Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   519 / 681
(#) lefituta válasza vargham hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Rendben gyere, de előtte hívj telón.
(#) Patópali válasza Patópali hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
A bontott CD alkatrészeket viheted a tiéd!
Többit pr.- ben.
Üdv.
(#) GARFIELD13 válasza Patópali hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Szia!
Köszönöm.
Pü ment.
Üdv.
(#) img válasza lefituta hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Ez még az én exmonitorom? Az nem nyomtató csatlakozó, hanem DVI, mellette egy Sub-D9 (VGA). Van rajta még 3.5" Jack audio bemenet a hangszóróinak és szintén 3.5" Jack fejhallgató kimenet is, ami leválasztja az említett hangszórókat.
(#) lefituta válasza img hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Igen, ezt tőled kaptam, meg egy másikat is, de közben örököltem egy széles monitort és ahogy te is felajánlottad, én is felajánlom olyannak, akinek szüksége van rá. A másikat még nem fényképeztem le, de azt is ide fogom tenni, más dolgokkal együtt. Mint láthattad nem vagyok jártas a moncsik terén, ezért hittem azt, hogy nyomtató csati, mert az is valami hasonló. Köszönöm, hogy felvilágosítottál, az új tulajnak meg fogom mondani, bár lehet, hogy tudja.
(#) vyky válasza Libus hozzászólására (») Jan 28, 2022 /
 
Szia. Köszönöm,hogy szóltál
(#) img válasza lefituta hozzászólására (») Jan 29, 2022 /
 
Persze, örülök ha jó helyre kerül és hasznosan tölti az életét.
(#) bitmixer hozzászólása Jan 31, 2022 /
 
NEC EA221WM hibás monitor elvihető Bp. 17.-ből. Hibája: a panel csíkozott, sokszínű képet ad. Többi funkciója működik. Javíttatni próbáltam, de nem sikerült. Talpa már nincs meg.
(#) Stefy válasza xitibi hozzászólására (») Jan 31, 2022 /
 
Szia ! A kapcsolókra ha megvan, jelent kezem. Nyugati átvétellel. Üdv Stefy
(#) lefituta hozzászólása Jan 31, 2022 /
 
Egy VieW Sonic monitor elvihető. Én is kaptam "img" -től. Nem próbáltam csak addig, míg a képen látható.
(#) img válasza lefituta hozzászólására (») Jan 31, 2022 / 1
 
Édesanyámnál hibátlanul működött, csak jól meg kellett húzni a csatlakozójának a csavarjait bedugás után, különben pirosodott a képe (lehet más videokártyával nem lesz rá szükség).
(#) lefituta válasza img hozzászólására (») Jan 31, 2022 /
 
Köszönöm, hogy írtad. Ugye a számítógépnél kell meghúzni, mert a monitorból fixen jön ki. Új tulaja, bizonyára hasznát veszi az infónak.
(#) img válasza lefituta hozzászólására (») Jan 31, 2022 /
 
Igen, a PC-be menő végén. Addig jó, amíg az eszembe jutnak ilyen részletek.
(#) Kinka István válasza burgdavid hozzászólására (») Feb 1, 2022 /
 
Szia!
Jelentkezek a kulturális csomagra.
(#) robis01 válasza lefituta hozzászólására (») Feb 3, 2022 /
 
Nem ismerem annak a monitornak a belsejét, de kaptam régebben egy NEOVO monitort, ami piros képet adott csak. A belsejében volt egy vga csatlakozó, amit gyárilag csak egy csavarral rögzítettek. Pótolva a csavart ismét jól működött.
(#) lefituta válasza robis01 hozzászólására (») Feb 3, 2022 /
 
Köszi az infót, de "img" szólt, mivel az övé volt, hogy a csatlakozót kell csak jól becsavarni a computerbe, mert ha laza, akkor jöhet ez a hiba.
(#) img válasza robis01 hozzászólására (») Feb 4, 2022 /
 
Ez érdekes tervezés, hogy miért belülre tették a csatlakozót, ha már kívülre is tehették volna. Biztos azt gondolták, hogy így zéró az esélye annak, hogy elhagyja a felhasználó a kábelét. Legalábbis a VGA-t, vagy a hálózati is integrált?

Szerk.: nem leszólásból írom, csak tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi motiválta a tervezőket.
A hozzászólás módosítva: Feb 4, 2022
(#) szapcsika válasza img hozzászólására (») Feb 4, 2022 /
 
Gondolom ugyanez a panel van más monitorokban is, és ott a szélére rakják, hogy kint legyen a csatlakozó.
Az meg talán termék poziconálásából adódik, hogy ennek nem levehető a vezetéke.
Továbbá az összeszerelés egyszerűbb, mert nem kell a kábelt külön forrasztgatni, hanem géppel beültetett, tesztelt panelt építenek be.
(#) Gafly válasza szapcsika hozzászólására (») Feb 4, 2022 / 1
 
Csatlakozó kiosztás ismeretében, én azon sem lepődök meg, hogy csámpásan/1 csavarral "piros" a kép.
A hozzászólás módosítva: Feb 4, 2022

vga_red.PNG
    
(#) img válasza szapcsika hozzászólására (») Feb 4, 2022 /
 
Igen, így logikus.
(#) Electronix válasza img hozzászólására (») Feb 4, 2022 /
 
Én amikor ezeket a megoldásokat látom, minden alkalommal csalódom a tervezőkben. Semmi nem indokolja ezt, gagyi megoldás, nehezebb javítani, és még többlet költség/pazarlás is a kábel miatt. Olyan monitort pedig még nem is láttam, ahol elfáradt volna a PCB-re tett csatlakozó, pedig már láttam néhányat...
(#) vargham válasza Electronix hozzászólására (») Feb 4, 2022 /
 
Láttam, és javítottam is számtalan elektronikát, ahol elrepedt a forrasztás a csatlakozó lábai körül.
(#) FAZ1 válasza lefituta hozzászólására (») Feb 4, 2022 / 1
 
Én egyszer átalakítottam egy ilyen "madzagos" monitort - tettem bele egy D-SUB csatlakozó aljzatot, és azzal egyből kihagytam a drótot.
Aztán persze - soha többé nem volt vele hiba!
A hozzászólás módosítva: Feb 4, 2022
(#) neogeo2 hozzászólása Feb 5, 2022 /
 
Kedves fórumozók!
Felajánlok egy 42"-os LG plazma TV-t. Hibás, feltehetőleg az YSUS panel (esetleg táp) rossz benne. Távirányító és talp nincsenek. Békéscsabán tudom odaadni.
(#) burgdavid hozzászólása Feb 6, 2022 /
 
Vihető Újpestről vagy Foxxal egy pár Pio 13cm-es hangszórórács és egy ismeretlen előéletű Edinax printserver.
Illetve az Opel rádió is új családot keres még mindig
(#) ptibor válasza burgdavid hozzászólására (») Feb 6, 2022 /
 
A print szervert köszönettel elfogadnám.
Jövő héten érte tudnék menni Újpestre, vagy ma 18.00 óra után?
A hozzászólás módosítva: Feb 6, 2022
(#) burgdavid válasza ptibor hozzászólására (») Feb 6, 2022 /
 
Oké! Inkább jövőhéten gyere kérlek.
(#) sucuka hozzászólása Feb 6, 2022 /
 
Régi TV IC-k, van köztük új is, meg olyan is ami valaha volt már TV-ben.
Nekem csak a helyet foglalják.

- SAA1293-2 ==> 4 db
- MDA2061 ==> 4 db
- MDA2062
- TBA2800 ==> 3 db
- TDA2522
- TDA2560/3
- TDA2591
- TDA3060
- TDA2530S
- TDB1030 ==> 2 db
- SAA1250
- LA7323
- LA7210
- TA8618S
- LM1886N
- LM1889

Posta vagy Foxpost küldés lehetséges, ha nem jössz érte. De ennek a költsége téged terhel.

IMG_4271.jpg
    
(#) Kovabe hozzászólása Feb 6, 2022 /
 
Sziasztok

Érdről ingyen elvihetők (csak egyben) a következő alkatrészek:
ABIt KN 9 Ultra alaplap
Athlon 64 x2 4200 proci gyári hűtővel
2x 1Gb ram
ASUS ide DVD író

Posta nincs de az M0 lehajtóiban Biatorbágy és Csömör között az átvétel megoldható hétköznap.

Érdeklődni csak emailben: kovacs.gabor.erd@gmail.com
(#) user1914 válasza Kovabe hozzászólására (») Feb 6, 2022 /
 
Szevasz!
Egyeztessünk.
Üdv. M.
Következő: »»   519 / 681
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem