Fórum témák
» Több friss téma |
The electrolyzer shipment, which left Tianjin, China, in July, will have a hydrogen output of 1,100 Nm3/hour at normal current density.
"This equals 100 kgs of pure hydrogen per hour, which will set a new standard for the industry," said HydrogenPro. "The electrolyzer has a diameter of 2 meters."
Nem unod a dolgot? Vagy írj valami értelmeset vagy hagyd a fenébe.
Pl. olyan dolog, ami túlmutat az általános iskolai tananyagon, mert eddig csak ilyen "egetrengető tényeket" osztottál meg. Időnként ideböffentesz ilyeneket és balra el. Hogyan tovább?
szerk.: Gabonaköröknek mi a célja? Mellesleg az első kép egy asztalterítőről van. A hozzászólás módosítva: Okt 3, 2022
A készítőjüket kérdezd meg inkább. Információátadás,segítség.
Éppen ez hiányzik nálad, információátadás és segítség. Csak egy-két link és néhány "elgondolkodtató" kép.
Értem.Kaparjam ki a gesztenyét magam, aztán díjmentesen adjam át. Ha nem jut eszedbe a linkekről és a képekről semmi akkor talán nem neked szól az információ.
Nincs semmilyen információ, csak a szokásos "gondolatébresztő" hoax azoknak, akik még azt is elfelejtették, mit tanultak az általános iskolában. Ilyen spanyol viasszal és tuti megoldásokkal már tele a padlás, de még senki nem tudta meghazudtolni se a fizikát se a kémiát, leszámítva egy-két CGI-t.
2dl esővízzel utánpótlás óta a pozitív és negatív rozsdamentes lemez is kráteresen rozsdásodik. Mi okozhatja?
Negatív
Valószínűleg a levegőben lévő kéndioxid oldódott bele az esővízbe kénes savat -kénsavat alkotva az okozhatta ... (tudom a lúg semlegesíti a savat de azért ......)
Idézet: „rozsdamentes lemez is kráteresen rozsdásodik. Mi okozhatja?” Savállót neki!
Állítólag saválló is. Mágnes sem vonzza. Érdekes, mert eddig 0 korrózió látszódott a negatív lemezen.
Idézet: A korróziónak ellenálló acél ötvözetnek sok fajtája van. Az alkalmazási követelményeknek megfelelően. Állítólag saválló max. kocsmai környezetben jópofa Olvasni. „Állítólag saválló is” A hozzászólás módosítva: Jún 17, 2023
Mint írtam mágnes nem vonzza, szemrevételezéssel pontos anyagát megállapítani még nem vagyok képes, de sok olvasás után talán az is sikerülni fog.
Helló Mindenkinek!
Nem akarok okoskodni, de egy "pár órát" és némi apró pénzt már elköltöttem erre a Meyer féle bontóra... 316L típusú csöveket használok, koaxiális elrendezésben, a két cső között kb. 1-1,5 mm hézag van, CSAK víz és semmi sincs hozzá keverve! Ferrit rudakon vannak tekercsek és kellenek hipergyors diódák különben nem működik az egész!!! Frekvencia és kitöltés állítható, több "jó" freki van, ugyanis ez egy rezgőkör, szkóppal igazolva! A lényeg, hogy többszöri mérés (több műszerrel) szerint a kimeneti áram minimum a duplája a bementi áramnak, a feszültség is megugrik, de a freki miatt nem igazan tudom megmérni, a víz egyáltalán nem melegszik, a termelt gáz háromszorosa a hagyományos egyenáramú vízbontásnak, 40-50 Watt villamos teljesítményen már termel annyi gázt, hogy egy kb. tűhegynyi fúvókán állandó lánggal ég a durranógáz. Durranógáz, ugyanis nincs szétválasztva a Hidrogén az Oxigéntől. Teljesítmény növelést nagyon szépen lehet szabályozni akár a bemeneti feszültség akár frekvencia modulációval is. Hatásfokot mértem, igaz nem teljesen pontosan, legyen elég annyi,hogy vizet melegítettem de volt nem kevés veszteség a hőátadásban, lényeg hatásfok jelenleg kb: 50-60% egy ohmikus fűtéshez képest! A gond jelenleg a frekvencia miatt a feszültség transzformálásán van, valószínűleg így még jobb hatásfok kihozható a rendszerből.
Idézet: „Hatásfokot mértem, igaz nem teljesen pontosan, legyen elég annyi,hogy vizet melegítettem de volt nem kevés veszteség a hőátadásban” Most vizet melegítünk, vagy vizet bontunk? Egyébként az egész írásod egy nesze neked fogd meg jól! Töredékinformációk, szakmaiatlan megfogalmazás, stb!
Szerinted hogy lehet hatásfokot mérni egy nyílt lángon?????
Kár volt írnom bármit is!
Idézet: „Kár volt írnom bármit is!” Szépen, körültekintően, szakmailag, ne csak úgy, hogy te értsd! |
Bejelentkezés
Hirdetés |