Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Sprint-Layout NYÁK-tervező
Alkotó fórumtárs Sprint Layout 6 leírása: sp6_alkoto.pdf
Lapozás: OK   13 / 211
(#) mazso1988 válasza PCB hozzászólására (») Ápr 3, 2008 /
 
Szia Köszi szép
(#) Attis92 hozzászólása Ápr 3, 2008 /
 
Hy
Tudna nemkem vki segíteni, hogy hogy lehet az 5.0-ban beállítani hogy ha mozgatom a kulzort akkor mozgat vele egy
Idézet:
„célkeresztet”
!!!
Mindenhol kerestem de nem találtam .
Valaki segítsen ha tud!!
Előre is kössz!!
(#) PCB válasza Attis92 hozzászólására (») Ápr 3, 2008 /
 
Szia !

Layout50.ini -ben keresd meg ezt a sort
Fadenkreuz=1 Ha 1 az érték akkor van kereszt, ha 0 az érték akkor nincs.

Üdv!
(#) Attis92 hozzászólása Ápr 4, 2008 /
 
Köszi, megnéztem de nekem 1 az érték és még sincs kereszt!! Ez mitől lehet vagy csak én vagyok ilyen béna!?

(#) magneto válasza Attis92 hozzászólására (») Ápr 4, 2008 /
 
Hali!
Nem tudom, hogy milyen célkeresztre gondolsz, de nem árt megnézned a mellékletet. Azt állítsd be, és akkor, ha felteszel egy alkatrészt, vagy forrpontot, akkor lesz egy kereszt, amivel látod a vonalzón, hogy hová rajzolsz. Legyen pipa a választónézetben. Bocs, ha más kereszrte gondoltál...

sp5.jpg
    
(#) Attis92 hozzászólása Ápr 4, 2008 /
 
Köszönöm szépen a segítséget!!! Erre a keresztre gondoltam!! Sztem az életben nem találtam volna meg!!
Nagyon köszönöm!!!
(#) PCB válasza Attis92 hozzászólására (») Ápr 4, 2008 /
 
Szia !

Idézet:
„Köszi, megnéztem de nekem 1 az érték”


Akkor lett volna kereszt
layout50.ini -ben a Reticule változója Fadenkreuz=1

Üdv!
(#) Alkotó hozzászólása Ápr 11, 2008 / 4
 
sziasztok!
Pár helyre eljutattam a Sprintayout 5.0-hoz készült leírásomat. Senki nem jelzett vissza. Ennek persze több oka is lehet, de a valóság már nem fog kiderülni.
Ide is kiteszem közszemlére, aki igényli nézegesse meg, használja bátran ha tudja.
Alkotó
(#) joci válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 11, 2008 /
 
üdv!
Még nem olvastam el, de már ránézésre is nagyon igényes és szemléletes leírás. Esetleg nem ártana egy nyomtatóbarát verzió (háttérkép nélkül). Köszönöm sokak nevében.
(#) vicsys válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 11, 2008 /
 
Pfúúúú...Ez nem kispályás! Nagyon korrekt! Gratula!
(tényleg le kéne szedni a hátteret, mert iszonyatosan útban van)
(#) Fery válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 11, 2008 /
 
Szia
Szuper, nagyon szépen köszönjük, de tényleg úgy lenne ez az igazi ha ki lehetne háttér nélkül nyomtatni és odatenni a gép mellé, mert mindig ablakot váltani nagyon nem az igazi.
Sima fehér háttérrel lenne a legjobb, mert a szines tintaköpködős nyomdák kicsit erősen nyomják a hátteret, na meg egy rakás szines tinta is rámegy feleslegesen.

Ja és kérném valamelyik erre kóborló moderátort osszunk ki a fiúnak némi pontállományt, úgy hiszem bőven megérdemli.

Fery
(#) elektrorudi válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 11, 2008 /
 
Gratulálok !


Ez nem semmi...
(#) Alkotó hozzászólása Ápr 11, 2008 / 1
 
Köszönöm a méltatást, de azért ne ugorjatok ennyire előre. Itt hangsúlyozottan az én nézeteimről van szó, ami nem garantáltan a helyes nézet.

Engedve az akaratnak, reszelek egy háttér nélküli verziót is nektek. (Nekem van egy fekete-fehér példányom kinyomtatva, azon tökéletesen olvasható minden, a háttér nem zavaró egyáltalán, de ki vagyok én, hogy vitatkozzak a népakarattal.)
(#) rannek válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 11, 2008 /
 
Tényleg minden elismerés
(#) mex válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 11, 2008 /
 
Nagyszerű munka!
(#) Moderátor hozzászólása Fery hozzászólására (») Ápr 14, 2008
 
Idézet:
„Ja és kérném valamelyik erre kóborló moderátort osszunk ki a fiúnak némi pontállományt, úgy hiszem bőven megérdemli.”

Úgy is, mint erre kóborló moderátor, intézkedtem a pontállomány ügyében, merthogy véleményem szerint is megérdemli a kolléga úr!
(#) Fery válasza (») Ápr 14, 2008 /
 
Nagyon köszönöm. Látod milyen jó, ha kéznél van egy erre kóborló moderátor ?
(#) Frankye válasza Fery hozzászólására (») Ápr 15, 2008 /
 
Végre, valaki jót is mond rólunk... No de ne OFF-oljunk!
(#) Alkotó hozzászólása Ápr 15, 2008 /
 
Moderátor Ur(ak)!
Milyen pontállományról van szó nekem vagy tőlem, és mire jó vagy rossz ez nekem?
Ujjoncként még nem értem a dolgot.
Nos?
Alkotó
(#) xerox66 válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 15, 2008 /
 
Köszönjük nagyon hasznos munka!
(#) fureszk válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 15, 2008 /
 
Üdv!
Bár nem vagyok modi, de válaszolhatok. A pontok tükrözik egy ember tudását, aktivitását itt az oldalon. Ez alapján kapod a jobb rangot. Ha valakinek megválaszolod egy témáját, vagy szimplán segítessz neki, pontot kapsz érte. Jó lett a leírás!
Ne haragudj, hogy a levelezés végére inaktív lettem, csak volt dolgom bőven...
(#) fureszk válasza fureszk hozzászólására (») Ápr 15, 2008 /
 
Még valami: a "delete elements outside the board" nevű funkció a panelon kívüli (kilógó vagy átméretezésnél kinntragadt) elemek törlésére szolgál.
(#) Alkotó válasza fureszk hozzászólására (») Ápr 15, 2008 /
 
tökéletesen értem amit mondasz, de (kipróbáltam) még elvileg sem tudok a panel mellé tenni semmit. bármit mozgatok, forgatok, vagy helyezgetek ide oda, az a panel szélén "falnak ütközik".
Ettől függetlenül természetesen megjegyeztem, ha valami mégis "lecsúszik", így fogom letörölni a kinti részt.
Még egy kiegészítő megjegyzés. Nekem megvan PCB magyarítása, ahol ez a funkció egész másként lett lefordítva (eddig fel se tünt).
Alkotó
(#) PCB válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 15, 2008 /
 
Szia !

Idézet:
„funkció egész másként lett lefordítva (eddig fel se tünt).”


Eddig nekem sem , javítás lesz belőle

Üdv!
(#) gulyi88 válasza PCB hozzászólására (») Ápr 16, 2008 /
 
csá PCB
ha már javítasz, akkor egy kis bibit mondanék, amit még javíthanál (ha még nincs kijavítva, nembiztos hogy az én verióm a legújabb...)

a forrszemeknél nem 6 szögű hanem 8 szögű forrszem van (6szögre fordítottad)...
de ettől a semmiségtől eltekintve nekem tökéletesen megfelel.
és köszönet a fordításért

hy
(#) PCB válasza gulyi88 hozzászólására (») Ápr 16, 2008 /
 
Szia !

Javítom az is !

Üdv!
(#) Alkotó hozzászólása Ápr 16, 2008 /
 
Uraim!
Remek a hozzáállás. Tetszik nekem ez a konstruktív nyitottság, mindenféle sértődés és harag helyett.
Jó lenne kicsit osztani ebből a kormánynak is, mert már túl vagyok a tűréshatáron.
Alkotó
(#) Moderátor hozzászólása Alkotó hozzászólására (») Ápr 16, 2008
 
Kedves Alkotó!

Ez egy kifejezetten szakmai fórum, kérlek, hogy a politikát hagyjuk ki!

Köszönöm.
(#) Alkotó válasza (») Ápr 16, 2008 /
 
Vettem a dorgálást, és csak egyetérteni tudok.
Alkotó
(#) Frankye válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 17, 2008 /
 
Köszönöm!
Következő: »»   13 / 211
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem