Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   268 / 308
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 2, 2014 /
 
Kösz. Pont a gyári ára miatt készítettem inkább el.
(#) Ricsi89 válasza szamóca hozzászólására (») Ápr 2, 2014 /
 
Aztamindenit! Egy ilyen darab vasért elkérnek 65 ezret? Miből van ez aranyból? Szerintem a tied is lett legalább olyan jó, mint ez a gyári és a tizedébe se kerül.
(#) satlokk válasza szamóca hozzászólására (») Ápr 2, 2014 /
 
Ez igen,le a kalappal előted.
(#) Alkotó válasza szamóca hozzászólására (») Ápr 2, 2014 /
 
Nálam a fixen lecsavarozás nem vált be. Gyakran mozgatom a köszörűt, ezért egy beton "tömb" van az alján (nem túl nagy, még bírom mozgatni). Általában csak a fal mellet áll, de ha pl. szalagfűrész lapot élezek akkor ideálisabb helyzetbe pakolászom.
(#) szamóca válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 2, 2014 /
 
Én is gondolkodtam a mobilitást illetően, de mivel ez szalagcsiszoló is, és kisebb polírozó- fényezőként is használni akarom, így a köszörüléstől nagyobb anyagnyomásnak is ki lesz téve, akkor meg jókora "tőkesúly" kellene, hogy ne billenjen meg..
Végül is ha nagyobb tér kell majd valamilyen melóhoz, akkor négy betondübelt lefúrhatok kültérben is, hisz négy 12-es csavart nem tart sokáig ki-be hajtani.
A hozzászólás módosítva: Ápr 2, 2014
(#) bankimajki válasza szamóca hozzászólására (») Ápr 2, 2014 /
 
Én egy kisteherautó acélfelnijét használom talapzatnak. Kb. 30 kg lehet. Ha betonnal kiöntik, akkor lényegesen stabilabb is lehet, bár szerintem anélkül is kellően stabil.
(#) NyariG hozzászólása Ápr 9, 2014 /
 
legújabb szerzeményeim

Apropó az oszcilloszkóphoz milyen mérőzsinórt kell vennem csak mert azt nem kaptam.
(#) zolika60 válasza NyariG hozzászólására (») Ápr 9, 2014 /
 
Szép az Alkotós doboz. A szkóphoz valami ilyesmi mérővezeték kell, csak nem ilyen drágán.
(#) kissi válasza NyariG hozzászólására (») Ápr 9, 2014 /
 
Szia!

Az ő hirdetéseit nézd meg :Bővebben: Link
(#) NyariG válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 10, 2014 /
 
Az biztos, igényes szép munka nagyon tetszik, már félig meddig bele is költöztettem a cuccaimat.
(#) nagym6 válasza NyariG hozzászólására (») Ápr 10, 2014 /
 
Most hirdetnek itt az apróban 2db. 5000Ft., ennél olcsóbban nem találsz.
(#) zosza18 hozzászólása Ápr 24, 2014 / 1
 
Üdv!
Gondoltam egyet és csináltam pár képet a műhelyemről. Folyamatosan bővülök, rengeteg pénzt, időt és energiát beleöltem már, de sosem elég. Mindig jobbra törekedem,hogy bármit meg tudjak csinálni. Már vagy 16 éve volt, mikor az első piacos multiméteremet megvettem saját pénzből... azóta idáig jutottam. Azért vagyok büszke rá, mert senki nem segített ebben, csak magamnak köszönhetem. Remélem Ti értékelitek, sajna itt a környéken nem sok ember találja érdekesnek, vagy jó dolognak. (sok a ........ )
Ez a belső része a műhelynek, ahol az elektronikával foglalkozom. Itt mindig ki van porszívózva, nem szeretek a ganéban dolgozni.

DSC_0337.jpg
    
(#) zosza18 válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 / 1
 
2. kép

DSC_0338.jpg
    
(#) zosza18 válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 / 1
 
3. kép
A hozzászólás módosítva: Ápr 24, 2014

DSC_0340.jpg
    
(#) zosza18 válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 / 1
 
4. kép

DSC_0341.jpg
    
(#) zosza18 válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 / 1
 
5. kép

DSC_0342.jpg
    
(#) zosza18 válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 / 1
 
6. kép

DSC_0343.jpg
    
(#) zosza18 válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 / 1
 
Ez itt meg a "külső" műhely, ahol az anyagmegmunkálás folyik. Itt megy a fúrás faragás, de itt már csak partfissel húzom össze a port, mert rengeteg van itt már belőle.

DSC_0344.jpg
    
(#) zosza18 válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 / 1
 
2. rész
Bocsánat, hogy ennyi képet így raktam fel, de mind 1MB feletti volt és nem akartam lerontani a minőséget, remélem nem probléma.

A belső műhelybe az ablakon kiakasztva a Barátnőm fényképe van, nem az enyém.

DSC_0345.jpg
    
(#) zosza18 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 24, 2014 /
 
Bocsánat érte!
Köszönöm!
(#) zolika60 válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 /
 
Jó kis műhely, gratulálok hozzá. Különösen a rendet irigylem, az enyémben mér csak lábujjhegyen lehet lépkedni a lomok között.
(#) zosza18 válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 /
 
Köszönöm! A rendre allergiás vagyok nagyon itt kint, de a szobámba nálam is lábujjhegyen kell közlekedni.
(#) satlokk válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 /
 
Szia!
Ez pazar!Le akalappal előted!Én csak sárgulok az " írigységtől."
(#) zosza18 válasza satlokk hozzászólására (») Ápr 24, 2014 / 1
 
Köszönöm! Jó olvasni, hogy tetszik Nektek!

Amúgy szegény Faterom 2 fontos dolgot vert belém, amit meg kell jegyezzek egy életre.
Idézet:
„Mindent úgy csinálj, hogy ne érje szó a ház elejét!”
Idézet:
„Úgy csinálj bármit is, hogy még ha szar is lesz, dísznek jó legyen!”
A hozzászólás módosítva: Ápr 24, 2014
(#) Szpisti válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 /
 
Minden elismerésem, 26 évesen ilyen céltudatosan építed a lehetőségeidet!
Sokan példát vehetnének rólad (én is ) rendszerezettség és kitartás ügyben.
A nagy helyet én is irigylem Tőled (bár ha a garázsomat és a műhelyemet egybevetem nekem sincs kisebb).
Azért - hogy "elkeserítselek" úgy 20 év műlva már Neked sem lesz ennyi helyed, mert
a műszerek, újabb szerszámok, lomis kincsek majd kiszorítanak
(#) Szpisti válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 /
 
Ezek nagyon fontos gondolatok, becsüld meg Édesapád felfogását!
(#) zosza18 válasza Szpisti hozzászólására (») Ápr 25, 2014 /
 
Köszönöm!
Mikor az elektronikával összebarátkoztunk, akkor kitaláltam egy célt, hogy egyszer majd a magam ura leszek. Ehhez rengeteg dolog kell, de szép lassan haladok és megvalósítom az álmomat, ha törik ha szakad. Gyűlik a tudás, a szerszámok, alkatrészek úgyhogy pár év múlva beintek a munkahelyemen és csak azt fogom csinálni amit szeretek és még meg is élek belőle.
(#) Szpisti válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 25, 2014 / 1
 
Azért azzal a beintéssel picit várj , nem árt még akár egy kamu melóhely sem, ahonnan csepegtetnek havonta valamit. Egyenlőre ez nem egy vállalkozóbarát környezet sajnos.
(#) Gafly válasza zosza18 hozzászólására (») Ápr 25, 2014 / 1
 
Sok sikert hozzá!
Azért óvatosan kezd el, mert szerintem elég nehéz belőle megélni...
(#) NyariG válasza Szpisti hozzászólására (») Ápr 25, 2014 / 1
 
Azonkivül ha nem beintesz akkor elképzelhetö (persze ha ott is jó munkás ember voltál) hogy onnan is kapsz megbizásokat.
A hozzászólás módosítva: Ápr 25, 2014
Következő: »»   268 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem