozzászólására (») Jan 1, 2008 /
 
(#) Peti_85 válasza még1MbR hozzászólására (») Jan 1, 2008 /
 
Hááát ezt magam sem mondhattam volna jobban.
Igazad van!
(#) sound.man hozzászólása Jan 2, 2008 /
 
Sikerült meghívót szereznem a Torrent Tanyára
(#) zoz11 hozzászólása Jan 2, 2008 /
 
Ha már erről van szó akkor én meg a Gigatorrents-re tok megívót küldeni, akinek kell írjon privátba.

Moderátoroknak: ezt nem reklám céljából tettem fel, hanem segítség kép, mivel erre az oldalra(Gigatorents) is elég nehéz a bekerülés szerintem.
(#) Gery válasza zoz11 hozzászólására (») Jan 2, 2008 /
 
A Gigán énis fent vagyok, szerintem az a legjobb torrentes oldal :yes:
Viszont a torrenttanyra nemvagyok beregelve, oda nekem is küldhettek meghívót
(#) tatabike hozzászólása Jan 2, 2008 /
 
Sziasztok,

remélem mindenkinek jól teltek az év utolsó és első napjai. Én a barátaimmal és a feleségekkel lent voltam a Préri-tavakon dec 30-tól jan 2-ig. Nagyon jó volt, 20 éve horgásztam ezelőtt utoljára, most sikerült kipecáznom egy négykilós pontyot, kettő kétkilósat, meg egy raklap kárászt, a környék macskáinak nagy örömére... Kissé elvakultan ébredéstől lefekvésik éjjel-nappal horgásztunk, király volt... Ja, egyik barátom felesége fogott egy 8 kiló 20 dekás busát, na az szép volt...

TaTa
(#) Frankye válasza tatabike hozzászólására (») Jan 2, 2008 /
 
Ez igen! Le a kalappal! Gyönyörű fogások, nem mondom! Legalább megettétek őket? (Mmint nem az asszonyokat, hanem a halakat, természetesen! )
(#) Balázs válasza tatabike hozzászólására (») Jan 2, 2008 /
 
Az nem rossz, gratulálok a szép fogásokhoz! Mi csak szolidan ünnepeltünk az ismerősökkel: póker, kis tűzijáték, pezsgő, zene. Jó volt.
(#) szabi83 válasza tatabike hozzászólására (») Jan 2, 2008 /
 
Grat, szép!
(#) Gery hozzászólása Jan 2, 2008 /
 
Lenne egy olyan kérdésem, gondoltam ide felteszem, hogy az apróhirdetésbe mástis lehet feltölteni? Személy szerint egy segédmotort szeretnék árulni.
(#) Moderátor hozzászólása Gery hozzászólására (») Jan 2, 2008
 
Elektronikai apróhirdetés. Már így is bővítve lett számítógépes cuccokra... Autó-motor kategória már igencsak kiesik.
(#) Gery válasza (») Jan 2, 2008 /
 
OKé, ezért kérdeztem, akkor nemrakom fel, de legalább mostmár tudom
(#) tatabike válasza Frankye hozzászólására (») Jan 2, 2008 /
 
Sziasztok,

köszi a gratulációkat, jólesik a megtépázott férfitekintélynek, ugyanis az a 8 kilós busa odab***, azzal az összes pasi le lett alázva, persze bosszúból a busa nem úszta meg a dolgot, belőle kaja lesz, de én egy-két fénykép erejéig tartottam csak a parton a pontyokat, aztán mentek szépen vissza a tóba. Nem vagyok az a húshorgász típus, most jöttem rá, ezért aztán csak a kárászok egy része lett a macsekoké, mert azokat is csípem nagyon, a pontyok megmenekültek. Amúgy a busa szegény már nagyon odavolt, nem is lett volna szabad visszaengedni, mert úgyis kilehelte volna a lelkét. Szerintem vagy nemrég már kifogta valaki és visszadobta, vagy összebalhézott valami másik hallal, mert elég véres volt szegény sok helyen.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen is lehet egy szilveszter, nagyon élveztem. Éjfél előtt 10 perccel még a kapásjelzőket bámultuk, aztán rohanás a pezsgőért, himnusz, koccintás, puszi-puszi, tüzijáték fellövés, örülés, és nyomás vissza horgászni. Mondjuk már nem voltunk szomjasak sem, lecsúszott nem kevés alkohol, de azért nem gondoltam volna, hogy ennyire bezsongatja az embert a pecázás 20 év kihagyás után...

TaTa
(#) kobold válasza tatabike hozzászólására (») Jan 2, 2008 /
 
Nem fagytatok oda a vízparthoz, december legvégén, éjfélkor, netán hóesésben???
(#) pakibec hozzászólása Jan 2, 2008 /
 
Sziasztok!

A torrnet tanya engem is érdekelne, ha valaki tobzódik a meghívókban és tudna küldeni nagyon örülnék neki. (pakibec@gmail.com)

Előre is köszönöm!
(#) Peti_85 válasza pakibec hozzászólására (») Jan 2, 2008 /
 
De amúgy ott mik vannak?
Már engem is érdekel.... Miket lehet ott tölteni. (amúgy nem vagyok nagy töttent szakértő, úgyhogy kéretik nem nevetni az esetleges buta kérdésemen)
(#) sound.man válasza Peti_85 hozzászólására (») Jan 2, 2008 /
 
Könyvek, kapcsolások meg ilyesmik
(#) gtk hozzászólása Jan 3, 2008 /
 
Sziasztok !

Valaki nem tud egy olyan epitesz oldalt ahol az elmeleti alapok megtalalhatoak?Szuksegem lenne ra es nem talalok semmit..

Koszi !
Következő: »»   25 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem