Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   94 / 436
(#) spikk válasza khiraly hozzászólására (») Szept 14, 2009 /
 
Én tudok még egyet tippelni, de nem nézném most végig...
0805 22uf site:hu
:google:
(#) khiraly válasza spikk hozzászólására (») Szept 14, 2009 /
 
eleg lett volna az elso 10-et megnezned, foleg ugy, hogy az elso talalat pont a kerdesem itt a hobbielektronika.hu-n....

De tenyleg, mielott valakit leguglizol, nem kene legalabb az elso 1-2-re ralesned?
(#) spikk válasza khiraly hozzászólására (») Szept 14, 2009 /
 
Ja, elnézést.
Nem legugliztalak, hanem próbáltam egy keresési feltételt adni, ami kb. a válasz a kérdésedre, amennyiben a webes tartalmakat nézzük. Ha van értékes találat, akkor azért, ha nincs, akkor meg azért. Azt pedig nem gondolom, hogy nekem kellene végignézni őket, még ha csak 3 oldalnyi is. 10-et sem (az elsőt láttam, de azon nem tudom, hogy mi a meglepő). Mellesleg van, hogy megnézem és pontos linket írok, de most nem volt formában a szemem (tudod, én a munkahelyemen, meg itthon is monitor előtt töltök sok időt, estére elfáradnak). Ezért is elnézést kérjek?
Szerintem egyikünk fordítva ül a lovon...
(#) khiraly válasza spikk hozzászólására (») Szept 15, 2009 /
 
Nincs, harag. Csak guglizassal kezdtem az egesz sztorit mielott ide irtam volna ...

Akkor ezek alapjan azt mondhatjuk, hogy nem lehet itthon (Mo-on) 0805-os meretu 22µF erteku kondenzatort kapni?

Szoval akkor marad a digikey.com, kerul amibe kerul (osszesen 2db-ra van szuksegem ...).

Lehuzos szituacionak nez ki a dolog ....
(#) Sir-Nyeteg válasza khiraly hozzászólására (») Szept 15, 2009 /
 
Nem jó több darabból összerakni, esetleg hagyományosra cserélni?
(#) imikee10 hozzászólása Szept 15, 2009 /
 
Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül hogy honnan tudok ilyen potit beszerezni (kép mellékelve). A potinak nincs végállása és 10Kohm-os. Előre is köszönöm
Üdv Imi
(#) m.joco hozzászólása Szept 16, 2009 /
 
Hello
Tud valaki mondani nekem elektronikai üzletet Győrött?
Üdv.
(#) bankimajki hozzászólása Szept 16, 2009 /
 
Én ebbe a boltba járok szívesen: Incomp
Ez a 4-6-os vili wesselényi megállójától van pár 100 méterre. Elég olcsó, és ami egy kezdőnek kellhet, azt ott megtalálja raktáron
(#) labu01wx hozzászólása Szept 18, 2009 /
 
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy milyen nagyválasztékkal rendelkező, akár külfölgi(de legyen MO-ra posta) elektro boltok vannak?
Olyanokra gondolok, mint a Farnel, Conrad.
Laborműszereket (szkóp, táp, multiméter, függvénygenerátor) szeretnék beszerezni pályázati pénzen.
A választ előre is köszönöm.
(#) gydanee hozzászólása Szept 20, 2009 /
 
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy tudtok valami boltot ahol lehet kapni PT2262-t és PT2272 IC-ket?

Köszönöm!
(#) bankimajki válasza gydanee hozzászólására (») Szept 20, 2009 /
 
Tessék: Incomp
(#) hapro hozzászólása Szept 20, 2009 /
 
CTD40R típusú ultrahang vevő kapszulát hol lehet venni?
(#) gydanee válasza bankimajki hozzászólására (») Szept 20, 2009 /
 
Köszönöm!
(#) gazsoati hozzászólása Szept 22, 2009 /
 
Sziasztok! Tudja valaki esetleg, h BA 1440-est lehet-e találni Budapesten? Köszönöm előre is...
(#) bankimajki válasza gazsoati hozzászólására (») Szept 22, 2009 /
 
Ő rá gondolsz: 1440 TBA1440G (TID) DIP16
Ha igen, akkor nem értem, hogy miért kérdi mindenki ugyanazt? Az előző hozzászólásomban van egy bolt, az tökéletes.
(#) gazsoati válasza bankimajki hozzászólására (») Szept 22, 2009 /
 
nem TBA hanem BA, de köszi.
(#) noresztu hozzászólása Szept 23, 2009 /
 
Sziasztok! Tudna valaki segíteni,hogy hol lehet PBM3960 és PBL3771 léptetőmotor vezérlő IC-ket beszerezni.
(#) nagy hoho hozzászólása Szept 23, 2009 /
 
Vásárlás de hogyan? Én tudom hol lehet satírozható betűmatricát kapni de az nekem 150 km-re van. Nem jár valaki Pesten a Maglódi úton? Vagy esetleg nincs valakinek elfekvőben otthon a polcon?
(#) szkrep hozzászólása Szept 24, 2009 /
 
Sziasztok!
A SHARP-nak van egy infrás távolságmérő modulja: GP2D120
Egy "játékrobotokkal" foglalkozó magyar weblapon egyik robot választható részeként megemlítik, de még nem válaszoltak arra, hogy magában kapható-e.
Tud valaki jobb helyet?
Az is érdekelne, ha más gyártmány lenne, a lényeg, hogy kb 30-50cm-en belül min 5mm pontosan mérjen.
(#) icserny válasza szkrep hozzászólására (») Szept 24, 2009 /
 
Gugli barátod nem mondta meg, hogy Conrad? Bővebben: Link
(#) szkrep válasza icserny hozzászólására (») Szept 24, 2009 /
 
Ez jó, fél délelőtt ezt kerestem minden lehetséges kifejezés-kombinációval, de nem dobta ki...
Hát ugye akárhogy is számolom, ők a 18 Dollárt valamivel még felszorozták...
(#) mex válasza szkrep hozzászólására (») Szept 24, 2009 /
 
Ráadásul mégcsak nem is lineáris....
(#) tanci hozzászólása Szept 26, 2009 /
 
Csövi! Nem tudja valaki, hogy hol lehetne mobiltelefon alkatrészeket venni, ha lehetséges?
(#) spikk válasza tanci hozzászólására (») Szept 27, 2009 /
 
1. Nézz körül itt: Apróhirdetések (van kereső is)
2. :google:
3. vannak különféle árveréses oldalak, ott is érdemes lehet szétnézni. Most nem reklámoznám egyiket sem, bár szoktam látni, hogy ki mit hol vett éppen, de ha nagyon nem megy, akkor a 2. pont lép érvénybe.
(#) tanci válasza spikk hozzászólására (») Szept 28, 2009 /
 
Köszi a segítséget!
Még egy kérdés, ha nem baj: Samsung yp-s3 mp4 lejátszóhoz lehet valamelyik üzletben venni adatkábelt?

Második javítás volt. Sürgősen tanuld meg a nagybetűk és az írásjelek használatát, ha hosszabban akarsz a fórum tagja lenni!
Frankye
(#) promise hozzászólása Szept 28, 2009 /
 
DS2405-öt keresek,tud valaki beszerzési helyet?
(#) dizi hozzászólása Szept 28, 2009 /
 
Sziasztok.
Én egy egyszerű alkatrészt keresek.
Ez nem más mint egy kerámia kondi,
az értéke 2,2nF 15 VAGY 20 KV.
Eddig jó pár boltot bejártam (még Pestet is) de sehol nem kaptam ilyenek vannak,hogy 2,2nF 3kv,ezek kicsik kötözgetve barkácsolni meg nem akarok.
köszi segítséget.
(#) Moderátor hozzászólása tanci hozzászólására (») Szept 28, 2009
 
A válasz ugyan az, mint az első kérdésedre.
(#) VRubenX válasza dizi hozzászólására (») Szept 28, 2009 /
 
Szia!
Bár nem magyar az oldal de az aki árulja ha jól vettem ki akkor valahol Dunaújvárosban van.
Bővebben: Link
(#) dizi válasza VRubenX hozzászólására (») Szept 28, 2009 /
 
Köszönöm a segítséget, ez már előrehaladás.
Következő: »»   94 / 436
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem