Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikai témájú könyvek újságok
Lapozás: OK   34 / 68
(#) crapgame válasza gkari hozzászólására (») Jún 6, 2014 /
 
Megkaptam!!!
(#) gerenk hozzászólása Jún 9, 2014 /
 
Sziasztok !
Nagyon keresném Nagy Sándor- Elektronikus műszerek 1 kötet 279-280-281-282 oldalán
lévő kapcsolási rajz / EMG 1173 szignál rajza / egy jó felbontású használható szkennelt változatát.
Kérem akinek megvan a könyve és be tudná szkennelni és ide feltölteni nagyon megköszönném.
Vagy keresem az EMG 1173 rajzát más forrásból esetleg. A B változat mindenhol megtalálható
az nem azonos a sima 1173 rajzával.
A hozzászólás módosítva: Jún 9, 2014
(#) gkari válasza gerenk hozzászólására (») Jún 9, 2014 /
 
Szerintem: Bővebben: Link
(#) gerenk válasza gkari hozzászólására (») Jún 9, 2014 /
 
Szia !
Köszönöm fáradozásod, sajnos mint írtam az EMG- 1173/B nem azonos az EMG-1173 első változattal.
Egyenlőre csak a fenti könyvben találtam meg, de sajnos olyan rossz a szkennelés hogy
javításhoz és az alkatrészek beazonosításához szintre használhatatlan.
Továbbra is keresek egy jobb rajzot vagy a könyv eredeti példányának tulajdonosát.
A csatolt rajzot keresem használhatóbb változatban
A hozzászólás módosítva: Jún 9, 2014
(#) gerenk hozzászólása Jún 9, 2014 /
 
A könyv címe: Elektronikus Mérőkészülékek I. Szerző: Nagy Sándor Tankönyvkiadó 1965
A hozzászólás módosítva: Jún 9, 2014
(#) kérdező hozzászólása Jún 22, 2014 /
 
Sziasztok!
Érdekelne egy könyv: Dr. Németh Endre-Dr. Horváth Tibor: Nagyfeszültségű szigeteléstechnika, Tankönyvkiadó 1976. Nem találok pdf.-ben letölthetőt, de a cím alapján érdekesek lehetnek a leírt dolgok. Gondolom nem voltak különösebb változások azon kívül, hogy elterjedtek a kompozit szigetelők, stb.
A hozzászólás módosítva: Jún 22, 2014
(#) endrusz válasza kérdező hozzászólására (») Jún 22, 2014 /
 
Szia! Ez sajnos nincs meg,de ezek igen: Villamos szigetelések vizsgálata, Villamos szigetelés technika, Nagyfeszültségű technika.
(#) kérdező válasza endrusz hozzászólására (») Jún 22, 2014 /
 
Szia!
A Nagyfeszültségű technika érdekelne.
(#) endrusz válasza kérdező hozzászólására (») Jún 22, 2014 /
 
Szia! Mammutmailban tudom küldeni mert 70 Mb . Holnap estefele feltöltöm ha megfelel.
(#) kérdező válasza endrusz hozzászólására (») Jún 22, 2014 /
 
Köszi szépen.
(#) Atosbacsi hozzászólása Júl 4, 2014 /
 
Üdvözletem!

Én Makai István 2+1 című könyvét keresem. Nemhogy letölthető fomrában, de sajnos máshogy se találtam sehol, maximum előrendelésre.

Szíves segítségeket előre is köszönöm!
(#) Szárnyas válasza Atosbacsi hozzászólására (») Júl 4, 2014 / 1
 
Szia!
Feltöltöttem ide, remélem ezt kerested.
(#) Atosbacsi hozzászólása Júl 4, 2014 /
 
Ezer hála és köszönet, erre gondoltam!
(#) ötfelezős válasza kérdező hozzászólására (») Júl 6, 2014 /
 
Nekem meg megvan a Nagyfeszültségű Technika példatár, ha igényt tartanál rá, akkor előreveszem a szkennelési sorban.
(#) kérdező válasza ötfelezős hozzászólására (») Júl 11, 2014 /
 
Nem sürgős, csak érdekelnek az ilyen nagyfeszültségű berendezések. Bármi jöhet, akár új, akár régi.
(#) Gabi hozzászólása Aug 31, 2014 /
 
Sziasztok, a "Kádár könyveket" keresném elektronikus formátumban.
Köszönöm.
(#) endrusz válasza Gabi hozzászólására (») Aug 31, 2014 / 1
 
Szia! Küldöm a mailedre,csak le kell töltened.
(#) Gabi válasza endrusz hozzászólására (») Aug 31, 2014 /
 
Szia, nagyon köszönöm.
(#) elektros90 hozzászólása Szept 15, 2014 /
 
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy van-e kis hazánkban jelenleg is kapható, esetleg online is előfizethető elektronika (hobbi, ill. profi) témájú szaklap?
(#) kadarist válasza elektros90 hozzászólására (») Szept 15, 2014 /
 
Szia!
Természetesen van: Bővebben: Link.
(#) mrobi hozzászólása Szept 17, 2014 /
 
Sziasztok. Jelenleg irányítástechnikai műszerészként dolgozom. Mechatronikai technikus a végzettségem, tehát közel állok a szakmához. Olyan könyvet keresek (lehet ez online változat is), ami az ilyen irányítástechnikai műszerek, szekrények kötésével, szabályaival foglalkozik. Ehhez kapcsolódóan keresek olyan könyvet is, ami RB-s és gyújtószikra mentes dolgokkal foglalkozik.
A hozzászólás módosítva: Szept 17, 2014
(#) Bell hozzászólása Okt 17, 2014 /
 
Sziasztok!
Keresek egy pdf dokumentumot, de ahol megtaláltam, regisztráció szükséges, az meg nekem nincs.
Véghely Tamás: Napelem rendszerek szerelése, létesítése, rizikó tényezők
Tud ebben valaki segíteni?
Köszönöm!
(#) Gabi1964 hozzászólása Nov 9, 2014 /
 
Kedves fórumozók!

Segítségeteket szeretném kérni.

Édesapám a Rádiótechnika újság talán 70-es évekbeli valamelyik számának címlapján szerepelt mint GELKÁS TV szerelő egy TV hátuljába bújva.
Édesapám már nincs köztünk, sok újság megmaradt tőle de pont ez elkavarodott.
Akinek gyűjteménye van és meg van neki ez a szám nagyon megköszönném, ha csak egy fénymásolat erejéig legalább segíteni tudna.

Előre is megköszönve! Elek Gábor
(#) nedudgi válasza Gabi1964 hozzászólására (») Nov 9, 2014 /
 
Van egy ilyen topikunk, direkt a Rádiótechnikára kihegyezve. Ha belemélyedsz, megtalálod a hozzáférést az elektronikus formában való letöltésre.
Nekem abból az időből sok Rádiótechnika megvan a padláson, de csak jövő tavasszal, nyáron lesz hozzáférhető, akkor konkrét évfolyam, hónap alapján előásom (ha megvan), akár az eredeti példányt is megkaphatod.
(#) vilmosd válasza Gabi1964 hozzászólására (») Nov 9, 2014 /
 
Nezz bele ebbe a gyujtemenybe. Regisztralni kell a letolteshez.
(#) endrusz válasza Gabi1964 hozzászólására (») Nov 9, 2014 /
 
Szia! Esetleg nem egy könyv borítóján? Ha nem akkor megpróbálom átnyálazni az újságokat.
(#) endrusz válasza Gabi1964 hozzászólására (») Nov 9, 2014 /
 
Szia! Átnéztem az 1970-1980 teljes évfolyamokat,de nem találtam ilyen címlap fotót.
(#) Sebi válasza endrusz hozzászólására (») Nov 9, 2014 /
 
Én sem emlékszem ilyenre. Abban az időben szovjet űrhajósok, mozgalmi (MHSZ) emberek,
decemberben néha amatőr lányok készülékek mellett, stb. kerültek címlapra.
(#) vilmosd válasza Sebi hozzászólására (») Nov 9, 2014 /
 
Jo.. A kollega feltette az elso kerdeset es eltunt. Az altalam belinkelt konyvtarbol tudna bongeszni 1937-tol 2002-ig sajat kezuleg.
(#) gerenk válasza vilmosd hozzászólására (») Nov 9, 2014 /
 
Ha jól emlékszem egyszer már kereste a képet, de akkor sem sikerült megtalálni.
Ha az RT.-ben kell keresni biztosan nem a címlapon volt inkább valamelyik riport képmelléklete
lehet.
Következő: »»   34 / 68
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem