Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Készülékek kapcsolási rajzai
 
Témaindító: csikosgabi, idő: Máj 6, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   11 / 18
(#) Nagy Tamás válasza steelbird hozzászólására (») Ápr 21, 2016 /
 
Köszi! Attól tartok ez valami nagyobb lesz. Nem 95V a tápfaszem, meg kevesebb a fet a végén az enyémben.
(#) hobbyboby válasza uniman hozzászólására (») Ápr 22, 2016 /
 
"nincsenek benne a transzformátor feszültségek"

De meg lehet ám mérni - akár egy olcsó műszerrel is.

Vagy a kapcsolási rajzból, és a NYÁK-on az elektrolit kondenzátorokból - kikövetkeztetni.
Egy 16V-os kondit minden bizonnyal sohasem tesznek bele 30V-tal üzemelő szerkezetbe, mert bizony elég hamar elpukkanna.
(#) uniman válasza hobbyboby hozzászólására (») Ápr 22, 2016 /
 
"De meg lehet ám mérni" Persze, hogy meg lehetne mérni, ha lenne mit mérni...de ez esetben hiányzik a trafó!
A kapcsolási rajzból "kikalkulálni" pedig igényel némi hozzáértést...
A pufferkondik pedig 63, 63, 35 és 16 voltosak.
A korekt gyártók 36V-hoz is használhatnak 63V-os elkót, de ugyanezt használhathatják pl. 50 V-os feszültséghez is!
A hozzászólás módosítva: Ápr 22, 2016
(#) uniman válasza uniman hozzászólására (») Ápr 22, 2016 /
 
....még lemaradt az, hogy egyetlen egy kapcsolási rajz van, nyolc darab más-más típusszámú készülékhez.
(#) sepu666 hozzászólása Ápr 22, 2016 /
 
Szép jó reggelt mindenkinek. Napokban pakolásztam itthon. Lakásfelújitás vége. Rá akadtam egy régi erősitőmre. Még gyerek koromból. Végfok hibás volt a szentem. Mert valami bele eset. Egy jvc ax-111bk-ról van szó. Vetem is hozá vég fokot. Nem volt drága. 1000ft stk4141 II-es. De mielőt be forasztotam volna észre vetem hogy szét van patanva egy tranyó. Viszont a tipusát nem tudom mert pont az eleje repült le. Kapcsólási rajzót nem találok hozá sajna. Hogy meg tudjam a tipusát. Át vizsgáltam. Nincs ezen kivül baja. Ha valaki tudna adni egy rajzot vagy meg tudná mondani a tranyó tipusát nagyon meg köszöném. Tranyo azonositója a nyálkon (Q701). Köszönöm szépen a segítséget előre is.
(#) uniman válasza sepu666 hozzászólására (») Ápr 22, 2016 /
 
Hello!
Tuti "Q701" van odaírva? Az SM-jében ilyen nem is szerepel...lássuk a fotóját.
A hozzászólás módosítva: Ápr 22, 2016
(#) sepu666 válasza uniman hozzászólására (») Ápr 22, 2016 /
 
Jó napot. Igen ez szerepel.
(#) sepu666 válasza sepu666 hozzászólására (») Ápr 23, 2016 /
 
Most nézem a sm-t amit küldöt. Ez rx111lbx. Nekem ax 111bk van. Másab sokal. Az enyém nem rádiós. És csak 2db hangfal kicezetés van nem 4. Azért köszönöm. Még keresgélek hátha rá találok valahól.
(#) uniman válasza sepu666 hozzászólására (») Ápr 23, 2016 /
 
Szóval "ax", akkor ezt elnéztem... Csak a JVC AX-211BK rajza érhető el...
A hozzászólás módosítva: Ápr 23, 2016
(#) sepu666 válasza uniman hozzászólására (») Ápr 23, 2016 /
 
Igen azt én is meg találtam. De az sem stimel hozá. Találtam még ax 142bk rajzát. Az még hasólit is. Van bene q701-es tranyo. Még ha jól nézegetem akkor a kör is stimel. 2sc1740ln van oda írva. El küldeném a sm-t. De nagy a mérete. Nem engedi müldeni. Nem tudom priviben elehetne küldeni?
(#) uniman válasza sepu666 hozzászólására (») Ápr 23, 2016 /
 
Hello!
Igen...valószínűleg jó nyomon jársz. Ha az erősítődet összehasonlítod az AX-142B kapcsolási rajzával...
A hozzászólás módosítva: Ápr 23, 2016

Detail.jpg
    
(#) sepu666 hozzászólása Ápr 24, 2016 /
 
Át nèztem. Ez a része stimel. Viszont nincs itthon ilyen tranyom. Bc182 vagy hasolot keresek. Ami doksi alapján stimel. És még egyszer át nézem nehogy legyen még valami zàrlat vagy szakadás. Aztán be kerül az új ic. És teszt. Köszönöm a segitséget. Öeök hála.
(#) ernő22 hozzászólása Máj 31, 2016 /
 
Sziasztok kenwood ud 505 kapcsolási rajzot keresek, segítsetek légyszíves

köszi
(#) gyorgy1960 hozzászólása Jún 1, 2016 /
 
Sziasztok köszönök minden segitőkész hozzászólást a harman kardon ügyben majd még jelentkezem mert még nem oldódott meg.Üdv Mindenkinek!
(#) hegefer hozzászólása Aug 4, 2016 /
 
Üdv Mindenkinek!
Keresem az Elta 4542 órás rádió kapcsolási rajzát. "Gugli" nem segített!
Köszönettel...
(#) gyorgy1960 válasza hegefer hozzászólására (») Aug 4, 2016 /
 
Sziasztok Ismételten köszönök minden segitőkész hozzászólást.Talán egyszer előrébb jutok majd,az ügyben. Legyen szép a napotok!
(#) granpa válasza gyorgy1960 hozzászólására (») Aug 4, 2016 /
 
Én meg figyelek, hogy ki-kinek-mit válaszol, és miről van szó?
(#) gernerakos hozzászólása Aug 14, 2016 /
 
Üdv!
Keresem a Minimixer GA-1 kapcsolási rajzát, google nem segít. Előlre is köszönöm!
(#) kaintibor hozzászólása Aug 19, 2016 /
 
üdv kedves tagok volna egy olyan kérdésem hozzátok kellene nem egy robson dx 1000 turbo kapcsólati rajz nagyon fontos volna előre is köszönöm mindenkinek aki seggit nekem
(#) Gafly válasza kaintibor hozzászólására (») Aug 19, 2016 /
 
Idézet:
„köszönöm mindenkinek aki seggit”

Én igyekszem elolvasni a hozzászólásomat elküldés előtt is, után is, mielőtt jól "megseggitenek"
Idézet:
„üdv kedves tagok volna egy olyan kérdésem hozzátok kellene nem egy robson dx 1000 turbo kapcsólati rajz nagyon fontos volna előre is köszönöm mindenkinek aki seggit nekem”

Az a része, hogy ugyanazt csak egy helyen kérdezünk, az meg volt-e már a regisztrálásnál?
A hozzászólás módosítva: Aug 19, 2016
(#) Ge Lee válasza kaintibor hozzászólására (») Aug 20, 2016 /
 
Majdnem biztos hogy nem fogsz találni, de ha a végfok javításához kellene, nem lehet annyira bonyolult hogy ne lehessen visszarajzolni.
(#) Medve741 hozzászólása Aug 28, 2016 /
 
Sziasztok!
A 80 méteres sávra épült MHSZ REKI adóvevőhöz keresek kapcsolási rajzot.
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
A hozzászólás módosítva: Aug 28, 2016
(#) kocsgab002 hozzászólása Aug 31, 2016 /
 
Helló ! Keresek kapcsolási rajzzal ellátott gépkönyvet, de legalább is kapcsolási rajzot EMG-1644 (vagy TR-5260) DFT frekvenciamérőhöz.
Minden segítséget köszönök.
(#) mbalazs82 hozzászólása Szept 4, 2016 /
 
Sziasztok!
Tud valaki ehhez a kapunyitó panelhez rajzot? Előre is köszönöm!
(#) uniman válasza mbalazs82 hozzászólására (») Szept 4, 2016 /
 
Hello!
Kapcsolási rajzot?!
Bekötését meg valamelyik kapunyitós fórumban biztosan megtalálod...
Kezdetnek csak ennyit...
(#) mbalazs82 válasza uniman hozzászólására (») Szept 4, 2016 /
 
Mit írtam rosszul? Pár alkatrész kiégett és azért kellene rajz.
(#) uniman válasza mbalazs82 hozzászólására (») Szept 4, 2016 /
 
A kapcsolási rajzra 0% az esély...
(#) mbalazs82 válasza uniman hozzászólására (») Szept 4, 2016 /
 
ja így már értem.
(#) THM Gyula hozzászólása Szept 19, 2016 /
 
Szia!
ETA 7400 Porszívó kapcsolási rajzát keresem. Szeretném feléleszteni a régi porszívót, amiből hiányzik a szénkefe, mert több éve a szerviz nem javította már meg. Az új szénkeféket megszereztem, de nem tudom szín szerint hogyan kell bekötni.
Segítséget kérek!
Előre is köszönöm
Gyula
(#) pucuka válasza THM Gyula hozzászólására (») Szept 19, 2016 /
 
Beleteszed a szénkeféket, rákötöd a 230 V -ot és kész. Mindegy melyik a fázis, és a nulla.
Elvileg, ha lebontottad a kefehidat, akkor lehet fordított forgásirány, de ez nem valószínű, mert az állórész tekercsek kivezetési nem egyforma hosszúak. Ha mégis, akkor a állórész kivezetéseit felcseréled.
Következő: »»   11 / 18
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem